לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה ברוכים הבאים לפורום פוליטיקה ואקטואליה, נא לשמור על שפה נאותה חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חדשות ואקטואליה > פוליטיקה ואקטואליה
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 03-05-2006, 22:01
  תום מרילין תום מרילין אינו מחובר  

חבר מתאריך: 25.10.04
"ארץ נהדרת"

לי אישית לא זכורה תוכנית בידור שפשוט הפכה לחלק מההויה הישראלית (לטובה או לרעה)
כמו "ארץ נהדרת" שזה עתה סיימה עוד עונה.
הרייטינג מרקיע שחקים, הציטוטים הגיעו אפילו לכנסת, ועושה רושם ששום תוכנית בידור אחרת
לא מצליחה להתרומם בעקבות ההשואה המיידית ל"ארץ נהדרת".
מה פשר ההצלחה?
יש אנשים הטוענים שהתוכנית מצליחה מכיוון שהיא מכוונת למכנה המשותף הנמוך ביותר,
האם אתם מסכימים? ה"אדם המשכיל" לא רואה "ארץ נהדרת"?
פרט נוסף המעיד על הפופולריות חסרת התקדים הוא סקר שנערך לפני הבחירות בקרב צעירים,
תוצאות הסקר הראו שהגורם המשפיע ביותר על הצבעתם היה התוכנית "ארץ נהדרת".
האם התוכנית לא עושה חשבון לאף אחד או שההומור שלה מוטה לכיוון אחד? האם יש גבול
בין תוכנית בידור לתעמולת בחירות?
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 04-05-2006, 11:40
צלמית המשתמש של ori
  ori ori אינו מחובר  
אדמין לשעבר

חבר מתאריך: 28.10.01
ארץ נהדרת היא תכנית מערכונים
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי תום מרילין שמתחילה ב ""ארץ נהדרת""

כמו כ-ל תכניות המערכונים, חלק מהסקצ'ים מעולים וחלקם הם חרפה לאינטליגנציה.
כשאני משווה אותם ל"מתחרה" שלהם, משחק מכור - הם עומדים בערך 9 דרגות מעליה. למשחק
מכור יש חסרון ענקי בדמות המנחה, שעד עכשיו לא ברור לי אם זוממים נגדה במכוון, ולכן נותנים לה
להיות זו שסוגרת כל קטע עם "ויץ" ברמה של גיחי גיחי, שבדר"כ הוא יותר מביך ממצחיק. בעייה
נוספת בתכנית הזו, היא שהחבר'ה בה (שחלקם מוכשר למדי) פשוט קורעים את עצמם מצחוק, ולא
כ"כ ברור אם הם מבינים שיש גם קהל שצריך להצחיק...

לארץ נהדרת יש יתרונות גדולים בדמות צוות כותבים רחב, וצוות מבצעים נדיר באיכותו. הבעייה
שלהם היא בעיקר במיחזור: כשקטע אחד הולך להם טוב, הם שוחקים אותו עד דק (המערכונים עם
הרומנים נמאסו בערך מהפעם השנייה, אבל הם המשיכו בהם בלי הפסקה...). אי אפשר לבוא אליהם
בטענות על זה (זה הרבה יותר קל, וזה מוכֶר...), אבל מבחינתי זה פוגם בתכנית שיכולה הייתה להיות
טובה עוד יותר.
ישן 04-05-2006, 20:22
  tamar borsook tamar borsook אינו מחובר  
חסום

חבר מתאריך: 23.04.06
שלח הודעה דרך MSN אל tamar borsook
אני מעולם לא צפיתי
בתגובה להודעה מספר 8 שנכתבה על ידי תום מרילין שמתחילה ב "[QUOTE=תום מרילין] פרט נוסף..."

בה. בתוכנית ארץ נהדרת. אם אני יודעת במה מדובר על התוכנית זה מתוך קטעים בתיק תקשורת או חלטורות למיניהם. אבל אני יודעת דבר אחד מי שצופה בתוכנית הזאת הם מליוני הרוסים בארץ. רק דרך התוכנית הזאת הרוסים מקבלים תדמית על המדינה. ולמרות זאת ההצבעה שלהם הפעם נזקרה לזבל.
יש יותר ממליון רוסים שיש להם כלכלה משלהם שהם אינם משתפים את האזרח הישראלי בו, כל הודעה ברוסית בלבד צריכה להיות מחוץ לחוק. אין ספק שהרוסים תרמו רבות לקריסת הכלכלה בישראל בכך שלא רק הם תפסו את מקומות העבודה של הישראלים הם גם יצרו כלכלה נפרדת שאינה פונה אל הציבור הישראלי כל זמן שהם לא טרחו ללמוד עברית ונוצרת כאן שוב חברה בדלנית רק בגלל שלא אוכפים את החוק שעל כל אזרח חובה לדבר את השפה הלאומית.
ישן 04-05-2006, 22:54
  משתמש זכר vlad_k vlad_k אינו מחובר  

חבר מתאריך: 11.07.05
בתגובה להודעה מספר 9 שנכתבה על ידי tamar borsook שמתחילה ב "אני מעולם לא צפיתי"

ציטוט:
במקור נכתב על ידי tamar borsook
בה. בתוכנית ארץ נהדרת. אם אני יודעת במה מדובר על התוכנית זה מתוך קטעים בתיק תקשורת או חלטורות למיניהם. אבל אני יודעת דבר אחד מי שצופה בתוכנית הזאת הם מליוני הרוסים בארץ. רק דרך התוכנית הזאת הרוסים מקבלים תדמית על המדינה. ולמרות זאת ההצבעה שלהם הפעם נזקרה לזבל.
יש יותר ממליון רוסים שיש להם כלכלה משלהם שהם אינם משתפים את האזרח הישראלי בו, כל הודעה ברוסית בלבד צריכה להיות מחוץ לחוק. אין ספק שהרוסים תרמו רבות לקריסת הכלכלה בישראל בכך שלא רק הם תפסו את מקומות העבודה של הישראלים הם גם יצרו כלכלה נפרדת שאינה פונה אל הציבור הישראלי כל זמן שהם לא טרחו ללמוד עברית ונוצרת כאן שוב חברה בדלנית רק בגלל שלא אוכפים את החוק שעל כל אזרח חובה לדבר את השפה הלאומית.

הדפוקה מדברת על הרוסים הנוצרים שרובם בוגדים נצלניים
שאחר כך..עוזבים
ישן 05-05-2006, 10:35
  tear-us tear-us אינו מחובר  

חבר מתאריך: 15.04.06
ברור...
בתגובה להודעה מספר 9 שנכתבה על ידי tamar borsook שמתחילה ב "אני מעולם לא צפיתי"

אבל לא ממש הבנתי אותך!

את/ה אומר/ת שבגלל שבית המשפט לא אוכף את החוקים כמו שצריך..{ע"ע שפה לאומית},
יותר ממיליון הרוסים המצויים בארץ מתחילים לדבר איך שבא להם...יוצרים לעצמם קהילה מאוחדת, כלכלה משותפת (בינם לבין עצמם)..לא מכירים בזהות הישראלית שלהם..ולא רק שהם לא רוצים לשתף..הם גם פוגעים בכלכלה..בכיס של האזרח הישראלי!!! (שכונה מה שהולך פה!)
אני דורשת לחסל את התופעה הארורה הזאת!!!!!!!!!!!!!!

אני דורשת ארץ נהדרת!!!!!!!!!!!!!!!!

תמר, שעות השינה עברו את המכסה היומית..get some sleep

{אבל נהנתי לקרוא את התגובה שלך..רגע של הומור..}

ישן 05-05-2006, 19:51
  tamar borsook tamar borsook אינו מחובר  
חסום

חבר מתאריך: 23.04.06
שלח הודעה דרך MSN אל tamar borsook
או.קיי.יש פה בעיה
בתגובה להודעה מספר 20 שנכתבה על ידי ori שמתחילה ב "תמר, דעי לך שחלק מהעולים מחבר המדינות, אינם אשכנזים רעים, אלא מזרחיים טובים...P:"

מי שצופה ב"ארץ נהדרת" הם רק הרוסים ששואבים משם את הליגלוג והתעוב על הישראלים. אני לא צופה בתכנית אף פעם ולדעתי היא עוד אחת מהתוכניות שעומדות להעלם כמו זהו זה וכוליי.ארץ נהדרת היא אנטי תזה של יאצפן.

אז כמו שאני אומרת תמיד, ההפרדה עדיין קיימת ואת ההתבדלות והחומות יוצרים רק האשכנזים.

איזו מדינה נפלאה זו ארצות הברית שאין לה חומות והגבולות שלה פתוחים והממידים של המרחבים שם מטמתמים ביופיים.

אבל כאן בארץ ישראל כל יום מודדים את אורך החומה שנבנית, את אורכם של החומות שניבנים, אם הם מספיק מאיימים.

גם חומת ברלין נפלה.

אולי תבינו פעם אחת ולתמיד שכדור הארץ הזה שייך לכל בני האנוש ואת הגבולות יוצרים אנשים רעים.

עוד מעט נראה שכדור הארץ הזה יהפוך לעניינם של כל תושבי הכדור הזה על הארץ, פשוט לנוע חופשי, בלי גבולות, בלי מלחמות, בלי תחרות, פשוט כיבוד אנושי יונברסלי לכל מקום שאליו מגיעים

נערך לאחרונה ע"י tamar borsook בתאריך 05-05-2006 בשעה 19:53.
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 01:04

הדף נוצר ב 0.08 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר