לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > תרבות ואמנות > אנימה ומנגה
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 04-05-2006, 18:30
  Xpression_art Xpression_art אינו מחובר  

חבר מתאריך: 29.08.05
שלח הודעה דרך ICQ אל Xpression_art שלח הודעה דרך MSN אל Xpression_art
למבוגרים בלבד אין בפי את המילים לתאר את המצב...
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי tamiya שמתחילה ב "כנסו כולם וחדשה דחוףףףףףףף"

זה מסוג המצבים שלרוב אני לא מגיב עליהם אבל הפעם זה ממש עבר כל גבול..
ואלכס אתה מאכזב אותי..בגללך הגעתי למצב שהייתי צריך לקרוא את כל התגובות הכלכך בנאליות והשטחיות פה על איזה דמות שקיבינימט זאת פאקן דמות!! מה יש לכם מה?? אתם מתווכחים לי אם צריך להרוג דמות או לא!? לאיזה מצב הגענו ולחתיכת נימפה המתרוממת הזאת שפתחה את הדיון הזה.. למה? כאילו למה באת לפה? אז סבבה לקבל בברכה אנשים חדשים והכל טוב ויפה ונורא נחמד וכיף אבל מה באת לפה לפרסם איזה אתר נחות שדוגל בלהשמיד את כל מי ששונא דמות אנימה ספציפית? כאילו מה את בת 12?! מה? לקחת את כל העסק יותר מדי קשה זה מסוג הדברים ששומעים עליהם בארה"ב שילדים נסחפים ממשחקי מחשב ולמחרת זה מגיע לכותרות "טבח בתיכון בלואזיאנה" או שטויות כאלה.. את יוצרת פה תקדים שבעתיד אולי אשכולות מהסוג הזה יקבלו פה לגטימציה.. ואלכס זו ממחויבותך למחוק אשכולות כאלה!! אני לא מאמין! תראה כבר כמה כתבתי !??! מה זה פה!? אז בסדר שאינוייאשה זו חרא של סדרה ובלי שום קשר אני מתפלל מדי לילה שיחטפו את היוצר שלה ויעשו לו בוקקות ומקלחות זהב במרתפי יפאן אבל זה לא קשור עכשיו כי זאת הדעה האישית שלי ,אבוי למי שיגיב על זה! הנקודה שלי אחרי הכל היא , בשם ישו ורוח הקודש ומוחמד או אנאערף במה שאתם לא מאמינים דיי להיות כאלה ילדותיים כחבר בפורום הזה כבר מספיק זמן אני מצפה מאנשים איכותיים כמוכם להתעלם מתגובות כאלה לכתוב "ברוכים הבאים" ולשלוח אותה קיבינימט!!! גם ככה אחרי שבועיים היא תיעלם מפה על דעת עצמה.
אז למה לפתוח כזה דיון מפגר ועוד לגרום לי לקרוא את כולו להתעצבן ולכתוב לכם בחזרה מגילה? אהה למה? שיהייה לנו אחלה פורום והכי חשוב נטול אשכולות כאלו.. וכל הכבוד לחופש הדיבור ודמוקרטיה אבל לצערינו גם הפ"זמ בפורום הזה תופס ואיזה ניובית לא תכתוב פה הודעות שמעוררות כאלו סנסציות!

חזרה לפורום
ישן 04-05-2006, 20:45
צלמית המשתמש של Jessica Honey
  Jessica Honey Jessica Honey אינו מחובר  

חבר מתאריך: 26.08.05
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי tamiya שמתחילה ב "כנסו כולם וחדשה דחוףףףףףףף"

אני יודעת שזה לא בדיוק לגיטימיזציה לתגובות באשכול הזה אבל אני, בתור האדם המרושע שאני (עד שיוכיחו אחרת!) מאוד אוהבת להזכיר לילדות קטנות שרוצות להרוג את כולם שזה לא יעזור להן וכי דמויות שהן שונאות, וזה לא משנה מי, למה ובאיזה סידרה, אף פעם לא מתות ורק מתחלפות.
אני בספק שנגיע למצב של טבח ברחובות כי אנחנו עצלנים מדאי עם נטיה לחשוב 'למה לי לטבוח אם מישהו אחר יטבח מחר?' ולא צריך להחמיר יותר מדאי עם הרובוטים המשועבדים שחושבים שמה שמראים להם בטלויזיה זה הכי שווה ומה שמופיע בקטלוג של פוקס זה הכי הורס, הם עדיין לא יודעים אחרת.
ובשביל לחסוך במילים (הולי קראפ אני יכולה לכתוב הרבה) לא צריך למחוק את האשכול הזה כדי לשמש דוגמה לבאות: תפסיקו להתיחס לדמויות וירטואליות (בשפה פשוטה יותר: לא אמיתיות, מומצאות, לא קימות במציאות!) כאילו אתם תפגשו אותם במכולת ליד המקרר של החלב.
סליחה אם פגעתי במישהו אבל ברצינות, נכון שהחיים האמיתיים לא מלהיבים כמו ה-20 פלוס דקות על המסך, זוהי לא סיבה לחיות בחלום חולני שכזה. מה פרויד היה אומר על זה?
חזרה לפורום
ישן 04-05-2006, 21:14
  Xpression_art Xpression_art אינו מחובר  

חבר מתאריך: 29.08.05
שלח הודעה דרך ICQ אל Xpression_art שלח הודעה דרך MSN אל Xpression_art
פרויד...
בתגובה להודעה מספר 45 שנכתבה על ידי Jessica Honey שמתחילה ב "אני יודעת שזה לא בדיוק..."

סביר להניח שפרויד היה ממציא עוד תאוריה שכמה שנים מאוחר יותר איזה ילד בן 8 היה מפריח.
אמנם הבנאדם נחשב למייסד הפסיכולוגיה המודרנית אבל כל אחת מהתאוריות שלו הופרכו...
משמע: ילדים קטנים בכל רחבי העולם התאחדו ו..רגעעע.. מה פוקס קשור לזה? את רוצה להגיד לי שפוקס הוא מותג שקובע איזהשהיא נורמת לבוש?.. אלו בגדים לפשוטי העם. לא יותר מזה..אוקיי איפה הייתי?..האממ לא חשוב הנקודה היא שאשכול כזה חייב להימחק על מנת לשמש דוגמא. וחופש הדיבור בתחת שלי. זהו לא פורם דמוקרטי. הכוכב ליד השם של אלכס ממחיש זאת בצורה הברורה ביותר!.. פשיסט שכמותך מת עליך

חזרה לפורום
ישן 08-05-2006, 14:32
צלמית המשתמש של Jessica Honey
  Jessica Honey Jessica Honey אינו מחובר  

חבר מתאריך: 26.08.05
בתגובה להודעה מספר 55 שנכתבה על ידי puzpuz שמתחילה ב "אוקיי חברה, נמאס לי!!! כולם להקשיב עכשיו:"

אני שמחה שאתה יודע איפה משנים את גודל הפונט ומוסיפים קו מתחת למילה אבל כדאי שתדע שלכל אנימה יש קהל יעד שונה ולאינויאשה יש קהל יעד צעיר (או אנשים שלא ראו הרבה אנימות) ולכן אני מאוד שמחה שבת הדודה הקטנה שלי רואה את הסידרה, מספרת לי על הסידרה, משגעת לי את השכל על הסידרה וכשהאוזניים שלי מתחילות לדמם כי כבר ראיתי את הסידרה (ואת השידורים החוזרים איתה) היא שואלת אותי שאלות על התרבות היפנית.
אז נכון שאם לצטט את אחד האנשים שאני הכי מעריכה: "אינויאשה זה שילוב של פוקימון ודרגון בול זי" אבל אני מעדיפה שהיא תראה את זה ביפנית ולא תשגע אותי עם סקורה בעברית.
אין לי מושג בן כמה אתה אבל יש סיכוי שהסידרה לא מיועדת לגיל שלך ולכן היא לא לטעמך.
חזרה לפורום

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 18:54

הדף נוצר ב 0.13 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר