לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה   מה שבראש היתרון האנסי | freedom.fresh.co.il   נושא: ילדה, רוצה לבוא אתי לדירה? –אני רק בת ארבע־עשרה. חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חברה וקהילה > מה שבראש
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 29-04-2006, 12:31
  Schalter_87 Schalter_87 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 05.04.06
דברים שקרו לכם עם האוטו/אופנוע בכבישים

אחד הדברים שאני הכי אוהב לקרוא פה סיפורים של אנשים על דברים מלחיצים/מפחידים/מצחיקים (!) שקרו להם עם האוטו/אופנוע כמו זה שכתב פה נראה לי בן לביא על זה שהוא נסע על 100 קמ"ש עכשיו בבינעירוני ואיזה הונדה נצמדה אליו מאחורה כמו מטורפת ובסוף זה היה בילוש והכל... כאלה דברים זה הכי מעניין..
יאללה ספרו

לי -עדיין- אין רישיון אבל אני תמיד יכול לספר שהכי מצחיק זה שנהגים לחוצים אוהבים לצפור למכוניות שלפניהם כשהרמזור הספיק כולה להתחלף לכתום זה אחד הקורעים במיוחד שעושים את זה לך.. וזה תמיד לא נעים לעשות לאחרים חח
הדבר השני זה נהגים בלילה שנגיד נוסעים בכביש פתוח על 60 קמ"ש ככה והרמזור אדום והם ממשיכים כאילו הרמזור לא להם ממשיכים רגיל באדישות בלי להאט אפילו
עוד משו אחרון זה פעם כשנסענו לכינרת (לא אני נהגתי אם עדיין לא הבנתם) וזה היה אוטו טרנטה אז איזה מכונית עקפה אותנו בטיל והנהג הסתכל בעצבנות ישראלית עלינו אז אחרי איזה 200 מטר בצומת פתאום אנחנו רואים אותו תקוע בצומת עם האוטו מקולקל חחחח
נראה אותו עכשיו כשכולם ירצו להרוג אותו הכי מצחיק זה להחזיר לו מבט כזה...
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 29-04-2006, 13:38
צלמית המשתמש של Senda R
  Senda R Senda R אינו מחובר  

חבר מתאריך: 23.10.04
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי Schalter_87 שמתחילה ב "דברים שקרו לכם עם האוטו/אופנוע בכבישים"

כשקניתי את האופנוע הראשון שלי לפני בערך שנתים נסעתי בתא ליד הים והתלהבתי נורא מהאופנוע ומההילוכים (היה לי אותו פחות משבוע) .

נעצרתי ברמזור כולי מתלהב וזה כמה כוסיות עוברות שם מתלהבות מהרעש ומהאופנוע אני כזה נותן גז בניוטראל מרגיש גבר גבר.
אז הרמזור מתחלף לירוק אני באקסטזה לוחץ על הקלאץ במהירות ובמקצועניות מוריד לראשון מוכן לזנקקקקק ואז..................
זורק קלאץ ונכבה האופנוע.
כל הכוסיות מתחילות לצחוק ואני מנסה לתת קיק להניע ולעוף משם כולי אדום.
חחחחחחחחחחחחחחחחח במבט לאחור זה היה ממש קורע.

ישן 29-04-2006, 20:25
  *** צנחן *** *** צנחן *** אינו מחובר  

חבר מתאריך: 22.01.06
בתגובה להודעה מספר 12 שנכתבה על ידי Senda R שמתחילה ב "כשקניתי את האופנוע הראשון שלי..."

ציטוט:
במקור נכתב על ידי Senda R
כשקניתי את האופנוע הראשון שלי לפני בערך שנתים נסעתי בתא ליד הים והתלהבתי נורא מהאופנוע ומההילוכים (היה לי אותו פחות משבוע) .

נעצרתי ברמזור כולי מתלהב וזה כמה כוסיות עוברות שם מתלהבות מהרעש ומהאופנוע אני כזה נותן גז בניוטראל מרגיש גבר גבר.
אז הרמזור מתחלף לירוק אני באקסטזה לוחץ על הקלאץ במהירות ובמקצועניות מוריד לראשון מוכן לזנקקקקק ואז..................
זורק קלאץ ונכבה האופנוע.
כל הכוסיות מתחילות לצחוק ואני מנסה לתת קיק להניע ולעוף משם כולי אדום.
חחחחחחחחחחחחחחחחח במבט לאחור זה היה ממש קורע.

חחחח מצטער שאני לא בקיא בעניין , אבל איך הולך הקטע עם ההילוכים באופנוע ? כמו במכונית ? איפה הקלאץ' נמצא ?
ישן 29-04-2006, 17:59
  Yossi_Z2 Yossi_Z2 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 10.12.04
חח משהוא טרי משלשום.
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי Schalter_87 שמתחילה ב "דברים שקרו לכם עם האוטו/אופנוע בכבישים"

הייתי עם חבר ושתי ידידות באוטו ונסענו לחוף בפולג והחנתי את האוטו בזריקה אם אמברקס ליד מכונית חונה שחשבתי שאין בה אף אחד. אז שמתי לב שמישהוא מרים את הראש מהמושב של הנוסע ואז הסי]ור נהיה ארוך אז אני אקצר חח . הוא נעמד מצד וסינוור אותי עם הפנסים והלך לדרכו , אחרי 10 דקות בא מהצד השני ועשה אותו דבר...החלטתי להחזיר והוא התחיל ליסוע אחרי...אז נסעתי במעגלים שוב עם זריקות והוא ממשיך אחרי ופעם כמעט התנגש בי..ואני דיי הישתעשתי מהעניין עד שחבר שלי והידידות התחילו להילחץ ואמרו לי ליסוע משם . ביצאה זה כביש עפר אז כל הדרך הוא היה מאחורי עם אורות גבוהים אז זרקתי קצת כדי להעיף עליו אבק ובתקווה שהוא בטעות ייכנס לאחד הבורות בצד.
כשעילנו על הכביש הוא נסע במקביל אליי ופתח ת'חלון שלו כדי להגיד לי "שמור על החיים שלך ( כמה פעמים )" ולאמר לי שמזל שלי שהיה לי אנשים באוטו. אז אמרתי לו שאם הפרעתי לו אז אני ממש מצטער ואמרתי לו לילה טוב עם חיוך ידידותי ושלום עם היד , באורך פלא הןא עשה אות והדבר :]

הוא היה איזה ערס נתניתי , מעכשיו אני שומר על החיים שלי , אדם חכם חח.

קיצר זה היה בקצרה.
ישן 29-04-2006, 18:07
  Mr.Tiny Mr.Tiny אינו מחובר  

חבר מתאריך: 03.12.05

הדבר הכי מפחיד שקרה לי.

אני וחבר נוסעים מאחורי משאית כביש בין עירוני .

עכשיו הוא איטי לא זז ...

ואי אפשר לעקוף אותו כל יש פול מכוניות מלפנים , עד שסוף סוף היה פנוי חבר שלי לוקח עקיפה .

יש לו מאזדה 323 מנוע 1800 . ואז גילינו שזה לא משאית אלא זה סמיטראלר ארוךךךךךךךךךך.

וחבר שלי נותן קיק ואנחנו נוסע ונוסעים והסמיטרילאר הזה לא ניגמר , הגענו לחצי שלו ואנחנו רואים
מתקרבת משאית , אנחנו ממשיכים ליסוע , והיא מתקרבת , בסוף היינו במרחק של 3 מטר
אני לא מגזים המשאית ירדה לשוליים ובנס ניצלנו ... חחחחחח

אשכרה ראיתי שאי אפשר לעשות כלום התחלתי להזיעה שם , עצמתי עיניים ועבר לי הרבה דברים בראש .

נערך לאחרונה ע"י Mr.Tiny בתאריך 29-04-2006 בשעה 18:17.
ישן 29-04-2006, 22:38
  bboyoren bboyoren אינו מחובר  

חבר מתאריך: 02.05.04
שלח הודעה דרך ICQ אל bboyoren
חחחחחחחחחחחחח
בתגובה להודעה מספר 31 שנכתבה על ידי Mr.Tiny שמתחילה ב "הדבר הכי מפחיד שקרה לי. אני..."

הרגת אותי מצחוק עכשיו, הקטע עם הסמיטריילר.

טוב לי יש המון סיפורים, אני אספר רק חלק:

כשהייתי בצבא נהגתי על פזו 205. איש מילואים מהיחידה שלנו היה אמור להכנס לכלא על זה שהוא לא הגיע למילואים, הוא בא לבסיס שלנו ולקח צו כניסה לכלא מהקצינה, ואני הייתי צריך לסוע אחריו עד לבית שלו כדי שיקח בגדים לתקופת הכלא.
למזלי גם לו היה פזו 205, יצאנו מתל השומר לכיוון אחד המושבים באיזור רעננה, כל הדרך הוא נסע על 140 ולא הוריד את הרגל מהגז, ניסה לברוח לי המניאק, אבל אני עם הכשרון שהיה לי באותה תקופה נצמדתי אליו כמו ניידת משטרה במרדף, עשה לי זיגזגים בין מכוניות וכל רגע החליף נתיבים, אבל לא הצליח לברוח לי.
כשהגענו אליו למושב הוא יצא מהאוטו מבואס על זה שלא הצליח לברוח לי.

סיפור שני, בתור מילואימניק נהגתי בסופה ממוגנת עם גשש בדואי לידי, נסענו על חול עמוק ובהילוך שני איבדתי שליטה על הגיפ והתהפכנו על הגג, יצאתי בפציעות קלות בלבד ולבדואי ירד דם מהראש, כשיצאתי מהגיפ דרכתי עם כפות הידיים על האדמה שהייתה מכוסה קוצים ולקח לי חודש להוציא אותם מהיד.

פעם נסעתי 7 שעות ברציפות בלי הפסקה עם משאית אינטרנשיונל מקציעות לרעננה !!!

ישן 29-04-2006, 22:23
  Obislu Obislu אינו מחובר  

חבר מתאריך: 01.06.04
נהגתי

כשהמשפחה איתי באוטו, בדרך לבאר שבע מכיוון תל אביב.

כביש בין עירוני (של 80 קמ"ש) בלי שטח הפרדה בנוי. נתיב אחד לכל כיוון.
היה טנדר אחד שנסע די לאט אז הוא נסע כל הזמן על שולי הכביש (עד כמה שהתאפשר לו) וכולם עקפו אותו רצוף בלי בעיה כמעט מבלי לחצות אל הנתיב הנגדי.
כשהגיע תורי הגיעו מכוניות מהצד השני ולמרות זאת החלטתי לחצות, כי כמעט כל הנתיב שלי.
רק כשחציתי הבנתי שזה היה כנראה מסוכן מדי כי עברתי כל כך צמוד לשתי המכוניות משני הכיוונים כמו סנדוויץ/ במהירות גבוהה יחסית זה היה יכול להסתיים באסון.

אגב אני חושב שזה ממש טוב האשכול הזה. אין כמו ללמוד מטעויות של אחרים. במיוחד בנושא רציני שכזה שבו טעויות עלולות להיות קטלניות מדי מכדי ללמוד מהן.

ואם כבר עריכה - היה איזה קטע שבאתי לחנות וכנראה בגלל שאני הורגלתי קצת למשחקי מכוניות במחשב, שכחתי להעביר לרוורס והתקדמתי לכיוון המכונית שחנתה מולי כשאני בטוח שאני הולך אחורה, אבל הספקתי לעצור.

מקרה נוסף שהיה קצת מסוכן, עקבתי אחרי מכונית של חבר שלי כדי להגיע למקום מסויים. מסתבר שהכרתי את הדרך יותר טוב ממנו, וכשהוא טעה בדרך אני התבלבלתי, ולא הבנתי מה הוא עושה והתלבטתי יותר מדי איזה נתיב אני אקח. בעצם התמקדתי יותר על הרכב שלפני שאחריו עקבתי, מאשר על התנועה מסביבי. ופתאום מצאתי את עצמי באמצע הכביש, כלומר, על שום נתיב מוגדר, ומזל שמישהו קלט אותי מאחורי הוא האט כדי שאוכל להשתלב בחזרה לתנועה כמו שצריך. מקווה שתלמדו מזה משהו. אני יודע שאני למדתי.

ומשהו אחרון - נהגתי לסינמה סיטי מכיוון ת"א וממש לקראת הכניסה השם הכביש היה מוצף ועד שקלטתי את זה כבר הייתי עמוק בשלולית (הגיע עד לפנסים). אז במקום לחשוב מה הגיוני לעשות סמכתי על חבר שלי שאמר לי לשים פול גז ולא להאט, מה שגרם למים להיכנס למנוע והמצבר מת... מה שהייתי צריך לעשות זה ליסוע לאט ולהיות על טורים נמוכים כמה שיותר כדי שהמים לא ישפריצו לכל עבר.

נערך לאחרונה ע"י Obislu בתאריך 29-04-2006 בשעה 22:34.
ישן 30-04-2006, 06:35
צלמית המשתמש של c j n s
  c j n s c j n s אינו מחובר  

חבר מתאריך: 20.02.05
אוייי אויייי לא יודע למה שאני נוהג אין לי מזל

נסעתי לפני כמה ימים ...אולי ראיתי 10 חתולות על הכביש....עוד שניה הקאתי

איכססססססס

או שאני עובר בין המכוניות עם האופנוע טוב סבבה....עד שאיזה בןןן זווונהההה אחד פותח את הדלת
עוד שניה עפתי והמניאק הזה עושה לי אופסס סליחה....מה אני אמור לעשות לכזה בן אדם
?? עוד שניה הרגתי אותו........

לפני כמה ימים אני נוסע לי ככה בכביש בין עירוני 65 ככה סבבה...אני מסתכל במראה
פיתאום אני רואה בחורה במזדה 323 צמודה אליי שמעתי כבר שהיא נוגעת לי במספר..

נשים זה אסוןן

דפקתיייי גזז לברוח לא היה לי מה לעשות...נסעתי אולי 90 בעיר בישביל לברוח מהפגרת
הזאתי.....אחרי זה אני רואה אותה ברמזור אני עושה לה מה את מפגרת עוד שניה העפת אותי....
היא עושה לי סליחה לא שמתי לב קיללתי אותה....חח ואחרי זה אני קולט אותה רושמת עוד את המספר שלי....חחח לא יודע מה זה נתן לה....

ישן 30-04-2006, 07:01
צלמית המשתמש של Senda R
  Senda R Senda R אינו מחובר  

חבר מתאריך: 23.10.04
בתגובה להודעה מספר 47 שנכתבה על ידי c j n s שמתחילה ב "אוייי אויייי לא יודע למה שאני נוהג אין לי מזל"

חחחחחחחחח מזכיר לי משהו גם עם האופנוע דומה .

אני עומד כזה ברמזור חוזר מהים עם האופנוע וזה , בקיצור אני עומד שני יענו המכונית הראשונה היתה מונית (בדרך כלל אני עוקף ועומד ראשון אבל לא יודע הפעם לא היה מקום ממש להכנס).
טוב מאחורי עומדת בלונדינית עם אוטו של אמא וזה .
אני שומע מוסיקה בקסדה שלי פתאום אני רואה היא מסמנת לי עם הידים דברים ומתחילה לצפצף.
אני לא מתייחס וזה היא אבל מתחילה לעצבן (עדין עומדים ברמזור כן?)
טוב אני מסכל אליה והיא מתחילה להתקדם אלי לאט כזה ואני חושב מה לעזאזל היא רוצה??????
היא מתקדמת פתאום הפוסטמה נכנסת לי במספר מאחורה!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
ברגע הזה אם זה היה גבר הייתי שובר לו את הצורה (לא שגבר היה עושה את זה כן?).
מסתבר שהמפגרת רצתה לדבר עם הנהג מונית שהיתה מלפני.
תראו איזה מטומטמת!!!!!!!!
למזלה בשניה שהיא נגעה לי במספר הרמזור התחלף ולא היה נזק או משהו אז נסעתי אבל יוווו זה כל כך עיצבן אותי @#&)^@$*&.
בנות אסור לכן לנהוג!!!!!!!!!!!!!!

אגב עבדתי שליח ככה שסיפורי אנשים מטומטמים בפחיות לא חסר לי.
לא תאמינו כמה נהגים מפגרים עד שנוהגים איזה 10 שעות ביום.
לכל השליחים או הנהגי אופנועים שמכוניות לא שמות עליהם קצוץ - מקפלים את המספר מרימים רגל ונותנים גז (מעיפים לבנאדם תמראה למי שלא הבין חח).

למרות שהיו גם איזה פעמים שאני יצאתי מטומטם אבל שאני עשיתי טעות בכביש מייד עצרתי בצד הודתי וביקשתי סליחה כמו בנאדם, גם ממש כעסתי על עצמי שלא הייתי ערני.
בכביש תמיד תהיו ערנים זה לא משחק מלא אנשים נהרגים פה מחוסר ערנות או מעודף ישראליות (שחצנות והרגשה שהכביש עובר להם כירושה במשפחה).

נערך לאחרונה ע"י Senda R בתאריך 30-04-2006 בשעה 07:06.
ישן 30-04-2006, 08:41
  zion 18 zion 18 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 13.11.05
בתגובה להודעה מספר 48 שנכתבה על ידי Senda R שמתחילה ב "חחחחחחחחח מזכיר לי משהו גם עם..."

יאווו אחי אני יודע מזה !

עבדתי גם שליח של אוכל סיני בנות לא יודעות מזה זכות קדימה !!
פעם אחת בחורה הייתה צריכה להשתלב לכביש שאני נסעתי והיא הייתה צריכה לפנות שמאלה לכביש שלי אז ראיתי שזאת בחורה וציפצפתי לפני כי עם המטומטמות האלה אי אפשר לדעת תבין אני עוד מצפצף לה והיא עוד נכנסת לנתיב במקום לעצור עוד שניה והייתי נכנס בה ועף מהאופנוע (נסעתי על 50 קמ"ש) כוסאחטק מרוב העצבים שהיא הביאה לי נסעתי צמוד לחלון שלה והבאתי כזה אגרוף לחלון של השרמוטה הזאת אם היא הייתה איתי ברמזור על הזין שלי בחורה או לא בחורה הייתי מפרק אותה ואת ההמואים האלה שהיו איתה באוטו !

בנות אל תעשו רישיון !!
בישראל יש רשת תחבורה ציבורית מאוד מפותחת רכבות מוניות אוטבוסים !

עריכה : אה עוד משהו לא משנה מה אבל לא משנה מה בנות אל תעשו רוורס! תצאו החוצה מהאוטו תקראו למישהו בן 80 אפילו שאין לי רישיון ולא נסע ברכב בחיים שלו שהוא יעשה רוורס.
אם נתקעתם באין כניסה ואין אף אחד תצאו מהאוטו ותדחפו אותו מהחזית או משהו העיקר לא לשלב רוורס וללחוץ על הדוושה של הגז.

נערך לאחרונה ע"י zion 18 בתאריך 30-04-2006 בשעה 08:49.
ישן 30-04-2006, 07:52
צלמית המשתמש של chatulim
  chatulim chatulim אינו מחובר  
מנהלת בע"ח, מטיילים ותרמילאים

חבר מתאריך: 01.01.06
כמעט תאונה עם רכבת..

נסעתי עם אמא ואחותי, והכלבה המשפחתית לחוף הבונים לים. בדרך חזרה עלינו על פסי הרכבת ונכבה לי האוטו (זו היתה סקודה ישנה ומצ'וקמקת). ניסיתי להניע- לא מניע. בינתיים יורדים המחסומים משני הצדדים.
לא יכולנו להספיק לצאת מהאוטו (לשחרר חגורות, להוציא את הכלבה, לצאת כולנו ולברוח) אז ניסיתי עוד כמה פעמים להניע, ואני רואה את הרכבת מצד שמאל שלי מתקרבת ומתקרבת וכבר מתחילה לצפור...

ניסיתי שוב- והניע! שילבתי לרברס, נסעתי אחורה ושברתי את המחסום מאחורי. למזלי הרב לא קרה לנו כלום חוץ מההלם של כמעט להמרח ע"י רכבת.

(הקטע המשעשע הוא שהתקשרתי למשטרה לדווח ששברתי את המחסום כדי להגן על חיי, כל מה שהיה להם להגיד זה שאני צריכה לשלם עבור המחסום...)

ישן 30-04-2006, 08:04
צלמית המשתמש של chatulim
  chatulim chatulim אינו מחובר  
מנהלת בע"ח, מטיילים ותרמילאים

חבר מתאריך: 01.01.06
לסקודה הזו היתה נטייה לכבות בזמנים מאוד חסרי טקט..
בתגובה להודעה מספר 53 שנכתבה על ידי Senda R שמתחילה ב "איך נכבה לך בול על המחסום???..."

ובכל מקרה- לא הייתי מספיקה להוציא את כולם, היה קורה אסון. לשמחתי הצלחתי להניע (היה לי דיבור עם הסקודה) ויצאנו מזה בשלום.

עוד משהו שיש לי לספר- כשהייתי בת שנתיים אמא שלי נסעה איתי ועם אחותי (אחותי במושב הקדמי חגורה, ואני, בת שנתיים, שוכבת ישנה במושב האחורי ללא כיסא בטיחות- אני זקנה, אז זה לא היה נהוג). היא התחילה לחצות צומת ורכב עבר באדום ונכנס בה. אמא שלי קיבלה מכה יבשה ביד שמאל, אחותי יצאה עם סימנים כחולים על היד מהאחיזה שאמא שלי תפסה אותה, ואני "הוקפצתי" לגג של האוטו ודפקתי את הראש.
כשבאו להוציא את אמא שלי ואחותי מהאוטו- היא אמרה להם "יש גם תינוקת מתה מאחורה"- היא היתה בטוחה שמתתי!
יצאתי עם זעזוע מוח ואחלה צלקת על הראש (לשמחתי לא על הפנים)

ישן 30-04-2006, 20:58
  TheWave1110 TheWave1110 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 28.10.05
שלח הודעה דרך ICQ אל TheWave1110 שלח הודעה דרך AIM אל TheWave1110
מקרה שקרה לי בארה"ב

אני נוסע על איזה כביש מהיר שמותר בו 45 מל"ש (בערך 70 קמ"ש) אבל בתאכלס, זה ממש לא היה הגיוני לכביש הזה ואני תמיד נסעתי בו בערך 60 מל"ש (בערך 95) שזו מהירות די סטנדרטית ומטה לכבישים מהירים... קיצר, נסעתי שם לפחות פעמיים שלוש בשבוע, ואף פעם לא עצרו אותי או משהו.
לילה אחד, דווקא כשיש איתי חברים באותו, אחת הידידות שלי אומרת לי "תאט, יעצור אותך שוטר", ואני אומר לה שזה בסדר ואני תמיד נוהג ככה שם. בערך שניה אחרי שאני עונה לה אני רואה ניידת משטרה ממש מולי, והיא מדליקה את האורות שלה ומתחילה לעקוב אחרי!! כל כך מביך!

אבל ישר עצרתי והייתי ממש נחמד ומנומס אז השוטר רק נתן לי אזהרה .

ישן 05-05-2006, 22:19
  CaRTeR CaRTeR אינו מחובר  

חבר מתאריך: 20.06.03
בתקופה שהיה את כל תאונות הרכבת עם מכוניות

חזרתי עם חבר ( הוא נהג ) מהצפון משהו.

טוב הגענו למסילת רכבת, בלי מחסום שיורד, אבל היה רמזור
הרמזור נדלק, המכונית שהיתה קרובה גנבה תרמזור אפילו הזה! איזה ישראליות לשמה.
אחריי היתה סובארו ישנה וגולף ואז אני וחבר בהונדה שלו.

אחרי 3 שניות של רמזור אדום מהבהב הסובארו משום מה מתחילה לנוע קדימה לעבר המסילה
ישר אני וחבר שלי אמרנו ביחד ה' ישמור! חבר שלי בא לצפור אבל ראה שהוא לחץ ברקס שוב
ובידיוק שהוא נעמד הרכבת עברה, עוד חצי מטר והוא היה מפוצץ לו תמכסה מנוע.

לי אישית לא היו מקרים מפחידים, רק איזה ברקס מוחלט באמצע איילון רכב נתקע.

תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 06:01

הדף נוצר ב 0.13 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר