לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה   מה שבראש היתרון האנסי | freedom.fresh.co.il   נושא: ילדה, רוצה לבוא אתי לדירה? –אני רק בת ארבע־עשרה. חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חברה וקהילה > מה שבראש
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 28-04-2006, 23:23
  הולי הולי אינו מחובר  

חבר מתאריך: 07.07.04
בתגובה להודעה מספר 4 שנכתבה על ידי inspire שמתחילה ב "במקומך - היתי מתבייש,"

פוגשת אותם כל יום.. בעיקר את אותו אחד שטורח לאיים עלי כל יום מחדש, ואחר כך הולך לקנות בזה סמים.

קל לכם להעביר ביקורת על מישהו שחי איתם כל יום בעוד שאתם מכירים את הקבצנים אולי כי אי פעם הם באו אליכם באמצע הדרך לבקש נדבה.

אולי אף פעם לא ראיתם איך מישהו מאיים עליכם כדי שתתנו לו כסף ואז הולך מול הפרצוף שלכם וקונה בזה סמים.

לא מדברת על כולם, אבל על הקבוצה הגדולה הזאת שהגיעה לאן שהגיעה מבחירה לקחת סמים וכאלה, אותם אנשים שבאים חצי מסטולים לדוכן שלי לבקש כסף, לקבל ואז לגנוב מהדוכן אוכל.

לא באה ליפות את הדברים או לצאת יפת נפש משום כיוון, מציגה את הדעה שלי, גם אם זה לא הכי נעים לשמוע.

הם מסכנים - נכון, אבל יש דרך אחרת, יש מיליוני דרכים אחרות, וראיתי אנשים שהגיעו מהרחוב כדי ללכת ללשכת התעסוקה, מצאו עבודה - והשתקמו.

לא מתביישת בכלום, ואתה שמאחל לי בחוסר בגרות להגיע למצב הזה , קודם כל תתבגר ותענה בלי לתקוף, אל תנסה לצאת איזה יפה נפש, כי תכלס אתה לא, רק מדבר כדי שזה ישמע נכון וטוב, מתי עזרת למישהו בפועל? מתי ניסית לשפר או לעזור לאדם כזה במצוקה? זה לא אחד הסרטים האלה שמראים לך גיבור יתום ועני הולך ברחובות, זאת המציאות, והיום יש דרך בשבילם לשנות אותה, יש מוסדות גמילה שונים שהתשלום עליהם נעשה ע"י עבודות במקום <אומנה> מקום שנותן מגורים ומענה לכולם, אבל דורש מהם להכנס למסגרת של חיים נורמאלים - או משהו בכיוון, ושוב, ראיתי איך זה קורה, וראיתי איך יש אנשים שפשוט כבר שמים ז*ן.

נערך לאחרונה ע"י הולי בתאריך 28-04-2006 בשעה 23:35.
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 29-04-2006, 12:55
צלמית המשתמש של inspire
  inspire inspire אינו מחובר  

חבר מתאריך: 27.04.04
שלח הודעה דרך MSN אל inspire Facebook profile
יפה נפש - אני לא, סמכי עלי.
בתגובה להודעה מספר 5 שנכתבה על ידי הולי שמתחילה ב "פוגשת אותם כל יום.. בעיקר את..."

אני לא אדם שמרחם על כל פלוץ שנפל ולא הצליח בחיים, אני גם מאמין שכל אדם הגיע בזכות מה שהוא לאן שהוא הגיע עד כה, אבל, אני לא עיוור זה בטוח, אני יודע ומודע לכך שיש עוד מרכיבים בגורל של אדם. אולי את רואה דרך מסנן של הכחשה או איזה רגש של "עצבים", מהפחד מהם ועל כן את לא רואה ממטר ("קבצנים .. לא מתקרבת"), את גרה במדינה שקו העוני בשבילה הוא סתם עוד קו, לא משהו שממש מעניין נכון? נו טוב אז שמעתי בחדשות שמחצית מהעם מתחת לקו העוני. מה זה בשבילך?

יש משפחות שנזרקות לרחוב בלי כלום, לא אוכל לא מים לא מגורים, אנשים ומשפחות כאלו מתפרקים ברחוב ונופלים לסמים כאמצעי בריחה מהידיעה שאין להם בשביל מה לחיות עוד..
ורק כדי להכניס אותך לפרופורציות, אני היתי שם וראיתי את זה מקרוב, אני להבדיל לא מדבר מהאוויר אי שם במקום בטוח, האנשים האלה לא בחרו בזה.

כמובן שיש את הנרקומנים והמסוממים הרגילים שמסתובבים בערים ומחפשים כסף רק בשביל עוד איזה סנפה או שוט לווריד, אבל לא על אלה אנחנו מדברים, אלא על קבצנים שנזרקו לרחוב ע"י אלה שאת קוראת להם "יפי נפש".

פתחי את העינים.

נערך לאחרונה ע"י inspire בתאריך 29-04-2006 בשעה 13:05.
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 19:44

הדף נוצר ב 0.05 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר