לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה שנה טובה וגמר חתימה טובה לכל החברים ובני משפחותיהם !!! :-) חג שמח !!! חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חברה וקהילה > מה שבלב
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 22-04-2006, 09:22
  natalie007 natalie007 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 24.08.05
שלח הודעה דרך ICQ אל natalie007
תחקיר מפגש פורום "מה שבלב"

מכוון שלא נפתח אשכול כזה שבו אנשים שנכחו במפגש יוכלו לפרט או סתם לספר חוויות אז הנה לכם רבותי,אשכול בו אתם תספרו לנו איך היה אותו מפגש הזוי ב"ארומה".
להלן תקציר ארועים:
ביום ה' בתאריך 20 לאפריל 06 נפגשו 10 אנשים על גג עזריאלי בחופשת הפסח שהסתיימה לה שלשום.אותו יום היה סגרירי ואויר קר שטף את אנשינו שהיו בשטח ומדווחים לכם הישר משם,כלומר,מכאן,שהיו שם.בעקבות איחורם של 3 חברים מהפורום(לא אזכיר את שמם)שהם חרוב,רחלי והמממ,(התשעלות) ואני,שאר החברים התשעממו ואת זה ניתן לראות ע"פ התמונות הנ"ל,אה,המממ,בעצם אף-פעם לא מעלים כאן תמונות אז תזכרו שהם השתעממו,בלי תמונות.
לאחר שהגיעו שלושת האחרים קפצו עליהם בשמחה חבריהם המשועממים,הסתערו עליהם עד מחנק,הממ,נסחפנו קצת.לאחר-מכן החברים החליטו להרים כמה מהם,לראות אם אפשרי להרים אותם,לכו תבינו.משם קפצו ל"ארומה" והרסו לרשת הזאת את כל הסדר שולחנות הכרונולוגי,ולכן רשת "ארומה"החליטה להתחיל בהליך משפטי נגדם,הממ,זה לא היה שם באמת.אחרי מסע ארוך של הזמנות התיישבו החברים והעבירו חוויות כמו,איך חרוב סגר על עצמו את דלת המכונית על האצבע,איך נתלי נחנקה מהמיץ תפוזים,איך תותית הרימה אותה ושתיהן נפלו ארצה,איך תותי נמרחה בחומר צהוב שהיה מרוח על הרצפה,איך חרוב נגלה לתופעת חוסר האישונים ועוד.
את שאר הפרטים לא נוכל לספר מפאת זמן אבל אם ברצונכם לעקוב אחר אירוע זה אז "תשאלו את דודו מהום סנטר"(שילמו לי כדי לפרסם אותו).
כאן,נתי******,מדווחת לכם מאירועי השטח שפקדו אותה,
עד אז יש לנו ארץ נהדרת.

תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה

נערך לאחרונה ע"י natalie007 בתאריך 22-04-2006 בשעה 09:26.
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 22-04-2006, 16:58
צלמית המשתמש של תותית
  משתמשת נקבה תותית תותית אינו מחובר  

חבר מתאריך: 21.08.03
Facebook profile Follow me...
טוב אז לא ראיתי שפתחת אשכול וממש לפני
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי natalie007 שמתחילה ב "תחקיר מפגש פורום "מה שבלב""

שבאתי אני לשלוח אשכול שכזה אלכס כתב לי במסנג'ר "אבל נטלי פתחה כבר אשכול כזה" בלאט.

בקיצור, אז אין לי כוח לשכתב את הדברים אז אני אעתיק את הכל לפה -ואנשים, הגיע הזמן להעלות את התמונות ! אז לא להתעצל וכל מי שכתב כבר יודיע אם הוא מתיר להראות את התמונות שלו ונראה לפורום איזה שרוטים אנחנו איזה כיף היה ושאנשים יאכלו את עצמם ופעם הבאה יגיעו ! אז יאאלה, מי מתיר ? והנה אני מעתיקה לפה את כל מה שרשמתי שם:

אז כן היינו הרוב רק הקבוצה שבאה תמיד -אבל יש לזו סיבה ידועה, כי אף אחד לא יודע איך יהיה שם. אז אני אומרת שהגיע הזמן להעלות תמונות {למרות שלי הכי פאדיחות כי אני הייתי מתה מעייפות ונפלתי 7 פעם} בקיצקוץ, אנשים -אז אשכול רציני על המפגש לא כתבנו, אז בואו כל אחד יספר איך היה לו ויוסיף בקטנטנצ'יק אם הוא מוכן שיעלו את התמונות שלו. אם אנשים פה יתעצלו אז שפשוט ישלחו לי את כל התמונות ואני יטשטש את הפנים של מי שחיי בסרט וכ'ו =]

בקיצור - אני, כרגיל הגעתי ראשונה... איכשהו תמיד אני אמורה להגיע באיחור ומגיעה ראשונה. ממש לפני שהתייאשתי ובאתי לקום וללכת {מה שהיה 10 דקות אחרי שהגעתי כי ישבתי ליד שני מוזרים שניגנו בגיטרה איזה שיר 'עושה ביד' אנערף..} Hilon נעמד מולי עם כל ה2 מטר שלו {או שה רק נדמה לי כי אני מטר ואסימון} ואני נעמדתי על הכיסא כדי להגיע לגובה שלו... לאט לאט התחילו להגיע אנשים, ארז, אלכס, תמרוש, נטלי, STAR DUST {זכרתי!!!!!!!!!!}, רחלי, cervera,חרוב טוב מצטערת מי שלא הזכרתי אני כבר לא זוכרת {אני סנילית}

בקיצקוץ היה משעשע, היינו בסככה החומה עד סביבות 7 וחצי ואז הלכנו לארומה... אז אני חייבת לציין שנטלי אוכלת כל כך חמוד שבא לתת בה ביס {ולא בסנדוויץ שלה} ואלונצ'יק מכור לשוקולד... והוא כזה מתוקקקקקקקקקקקקקק :> {התמכרתי לאלונצ'יק -יש שני אלונצ'יקים אז cervera זה זה שעכשיו דיברתי עליו} יש לציין ש Hilon צריך לדגמן איפשהו... פשוט כוסון הילדון... =]

אז יצא שכמה שלא התעקשתי ואמרתי לכולם לא להרים אותי הם עשו את זה בכוח -אז החזרתי להם ואפילו נפלתי עם נטלי על שלולית צהובה ועם תמרוש על דלת בסככה, היה קורע.

המפגש נגמר יחסית מוקדם אבל שמחתי לראות את כולם והיה משעשע, ומכפתלי אני נשארתי עם תמרוש לאנוס תה בשירותי בנות, סתם, ישבנו לצ'וטט לנו ולרכל על אנשים ומסתבר שאין כוסיות בעזריאלי! אוף, לא מצאנו מי הטעם שלי בלאט. {שיחה שהחלה בגלל אדון אלון}

טוב זהו בשבילי.

ו- אני כן מרשה לפרסם תמונות שלי עד כמה שהן הזויות מכוערות ומפחידות, פשוט היה מצחיק ואני שרוטה אז למי אכפתתתתתתתתתת =] אה ובאותו יום עברתי מתכונת במתמטיקה וישנתי שעה וחצי בלילה אז מותר לי =]

תות

ישן 23-04-2006, 15:50
  משתמשת נקבה תמרוש תמרוש אינו מחובר  

חבר מתאריך: 19.08.02
שלח הודעה דרך ICQ אל תמרוש שלח הודעה דרך MSN אל תמרוש Facebook profile
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי natalie007 שמתחילה ב "תחקיר מפגש פורום "מה שבלב""

"אז יצא שכמה שלא התעקשתי ואמרתי לכולם לא להרים אותי הם עשו את זה בכוח -אז החזרתי להם ואפילו נפלתי עם נטלי על שלולית צהובה ועם תמרוש על דלת בסככה, היה קורע.

המפגש נגמר יחסית מוקדם אבל שמחתי לראות את כולם והיה משעשע, ומכפתלי אני נשארתי עם תמרוש לאנוס תה בשירותי בנות, סתם, ישבנו לצ'וטט לנו ולרכל על אנשים ומסתבר שאין כוסיות בעזריאלי! אוף, לא מצאנו מי הטעם שלי בלאט. {שיחה שהחלה בגלל אדון אלון}"

אני מכחישה כל קשר לנפילה שם בסככה.. ויש לנו תמונה ממש יפה יחד שצריך להעלות! (ואת מסכימה, נכון?)
היה ממש נחמד.. וחכו חכו [פניה אלמונית, לשם הדיסקרטיות]- אני עוד אתנקם.

תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 06:15

הדף נוצר ב 0.09 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר