לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה ברוכים הבאים לפורום פוליטיקה ואקטואליה, נא לשמור על שפה נאותה חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חדשות ואקטואליה > פוליטיקה ואקטואליה
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 29-04-2006, 23:57
  emile_a emile_a אינו מחובר  

חבר מתאריך: 12.02.06
בתגובה להודעה מספר 3 שנכתבה על ידי looklook שמתחילה ב "איזו טובה תצמח למדינה אם הם יניפו דגל ?"

ציטוט:
במקור נכתב על ידי looklook
תסלח לי אבל פתחת פה אשכול ממש תת - רמה. אין שום קשר בין הכותרת לתוכן. ובין התוכן למציאות ("אדוני הארץ" ? אלה שגורשו לחראווילות אלה שנגזלה מהם הקרקע החקלאית שלהם?)

גם אני לא אניף השנה דגל . גדל שחור דווקא יתאים למצבה רוח הכללי שלי . כל עוד אין חוק שמחייב אותי לחגוג אני יכול לעשות מה שאני רוצה.

להיות מפונה לקרואווילה, זה בהחלט לא כיף, אבל זה כלום לעומת האלפים ששירתו בשטחים תחת אש, איבדו את חבריהם, איבדו זמן יקר ושעות שינה, נפצעו פיזית ונפשית למרות שהם אישית לא תמכו לשניה במפעל המפוקפק שנבנה שם, ועדיין הניפו את דגל ישראל!!
רק להבהיר נקודה אחת מה שכתבתי אינו מופנה כלפי כל המפונים או הימניים אלא רק לאלה שהחליטו שנגמרה המדינה והם לא מוכנים להניף את הדגל! לכל השאר- שיבושם..
אמיל.
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 30-04-2006, 00:52
  משתמש זכר EtEoR EtEoR אינו מחובר  

חבר מתאריך: 03.04.03
שקרן - בטח לא קראת אפילו את המאמר.
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי emile_a שמתחילה ב "ימנים קיצוניים לא רוצים להניף את דגל המדינה- שוב מוכיחים שהם אינם נאמנים!"

קודם כל, לשם ההשוואה - השמאל עושה זאת השכם וערב...

ציטוט:
...את ההפגנה הם החלו בצעידה של ארבעה ק"מ לכיוון מחסום כיסופים, כשהם
מניפים דגלים שחורים
. בשלב מסויים חסמו המפגינים את הציר המוביל ממחסום כיסופים
לגוש קטיף, אולם כעבור זמן קצר פונה הציר ונפתח לתנועה...במהלך ההפגנה קראו המפגינים
לעבר החיילים שעברו במקום: "חייל הקשב, אפשר גם לסרב", וכן: "מופז מופז שר הביטחון,
כמה ילדים הרגת עד היום"? וגם "דמוקרטיה לא בונים על גופות מפגינים".

תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה

תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה

לא רק שהשמאל הצבוע מניף דגלים שחורים בכל הפגנה שלו, הוא כמובן מניף דגלי
פלסטין - להזכירך, הפלסטינים עדיין האויב שלנו וחל איסור דה יורה להניף דגלים כאלה
בתוך ישראל (מה שלא מפריע לאנשים מתועבים אלה לעשות כן).

http://arielrubinstein.tau.ac.il/ph...yuvalAtYnet.htm

יש לציין שכמובן הכותרת שלך היא דמגוגיה של ילד בן 4, שכן, זה כלל וכלל לא מה שיש במאמר.
ואני בספק אם קראת אותו כלל. אנשים האלה עברו טראומה והם מתחבטים בינם לבין עצמם
כיצד לפעול. ההבדל ביניהם ובין המשאל הממאיר, שלהם יש "תירוץ" של עקירה מביתם (וחלק
נעקרו יותר מפעם אחת). השמאל סתם שונא ישראל מושבע, שמצביע חד"ש או רע"ם תע"ל...

ציטוט מהמאמר:
ציטוט:
כמי שנעקר מביתו פעמיים, וחרף כל הכאב והמצוקה, אני מתכוון להמשיך ולהניף
בגאווה את דגל המדינה. 'כחול ולבן זה הצבע שלי', ואף אחד לא יקח אותו ממני"

ישן 30-04-2006, 01:03

בתגובה להודעה מספר 17 שנכתבה על ידי EtEoR שמתחילה ב "שקרן - בטח לא קראת אפילו את המאמר."

אני לא שקרן, ואני לא יודע על מה אתה מדבר, הנה ציטוט מדויק מהתגובה של אדון הארץ הראשון בכתבה:

"כיצד אם כן ננהג ביום העצמאות? האם נניף דגל שחור? כתום? דגל ישראל? כולם ביחד? אף דגל? יפעל כל אחד בהתאם למסוגלותו הנפשית. אני אישית החלטתי לפתור את הקונפליקט באמצעות העמקה עיונית במשמעותו של יום העצמאות, מבלי לתת הפעם ביטוי חיצוני כלשהו של שמחה. חז"ל, בהתירם לחלל שבת למען פיקוח נפש, מנמקים: "מחללין עליו שבת אחת כדי שישמור שבתות הרבה". ניתן לומר בפרפראזה כי באופן פרדוכסלי, אל מול מגמות ההתאבדות, הנפת דגל הלאום לבדו על חלון הבית והרכב מקרבת את חיסולו של כל מה שהוא מייצג. אצלי ואצל רבים מחבריי, השנה זה בוודאות לא יקרה. "

בקיצור, הוא וחבריו הבוגדים לא יניפו את הדגל.
אז נא אל תקשקש עם כינוים כמו "שקרן" וכו'.
אמיל.
ישן 30-04-2006, 01:16

פחחחח - איזה ניסיון פתאטי להתחמק :P
בתגובה להודעה מספר 18 שנכתבה על ידי emile_a שמתחילה ב "אני לא שקרן, ואני לא יודע על..."

הבאת הנחתה לתינוק. ככל הנראה אתה חלש בציטוטים שאתה מביא...
  • "כיצד אם כן ננהג ביום העצמאות? האם נניף דגל שחור? כתום? דגל ישראל? כולם ביחד?
    אף דגל? יפעל כל אחד בהתאם למסוגלותו הנפשית..."

• "...חז"ל, בהתירם לחלל שבת למען פיקוח נפש, מנמקים: "מחללין עליו שבת אחת כדי
    שישמור שבתות הרבה"
    .

משמעותם של ציטוטים אלה שלאו בהכרח יונף דגל ישראל בלבד. יכול להיות שכן, יכול
להיות שלא - אין פה שום וודאות כפי שהחלטת ליצור בכותרת הפסולה והשקרית שלך.
המשך הציטוט אומר שהשנה, בגלל הכאב הרב והסבל שהיה, הנפת הדגל תהיה קשה הרבה
יותר ואולי לא תהיה בהכרח, מה שכן היא כדי שבעתיד - זה יהיה בדיוק להיפך.

כמובן שהתעלמת לגמרי מחברייך השמאלנים - חזור נא להודעתי הראשונית וענה לי על הטענות.
קשה לך ? אתה טוען שאתה טייס - תסתדר.

נערך לאחרונה ע"י EtEoR בתאריך 30-04-2006 בשעה 01:22.
ישן 30-04-2006, 01:25

בתגובה להודעה מספר 19 שנכתבה על ידי EtEoR שמתחילה ב "פחחחח - איזה ניסיון פתאטי להתחמק :P"

אתה פאתטי- קרא שוב את המאמר, לסיום הוא כותב גם בפירוש:
" הנפת דגל הלאום לבדו על חלון הבית והרכב מקרבת את חיסולו של כל מה שהוא מייצג. אצלי ואצל רבים מחבריי, השנה זה בוודאות לא יקרה. "
הוא וחבריו לא מתכוונים להניף את הדגל או להניף דגל שחור לידו, וכולנו מבינים את הכוונה שבעניין אז חסל דמגוגיה.
לגבי השמאלנים מה אתה רוצה ממני? פתח אשכול אם דעה רלוונטית שקשורה לארוע רלוונטי ונדון לגופו של עניין.
ואם לא ברור- אני נגד הנפת הדגלים (השחורים וכו') כמו במקרים שתיארת, כך שאין לנו ויכוח על מקרים אלה.
ככלל אני נגד עניין אי הנפת הדגל רק בגלל שהצד השני ניצח בבחירות... (כמובן שאין להתבלבל עם התמיכה שלי בזכות של כל אחד לעשות מה שהוא רוצה בעניין. אין כאן ויכוח על הזכויות אלא רק על ההתנהגות הנאותה).
דבריך לגבי "טענותיי שאני טייס" הנן דמגוגיה של כיתה ג' ואני מציע שתפסיק עם העניין האישי.
אמיל.
ישן 30-04-2006, 01:40

חביבי, אתה נטול הבנת הנקרא.
בתגובה להודעה מספר 20 שנכתבה על ידי emile_a שמתחילה ב "אתה פאתטי- קרא שוב את המאמר,..."

" הנפת דגל הלאום לבדו על חלון הבית והרכב מקרבת את חיסולו של כל מה שהוא מייצג.
אצלי ואצל רבים מחבריי, השנה זה בוודאות לא יקרה. "

הוא טוען שהשנה הוא לא יניף בלבד את דגל ישראל. זה מתקשר ישירות לציטוט הקודם שלו,
בו הוא הביא את דבריי חז"ל על פיקוח נפש. אל תיתמם ואל לשחק אותה טמבל שלא מבין - הוא
טוען פשוטו כמשמעו, שהשנה, לאור תוכנית ההתנתקות שעקרה אותו ואת חבריו מביתם, הוא
לא יניף את הדגל בלבד (ואגב, לא ידעתי שזה איזה חוק שמחייב להניף דגל ביום העצמאות)
כדי שבשנים הבאות, ישראל תתחזק, כולם יהיו מאוחדים והדגל יונף בגאווה.

אם אתה מכחיש מעצמך את ההבנה הבסיסית הזו, אז אתה באמת שקרן קטן.

בקשר לשמאל שאתה חלק ממנו, אינך בא בביקורת לאותם מעוותים שעושים את אותם מעשים
רק מסיבות גרועות. אתה מעיז לדבר על כמה מתנחלים ממורמרים שלא יתלו דגל ישראל על חלון
האוטו אבל מצביע למפגלה שמניפה השכם וערב את דגלי פלסטין (שזאת אגב, מדינה לא קיימת
אלא רק דגל שמייצג טרור נפשע) ומנהיג המפלגה הזאת הוא אחד שנואם בכנסי סולידריות למען
סוריה והפלסטינים (ישר כוח ! הוכחת שאתה גם צבוע לא קטן).

ישן 30-04-2006, 01:56

בתגובה להודעה מספר 21 שנכתבה על ידי EtEoR שמתחילה ב "חביבי, אתה נטול הבנת הנקרא."

בוא נשים קודם את עניין האשכול מאחורינו כי נראה לי שזה לא ברור לאור זה שביקשת ממני לחזור בי.
ברגע שכתבת שלא ראית את האשכול השני אז אני "חזרתי בי" וכתבתי בפירוש שאני מאמין לך.
מבחינתי העניין הזה לפחות סגור.
לענינו, אתה הוא זה שמיתמם, ראה את הכותרת של הקישור. החברה לא מתכוונים להניף דגל או מתכוונים להניף דגל שחור, אם אתה קורא משהו אחר בדבריו אז בהצלחה, אני באמת לא רואה זאת כך, וחבל שתכנה אותי בפעם השלישית שקרן בשל כך.
אין לי בעיה שתיקרא לי טיפש דרך אגב, אם זה מה שאתה חושב, אבל חבל בכלל להפוך זאת לאישי.
בעניין השמאל, אני לא תמכתי ספציפית בעניין הדגלים, אז חבל שאתה כותב זאת כי זו ממש דמגוגיה. אין לי בעיה לכתוב ביקורת בעניין זה, למרות שמרגע שנפתח אשכול בעניין זה לא חסרים אחרים שעושים זאת, ואתה לא תמצא אותי מגן על השמאל הקיצוני בתחום זה לפחות.
לכן-כתבת עלי דברי שהם פשוט לא נכונים!
אמיל.
ישן 30-04-2006, 02:16

אתה נטפל לטפלות, לא לתוכן האשכול.
בתגובה להודעה מספר 22 שנכתבה על ידי emile_a שמתחילה ב "בוא נשים קודם את עניין האשכול..."

כתבתי בבירור שלא ראיתי את האשכול שנתת לי - כשכן ראיתי אותו, העברתי מיד. אין פה
שאלה של מאמין כן\לא.

בקשר לנושא האשכול - יכולת לרדת מהעץ הגבוה, שכן בוודאות המאמר לא מדבר על ימין
קיצוני, לא על שום אי נאמנות למדינה ולא על כל הדמגוגיה שיצרת פה באשכול. המאמר
שהבאת מדבר בכלל על המרמור שנגרם לאותם אנשים מסכנים, שנעקרו מביתם באופן
ברוטאלי (לך זה לא קרה לכן אתה לא מבין את המשמעות של הדבר...) והם לא מרגישים
מספיק גאווה להניף את דגל ישראל לבדו השנה, מה שכן, זה כדי שבשנים הבאות הדבר
יהיה בגאווה, ברוב חוצות ובשמחה.

אני לא אקרא לך שקרן אם תודה באמת. אם אתה ממשיך לשחק את הראש הקטן שלא מבין
את משמעות המאמר (שאגב, נכתב ע"י אותם אנשי ימין, לכן הוא בהכרח יהיה סימפטי עבור
הימין, על אף ניסיון הדה-לגיטימציה שלך), אני בטח לא אשנה דעתי...

ישן 30-04-2006, 11:00

בתגובה להודעה מספר 35 שנכתבה על ידי כבשה שחורה שמתחילה ב "אתה מזכיר לי כמה, שאצלם השנאה, עברה "רציונליזציה" ולכן-אינה נחשבת."

ציטוט:
במקור נכתב על ידי כבשה שחורה
כשפאשיסט מצדיק גירוש אלפים, טוען כי אינם "נאמנים" ופועלים כנגד "טובת המדינה", מצר על ההשקעה באותם "קיצוניים" ומשליך "האידיאולגיה המטורפת" שלו על אותו מגזר-נשוא שנאתו, וככסות, מתלונן על אי הנפת דגל המדינה, שהיסוד המכונן בה: "יהודית ודמוקרטית" נרמס בסוסי משטרה לכל מצהלותיו, התגובות שלי בהתאם.

הם לא גורשו הם הועברו.
שמעתי אותם אומרים (ויתכן שבצדק) שהם הלכו לשם כי המדינה שלחה אותם! ובכן, המדינה שלחה אותם עכשיו למקום חדש. (אני מבין את הכאב שלהם אבל זה נעשה לטובת המדינה).
אני לא בטוח שהבנתי את הכותרת של התגובה שלך, אבל אין בי שנאה, יש בי אולי כעס ועצב על אובדן חיי האדם משני הצדדים, שהיה יכול להימנע (לדעתי).
אמיל.
ישן 30-04-2006, 11:48
  כבשה שחורה כבשה שחורה אינו מחובר  

חבר מתאריך: 10.11.05
בעיית אי ההבנה שלך אינה מוגבלת לכותרת דווקא.
בתגובה להודעה מספר 36 שנכתבה על ידי emile_a שמתחילה ב "[QUOTE=כבשה שחורה]כשפאשיסט..."

אי אפשר לטעון במדינה דמוקרטית, כי "המדינה שלחה אותם, כעת המדינה תפנה אותם". אני מצטער שלאוזניך הנאורות, לא נשמע שום צליל צורם ומול עיניך הדאובות מצער, לא קופץ איזה דגל שחור ענק. מדינה המתיימרת להיות חלק ממשפחת העמים, לא יכולה לפנות אזרחים ממקום מגוריהם כחלק מהסדר פוליטי. נקודה! גם כאשר היו העברות של טריטוריות ממדינה למדינה או משלטון לשלטון, מעולם (ואני חוזר- מעולם) לא היתה כפיית פינוי של אזרחים החיים באותן טריטוריות למעט במקרים בהם התהליך הוגדר "טיהור אתני" וכשברוב המקרים-מבצעיו, נתנו הדין על מעשיהם בפני בית המשפט הבינלאומי). אתה יכול לעיין במקרים של דרום-אפריקה, אירופה המזרחית בתום מלחמת העולם או כל מקרה אחר - לא תמצא! תפקידה של מדינה, הרוצה לפנות שטח שבריבונותה, או שליטתה, הוא להציע פיצוי תמורת פינוי לאלו הרוצים בכך, או לדאוג, שכל אלו שיבחרו להשאר בישוביהם, יזכו למלוא זכויותיהם האזרחיות (כולל יציאה וכניסה חופשית מן השטח וביטחון אישי, וימשיכו להחשב כאזרחי מדינתם באם הם יבחרו בזאת), כמו תושבי מזרח ירושליים למשל.

תפיסת הרציונליזציה של השנאה, מודגמת היטב ביחסם של האנטשימים המודרניים ליהודים, שהעתיקו את מושא שנאתם "ממצותשלפסח" למדיניותה המדכאת של ממשלת ת"א כלפי בני העם הפלסטיני.
לי חבל רק, שבחור אינטיליגנטי כמוך, נותן לשטיפות המוח התקשורתיות-ממסדיות לעצב לו את תפיסת החיים ,שאינה שונה מהותית מזו של ווינסטון סמית ב"אוקיאניה".
ישן 30-04-2006, 14:44
צלמית המשתמש של ori
  ori ori אינו מחובר  
אדמין לשעבר

חבר מתאריך: 28.10.01
זה בסדר, בשמאל הקיצוני כבר קראו לשנות את הדגל ואת ההמנון...
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי emile_a שמתחילה ב "ימנים קיצוניים לא רוצים להניף את דגל המדינה- שוב מוכיחים שהם אינם נאמנים!"

ככה שקטן עליהם לא להניף את הדגל. אצלם כל יום שלא שורפים בו ת'דגל, הוא יום חג ציוני...
בכל מקרה, לצפות ממי שגורש מביתו למען אג'נדה פרטית של פוליטיקאי מסובך בפלילים, לחגוג את
יום העצמאות כבר באותה שנה - זה מוגזם להחריד.
בשורה התחתונה, אותו "ימין קיצוני" עדיין נמצא ביחידות הקרביות ביותר, במספרים שהם בלי
פרופורציה לחלקו היחסי באוכלוסייה. להפוך את ביטוי העצב הפרטי של אדם אחד, ל"חוסר נאמנות
למדינה" זה מעבר למוגזם, זה עיוות המציאות.

ואגב, "אדוני הארץ" היה ספר מביך בשטחיותו, שנכתב ע"י שני אדוני ארץ אותנטיים (מהמחנה
הנכון), שמשתייכים לחבורת המיעוט הזעיר שמנהלת לכולנו את החיים: הון-תקשורת-משפט, ולמרבה
הפליאה, כמעט כולם בשולי השמאל הקיצוני, במפלגה שקיבלה בלחץ 5 מנדטים...
ישן 01-05-2006, 12:07
  TheWave1110 TheWave1110 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 28.10.05
שלח הודעה דרך ICQ אל TheWave1110 שלח הודעה דרך AIM אל TheWave1110
דעתי בנושא כזאת

אני לא חושב שהדגל מייצג את הממשלה, והיא זו שכביכול "בגדה" באנשים מסוימים.
הדגל מייצג את המדינה, המדינה בה כל הימין הקיצוני, עליו אנחנו מדברים, חי, והמדינה שאותה גם הם אוהבים.
אני חושב שאי הנפת דגל המדינה, או יותר נכון הנפת דגל שהוא לא דגל המדינה זה גועל נפש. אין לי בעיה עם העברת ביקורת כנגד השילטון, זהו הרי בסיס הדמוקרטיה. בא לך להניף שלט שמגנה את הממשלה? שיהיה, אבל לפחות תראה שלמדינה אתה עדין נאמן. מרד נגד המדינה זה שונה. אם אתה שונא את המדינה, לך.
למרות זאת, אני לא חושב שזכותי להעביר ביקורת על האנשים האלה כי אני לא במעמדם ובמצבם של אותם אנשים שמסרבים לחגוג את יום העצמאות. אם זאת, דעתי הסוביקטיבית היא, שזה מגעיל!

גל

ישן 01-05-2006, 16:54
  Sam Weller Sam Weller אינו מחובר  

חבר מתאריך: 07.01.05
נכון מבחינת קהל היעד שלהם
בתגובה להודעה מספר 45 שנכתבה על ידי ori שמתחילה ב "סתם למען הסקרנות - מה בדיוק הם כן יכולים לעשות שגם "יהיה נכון" בעיניך..."

הרי המטרה היא בסופו של דבר לשכנע אנשים לתמוך ברעיון מסויים או לפחות להתנגד לרעיון אחר. כשזו המטרה, האמצעים צריכים להיות מותאמים לקהל היעד. למתנחלים, ובעיקר לגרעין האידאולוגי הדתי שלהם אין שיג ושיח עם הישראלי החילוני בערים הגדולות - הפער בין הקהלים האלה הוא עצום. המאבק הכתום השתמש במושגים אמוניים, ונתן להם לדחוק הצידה את הנימוקים הבטחוניים. השימוש בפעילות עבריינית, אפילו אם היא היתה עדינה יחסית, היה מוטעה, ולא היה נסיון כן להשתיק גורמים עברייניים כבדים יותר שגם נקטו בלשון בוטה נגד המדינה. השימוש הזול בשואה היה טעות קריטית, וכך גם האיום בסרבנות שלא מומש לבסוף.

הטעות הגדולה של המחנה הזה היא שהוא התעלם במשך שנים מהצורך לצור גשר עם הזרם המרכזי בחברה הישראלית ולדבר גם בשפתו. מבחינת מחנה הימין הטעות היתה ועודנה שהוא מעולם לא הציב תכנית מדינית פוזיטיבית, אלא ההתנהלות שלו היא תמיד לעומתית, הן מול הפלשתינים והן מול השמאל.
ישן 01-05-2006, 17:23
צלמית המשתמש של ori
  ori ori אינו מחובר  
אדמין לשעבר

חבר מתאריך: 28.10.01
הלוואי וזו הייתה טעות הימין...
בתגובה להודעה מספר 46 שנכתבה על ידי Sam Weller שמתחילה ב "נכון מבחינת קהל היעד שלהם"

טעות הימין הייתה שהוא לא הפנים שהשלטון בארץ אינו נבחר, ועל כן יש להשקיע מאמצים כדי לחדור
אל מוקדי הכוח האמיתיים: מערכת המשפט והתקשורת. הוא התרשל בכך והתוצאה הייתה שהוא
ה-ו-צ-ג כמנותק מהשיח החילוני המרכז תל-אביבי, כאלים והזוי, כמושחת-על, כפרזיט החי ע"ח עיירות
הפיתוח וכן הלאה וכן הלאה...
זה שהעובדות היו הפוכות, בצירוף למציאות שבה רוב אוכלוסיית גוש דן מבקרת באירופה יותר מאשר
בפריפריה (לא רק ב"שטחים" אין ביקורים של "השיח החילוני התל אביבי", אלא גם בדימונה רובם
לא היו מימיהם...), לא ממש עזר לימין - שכן מי שמדווח על העובדות, טרח לעוותן היטב, ומי שאמון
על אכיפת החוק, עשה זאת בצורה מגמתית שעשתה את מושג החוק והצדק ללעג ולקלס.

לו הימין פעל היטב מאז 1977, היה לנו בג"ץ מאוזן, תקשורת נורמטיבית ומערכת שלטונית שבה
הגופים הנבחרים מנהלים את המדינה על סמך המצע שעל פיו נבחרו, ולא עפ"י מצע הפוך, תוך קבלת
מחיאות כפיים מהתקשורת על "האומץ הציבורי והפנמת המציאות"...

כל הדיבורים על "האלימות העדינה" "השימוש בשואה" וכיו"ב, היו כ"כ בשוליים, שלו הייתה
תקשורת שמתקרבת לנורמטיביות, סביר שלא היינו שומעים עליהם, והיינו יודעים לפחות חלקית
על פרשיות שלאף/עמרי/וייסגלס ושות', והקשר שלהן לעובדה שאתרוג מסויים עשה 180 מאתמול
להיום. הימין לא טרח לבנות כלי תקשורת מאוזנים, בתקופה שיכול היה לעשות כן - ובכך טעה
בגדול והבטיח את העקירה.
ישן 01-05-2006, 17:27
  TheWave1110 TheWave1110 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 28.10.05
שלח הודעה דרך ICQ אל TheWave1110 שלח הודעה דרך AIM אל TheWave1110
יש דרכים להביע דעות
בתגובה להודעה מספר 45 שנכתבה על ידי ori שמתחילה ב "סתם למען הסקרנות - מה בדיוק הם כן יכולים לעשות שגם "יהיה נכון" בעיניך..."

והזנחת יום העצמאות היא לא אחת הטובות.

הבעיה עם הקבוצת אנשים הזו היא שהיא בנתה לעצמה שם רע, ואנשים כבר לא מתייחסים אליה, אלא רק מתעצבנים עליה. אני ממש מסכים עם Sam Weller, הם יצרו פער גדול בין עצמם לבין האוכלוסיה הישראלית המרכזית, והאיומים שלהם לגבי הזנחת יום העצמאות רק מגדילה את הפער הזה.
הם מתנהגים בצורה מאוד ילדותית ודבילית. כל פעם שהם יוצאים עם משהו חדש, אנשים פשוט אומרים לעצמם "אווו, נו עוד פעם אלה עושים בעיות?" ולא מתייחסים בכלל.

תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 21:27

הדף נוצר ב 0.15 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר