לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > מוזיקה > מסיבות ומוזיקה אלקטרונית
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 21-04-2006, 17:11
  0mEr 0mEr אינו מחובר  

חבר מתאריך: 29.03.04
קצת המלצות לסוף השבוע

אין כמו לשבת בסוף השבוע ליד המחשב או בחוץ עם הMP3 ומוזיקה טובה. אז הינה קצת:

Skazi_-_Attack - סקאזי החליט לחנוק את הגיטרה וללכת על הצלילים הגבוהים והצורחים (לכל המבין בנושא: מיתר ראשון סריגים:21,22) עם עוד קצת אפקטים וביטים חזקים יצא טראק מצויין. הטראק הזה גם הופיע בDVD של סקאזי וגם פותח את האוסף החדש של הקימיקל קרו (קימיקל פלייגראונד).

dark_soho_-_long_way_home - שילוב מעניין בין טראנס גיטרות ואינסטרומנטים מהמיזרח הרחוק. בטראק הזה גם מופיע לא פעם אחת אפקט ארוך שעושה את הצלילים יותר צורמים מה שיותר מוסיף למלודיה וגם לשם שינוי הקצב שונה.

paranormal_attack_-_my_melody - מה שהכי אהבתי בטראק הזה זה השילוב בין כינורות לבין מוזיקה אלקטרונית. נפתח עם קצב שמזכיר קצת ג'אנגל עד שבאה העליהה שמכניסה לתוך הקצב 4/4. ואחר כך גם נוספים צלילים נוספים על הכינורות.

Talamasca Vs Schyzotrop-Action - אני יודע שיהיו כאן כמה כאלה שיגידו לי "בוקר טוב" אבל מה אני אעשה? עברתי כבר כל כך הרבה אשכולי המלצות ושכחתי ממנו לגמריי. גם בטראק הזה יש שילוב של פסיכודאלי עם גיטרות אבל מה שמבדיל אותו בין כל האחרים שפה יש סולו גיטרה מאוד מהיר ומאוד יפה.

זהו להשבוע.. שיהיה לכם סוף שבוע נעים

תהנו
חזרה לפורום
ישן 21-04-2006, 22:10
  Chaosmantor Chaosmantor אינו מחובר  

חבר מתאריך: 21.05.05
4\2 עומר אתה משתפר!!
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי 0mEr שמתחילה ב "קצת המלצות לסוף השבוע"

ציטוט:
במקור נכתב על ידי 0mEr
אין כמו לשבת בסוף השבוע ליד המחשב או בחוץ עם הMP3 ומוזיקה טובה. אז הינה קצת:

Skazi_-_Attack - סקאזי החליט לחנוק את הגיטרה וללכת על הצלילים הגבוהים והצורחים (לכל המבין בנושא: מיתר ראשון סריגים:21,22) עם עוד קצת אפקטים וביטים חזקים יצא טראק מצויין. הטראק הזה גם הופיע בDVD של סקאזי וגם פותח את האוסף החדש של הקימיקל קרו (קימיקל פלייגראונד).

dark_soho_-_long_way_home - שילוב מעניין בין טראנס גיטרות ואינסטרומנטים מהמיזרח הרחוק. בטראק הזה גם מופיע לא פעם אחת אפקט ארוך שעושה את הצלילים יותר צורמים מה שיותר מוסיף למלודיה וגם לשם שינוי הקצב שונה.

paranormal_attack_-_my_melody - מה שהכי אהבתי בטראק הזה זה השילוב בין כינורות לבין מוזיקה אלקטרונית. נפתח עם קצב שמזכיר קצת ג'אנגל עד שבאה העליהה שמכניסה לתוך הקצב 4/4. ואחר כך גם נוספים צלילים נוספים על הכינורות.

Talamasca Vs Schyzotrop-Action - אני יודע שיהיו כאן כמה כאלה שיגידו לי "בוקר טוב" אבל מה אני אעשה? עברתי כבר כל כך הרבה אשכולי המלצות ושכחתי ממנו לגמריי. גם בטראק הזה יש שילוב של פסיכודאלי עם גיטרות אבל מה שמבדיל אותו בין כל האחרים שפה יש סולו גיטרה מאוד מהיר ומאוד יפה.

זהו להשבוע.. שיהיה לכם סוף שבוע נעים

תהנו

Skazi- Attack
איכס

dark_soho_-_long_way_home
קצת ישן אבל קצב כמו שרק צמד המשגועים יודעים לעשות גיטרה לפרצוף

paranormal_attack_-_my_melody
בעעע זה לא טראנס זה ראפ אלקטרוני

Talamasca Vs Schyzotrop-Action
בהחלט אחד הקטעים היותר טובים שיצאו מהקימיקל קרוב, גיטרות מטורפות בייס ליין חזק של טלאמסקה ומין מלודיה (אם אפשר לקרוא לזה ככה) חמודה כזאת

חזרה לפורום

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 17:02

הדף נוצר ב 0.05 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר