לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה __ ברוכים הבאים לפורום מתגייסים וסדירים__ חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חיילים, צבא וביטחון > מתגייסים וסדירים
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 17-12-2004, 10:30
  מתגייס מתגייס אינו מחובר  

חבר מתאריך: 08.11.04
בוא אני יעזור לך קצת
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי גבעתי לעד שמתחילה ב "גולני / גבעתי : עזרה בבקשה :)"

אני יכול לעזור לך אבל רק בקשר לגבעתי שם אני משרת......
אני אישית מגדוד שקד לא מהיחטיות אבל אני עדיין יכול לעזור לך כאחד שעבר את הגיבוש ונבחר להשבחת גדודים!!!!
אז ככה היחטיות של גבעתי נקראות "שועלי שמשון" שזה כולל את הפלסר (פלוגת הסיור) פלחהן(פלוגת הנדסה) ופלנט(פלוגה נגד טנקים שקוראים לה גם עורב) כדי להכנס לגבעתי עצמה אתה לא צריך יום סירות או גיבוש או שום דבר כזה רק לבקש בצו ראשון גבעתי להתעקש על זה ולהראות הרבה נכונות להגיע לחטיבה ואז לקוות להגיע.. אחרי שהגעת כבר (ויש לך עוד זמן) אז שבוע אחרי הגיוס יהיה לכם גיבוש בתוך החטיבה ותצבאו ליום גיבוש ליחטיות ושם ימינו אותכם לפי הצורך בכם...
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 17-12-2004, 13:03
צלמית המשתמש של ZBH
  ZBH ZBH אינו מחובר  

חבר מתאריך: 17.05.04
אני אסביר לך קצת...
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי גבעתי לעד שמתחילה ב "גולני / גבעתי : עזרה בבקשה :)"

כמה חודשים אחרי שאתה עושה את הצו ראשון אתה מקבל הביתה "שאלון העדפות"
ושם אתה מסמן לאיזה יחידות אתה רוצה להגיע.

לכל חטיבות החי"ר (גבעתי,גולני,נח"ל,צנחנים-כדי להגיע לצנחנים צריך לעשות גיבוש) יש יחט"יות (יחידות חטיבתיות) שאלה היחידות המיוחדות של החטיבה: פלס"ר (פלוגת סיור), פלחה"ן (פלוגת הנדסה) ופלנ"ט (נגד טנקים, נקרא גם "עורב"). בנוסף להן יש בגולני את אגוז, ובצנחנים את מגל"ן ודובדבן שהן יחידות מיוחדות נוספות.
כדי להגיע ליחט"יות צריך להתגייס לאחת מחטיבות החי"ר ובתחילת הטירונות עושים גיבוש מיוחד ליחידות האלה.
אגוז ופלס"ר גולני זה לא אותו דבר... אלה שתי יחידות שונות שקשורות לגולני.

בקשר ליום סיירות: היום הזה ממיין רק ל-שייטת/מטכ"ל/חובלים. אם אתה עובר את היום סיירות אתה מקבל גיבוש לאחת מהיחידות האלה. אם אתה מסיים את אחד הגיבושים האלה אבל לא עובר אתה זכאי לגיבוש נוסף של שלדג/669/צוללות ואם גם שם אתה מסיים ולא עובר אתה יכול להגיע לאגוז רק עם ראיון או לצנחנים רק עם ראיון...

אני מקווה שעזרתי ואם יש לך עוד שאלות אל תפחד לשאול...
שיהיה לך בהצלחה!!!

נערך לאחרונה ע"י ZBH בתאריך 17-12-2004 בשעה 13:06.
ישן 18-12-2004, 15:50
  גבעתי לעד גבעתי לעד אינו מחובר  

חבר מתאריך: 25.09.04
בתגובה להודעה מספר 4 שנכתבה על ידי ZBH שמתחילה ב "אני אסביר לך קצת..."

ציטוט:
במקור נכתב על ידי ZBH
כמה חודשים אחרי שאתה עושה את הצו ראשון אתה מקבל הביתה "שאלון העדפות"
ושם אתה מסמן לאיזה יחידות אתה רוצה להגיע.

לכל חטיבות החי"ר (גבעתי,גולני,נח"ל,צנחנים-כדי להגיע לצנחנים צריך לעשות גיבוש) יש יחט"יות (יחידות חטיבתיות) שאלה היחידות המיוחדות של החטיבה: פלס"ר (פלוגת סיור), פלחה"ן (פלוגת הנדסה) ופלנ"ט (נגד טנקים, נקרא גם "עורב"). בנוסף להן יש בגולני את אגוז, ובצנחנים את מגל"ן ודובדבן שהן יחידות מיוחדות נוספות.
כדי להגיע ליחט"יות צריך להתגייס לאחת מחטיבות החי"ר ובתחילת הטירונות עושים גיבוש מיוחד ליחידות האלה.
אגוז ופלס"ר גולני זה לא אותו דבר... אלה שתי יחידות שונות שקשורות לגולני.

בקשר ליום סיירות: היום הזה ממיין רק ל-שייטת/מטכ"ל/חובלים. אם אתה עובר את היום סיירות אתה מקבל גיבוש לאחת מהיחידות האלה. אם אתה מסיים את אחד הגיבושים האלה אבל לא עובר אתה זכאי לגיבוש נוסף של שלדג/669/צוללות ואם גם שם אתה מסיים ולא עובר אתה יכול להגיע לאגוז רק עם ראיון או לצנחנים רק עם ראיון...

אני מקווה שעזרתי ואם יש לך עוד שאלות אל תפחד לשאול...
שיהיה לך בהצלחה!!!

מה זאת אומרת הראיון?.... כאילו מה יש בראיון????? , בשביל מה הוא?...
ישן 17-12-2004, 13:31
  גבעתי לעד גבעתי לעד אינו מחובר  

חבר מתאריך: 25.09.04

תודה רבה לעוזרים...

יש לי עוד כמה שאלות:

1. אם יש לי משקפיים.... לאיזה יחידות אני לא יכול להגיע?..... ( אגב אמרו לי שאפשר להגיע למסוקי קרב עם משקפיים אבל תלוי מה המידה שלי במשקפיים).

2. נגיד ואני הולך למסוקי קרב... אני צריך לעשות את הגיבוש של טייס?....

3. נכון יש את הדרגות : (אני לא רושם לפי הסדר ) : סרן,אלוף משנה וכו'.... מאיזה דרגה אני יודע שהבן אדם הוא קצין?....

4. בשביל לצאת לקורס קצינים מה אני צריך לעשות?.... ואם אני עובר קורס קצינים אז מה אני עושה אח"כ...

עוד משהו : אז בשביל להיות באגוז למשל אני צריך לעבור יום סיירות, לא, נכון?...

ועוד משהו : גיבוש יחטיות אלה הגיבושים של היחידות : מטכל,שייטת והיחידה השלישית?...

נערך לאחרונה ע"י גבעתי לעד בתאריך 17-12-2004 בשעה 13:36.
ישן 17-12-2004, 13:46
צלמית המשתמש של מר בחור
  מר בחור מר בחור אינו מחובר  

חבר מתאריך: 06.07.04
תשובות:
בתגובה להודעה מספר 7 שנכתבה על ידי גבעתי לעד שמתחילה ב "תודה רבה לעוזרים... יש לי..."

1)תלוי מה הראיה,שייטת אתה בכלל לא יכול כי אי אפשר עם משקפיים.מטכ"ל שלדג ו669 אתה יכול עד 2-(אני לא יודע בקשר +),ושסיירות חי"ר ויחטיות אפשר לפי מה שיודע לי עד 3-.לטיס לפי מה שהבנתי אפשר גם עם 3- אבל לא תוכל מטוסי קרב.
2)כן,כדי להגיע להיות טייס בצה"ל,צריך לעבור גיבוש טיס,שהוא גם הגיבוש הכי ארוך במה"ל(שישה ימים).
3)אני חושב שמסרן,אבל תקנו אותי עם אני טועה.
4)נראה לי שצריך קב"א 52 ומעלה.
5)אגוז כרגע אפשר מיום סיירות ומגיבוש יחטיות של גולני,אך מגיבוש יחטיות של גולני כיום זה מאוד כזה להיתקבל לשם,רק הכי טובים מתקבלים.בעתיד בכלל זה הולך להישתנות,כי הולכים לעשות גיבוש אגוז,שאנשים יקבלו אחרי הראיון,ורק ממנו יהיה אפשר להתקבל לאגוז.
6)לא,גיבושי יחטיות זה גיבוש מרכזי של החטיבה המסויימת.לדוגמא-מגיבוש נח"ל אפשר להגיע לפלס"ר נח"ל(לפוגת סיור),פלנ"ט נח"ל(פלוגה נגד טנקים),חה"ן נח"ל(פלוגת הנדסה).מגיבוש גולני אפשר לפלס"ר גולני,אגוז(לא להרבה זמן),פלנ"ט גולני,חה"ן גולני.
למטכ"ל,שייטת ואלה אפשר להגיע דרך יום סיירות,מהיום סיירות אתה מקבל אחד מהגיבושים המרכזיים של אחת המהיחידות(מטכ"ל שייטל וחובלים).
ישן 17-12-2004, 13:59
צלמית המשתמש של ZBH
  ZBH ZBH אינו מחובר  

חבר מתאריך: 17.05.04
תשובות
בתגובה להודעה מספר 7 שנכתבה על ידי גבעתי לעד שמתחילה ב "תודה רבה לעוזרים... יש לי..."

1. כיום אפשר גם להיות טייס מטוסי קרב עם משקפיים (כמובן שתלוי איזה מספר)

2. כדי להיות טייס בכלל (מטוסי קרב, מסוקי קרב, תובלה, נווט ומכונן) צריך לסיים קורס טייס...
כדי להגיע לקורס טייס צריך לעבור 4 שלבים: מיונים ראשוניים, ירפ"א א', ירפ"א ב' וגיבוש.

3. הדרגה הכי נמוכה של קצין היא סג"מ (סגן משנה- ארון אחד)

4. בקשר לקורס קצינים אני לא ממש מבין אז אני לא יכתוב סתם שטויות...

5. יש שני דרכים להגיע לאגוז:
א'. דרך גיבוש יחט"יות של גולני.
ב'. דרך יום סיירות- להגיע לאחד הגיבושים המרכזיים(שייטת/מטכ"ל/חובלים) לסיים ולא לעבור,
לעשות גיבוש נוסף(שלדג/669/צוללות) לסיים גם אותו ולא לעבור ואח"כ לעשות ראיון אגוז ולעבור אותו.

6. גיבוש יחט"יות הוא הגיבוש שעושים לאחר הגיוס בחטיבות חי"ר כדי להגיע לאחת היחט"יות-
פלס"ר, פלחה"ן או פלנ"ט (בגולני אפשר להגיע גם לאגוז ובצנחנים אפשר להגיע גם למגלן ודובדבן)
היום סיירות ממיין לגיבושי שייטת/מטכ"ל/חובלים.
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 06:51

הדף נוצר ב 0.06 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר