לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה ברוכים הבאים לפורום פוליטיקה ואקטואליה, נא לשמור על שפה נאותה חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חדשות ואקטואליה > פוליטיקה ואקטואליה
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 03-05-2006, 11:08
  Shay3434 Shay3434 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 01.07.05
הוכחה לכך שליהודים יש כ"כ הרבה מדינות לחיות בהן
בתגובה להודעה מספר 7 שנכתבה על ידי ישראל היפה שמתחילה ב "גזען עלוב - מנהל מסית ומדיח שונא בני אדם"

באה לידי ביטוי בשואה, בפוגרומים ברוסיה, בגירוש ספרד, בעלילת סימון מטרנט באיטליה והרשימה עוד ארוכה...
ליהודים אין שום מדינה זולת מדינת ישראל. אתה יודע את זה בדיוק כמו שאני יודע את זה.
מדינת ישראל היא מדינת מקלט לכל יהודי בעולם ולולא הייתה לנו מדינה היום- קשה לחשוב מה היה מר גורלו של העם היהודי. קיום מדינת ישראל כמדינה יהודית מחזקת ומגנה על כל יהודי בנכר, למרות שהוא לא מתגורר בתוך תחומי מדינתנו.
אני מכיר משפחה שמתגוררת בארה"ב ששולחת את ילדיה לשרת בצה"ל ומחנכת אותם אהבת הארץ- אני רואה בהם ישראלים לכל דבר, על אף אלפי הקילומטרים המפרידים בינינו. וכנ"ל גם הם.
בקשר ליהודים ה"אמיתיים"- האם אתה רואה בנטורי קרטא יהודים אמיתיים?

ובנוגע לטענה שלישראלים יש רק מדינה אחת והיא ישראל- ישראלים רבים מפללים להקמת מדינה פלשתינאית על חורבותיה של מדינת היהודים- ישראל. הגם להם יש רק מדינה אחת ?

הירוק בכל זאת עולה

נערך לאחרונה ע"י Shay3434 בתאריך 03-05-2006 בשעה 11:12.
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 03-05-2006, 13:04
  ישראל היפה ישראל היפה אינו מחובר  

חבר מתאריך: 25.10.04
ישראלים רבים מפללים להקמת מדינה פלשתינאית על חורבותיה של מדינת היהודים- ישראל
בתגובה להודעה מספר 8 שנכתבה על ידי Shay3434 שמתחילה ב "הוכחה לכך שליהודים יש כ"כ הרבה מדינות לחיות בהן"

אינני יודע אם קיים אחד שכזה ואם אכן קיים הוא איננו מתפלל.

באשר ליהודי הגלות - אני מתייחס למעשיהם בפועל. הם אלו שבחרו את הישיבה בגלות. הם אלו שהעדיפו אותה - אפילו בתחילת עליית הנאצים, שלא לדבר לאחר נפילתם.
אני אינני מרגיש עצמי כשומר מקלט לעת צרה - אני מוכן לקלוט היום/באופן שוטף יהודים שיבואו לחיות איתנו כישראלים לכל דבר. יהודי בגלות איננו מוסיף לחוסנה של מדינת ישראל אפילו אם הוא תורם נדיב. אגב יהודים ממעטים להשקיע במפעלים בישראל הגויים עולים בהשקעותיהם בהרבה.
אנחנו צריכים את היהודים כאן אתנו שיבואו ויטו שכם ואז הרבה נושאים שאנו נאלצים להתמודד בעצמנו היו כלא היו.
ישן 03-05-2006, 19:50
  משתמש זכר EtEoR EtEoR אינו מחובר  

חבר מתאריך: 03.04.03
אתה ידע בכלל מה זה גזען שאתה מעיז להשתמש במושג ?
בתגובה להודעה מספר 7 שנכתבה על ידי ישראל היפה שמתחילה ב "גזען עלוב - מנהל מסית ומדיח שונא בני אדם"

תקשיב ותקשיב לי טוב - הגישה שלי לגבי ערבים היא פרקטית גרידא ואין בה גזענות - אני פשוט
יותר חכם ממך ומבין שהם יביאו בסופו של דבר לחורבני, דבר שאתה לא משכיל להפנים. כדי שיהיה
בטוח פה, ישראל צריכה לעבור ניקוי אתני מערבים ולהעבירם למדינה שהם חולמים להקים, קרי:
פלסטין - כולם יהיו מרוצים, יהודים בלי ערבים, ערבים בלי יהודים, חומה ענקית שמפרידה ביננו
לבינם, שקט ושלווה.

בקשר למדינת ישראל - היא המדינה היחידה ליהודים וכל היהודים שנמצאים בגולה, לא נמצאים
במדינה שלהם. הערבים, כידוע, יכולים לבחור ממבחר מדינות ערביות, ואגב, האוטופיה הערבית
מדברת על מדינה כלל ערבית ענקית, קרי: הגישה הפאן ערבית - לכן, או שאתה סתם בור חסר
ידע או שאתה מכפישן מגוחך.

ישן 04-05-2006, 05:46

ניקוי אתני מערבים - זוהי גזענות מובהקת
בתגובה להודעה מספר 11 שנכתבה על ידי EtEoR שמתחילה ב "אתה ידע בכלל מה זה גזען שאתה מעיז להשתמש במושג ?"

אתה טועה בגדול מי שבחר בגולה בחר בגולה והוא אזרח נאמן למדינה בה הוא אזרח. אני אינני מוכן להוות מדינת "ספייר" מדינת מקלט עבור בני אדם, שמסיבות דתיות שומרים על יהדותם. אינני מוכן להקיז את דמי ואת זעתי עבור משהו שאיננו מוכן לבוא לחיות אתי ולהטות שכם בבנית המדינה. העובדה שהוא איננו כאן אתנו מסכן את קיומנו .

באשר למדינה פן ערבית ענקית היא עדין אוטופיה ואם אתה יודע אוטופיה מהי אל תשלח לשם את הפלסטינאים. מוטב שתדאג שהיהודים יבואו ויתיישבו במדינת ישראל, תדאג שמדינת ישראל לא תחרוג מגבולותיה האפשריים ואז תוכל גם להרפות מגישותיך הגזעניות.

היו כבר מדינות, לאורך ההיסטוריה, שרצו לראות עצמן נקיות מ"זרים" וראית מה נפל בגורלן.

לא אתחרה בך בהפגנת הידע הנרחב שלך ואינני מתכוון להכנס לדיון בנושא.
בקשר להכפשות - קטונתי כנגד כבודו.
ישן 04-05-2006, 19:09
  משתמש זכר EtEoR EtEoR אינו מחובר  

חבר מתאריך: 03.04.03
איזו קריאה סלקטיבית יש לך - זה מצחיק ברמות...
בתגובה להודעה מספר 12 שנכתבה על ידי ישראל היפה שמתחילה ב "ניקוי אתני מערבים - זוהי גזענות מובהקת"

כתבתי טיהור אתני באיזור הזה, בישראל מערבים ובצד השני שיקום - מיהודים. אין פה שום
גזענות אלא הבנת המציאות ששני אלה לא יוכלו לחיות בשלום אחד עם השני ל-ע-ו-ל-ם.

עכשיו, ניסיון להתייחסות עניינית ככל שניתן.
גרמניה הנאצית רצתה לטהר את העולם מיהודים ואנחנו, לעניות דעתי, לא התפוצצנו
ברחובות גרמניה !
. אני פשוט רוצה להוציא אותם מקרבי כדי לחסוך לעצמי סבל מיותר.
ההשוואה שלך מוכיחה שזילות שואה בשבילך זה משחק ילדים.

ראה זאת כאזהרה - גם ההשוואה לנאצים וגם זילות השואה המחפיר כשהשוואת טיהור
הדדי בין שני חלקי ארץ ישראל ובין יודן ריין שמטרתו הייתה השמדת העם היהודי.

ישן 05-05-2006, 05:04

אתה מדבר על סלקטיביות-אתה מפרשן סלקטיבית
בתגובה להודעה מספר 13 שנכתבה על ידי EtEoR שמתחילה ב "איזו קריאה סלקטיבית יש לך - זה מצחיק ברמות..."

"היו כבר מדינות, לאורך ההיסטוריה, שרצו לראות עצמן נקיות מ"זרים" וראית מה נפל בגורלן".

גירוש ספרד
דרום אפריקה
מדינות אפריקה השונות בהן שבט אחד מגרש את האחר
גירוש האינדיאנים וכליאתם בשמורות
גירוש והגלייה לסיביר
ואפשר להוסיף לרשימה הארוכה עוד מקרים רבים

אתה עם המבט הצר שלך אינך רואה עוולות בינלאומיות ומתמקד אך ורק במה שנעשה לעם היהודי.
מזהיר ומאיים. מוטב שתטפל באלו שבאמת הופכים את השואה לקרדום לחפור בו ומשווים את מצבנו כאן למצב היהודים באושוויץ ואת החבלנים המרצחים לנאצים - זהו שיא של זילות השואה.

אתה אולי רוצה רק להוציא אזרחים ישראלים ממולדתם אבל יש כאלו הכותבים כאן בפירוש שיש גם להוציא את נשמתם.
ישן 05-05-2006, 08:29

בדיוק כפי שאני צוהל כאשר יהודים שחיו מאות שנים בגלות עולים לארץ מכל קצות תבל.
בתגובה להודעה מספר 15 שנכתבה על ידי ori שמתחילה ב "פתאום אתה נגד "הוצאת אזרחים ישראלים ממולדתם"? הרי צהלת שדור רביעי בקטיף נעקר ממולדתו."

תמיד עולז לבי כאשר יהודים, על אחת כמה וכמה ישראלים, עולים/חוזרים למדינת ישראל על מנת לחזקה ולהבטיח את קיומה.

באשר לערבים אזרחי ישראל, אתה אינך "סופר אותם", המדינה מנדה אותם, מפלה אותם, דוחה אותם ואינה מאפשרת להם להשתלב ואתה עוד בא אליהם בטענות, על זאת שלבם עם בני עמם הסובלים מחוץ לגבולות מדינת ישראל.
האם אתה כישראלי ( או כיהודי על פי הגדרתך), אינך חרד לגורלם של יהודים בחו"ל או להיפך יהודים בחו"ל אינם מגלים סמפטיה (לעיתים מופרזת ועל זאת לעתים גם נותנים את הדין על פי חוקי המקום) למדינת ישראל.

אפשר גם אחרת. אפשר גם לאמץ את הערבים אזרחי מדינת ישראל ולהתייחס אליהם כאל אזרחים מן המנין ולשלבם בפיתוח הארץ. למרות הכל הם מעדיפים את מדינת ישראל והחיים בה על כל מדינה אחרת ערבית או לא ערבית ולאו דוקא בגלל הביטוח הלאומי, שכפי שמעיד עליו אלי ישי זוהי חרפה ובושה ומביא את ילדי מדינת ישראל לעוני ורעב.
ישן 05-05-2006, 12:33

כדאי שתחליף תקליט - זה שאתה מרבה להשתמש בו שחוק וצורם
בתגובה להודעה מספר 17 שנכתבה על ידי ori שמתחילה ב "לא רק שאני "סופר" אותם, אני גם מפרנס אותם..."

אכן אני בעד ישיבה בכלל הישובים ההרוסים של הערבים שחיו כאן בשלווה עד שאנחנו באנו וביד קשה ואכזרית גרשנו אותם מאדמותיהם אל ההרים הצחיחים שאינם ראויים לעבוד אינטנסיבי ו/או למדבר החרב ולבקעת הירדן לאחר שגזלנו את כל מימיה.
אני נגד לחזור על מעשה זה שנית ולהסתפק בעוונות הילדות שלנו.

אתה כפי הניראה מעדיף אחרת להחזיר לנעשקים הישנים את רכושם הגזול ולגזול מאלו שניסו לשקם עצמם באזורים אליהם גורשו את מה שהצליחו לבנות בעשר אצבעותיהם למרות הניכור שהם זכו מסביבתם כולל "אחיהם" שלא לדבר על "בני דודיהם".
ישן 06-05-2006, 07:09
  Shay3434 Shay3434 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 01.07.05
חשבת על זה שבאנגלית היקף חומרי המחקר, המאמרים, אתרי ההיסטוריה
בתגובה להודעה מספר 36 שנכתבה על ידי tamar borsook שמתחילה ב "מצאתי את כל ההיסטוריה שאני צריכה"

הוא גדול יותר, מאשר בעברית, בהודית או בהולנדית?
צר לי שאת מאשימה לפני שאת מודעת לפרטים. גוגל בעברית וגוגל באנגלית- הוא אותו גוגל. כל אחד מתייחס למאגר האתרים שהוא מכיר, ומה לעשות שהאינטרנט מלא יותר באתרים באנגלית מאשר בעברית. גוגל הוא בסה"כ מנוע חיפוש, והתכנים שאת רואה בתוצאות הם לא תכנים שגוגל משכתב או בוחר להראות ידנית, אלא מוצגים ע"פ שיטת דירוג מיוחדת שכתובה בקוד של גוגל.
אבל אין לי מה לנסות להסביר לך- את יותר מידי מורעלת במחשבה שמפלים אותך ושהספרדים סובלים כבר דורות. כך שהמחשבה של השתבשה לגמרי.

הירוק בכל זאת עולה

ישן 05-05-2006, 23:57
צלמית המשתמש של KeyTekK
  KeyTekK KeyTekK אינו מחובר  

חבר מתאריך: 10.10.05
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי inspire שמתחילה ב "ישראל"

מדובר פה על ארץ ישראל?

אם כן,
הרשו לי לצרף לכם משהו שכתבתי באחד הפורומים שאני פעיל בהם:

ציטוט:
ש..אלום לכולם (ולמה לפתוח דווקא בצורה ישראלית?),

בעקבות כתבה שראיתי, ו..עוד קצת,
החלטתי אני עצמי להעביר כאן מידע שיסכם לנו את העצמאות הכי טוב שיש.

ישראלי מהו?
ישראלי זה בנאדם חרא,
ישראלי לא ירים את הזבל שלו,
ישראלי לרוב, יהיה ערס,
ישראלי..תמיד תמיד יהיה ציני מהשורה הראשונה,
ו..ישראלי יהיה הכי מעצבן, הכי הכי ישראלי? בעצם כן, כמו שיש מילים מסויימות שמשוייכות למילים כאלו ואחרות, באמת כל מה שאמרתי - נמצא ויש בכל ישראלי (טוב נו, חלקם הטוב והגדול).

היום נחגג העצמאות, או בשם האחר שלו 'יום המנגל'?
כולם הלכו לאיזה פארק..או סתם ישבו באיזה גינה,
וישבו בחיק המשפחה הישראלית, המשפחה..הצינית. הרבה צחוק, הרבה תאבון..ו? כמובן כמה שפחות לנקות.

נכון,
אנחנו מאד רשלנים בהרבה דברים,
ואפילו ערוץ 2 פיתח תוכנית על הארץ הנהדרת שלנו,
ואכן 'קשה, קשה כאן' בארץ הישראלים,
ובאמת, תחום בריאות, הכלכלה, היחס, הפוליטיקה והכבוד וחינוך - על הפנים כאן (יזראל - שרון חזיז),

אבל באמת יש לנו ארץ אחרת???
באמת ישראלי אחד (קטן או גדול) יכול לעזוב את ארץ ישראל? יוכל לנדוד לארץ אחרת? האם הוא לא יתגעגע לחומוס, לציניות..לצחוק..של הישראלים?

אין לנו ארץ אחרת,
ובואו לא נשכח שיש כאן גם דברים טובים ו..הרבה,
הישראלים..הם עם מאד חכם,
הם עם מאוגד (חגים, חגיגות),
הרבה פיתוח וייצור שלנו טוב ועוזר,
יש שינויים..והחברה יכולה להעביר אותם,
יש לנו זכות! לבחור את הממשלה הבאה שלנו (או לפחות חלק),
התפוזים..הפירות..המוזיקה, הציניות, הבידור, הישראליות כולה,
יש בה חסרונות ויתרונות.

כולנו ישראלים,
לכולנו 'קשה קשה' וקשה,
וכולנו צריכים להתמודד עם הרבה דברים, לחצים..והרבה שחיתות, הרבה הרבה דברים שעדיף באמת לעבור לארץ אחרת,

אבל,
הציניות, הבידור, האיגוד, האהבה, המוזיקה האיכותית, החוכמה, והמון דברים שקיבלנו,
האם אין לנו ארץ נהדרת? ארץ שיודעת לצחוק? ארץ שיודעת להתמודד ולא לוותר? ארץ שיודעת להילחם שצריך? ארץ עם המון חוכמה? ארץ עם המון הומור? או לסיכום אחד וגדול: ארץ שיודעת לקחת הכול בקלות?

אכן,
יש לנו ארץ נהדרת.

[COLOR="Silver"]
מטרת הפוסט הוא לסכם קצת את העצמאות 58, כדי לקחת משהו מכאן ולקחת את הדבר החיובי מהארץ ומהמדינה. אני גם מקווה שמתישהו יהיה כאן חינוך יותר טוב, אבל בלי הציניות והשמחת חיים שיש לנו, אף אחד מאתנו לא אוכל לחיות, הסבל שאנחנו סובלים ועדיין, כל יום עם חיוך, ואהבה. הפוסט לא בא לפגוע באף ישראלי ו/או כל עדה או מדינה אחרת, זה פוסט המסכם לפי דעתי את עצמאות 58 הכי טוב שיש.[/COLOR
]

ישן 08-05-2006, 13:21

את פוגעת בהבל פה בדברי הבל באחת העליות הטובות ביותר שהגיעו למדינת ישראל
בתגובה להודעה מספר 40 שנכתבה על ידי tamar borsook שמתחילה ב "ולד"

מרבית העולים הם אנשים משכילים וחרוצים, שאינם בוחלים בכל עבודה, העיקר שלא יהיו נטל על הציבור.
מרביתם יעילים ושאפתנים ובמהלך השנים משתלבים במקצועותיהם, משכללים ומשתכללים.

אחת הבעיות שקשה להם מאד להשתלב בחברה הריקנית שלנו - חלק לא מבוטל מביניהם הם אנשי תרבות והגות, מה שמרבית הישראלים חסרים. אני מקווה שהם לא יורידו את רמתם והשתלבותם תבוא מתוך העלאת סטנדרט התרבות של הישראלי המצוי.

לא כל העולות זונות ולא כל העולים שיכורים - יש להפסיק את ההכללות.

ואת tamar borsook, חשוב שתחדלי בשימוש ובשימור המצב העדתי עם ישראל יש רק אחד וכולנו אמורים לפעול במדינת ישראל ביד אחת למען ההאדרת כוחה של המדינה מכל הבחינות.
ישן 08-05-2006, 20:05
  tamar borsook tamar borsook אינו מחובר  
חסום

חבר מתאריך: 23.04.06
שלח הודעה דרך MSN אל tamar borsook
מי אתה חושב שממן
בתגובה להודעה מספר 42 שנכתבה על ידי ישראל היפה שמתחילה ב "את פוגעת בהבל פה בדברי הבל באחת העליות הטובות ביותר שהגיעו למדינת ישראל"

את מליוני העולים מרוסיה אם לא הישראלים הותיקים? שהיום יושבים בבית כי הם תפסו את מקומות העבודה והעסקים שלהם. אני אוהבת את הרוסים ואני מעדיפה את הרוסי על הישראלי, ובכל זאת אני חושבת שהם כפויי טובה וגזענים. הרי מטרת העלייה מרוסיה הייתה כדי לדלל את האוכלוסייה הספרדית ולשבח את הגנום הלבן. אתה יודע מה, הכי הרבה נדהמתי זה כאשר "עליתי" לארץ שוב לאחר תקופה ארוכה של העדרות, מי שקיבל אותי במשרד הקליטה היו רוסים שלא דיברו עברית. ומה שהדהים אותי יותר זה כשהלכתי לבנק משכנתאות לקנות דירה, קיבלו אותי רוסים שלא דיברו עברית, מאיפוא הם למדו את חוקי משרד השיכון לפני וכולי וכולי. ובהקשר, הם פה בגלל המיסים שאני ואתה שילמנו, ולא נתנו לנו מה שמגיע לנו, ולהם נתנו. מילא אם הם היו מתחברים אז שישו ושימחו אבל לא הם התבדלו, הם יצרו לעצמם תעשיה נפרדת מסרבים לדבר את השפה ומתגרים בישראלים, דוחפים, אי אפשר להכנס לתעשיה הרוסית ולחברה שלה כשהם מדברים בשפה שלהם ודוחים אחרים.
ישן 08-05-2006, 21:36
  The_Equivocator The_Equivocator אינו מחובר  

חבר מתאריך: 11.02.04
תקשיבי בורה גזענית שכמותך, ואולי תשכילי גם במקצת.
בתגובה להודעה מספר 43 שנכתבה על ידי tamar borsook שמתחילה ב "מי אתה חושב שממן"

כאשר הגענו לארץ, קבילנו סל קליטה על ס"ך 3000 ש"ח(דאז 2 משכורות ממוצעות), 40% הנחה בקניית רכב חדש(היום אגב גם זה בוטל), ופרט לזה כלום...
אם תפסנו לך\ולשכמותך מקומות עבודה הרי כי אתם(המלנים), פרזיטים עצלנים, שלא יודעים לעשות כלום חוץ מלדבר כל היום בטלפון, לשתות קפה, ולחתום אבטלה.
אין מה לעשות את\ושכמותך לא יודעים לחסוך אגורה, ואוהבים לחיות בנהנתנות יתרה, בגלל זה לאנשים שכמותך, אין היום עדיין דירה ואין רכב(למרות שנולדתם כאן), וגם לא השכלה(לא מדבר עליך ספציפית), בנגוד לך\ושכמותך הורי התחילו לעבוד מהיום הראשון בארץ, אבא שלי עבד בעבודה שאת\ושכמותך לא מסכמים לעבוד בעבודות מהסוג הנ"ל, ובגלל זה צרכים כאן עובדים זרים\ערבים, אמא שלי עבדה בניקיון.
אז לפני שבפעם הבאה תפתחי את פיך המדיף ריח מסריח של גזענות, תלי בול עץ מבין עניך.
ישן 09-05-2006, 06:25

לידיעתך את ה"גזענות" המציאו הספרדים
בתגובה להודעה מספר 47 שנכתבה על ידי tamar borsook שמתחילה ב "תקשיבי בורה גזענית שכמותך"

את כפי הניראה אינך מכירה את ההיסטוריה של ארץ ישראל.
לפני כ - 100 שנים מרבית היהודים שחיו בארץ ישראל היו ספרדים אוטנטיים. הם היו משועי הארץ והחזיקו את כלכלת המשק היהודי. כשהגיעו ה"ווזבוזים" הם דחו אותם. כאשר אחת מבנותיהם חפצה להנשא לאשכנזי היה "אבל כבד" בבית ונסו למנוע זאת בכל הכוח.

באשר לרוסים כפי הניראה את אינך מכירה את ה"חומר" - אני קלטתי ועבדתי עם רוסים רבים - הם ממושמעים, הם יעילים, הם עושים את העבודה ואין אצלם עבודה "בזויה". נכון שהם שאפתנים ורוצים להתקדם - מה רע בזאת.

באשר לקליטת עליה בכלל : האם המדינה לא השקיעה בעליה מצפון אפריקה, מעירק, מאתיופיה, מהודו ועוד מדינות מכל קצוות העולם. על חשבון אותם שחיו בארץ באותה עת ובמיוחד על חשבון ילידי הארץ שלא זכו לשום סיוע ממלכתי ובנו הכל בעשר אצבעותיהם.
קליטת עליה היא בנפשותינו וככל עולה שנקלט, במיוחד כזה שאיננו הופך לנטל על החברה, יבורך ואין עיני צרה בהשקעות הנדרשות למען קליטתו.
ישן 09-05-2006, 10:04
  tear-us tear-us אינו מחובר  

חבר מתאריך: 15.04.06
את מזכירה לי את הנאצים
בתגובה להודעה מספר 43 שנכתבה על ידי tamar borsook שמתחילה ב "מי אתה חושב שממן"

גם הם הפלו את היהודים..למה? כי היהודים הם עם חכם ונבון..היו מובלטים..הנאצים טענו שהם גוזלים את כלכלת המדינה..הם תופסים מקומות עבודה רבים ולא נותנים למיושבים להתקדם..{זה בדיוק אותו הדבר}

אגב, זה היה גם בתקופת הכומר מרטינז..המלך יואן..גירוש יהודי פורטוגל..
אמר איש לרעהו: "גובי המיסים, אותם אנשים שפלים המוצצים את לשדנו בתבעם בחזקה את המגיע לאוצר המלוכה., גובי המיסים היהודים הם קיללת ארצינו היפה, אנשים זרים ומוזרים החיים על חשבוננו ומתעשרים מעושק העם, בשעה שאנו רעבים ללחם.."

ההשוואה מוגזמת? ממש לא! קשה שלא לקשר בין שני המקרים..
ואת פשוט גזענית המשתמשת בנימוקים חסרי כל בסיס..!

ישן 09-05-2006, 22:48
  tamar borsook tamar borsook אינו מחובר  
חסום

חבר מתאריך: 23.04.06
שלח הודעה דרך MSN אל tamar borsook
מעניין עד כמה מהר נמחקים החיים
בתגובה להודעה מספר 52 שנכתבה על ידי kkr3 שמתחילה ב "אנשים אני חושב שצריך להפחית במינון ההודעות הכוללות את נושא השואה"

היום הכותרת במעריב הייתה ש(ואת זה קשה לי לזכור) עמדו דום לפרץ (גזענות לשמה)
ושוב עוד יום לאומי לחגיגות יום השישים ומשהו לשחרור מחנות השואה, ווטרנרים צועדים בירושלים
עם כל הכבוד לשואה של האשכנזים
יש יותר ימים וחגים לאומיים ובינלאומיים לחגיגה הזאת. לי זה נמאס, יש לשים את ההיסטוריה הזאת בספרי ההיסטוריה ולהמשיך הלאה כי יש עמים רבים נוספים שעברו שואה, ואל תתוכחו איתי על עצמת השואה, שואה זה שואה ולא במספרים, וזה חורה מאוד לאוכלוסיה ה"אחרת" היהודית כמובן שרק השואה של האשכנזים מונצחת . תפסיקו לדבר על היטלר, יש צוררים רבים כמוהו היום המתעללים בבני אדם וזה לא מעניין את אף אחד.
והקריאה להפחית עם זה, ישראל יצרה אמפוריום של שואה, שחילחלה גם לכל העולם. האם לא הגיע הזמן לשים את ההיסטוריה הזאת בצד ולהתייחס לכלל האנושות?

נערך לאחרונה ע"י tamar borsook בתאריך 09-05-2006 בשעה 22:54.
ישן 09-05-2006, 22:59
  kkr3 kkr3 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 24.02.06
בתגובה להודעה מספר 53 שנכתבה על ידי tamar borsook שמתחילה ב "מעניין עד כמה מהר נמחקים החיים"

ציטוט:
במקור נכתב על ידי tamar borsook
היום הכותרת במעריב הייתה ש(ואת זה קשה לי לזכור) עמדו דום לפרץ (גזענות לשמה)
ושוב עוד יום לאומי לחגיגות יום השישים ומשהו לשחרור מחנות השואה, ווטרנרים צועדים בירושלים
יש יותר ימים וחגים לאומיים ובינלאומיים לחגיגה הזאת. לי זה נמאס, יש לשים את ההיסטוריה הזאת בספרי ההיסטוריה ולהמשיך הלאה כי יש עמים רבים נוספים שעברו שואה, ואל תתוכחו איצתי על עצמת השואה, שואה זה שואה ולא במספרים, וזה חורה מאוד לאוכלוסיה ה"אחרת" היהודית כמובן שרק השואה של האשכנזים מונצחת . תפסיקו לדבר על היטלר, יש צוררים רבים כמוהו היום המתעללים הבבני אדם וזה לא מעניין את אף אחד.
והקריאה להפחית עם זה, ישראל יצרה אמפוריום של שואה, שחילחלה גם לכל העולם. האם לא הגיע הזמן לשים את ההיסטוריה הזאת בצד ולהתייחס לכלל האנושות?

קודם כל נתחיל בזה שיום השואה זהו יום הנצחה ולא חג...
דבר שני קצת מפריע לי "השואה של האשכנזים" כי גם יהודים מיווין היו והיטלר היה בכיוון לרצוח את יהודי כל העולם...אם השואה היתה נמשכת כמובן שגם "הספרדים" (תרשה לי להשתמש במונחים שלך) היו נמצאים בתוכה...
עמים רבים עברו שואה, נכון...
אבל 6 מיליון איש שנרצחו כחלק ממפעל הנאצים זה דבר שלא היה בחיים, להגיד שנמאס לך מהנצחת יום השואה זה להגיד שנמאס לך לעשות אזכרה למישהו קרוב אליך, אלו לא דברים שונים אם תבדוק את העובדות. העם שלך הוא כמו קרוב שלך כדאי שתבין את זה שהיום הזה נועד כדי שלא יחזרו עליו...

ישן 10-05-2006, 17:54
  TheWave1110 TheWave1110 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 28.10.05
שלח הודעה דרך ICQ אל TheWave1110 שלח הודעה דרך AIM אל TheWave1110
בתגובה להודעה מספר 53 שנכתבה על ידי tamar borsook שמתחילה ב "מעניין עד כמה מהר נמחקים החיים"

ציטוט:

את פסיכית מטומטמת וכדי שתפסיקי לכתוב פה כי כל תגובה שלך גורמת לך להראות רע יותר ויותר...

5 שנים חייתי בארה"ב ושמעתי את החרא שלהם על איך השואה זה "של היהודים" וזה שוק מוחלט שאפילו במדינת ישראל מסתכלים על זה כ"בעיה של מישהו אחר"... יא מגעילה!! לא טוב לך שמנסים לעולם לא לשכוח את השואה בה נרצחו 6 מיליון יהודים רק בגלל שהם יהודים,תעופי מהמדינה!

[/QUOTE]שרק השואה של האשכנזים מונצחת[QUOTE]

אנחנו כולנו יהודים, מספיק כבר עם ה"אשכנזים" ו"מזרחיים"... תרדו מזה!!!

תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 06:46

הדף נוצר ב 0.12 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר