לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה   מה שבראש היתרון האנסי | freedom.fresh.co.il   נושא: ילדה, רוצה לבוא אתי לדירה? –אני רק בת ארבע־עשרה. חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חברה וקהילה > מה שבראש
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 29-10-2004, 15:58
צלמית המשתמש של חתיך קופה
  חתיך קופה חתיך קופה אינו מחובר  

חבר מתאריך: 07.07.04
שלח הודעה דרך ICQ אל חתיך קופה
אמא איזה סיפור מזעזע שלחו לי בicq

אני באמת צעירה מכדי לצאת עם בחורים. אלוהים, איך יכולתי להיות כל כך דפוקה?" היא חשבה.
היא ביקשה ממנו לקחת אותה הבייתה, והוא נכנס למכונית והניע תוך שניות הם עברו את המהירות המותרת.
תוך כדי הנהיגה המטורפת שלו, היא הבינה שחייה בסכנה.
היא התחננה בפניו שיאט, אבל הוא רק הגביר מהירות. "רק תוריד אותי בבית! בבקשה
ואז, היא ראתה אור בוהק ולבן. "אלוהים, תעזור לנו! אנחנו הולכים להתרסק!" פתאום הכל הפך שחור.
היא הרגישה מישהו מוציא אותה מהתנוחה המוזרה שהיא ישבה בה, ושמעה בליל קולות "שמישהו יתקשר לאמבולנס! הילדה הזאת בחיים!"
רק כמה מילים.
אבל היא ידעה שהיו שתי מכוניות בתאונה. היא תהתה אם הוא היה בסדר, ואם האנשים במכונית השניה עדיין בחיים.
היא התעוררה בבית החולים לפרצופים עצובים. "היית בתאונה, וזה לא נראה טוב".
הצלילים הדהדו בראשה בזמן שהם אמרו לה בעדינות שהוא מת. "עשינו כל מה שיכולנו, אבל זה נראה כאילו נאבד גם אותך".
"אבל מה עם האנשים במכונית השניה?" היא קראה. "אנחנו מצטערים, אבל גם הם אינם".
היא התפללה :"אלוהים, סלח לי על כל מה שעשיתי, רק רציתי לילה אחד של כיף"
היא פנתה לאחות:" אמרי למשפחות של האנשים במכונית השניה שאני מצטערת, שהייתי עושה הכל כדי להחזיר להם את האובדן שלהם.
אמרי להורים שלי שאני מצטערת ששיקרתי." האחות רק עמדה שם - היא מעולם לא הסכימה. היא רק לקחה את ידיה עם דמעות בעיניה.
אחרי כמה דקות, היא מתה. מישהו שאל את האחות:" למה לא הסכמת לבקשתה האחרונה של הילדה המסכנה?"
היא הסתכלה אליו, בעינים עצובות ורטובות. "בגלל שהאנשים במכונית השניה... הם היו ההורים שלה."
לא יודע אם זה אמיתי אבל עדיין זה מזעזע
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 30-10-2004, 09:55
  shikooz shikooz אינו מחובר  

חבר מתאריך: 07.06.04
נו אתם לא רצינים...
בתגובה להודעה מספר 17 שנכתבה על ידי איתי מאיר שמתחילה ב "זה אחד הסיפורים הכי אידיוטים..."

אתם באמת לא רואים את המסר שמסתתר פה...

פניות רבות לה' מרמזים על זה שזה סיפור דתי...החט של הילדה שהיא יצאה עם בן(חטא גדול ע''פ הנוצרים) היא הבינה שהיא עשתה טעות אך לא ניסלחה,לפני התאונה היא קראה לאלוהים אך הוא לא נענה לה....היא הבינה שהיא עשתה טעות חמורה ובביקשה סליחה ממישי שם לאחר התאונה (שמייצגת את קול האלוהים)..אך היא סירבה לסלוח לה..שבעצם הילדה ביקשה סליחה מאלוהים, ואז היא קיבלה את העונש שלה..היא עצמה בגלל החת שלה הרגה את ההורים שלה..שהמשפט הראשון ''ידעתי שאני צעירה מדי לצאת עם בנים'' מרמז על כך שהם סירבו שהיא תיצא עם בנים..

מוסר ההשכל של הסיפור-אסור לצאת עם בנים,לא להיכנע ליצר של תאוות הבשר..יש לשמוע להורים...

יש פה אזהרה כי בנות צעירות שיצואות עם בנים הם חוטאות..ויש סיכוי גדול שייענשו

שזה הגיע לי לאייסי היה רשום שזה ''סיפור'' של ילדה מאמריקה,בגלל זה ניראה לי שהסיפור המפוברק הזה הוא מטרה של כת מאמינים נוצרים להזהיר ילדות קטנות שלא יהיו מופקרות..
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 17:54

הדף נוצר ב 0.09 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר