לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > מחשבים > תוכנה ומשחקי מחשב
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 21-04-2006, 17:21
צלמית המשתמש של balvan64
  balvan64 balvan64 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 12.09.05
חסימת פורטים/מהירות ע"י ISP ב- eMule?!

שלום לכולם,
תמיד תהיתי למה ה- eMule שלי לא עובר את ה- 40KB/sec פחות או יותר.
לפני שבוע אחרי הנפילה של ה- ADSL באיזור חיוג 04 בלילה (לא ניראה לי שזה קשור) ה- Emule שלי הגיע למהירות ממוצעת של 100KB/sec ולא ירד ממנה למשך שלושה ימים, הייתה לי קפיצת מתח בבית ומחשב וה- Router נכבו וקיבלתי IP חדש ומאז אני שוב לא עובר את ה-40KB/sec ניסיתי את כל המודים האפשרים ואני ממש מומחה לכל ההגדרות של ה- eMule אז אני לא צריך טיפים.
ניסיתי להחליף את הפורטים שאני משתמש בהם וגם ללא הועיל.

היום גיליתי משהו מעניין, בכל פעם שה- eMule שלי צובר מהירות של 35-40KB/sec לפתע כל DL/UL יורדים לאפס מוחלט למשך 3-6 שניות, מה גורם לכל מי שהוריד ממך או שהורדת ממנו להתנתק ואתה חוזר לאפס, וכך שוב עולה ל- 35-40KB/sec ושוב הוא כאילו מנותק וחוזר לאפס, לפעמים איזה מקור כן שורד את ההרעבה הזאת. אבל זה נדיר. כמו כן גם בדיקת הפורטים של eMule, לפעמים אני מקבל בדיקה חיובית, הפורטים שלי הם Reachable, ואחרי חצי שעה הם פתאום Unreachable ל-5 דקות ואחרי זה חוזרים לתקינותם. אני רוצה לציין שהגלישה לא מופרעת ע"י "ניתוקים" אלה משמע שאלה רק הפורטים של ה- eMule שסובלים מכך, וגם ששיניתי אותם זה לא עזר.

מה קורה פה?
האם ה- ISP (במקרה שלי BezeqINT) חוסם את הופרטים הללו בכל פעם שהם הופכים לפעילים יותר ממה שהוא יכול להרשות לעצמו? החלפתי עשרות IP וגם ניסיתי אין ספור IP שונים ועדיין אותו דבר.

אם למישהו יש מושג מה גורם לתופעה אני אשמח לשמוע.

פרטים טכנים:
אני מאחורי Router עם NAT וכן, כל הפורטים שצריך פתוחים ומכוונים אלי, אני עובד בתחום ואני יודע בדיוק מה אני עושה ואני לא צריך תגובות שיגידו לי לנתב/לפתוח פורטים, אני עשיתי את זה. כמו כן ליתר בטחון הגדרתי את המחשב שלי ל- DMZ.
כמו שניחשתם אני מחובר ב- ADSL.
2.5 מגה אם אני לא טועה.
Samsung 22" 226BW 1680x1050
Asus Radeon EAH5870 1GB
Seasonic 750W

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 21-04-2006, 23:11
  galgul galgul אינו מחובר  

חבר מתאריך: 16.10.04
דבר שעדין לא הצלחתי לפתור\לגלות. דבר דומה קורה לי בביטספיריט.
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי balvan64 שמתחילה ב "חסימת פורטים/מהירות ע"י ISP ב- eMule?!"

כששיניתי הגדרות תצוגה בביטספיריט, ההורדה במהירות של מקסימום, ופתאום יורדת לאפס, כל שתי שניות. אף על פי שאין קשר כ"כ קשר בין המקרה שלי לשלך, אני לא חושב שיש בעיית פורטים או חיבור מסויימת (אני מתכוון למקור הבעיה). נסה לשנות לפורט 6662 (TCP-הורדה), 6672(UPD-העלאה). בדוק שהפורטים פתוחים כראוי. ניסית לנתק את הראוטר והמודם, ולאפס?
כדי למנוע מצבים של קריסה (זה קורה בד"כ במצבי עומס וחיבורים רבים מדי. כדי להבין יותר, "הזיכרון מתמלא(בראוטר\מודם) ).
בהצלחה.

ישן 22-04-2006, 00:45
צלמית המשתמש של balvan64
  balvan64 balvan64 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 12.09.05
"לא מוגדרת כמו שצריך"....
בתגובה להודעה מספר 6 שנכתבה על ידי audigy2zs שמתחילה ב "הם לא הודו שהם מגבילים פורטים"

מעניין!
חבר שלי עובד בבזק בינלאומי, שאלתי אותו מה אומרים לתומך פשוט להגיד במקרה של טענה כזאת של לקוח והוא אמר לי שאומרים שאין כזה דבר ושהפורטים לא חסומים. הוא אומר שלמי שיש באמת את היד על הברז וגישה למה שקורה מאחורי הקלעים הם התמיכה הבחירה.

כניראה אצלך שהם שמעו שאתה רוצה להתנתק הם החליטו שעדיף להם לשחרר את ההגבלה מאשר לאבד לקוח, שזה מה שחבר שלי אמר לעשות, אם אתה מאיים להתנתק אתה עובר לאנשי "שימור לקוחות" שם אתה יכול באמת לשפר את מצבך, כי לשימור לקוחות יש אנשי תמיכה מיוחדים משלהם.
בבדיקה של בזק בילאומי החיבור שלי קיבל ביצועי UL/DL של חיבור בעיסקה של 0.5MB. וזה בבדיקה שלהם, שהתקשרתי התומך הפשוט הריץ לי בדיקה על הקו ואמר שהכל תקין.

מחר אני הולך לאיים בהתנתקות, הכי הרבה נעבור ספק, זה בלתי נסבל!
Samsung 22" 226BW 1680x1050
Asus Radeon EAH5870 1GB
Seasonic 750W

תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 16:53

הדף נוצר ב 0.05 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר