לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה ברוכים הבאים לפורום "סקופים וחדשות". להזכירכם, יש לתת כותרות ענייניות לאשכולות אותם אתם פותחים. אני רואה בפורום מעין "היד פארק" שבו יש מקום לכל הדעות. לדבר אחד לא אסכים - לחריגה מחוקי הפורום. חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חדשות ואקטואליה > סקופים וחדשות
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 22-04-2006, 13:20
  Boss11 Boss11 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 17.01.04
שלח הודעה דרך MSN אל Boss11
העבודה תקבל את תיקי החינוך והביטחון

העבודה תקבל את תיקי החינוך והביטחון
יום שבת, 22 באפריל 2006, 10:39 מאת: מערכת וואלה!

[התמונה הבאה מגיעה מקישור שלא מתחיל ב https ולכן לא הוטמעה בדף כדי לשמור על https תקין: http://mad.walla.co.il/w/18-200/212000-18.jpg]

המו"מ הערב ימשך במתכונת הצוותים המצומצמים (צילום: ערוץ 10)

מסתמן: העבודה תקבל שבעה תיקים בממשלה, בהם הביטחון, החינוך והחקלאות. בעבודה מביעים שביעות רצון: הסיכום יבטיח שותפות יציבה בקואליציה

המשא ומתן הקואליציוני בין מפלגת קדימה לעבודה מתתקרב לסיום. בקול ישראל דווח כי ככל הנראה תקבל העבודה שבעה תיקים בממשלה, בינהם הביטחון, החינוך והחקלאות. ביום חמישי בלילה התקיימה פגישה חשאית במשרד התמ"ת בין ראש הממשלה בפועל, אהוד אולמרט, ויו"ר מפלגת העבודה, עמיר פרץ, ובהשתתפות צוותי המו"מ המצומצמים של המפלגות. בקול ישראל דווח כי בעבודה שבעי רצון מן הסיכום המסתמן בין המפלגות, וכי הוא יבטיח שותפות יציבה בין המפלגות.

הערב יוועדו הצוותים המצומצמים של קדימה והעבודה לדון בסוגיות הכלכליות שעוד לא סוכמו ובהן שכר המינימום, קיצבות הזיקנה ומימוש חוק חברות כוח האדם. הנושאים שכבר סוכמו הם חוק פנסיה חובה, הלוואות לסטודנטים וסיבסוד החינוך בגיל הרך.

ביום חמישי דחה צוות המו"מ הקואליציוני של מפלגת העבודה את הצעת קדימה לקבל חמישה תיקים בממשלה. צוות המו"מ של קדימה הבהיר כי בשל הכוונה לכונן קואליציה רחבה, לא ניתן להגדיל את המפתח הקואליציוני. בעבודה אמרו כי מדובר ב"הצעה בלתי סבירה" והציגו דרישה לקבל שישה-שבעה תיקים, ובהם תיק האוצר ליו"ר המפלגה עמיר פרץ, כמו גם את תיקי החינוך, המשפטים והפנים. בסביבתו של פרץ אמרו אתמול כי אין לו כל כוונה לקבל הצעות לתיק חברתי מורחב במקום משרד האוצר. ההערכה היא שסוגיית התיקים תוכרע בפגישה שיקיימו בשבוע הבא פרץ וראש הממשלה בפועל, אהוד אולמרט.

http://news.walla.co.il/?w=//894229

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 26-04-2006, 11:00
  משתמש זכר EtEoR EtEoR אינו מחובר  

חבר מתאריך: 03.04.03
אין דבר כזה.
בתגובה להודעה מספר 28 שנכתבה על ידי ישראל היפה שמתחילה ב "הגדר איננה בנויה-כי במקום גדר בטחונית בנו גדר פוליטית"

תמיד יהיו מי שיתנגדו לתוואי כזה או אחר - אתה לא יכול להשאיר בחוץ אזרחים מסויימים וחלק להכניס - אין להפלות בין דם יהודי ודם יהודי - זה שאחרים נקראים "מתנחלים", לא הופך את דמם לפחות סמיך.

הגדר צריכה לכלול את כל אזרחי ישראל (*) - המצב כעת הוא שכדי שהגדר תהיה בטחונית גרידא, היא כן צריכה לכלול יותר שטחים. אתה מדבר על גדר פוליטית, אני על בטחונית - זה שאתה רוצה את קוי 67', זה אומר פוליטי כי בשטח ובמציאות, הגנה על אזרחי ישראל כוללת הקפת יותר מהשטחים הללו.

קאפיש ?...

(*) למעט בוגדים ואוייבים למיניהם.

נערך לאחרונה ע"י EtEoR בתאריך 26-04-2006 בשעה 11:02.
ישן 22-04-2006, 19:24
  emile_a emile_a אינו מחובר  

חבר מתאריך: 12.02.06
בתגובה להודעה מספר 41 שנכתבה על ידי ori שמתחילה ב "LOL, אתה סופר את טיבי/צרצור/אל-צאנע/ברכה/בשארה כ"ש-מ-א-ל ב-ט-ח-ו-נ-י"...:))))) חזק..."

ציטוט:
במקור נכתב על ידי ori
במציאות קיבל ה"שמאל הבטחוני" (עד כמה שמרצ יכולה להיות מוגדרת כ"בטחונית" עם ביילין וגלאון...) בדיוק 53 מנדטים, ואם תוסיף חצי מהגמלאים, תגיע ל57-58.
הערבים אינם ממש פקטור בטחוני, מהסיבה הפשוטה והלחלוטין-לא-גזענית, שהם אנטי-ציוניים ורוצים
בביטולה של ישראל כמות שהיא (מדינה יהודית)...

לא מדויק- ואין צורך בכותרות מזלזלות.
ראשית, לא ציונים/ כן ציונים, זה גם נתון לפרשנות, וגם נתון לויכוח. אין לי ספק שהם לא ציונים כמוך אבל יתכן ורבים מהם בהחלט מסכימים איתך על הרבה נושאים. וגם אם לא (וזה בהחלט יתכן), זו חוכמה קטנה מאוג לפסול לעצמך אחוז גדול מהמדינה ולהגיד, עכשיו אנחנו רוב.
הנה אני פוסל את מי שבעיני לא דמוקרטי (ליברמן וימינה) והופ- הרוב של השמאל גדל פתאום בהרבה.
אבל האמת, אין צורך להיכנס לקטנוניות הזו. גם ללא המפלגות הערביות יותר אנשים הצביעו לשמאל הביטחוני מאשר לימין הביטחוני (במיוחד לבקשתך ללא הערבים) זה יוצא 57 -58 לשמאל לעומת 56 לימין (וזה כשנותנים את כל מנדטי ש"ס לימין הביטחוני- דבר שהוא לא ממש מדויק).
בקיצור לא משנה איך מודדים זאת- יותר הצביעו לשמאל.
אמיל.
ישן 23-04-2006, 02:54
צלמית המשתמש של ori
  ori ori אינו מחובר  
אדמין לשעבר

חבר מתאריך: 28.10.01
מדוייק לחלוטין. מי שרואה בצה"ל פושעי מלחמה, אינו עומד בשום קריטריון של "בטחוניות"...
בתגובה להודעה מספר 42 שנכתבה על ידי emile_a שמתחילה ב "..."

אין שום דרך סבירה לבצע גזירה שווה בין ליברמן לבין הח"כים-תומכי-הטרור, וזה שאתה מגדיר אותו
כ"לא דמוקרטי" (הגדרה לא מבוססת - הם דמוקרטיים מהגופים הלא נבחרים שכופים עלינו מדיניות
ללא קשר לעמדות הציבור לגביה בשעתו), לא משנה דבר.
המפלגות הערביות אכן מייצגות ציבור גדול במדינה הזו, ציבור שעל שותפותו האמיתית במדינה, יש
אינספור סימני שאלה. העניין הוא שהן מייצגות קו שהלגיטימיות שלו עומדת בספק. אין מדינה
מערבית אחת שהייתה מוכנה לאפשר ריצה של מפלגות שקוראות לחסל את מהותה. אצלנו
מאפשרים להן לרוץ מסיבות לא ענייניות (בלעדיהן לשמאל אין בלוק חוסם, אפילו כאשר הוא מצליח
לנצח - ועל נצחונו של השמאל בבחירות הללו, אין בכלל ספק. הרבה מאוד ליכודניקים הצביעו לקדימה, ובכך אפשרו לשמאל לקבל יותר קולות מהימין, לראשונה מאז 1977 (אפילו בבחירות 92,
זכה הימין ליותר קולות מהשמאל, אבל מחיקת התחייה, וריצתם התמוהה של לווינגר ואליעזר מזרחי,
עלו לימין ב4 מנדטים
שאפשרו לשמאל+ערבים, להגיע ל61 מנדטים). הדיון הוא לגבי סוגיית הרוב המוחלט. כשאתה מציע
מדיניות משנת-סדרי-עולם שכוללת בין השאר גירושם של 70,000 איש ללא תמורה (אחרי שכשלת באופן
גורף בשיקומם של 10,000 פליטי גירוש קודם), ראוי שתציג רוב "קצת" יותר מרשים מאשר חצי מתוך
62 אחוז מצביעים...
אגב, אין שום ספיקות באשר לעמדותיהם המדיניות של מצביעי ש"ס. אני אהיה עדין ואומר שמס' מצביעי
ש"ס אחד, שהיו מצביעים לשמאל לולא רצה ש"ס בבחירות, הוא קטן עד כדי יכולת להפגישם בתא
שירותים בודד...
ישן 23-04-2006, 05:51
  emile_a emile_a אינו מחובר  

חבר מתאריך: 12.02.06
בתגובה להודעה מספר 43 שנכתבה על ידי ori שמתחילה ב "מדוייק לחלוטין. מי שרואה בצה"ל פושעי מלחמה, אינו עומד בשום קריטריון של "בטחוניות"..."

ציטוט:
במקור נכתב על ידי ori
שאפשרו לשמאל+ערבים, להגיע ל61 מנדטים). הדיון הוא לגבי סוגיית הרוב המוחלט. כשאתה מציע
מדיניות משנת-סדרי-עולם שכוללת בין השאר גירושם של 70,000 איש ללא תמורה (אחרי שכשלת באופן
גורף בשיקומם של 10,000 פליטי גירוש קודם), ראוי שתציג רוב "קצת" יותר מרשים מאשר חצי מתוך
62 אחוז מצביעים...
אגב, אין שום ספיקות באשר לעמדותיהם המדיניות של מצביעי ש"ס. אני אהיה עדין ואומר שמס' מצביעי
ש"ס אחד, שהיו מצביעים לשמאל לולא רצה ש"ס בבחירות, הוא קטן עד כדי יכולת להפגישם בתא
שירותים בודד...

בצדק התעסקת בעבר ולא בבחירות הנוכחיות.
אין לי כוחות יותר לדון בסוגיית הלגיטימציה, הדבר נובע מהשקפת עולם. אני מעדיף לפסול את החלק שלא עומדים בקיטריון הדמוקרטי במדינה ה"יהודית דמוקרטית" ואני את אלה שלא עומדים בקריטריון התמיכה בעניין ה"יהודי". אני יודע שזה לא כל כך פשוט כפי שתיארתי- זה רק על רגל אחת.
מה שכן פשוט הוא עניין הרוב- כאן אין שום צורך ביותר מרוב של בן אדם אחד. מכיוון שהנזק במחדל יכול להיות גרוע בדיוק כמו הנזק במעשה. אין מה לעשות- אם יש רוב של בן אדם בודד, זה כשר וטוב בדיוק כמו רוב של 90% .תתרגל לרעיון זה, זה עומד בבסיס הדמוקרטיה (של כל העולם כמעט) מאז ומעולם.
לעניין הטיפול במפונים- יש לטפל כמו שצריך- על כך לא תשמע ממני ויכוח.
אמיל.
ישן 23-04-2006, 14:21
צלמית המשתמש של ori
  ori ori אינו מחובר  
אדמין לשעבר

חבר מתאריך: 28.10.01
אין א-ף דמוקרטיה אחת שבה בסוגיות-ליבה רוב של אדם אחד, זהה לרוב של 90 אחוז.
בתגובה להודעה מספר 44 שנכתבה על ידי emile_a שמתחילה ב "[QUOTE=ori] שאפשרו..."

לא במקרה, שינויי חוקה בארה"ב דורשים רוב מיוחס בשלושה רבעים מבתי הנבחרים של 50 מדינות,
בנוסף לרוב מיוחס בקונגרס, ולא במקרה שינויים בפדראציה הקנדית (למשל פרישת קוויבק) דורשת
רןב של ב-ע-ל-י ז-כ-ו-ת ה-ה-צ-ב-ע-ה.
עקירת 70,000 איש (במיוחד כשאין לה שום תמורה, ובמיוחד כשברור שאותם 70,000 מיועדים לגור
במשך שנים במחנות פחונים המכונים בספינית מדוברת בשם האירוני "קראווילות", ללא תקווה וללא
עבודה) היא סוגיית-ליבה שכזו. רוצה להוכיח שיש לך מנדט? השג רוב אמיתי למהלך הזה, ואז לא
תצטרך להתפתל מאחורי מינוחים בדבר היותך תומך ב"דמוקרטי" בעוד שאני תומך ב"יהודי", בהקשר
להגדרת ישראל כ"יהודית ודמוקרטית" (אני כמובן סבור שאני תומך בישראל כיהודית ודמוקרטית
ב-א-מ-ת, בעוד שאתה תומך ב"דמוקרטיוּת שלה, רק כאשר מאפשרים למוסדות ל-א נ-ב-ח-ר-י-ם שלה
ש]ועלים למען אינטרסים מחנאיים של השמאל הקיצוני, לנהל את המדינה).
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 16:04

הדף נוצר ב 0.10 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר