לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > מחשבים > חומרה ורשתות
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 02-05-2006, 22:47
צלמית המשתמש של stoned
  stoned stoned אינו מחובר  

חבר מתאריך: 03.11.02
זה מאוד פשוט
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי FireBullet_ שמתחילה ב "אפשר בבקשה הסבר כללי בקשר לDMZ?"

כאשר אתה נמצא מאחורי נתב, אתה צריך "לפתוח פורטים" לכל מחשב שאתה רוצה שתוכנות מסוימות (כמו תוכנות שיתוף קבצים, שרתים וכו') יפעלו עליו כראוי.
אם אתה יודע באופן מדויק לאיזה פורט תוכנה זו אחרת זקוקה, אתה יכול לפתוח את הפורט לאותו מחשב והתוכנה תעבוד עליו כמו שצריך.

הבעיה מתחילה כאשר אתה לא יודע באיזה פורט התוכנה משתמשת, או יותר גרוע, אותה תוכנה משתמשת כל הזמן בפורטים אחרים. במקרה כזה אתה לא יכול לפתוח פורטים, אבל אתה יכול להגדיר את המחשב הנ"ל בתור DMZ.
מה הכוונה?
כל נסיון תקשורת בפורטים שלא נפתחו כבר למחשב מסויים מגיעים למחשב שהגדרת בתור DMZ ולכן הדבר מאפשר גישה חופשית לאותו מחשב בכל פורט אפשרי (ולכן גם עלול לגרום לבעיות אבטחה).

הדבר משמש משתמשים ביתיים בעיקר אם יש תוכנות שלא מצליחות לעבוד כמו שצריך מאחורי נתב.
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 03-05-2006, 09:25
  FireBullet_ FireBullet_ אינו מחובר  

חבר מתאריך: 23.01.02
אוקי אז...
בתגובה להודעה מספר 4 שנכתבה על ידי stoned שמתחילה ב "זה מאוד פשוט"

בהנחה שאני יודע את הפורטים ואני רוצה לפתוח פורטים ספציפיים לתוכנה מסוימת, אני לא צריך להגדיר את המחשב שלי כ DMZ Host נכון?

אז למה בהגדרות של הראוטר במקום בו פותחים פורטים הוא שואל אותי מה הפורטים (ports) שאני רוצה לפתוח ואז הוא שואל אותי מה ה
Server IP... מה אני צריך לכתוב שם?
מה שעשיתי כרגע בראוטר זה בגדרתי DMZ Host על הIP שלי ואז בסרבר IP כתבתי את הIP הזה...
אפשר בלי לפתוח DMZ לעשות את זה?

אה ועוד משהו שלא הבנתי.. מצד אחד מישהו אמר פה שעושים DMZ כדי להגן על הרשת הפנימית אבל מצד שני מישהו אחר אמר פה שזה גורם לבעיות אבטחה ושזה בעצם פותח את כל הפורטים ללא בעיות.. איך זה מסתדר?

נערך לאחרונה ע"י FireBullet_ בתאריך 03-05-2006 בשעה 09:27.
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 13:26

הדף נוצר ב 0.05 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר