לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה __ ברוכים הבאים לפורום מתגייסים וסדירים__ חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חיילים, צבא וביטחון > מתגייסים וסדירים
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 29-10-2004, 15:54
  InfectedBoy InfectedBoy אינו מחובר  

חבר מתאריך: 03.04.04
עזרה בקשר למנילה

שלום לכולם, קיבלתי היום בדואר את שאלון העדפות והוא די הלחיץ אותי. בשאלון שקיבלתי מצאתי רק תפקידים תומכי לחימה ועוד מספר קצונה יעודים, שגם לא קרביים. אני נמצא במיונים של חיל המודיעין שלא צויינו במנילה, אך גם לשם אני לא רוצה להגיע, פשוט נראה לי מוזר שזה לא צויין למרות שזה גם לא קרבי. ועכשיו לבעיה, אני רוצה להגיע לאחת היחידות המובחרות, זה גם מה שאמרתי בצו ראשון, היתי כבר בגיבוש של שייטת 13 בו ניכשלתי ועכשיו אני מחה ליום סיירות, בירתרתי במדור סיירות ואני יודע שאני מאותר אליו, וועכשיו במנילה לא מצאתי שומדבר שהולך בכיוונים שאני מתמיין אליהם.
לפי מה ששמעתי מהמד"נית בבית ספר בגלל שאני בן יחיד אני צריך לבקש ממדור הגיוס שישלחו לי מנילה עם יחידות השדה, שאותה אני יקבל אך ורק אחרי אישור ההורים.
אז עכשיו אני מבולבל ולא יודע מה למלות, אין שם שום תפקיד שאני רוצה ואני יודע שאלה לא התפקידים שאני יכול ומתכוון להגיע אליהם, יש י פרופיל 97 בלי שום זכר לשום בעיה וקב"א 56 ככה שזה די מלחיץ שאני מקבל שאלון עם מגוון תפקידים תומכי לחימה.
מה אני צריך לעשות עכשיו? למלות את המנילה ולבחור באפשרות שישלחו לי מנילה עם יחידות השדה? או שאולי לפנות ללשכת הגיוס? והאם זה באמת יוצר כזאת בעיה שאני בן יחיד ומנסה להגיע ליחידה מובחרת או לפחות קרבית רגילה?
אשמח לקבל תשובות
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 15:18

הדף נוצר ב 0.05 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר