לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה    ברוכים הבאים לפורום צילום!!!       אוסף אתגרי הצילום של כל הזמנים   מצגת-סרטון ישראל 3 מוכנה כעת להפצה, לצפייה לחצו כאן חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > תרבות ואמנות > צילום סטילס ווידאו
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 23-04-2006, 16:54
  m1011409 m1011409 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 14.08.04
בתגובה להודעה מספר 11 שנכתבה על ידי Flying-Wing שמתחילה ב "תשובה"

ציטוט:
במקור נכתב על ידי Flying-Wing
לא צילמתי עבורי - (מלבד הפרארי)
פנו אלי חברי פורום גם דרך הפורום וגם בפרטי וביקשו ממני ללכת ולצלם מבנים ורחובות במילאנו.
האמן לי יש לי מה לעשות עוד בחיים.
אבל אם זו דרך הפורום אני מקבל בהכנעה למרות שאינני מסכים במיוחד כשלא רשומה הגבלה מסוג זה .

כניראה שלא קראת כראוי את חוקי הפורום ידידי.

ציטוט:

3) יש לפרסם עד 5 תמונות בלבד לאשכול. אם ברצונכם לקבל חוות דעת אמיתית וכנה ממשתמשי הפורום האחרים, חובה עליכם לפרסם אך ורק את התמונות הטובות ביותר לדעתכם (וזאת לאחר בחירה קפדנית). המפרסם יותר מ-5 תמונות יוזהר ואשכולו יימחק לאחר התרעה. כלל זה נקבע על מנת שנוכל להעלות את רמתו של הפורום.

12) משתמש יכול לפתוח עד שני אשכולות בלבד ביום , משתמש אשר יפתח יותר משני אשכולות יוזהר ואם יחזור על פעולה זו ייחסם מהפורום.
חוק זה נקבע כדי שלכל משתמש תינתן הזכות לתגובות.

עריכה:
טל, כתבתי את הודעתי יחד איתך, אך אתה היית זריז יותר ככל הניראה .

נערך לאחרונה ע"י m1011409 בתאריך 23-04-2006 בשעה 16:55. סיבה: כתבתי יחד עם טל.
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 23-04-2006, 18:16
  Elool.J Elool.J אינו מחובר  

חבר מתאריך: 11.03.05
שלח הודעה דרך ICQ אל Elool.J שלח הודעה דרך MSN אל Elool.J
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי Flying-Wing שמתחילה ב "דעתכם חברי הפורום"

שמעו חברה,

הפתרון של טל לא ממש רציני.. הרעיון זה לא להוסיף את החוק הזה בשביל למצוא פתרון..
זה אולי חוק שצריך להוסיף אבל במקרה הזה הבעיה היא שונה..
רוב התמונות שהועלו קודם לכן אינן מיוחדות וכל בן אדם צריך להפעיל שיקול דעתו לגבי אילו מהתמונות הוא באמת מצפה לתגובה רצינית ואמורות לכלול קצת "יותר" ואת האמת בלי לפגוע, מי שביקש את התמונות האלו אתה יכול לשלוח לו אותן בפרטי.. אם היית פותח דיון אחד שמרכז את חמשת התמונות הטובות ביותר ( ולרוב שמת 3 תמונות בדיון .. ) היית יכול לפרסם תמונות שאתה באמת רוצה לשמוע את דעתנו עליהן ולא סיפור בהמשכים של שלושה דיונים, לרוב אם ברשותך גלריה מומלץ לתת לינק לגלריה שמכילה את שאר התמונות מאותו אירוע, טיול סיור או משהו כזה.. ואת התמונות שבאמת היית רוצה לקבל עליהן תגובות לפרסם בפורום..
והפתרון שכל צלם יפעיל קצת שיקול דעת ויבחר בקפידה מה לעלות ומה לא..

ישן 23-04-2006, 22:38
צלמית המשתמש של Foxtrot1
  Foxtrot1 Foxtrot1 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 13.09.05
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי Flying-Wing שמתחילה ב "דעתכם חברי הפורום"

בחור יקר,

דבר ראשון אני מתנצל על כך שאני קורא לך בחור, כי אתה נשמע בן אדם יותר מבוגר ממני, יותר משכיל וגם עם יותר נסיון.

אבל דבר אחד באמת אני יכול לבקר אותך בו, זה הפרסום שהפגזת כאן. אני נגד פגיעה בחופש הביטוי, ונכון! לא עברת על שום חוק בפרסום התמונות שלך. להפך, עשית הכל כמו שצריך.

אבל להיות איתך קצת ציני? לא מצאתי עניין באף אחת מהתמונות שלך. לא תפסת משהו מיוחד, לא העלת משהו ספציפי, לא רעיון, לא נוף, לא משהו אבסטרקטי, לא משהו שונה. פשוט לקחת מצלמה וצילמת דברים שתפסו את העין שלך. זה בסדר וזה מקובל, אבל זה לא משהו שבאמת מעניין את כולם.

עכשיו ברור שאתה יכול להיות צודק, ולהגיד שמותר, ורצית להעלות ולהראות לכולם - אבל לפעמים אפשר גם להיות חכם וגם להיות צודק - ולפרסם את התמונות שנראו לך הכי טובות ולקבל עליהם חוות דעת טובה.

אם אתה מעדיף בכל זאת ללכת עם ראש בקיר, לא מן הנמנע ש-

א. המנהלים יתנכלו (אני לא מצאתי מילה אחרת נוכח התלונה שלך)
ב. לא תקבל ביקורת טובה על הדברים שאתה מפרסם
ג. תוציא לך שם שלילי

כל מה שאני רושם לך כאן לא בא מתוך רצון לפגוע בך, או לקטול אותך - אלה להעביר לך ביקורת בונה. גם אני בעברי הלא רחוק פרסמתי 3 סטים מארה"ב מתוך 900 תמונות. היה חשוב לי לפרסם את התמונות הללו כי בכל אחת מהן היה באמת משהו מיוחד. אתה תחפש עכשיו מה זה ההגדרה של משהו מיוחד? זכותך. תגובתי לכך היא שלפחות מבחינתי - לא מצאתי עניין בחמשת הסטים הללו.

אני מקווה שתקבל זאת אך ורק כביקורת ולא כי פגיעה אישית.

בהצלחה לך.

ישן 23-04-2006, 23:06
  משתמש זכר Flying-Wing Flying-Wing אינו מחובר  
עמוס דור,מומחה ומתעד של חיל האוויר הישראלי

חבר מתאריך: 20.07.05
Facebook profile
ידידי היקר
בתגובה להודעה מספר 35 שנכתבה על ידי Foxtrot1 שמתחילה ב "בחור יקר, דבר ראשון אני..."

תודה על מה שכתבת אבל:

אני עוקב אחר הפורום הזה זה זמן רב ועד לפני כחודש כמדומני לא העלתי אף תמונה שצילמתי.
אבל ראיתי תצלומים הרבה פחות טובים והרבה פחות מעניינים ולכן החלטתי על פי הבנתי שגם הדברים שאני אוהב יכולים לעניין אחרים.
דבר נוסף לא כתוב שזה פורום למקצוענים בלבד דבר שאני בהחלט לא.
במידה ואכן כך הוא הדבר כנראה שאאלץ לחפש פורום פחות מקצועי ממה שחלקכם לפחות מנסים לטעון שהם והם בכלל לא.

ידידי היקר אני בעל סטודיו לגרפיקה במילאנו וחלק מעבודתי היום יומית הוא ריטוש ונקיון תמונות של צלמים שסליחה אבל שמים את רוב משתתפי הפורום הזה בכיס הקטן - ןאני יודע מהם תצלומים איכותיים ומקצועיים.

אני לא נעלב ולא נפגע עברתי את הגיל מזמן.
אבל אני לא אוהב התנפחויות ושחצנות סתם.
חלק מהתצלומים של הפרארי שהעלתי הבוקר נשלחו במייל לפרסומאי מסוים במילאנו ועובדה שהוא נדלק וביקש ממני להכין סוג מסוים של פוסטר כשאסיים העלה אותו לכאן.
כנראה שרובכם בכלל אינו מבין אפילו באיזו מכונית מדובר זהו דגם שיוצרו ממנו סה"כ 200 יחידות בעולם ולראות אחת כזו סתם כך בתחנת רחיצה אפילו באטליה זה נדיר. ועוד שבעל הרכב יסכים שיצלמו לו את המכונית.
אבל קטונתי מקטון וכנראה שאתם או לפחות חלקכם "גדולים"
בידידות ובאמת ללא שמירת כל טינה לאף אחד מכם.
עמוס דור

ישן 23-04-2006, 23:36
  rgrg rgrg אינו מחובר  

חבר מתאריך: 08.07.04
בתגובה להודעה מספר 36 שנכתבה על ידי Flying-Wing שמתחילה ב "ידידי היקר"

עמוס היקר, אנא קבל התנצלותי.

אמנם נעילת האשכולות היא דבר שבשגרה עבור פתיחת אשכולות רבים, אך מתנצל אולי שלא הסברתי מספיק את המשמעות של העניין ומדוע נוהגים כך.
במקרים שבהם רוצים לשתף את חברי הפורום האחרים בתמונות רבות, אנו נוהגים לפרסם קישור לגלריה או לעמוד נוסף שבו מצויות התמונות.

אף אחד מאיתנו לא מתיימר להיות ברמה כלשהי. אנו נמצאים כאן בפורום באווירה משפחתית מאוד ופתוחה ומקבלים כל אחד לחיקנו, ללא כל קשר לרמתו, מיקומו, מינו, גילו (וכיוצא באלו).

בכל הקשור להתנהלות היום בבוקר, לוקח על עצמי את האחריות. מקווה שתקבל התנצלות גלויה זו ומקווה שנמשיך לראות אותך כאן בפורום שלנו.

רועי

ישן 24-04-2006, 00:12
  משתמש זכר Flying-Wing Flying-Wing אינו מחובר  
עמוס דור,מומחה ומתעד של חיל האוויר הישראלי

חבר מתאריך: 20.07.05
Facebook profile
רועי היקר
בתגובה להודעה מספר 37 שנכתבה על ידי rgrg שמתחילה ב "עמוס היקר, אנא קבל..."

מקבל את התנצלותך למרות שלא ביקשתי ולא זו היתה מטרתי.
כמות התמונות שמועלות בפורום זה היא קטנה ביחס לכמות המועלת בפורום צבא ובטחון בו אני מאד פעיל.
ולא חשבתי שאגרום לבעיה כלשהיא.

לדעתי ולהבנתי פורום זה אמור להיות פורום שבו הדור הצעיר ו\או המתחילים לא ירתעו מלעלות עבודות אף ברמות נמוכות על מנת ללמוד ולהשתפר ולהציג בפני אחרים את תחומי ההתענינות שלהם (מה שהם או אנחנו אוהבים לצלם( .

לדעתי האישית צילום כמו בניית דגמים מפתחת ביחוד את הצעירים שבנו וזה דבר חיובי (עדיף על למשל פוליטיקה )

רמתו בזמן שעקבתי אחריו נראתה לי די גבוהה ולכן החלטתי ליטול בו חלק.
כל עוד זה יהיה הכוון אמשיך ליטול בו חלק למרות ששוב אינני צלם מקצועי ואינני שואף לכך אני עושה זאת בשביל הכייף ובזמני החושי (ולצערי אין לי הרבה).

בקיצור המשיכו ליצור ולצלם ואל פחד ללמוד מאחרים.
בידידות
עמוס דור

ישן 24-04-2006, 18:50
צלמית המשתמש של Narxx
  משתמש זכר Narxx Narxx אינו מחובר  

חבר מתאריך: 21.12.04
בתגובה להודעה מספר 38 שנכתבה על ידי Flying-Wing שמתחילה ב "רועי היקר"

עמוס, מלבד משה המתפרנס מצילום למחייתו, ואודי גילת שעושה חלטורות בצילומי אירועים / קטלוגיים / שונות - אין פה צלמים 'מקצועיים'.
כולנו חובבי צילום הנהנים מפעולת הצילום ואינם מקבלים תמורה כלשהי, מלבד הסיפוק האישי וההנאה שבדבר.

בפורומים שונים מקובל להעלות כלמיני תמונות בכמות כיוון שההתייחסות לתמונות נגמרת ב"וואי, מגניב!" או "חחחח... איזה קטע" וכו' (לפרסם דגמים חדשים של מכוניות, תמונות של המודולציה הסינית לרוס"ר החדש שפותח בישראל או סתם תמונות של האלי ברי בפורום 20+).
בפורום הזה, כמו בפורומי אמנות אחרים, לכל תמונה יש הרבה מאוד משקל. אנחנו מנסים לכוון להבנת המשקל שמאחורי כל תמונה.
אם בציור אתה משקיע 5 שעות עבודה, אז בצילום אתה תשקיע אולי קצת פחות, אבל עדיין תשקיע מחשבה (ובתור אחד שעובד עם צלמי אופנה, אתה חייב להסכים איתי).

המטרה של הפורום היא לא לזרוק את כל ה database שלך לכאן ולצפות לתגובות (אפילו שיש פה כמה כאלה, מבלי לציין שמות). המטרה היא ללמוד ולהתפתח בתחום.
ההערות שאנו נותנים בפורום מטרתן להרחיב את הידע של המשתמשים. הן ברמה הצילומית, והן בעריכה שלאחר הצילום במחשב.

בהצלחה בפורום!

ישן 25-04-2006, 01:08
צלמית המשתמש של Narxx
  משתמש זכר Narxx Narxx אינו מחובר  

חבר מתאריך: 21.12.04
בתגובה להודעה מספר 41 שנכתבה על ידי Flying-Wing שמתחילה ב "קרא בבקשה את הודעת מנהל הפורום"

מסכים איתך שהרבה מאוד תמונות בפורום, לא עולות על הקריטריונים שציינתי לעיל, אך חרף העובדה (הכואבת) הזו, אין זו סיבה שגם אתה תנהג לפי אותו נוהל שאני אישית לא מסמפט.
בתוך אדם נבון ובוגר, קח יוזמה ועודד את האחרים לשאוף לרמה גבוהה יותר, ולא לרדת לרמתם.

התגובה של רועי אינה סותרת את התגובה שלי.
פוליטיקלי קורט או לא פוליטיקלי קורקט, אנו רוצים כולנו לראות רמה גבוהה בפורום.
ישנן שתי דרכים לעשות זאת. או לסגור את הפורום לצלמים מתקדמים בלבד, ולאבד את שאר החברים, או להפוך את כל אותם חברים למתקדמים ע"י הרבה סבלנות וסובלנות (וקצת ידע טכני).

כך או כך, מה שהכי חשוב, זה הלך הרוח בפורום.
מכיוון שאנו אוהבים לצלם, ולהעלות צילומים שלנו לפורום, במטרה שאחרים הן יראו והן יגיבו בצורה עניינית, מן הראוי כי גם אנו ננהג בצורה דומה (וכמובן שיחזירו לנו באותה המטבע).

אשכול ביום זה די והותר.
חמש תמונות באשכול, זה די והותר.
אין פה ייתרון כלשהו לכמות ולגודל. רק לאיכות.

ושוב אתייחס למשפט הסיכום שלך - בוא יחד איתי ורועי, ונהפוך את המקום הזה לפורום אמנותי נטו. אם כיום 70% מהתמונות העולות לאתר, אינן עונות על הקריטריון הנ"ל, עזור לנו! ויחד נרים את הפורום לרמה חדשה.

Are you with me?

תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 23:49

הדף נוצר ב 0.09 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר