לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה שנה טובה וגמר חתימה טובה לכל החברים ובני משפחותיהם !!! :-) חג שמח !!! חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חברה וקהילה > מה שבלב
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 23-04-2006, 05:10
  Black-Panther Black-Panther אינו מחובר  

חבר מתאריך: 23.04.06
שאלה בעיה מאוד מסובכת .. - אקסית ובן דוד (חבר הכי טוב) - מצוין אה?

אז ככה..
מה עניינים לכולם פה, אני חדש
קוראים לי יניב אני אעלה אח"כ איזה תמונה.. (בן 18 עוד מעט)
בעקרון אני צלם מסיבות של ויפיק וכו'.. אוהב מסיבות ויציאות שותה, לא מעשן כלום .
עכשיו אחרי שהכרתם אותי אפשר להתחיל..

אז ככה הייתי עם האקסית שלי חודש וחצי +\- הכל היה טוב ויפה (חודש וחצי בשבילי זה רציני .. אני בקושי שבועיים מצליח להחזיק עם בחורה.. זה נובע מזה שאין לי כוח להשקיע אם אני אהיה אמיתי אתכם..)
בקיצר שנינו אותו טיפוס של בן אדם בדוגרי .. וגם לה הקשר הכי רציני היה חודש וחצי חוץ מהקשר של החבר הרציני באמת שהיו שנתיים כמעט ..
באיזה שהוא שלב בקשר החלטתי שלא מתאים לי (עשיתי טעות אני יודע..) וביקשתי הפסקה .. היינו בהפסקה חזרנו, אחרי זה היא ביקשה.. ואז החלטנו לחזור ודי סיימתי את זה כי "לא היה טעם" הסיבות שסגרתי איתה זה היה לא באשמתה והיא יודעת.. יש פשוט הרבה בעיות בבית ואני הרגשתי שזה "נטל" עליה למרות שזה לא היה..
אחרי בערך 3-2 חודשים (בזמן שהייתי עם בחורות אחרות) נפגשנו אני והיא לשיחה (אחרי שלא דיברנו מאז..) וסתם התחלנו לפתוח את הקלפים .. היא אומרת שהעלבתי ופגעתי בה ולא התייחסתי כמו שצריך ולא הערכתי .. וכו'. קיצר לא חשוב . - עכשיו יש לכם את כל הרקע של הקשר..
אז ככה הבן דוד שלי הוא החבר הכי טוב שלי .. ממש אחים בנפש אנחנו .. ותמיד שהיא היתה באה הוא היה נמצא מין הסתם .. אני והוא לא מסתירים כלום אחד מן השני ..
לפני בערך חודש היא החליטה שהיא רוצה אותו וניסתה לנשק אותו, הוא לא נתן לה ודיברנו על זה.. אני אישית רבתי איתה על זה שהיא לא מכבדת מספיק כדי ללכת על בן דוד שלי (חבר הכי טוב..) ולא דיברנו כמה ימים .. הוא רק רצה סיבה שאני אתן לו ונתתי לו - האקסית שלי, לא מתאים.
סבבה למרות שהוא רצה אותה גם שהיינו ביחד אני והיא הוא וויתר עליה והיא המשיכה לנסות ..
עכשיו בכל המצב הזה אני מרגיש אליה רגשות כנראה.. כי אני לא נרדם .. כל הזמן חושב עליה.. לא משנה עם כמה בנות הייתי ועם איזה בנות .. היא כאילו תמיד "עילאית" משום מה..
הוא אמר לי שהוא שאל אם היא מרגישה כלפי משו והתגובה היתה "הוא לא מבין שלא?!?!?"
ומצד שני היא מתקשרת אלי 5 פעמים ביום (של יציאה - שישי \ חג) וכל הזמן מדברת איתי באייסי, שאני לא שמרתי איתה על קשר היא היתה זאתי ששמרה על הקשר.. בתקופה שלא דיברנו (לפחות ניסתה) וכל הזמן מדברים ... - מוגדרים כידידים טובים (נראה לי חח לפחות זה ככה..)
בקיצר היא החליטה שלא טוב לה לדבר עם בן דוד שלי כי היא כל פעם מנסה מחדש והוא פשוט לא מסכים (אנחנו מעל הכל .. בחיים לא נריב בגלל בחורה.. לא משנה מי היא וסומך עליו בעיניים עצומות - כנ"ל הוא).
אז היא ניתקה איתו קשר כי "כואב" לה..
אני לעומת זאת לא יכול להמשיך איתה בקשר הזה של הידידות .. כל המתח המיני, ההתאפקויות והחשיבה החוזרת לפני שאומרים דברים .. - כל החברים אומרים שרואים שהיא כן מרגישה כלפי .. וכל אחד אחר שרואה אותנו .. היא מכחישה (לפחות לבן דוד שלי..)

מה אני עושה איתה??? זאת לא אופציה לשכוח ממנה.. השאלה היא האם לנתק קשר ולהסביר לה שאין מצב לידידות יותר.. או לנסות לחזור אליה או מה ?
באמת שאני אובד עצות ואין לי מושג כבר מה לעשות איתה.. (וגם אני לא רוצה לפגוע בה וזה מאוד יפגע בה אם אני לא אדבר איתה, ואנתק קשר בתור ידיד..)

היא באמת שולחת כל הזמן רמזים של "אני כן רוצה להמשיך בקשר" אבל היא -מפחדת- או משו כזה.. אני לא יודע ממה או מה או מי ... אבל אני באמת כבר מתוסכל מהילדונת הזאת .. שתהיה לי בריאה לא חשבתי שתבוא הבחורה שתגרום לי לכזה מצב ..

בבקשה תעזרו לי אני כבר באמת לא יודע מה לעשות וזה ה"מפלט" היחיד שמצאתי שאולי יתנו לי עצה \ דרך חשיבה ... משהו ..

וואלה תעשו טובה אם יש לכם דרך "לסיים" את זה יפה, בבקשה תגידו .. דרך שלא פוגעת ..
אם אני אבוא לבחורה ואגיד לה: "שמעי זה או שחוזרים או שמנתקים קשר וזה לא בקטע של אולטימטום פשוט אני לא יכול להמשיך איתך ככה שאני מרגיש כלפיך..." - היא תעלב \ תפגע ? (באמת שהילדונת הזאת חשובה לי ..)

- מצטער על המגילה הארוכה - (מקרה לא רגיל) ...

תודה רבה,
יניב.

נערך לאחרונה ע"י Black-Panther בתאריך 23-04-2006 בשעה 05:34.
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 23-04-2006, 16:30
צלמית המשתמש של peach the bitch
  משתמשת נקבה peach the bitch peach the bitch אינו מחובר  

חבר מתאריך: 26.04.05
כתבת פה מה אתה מרגיש,נכון?!
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי Black-Panther שמתחילה ב "בעיה מאוד מסובכת .. - אקסית ובן דוד (חבר הכי טוב) - מצוין אה?"

לק"י

וזה מה שהיית רוצה לומר לה,נכון??אז זה מה שתגיד לה.לא מאוד מסובך..פשוט תגיד מה שאתה מרגיש,שהיא יקרה לך,ולא משנות כל האחרות תמיד אתה רוצה אותה וחושב עליה,תגיד לה שאתה לא יכול לשכוח ממנה,גם לא רוצה.תגיד לה שאתה אוהב אותה,נורא.זה מה שתגיד.כתבת יפה מאוד,למה בדיבור הבעיה?ולדעתי תוסיף ותאמר כי אתה חושב שאם לא תחזרו אז תנתקו קשר,כי אתה לא יכול להיות ידיד של מי שהיא שאתה מאוהב בה,ההחלטה בידיים שלה.זהו,מקווה שעזרתי.

ישן 23-04-2006, 21:06
  TheWave1110 TheWave1110 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 28.10.05
שלח הודעה דרך ICQ אל TheWave1110 שלח הודעה דרך AIM אל TheWave1110
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי Black-Panther שמתחילה ב "בעיה מאוד מסובכת .. - אקסית ובן דוד (חבר הכי טוב) - מצוין אה?"

שמע, היה לי מצב די דומה... במקרה שלי ניתקנו את הקשר (ולא ממש בצורה יפה, לפחות לא מנקודת מבטי) ואני אמרתי לחבר שלי כן ללכת איתה, כי כבר לא היה טעם וידעתי שהוא מחבב אותה מאוד... אחר כך די התחרטתי, חשבתי אולי שמה שהייתי צריך לעשות זה "לשמור מרחק" לזמן קצר, לתת לכל העניין לשקוע, להרגע, ואז לראות מה קורה, אומנם לא הייתי מקבל מה שאני רוצה (מערכת יחסים) אבל בטח לא הייתי מאבד ידידה קרובה...
אני גם לא ממש ACE במערכות יחסים, אז אני לא יודע עד כמה העצה שלי טובה, אבל סתם שתדע שאני ממש מבין מה עובר עליך ומאחל לך סוף טוב לכל הקטע הזה.

גל

תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 21:20

הדף נוצר ב 0.07 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר