לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה    ברוכים הבאים לפורום צילום!!!       אוסף אתגרי הצילום של כל הזמנים   מצגת-סרטון ישראל 3 מוכנה כעת להפצה, לצפייה לחצו כאן חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > תרבות ואמנות > צילום סטילס ווידאו
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 05-05-2006, 00:22
צלמית המשתמש של Olegis
  Olegis Olegis אינו מחובר  

חבר מתאריך: 01.07.02
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי turgi שמתחילה ב "Canon 20D Vs Canon 30D"

אני אחלוק על ידידיי המלומדים - לדעתי אין שום סיבה להעדיף את ה-30D על פני המצלמה הקודמת. ISO בעינית, מצבי תמונה וכד' זה הכל טוב ויפה - אבל האם זה נחוץ ? לא ממש. לי יש 10D ולי אין אפילו חצי מהדברים שיש ב-20D - האם זה אומר שאני לא יכול להוציא את התמונות שאני רוצה כי הציוד מגביל אותי ? ממש לא, ההיפך הוא הנכון - אני כצלם מגביל את הציוד ובהרבה !

350$ (או כמה שלא יהיה) - זה הרבה מאוד כסף שבו אפשר לקנות עוד עדשה לא רעה בכלל, למשל את הטמרון 28-75 f/2.8. הטענה של משה שכביכול גם ככה תקנה פלאש או עדשה בעוד חודשיים ושהכסף בא והולך - לא ממש מובנת לי. כסף הוא משהו שאם קיימת המגבלה בכמות שלו, חייבים להשקיע אותו בחוכמה ולא לרוץ ולקנות את האחרון והטוב (והיקר) ביותר. קנייה חכמה היא קנייה שמתאימה לצרכים שלך. ברור שה-30D טובה מה-20D - אבל האם ההבדלים הם כה קריטיים שחייבים לקנות את המצלמה החדשה ? לדעתי - ממש לא (זאת גם הסיבה שאני לא משדרג את המצלמה שלי - פשוט אין צורך בציוד מתקדם יותר).

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 05-05-2006, 14:20
  digitalseeker digitalseeker אינו מחובר  

חבר מתאריך: 28.11.05
לדעתי
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי turgi שמתחילה ב "Canon 20D Vs Canon 30D"

בתור בעלים גאים של 20D , הייתי הולך על ה30 , מכמה סיבות.
אופטיקה באמת לא תשתנה לך הרבה פשוט תרכוש אותה מאוחר יותר.
הגוף שכן רוצים להחליף להשתדרג , ישתדרג בסופו של דבר , ואם תקנה 30 הוא ישתדרג הרבה יותר מאוחר.
ה30 עם ערך מוסף גבוה עם המסך קולנוע ביתי , בתור אחד שמתנסה הרבה ב5D של חברו , אני יכול להגיד לך שהמסך ממש כיף חיים.
לגבי מדידת SPOT , זה תלוי בשימוש שלך , הבנתי מכמה צלמים שהם לא יכולים לחיות בלי זה.
ישנן הרבה תוספות קטנות שגורמות לשילוב של ה5D בתוך ה20D שלדעתי ממש מומלצות.
אם עכשיו היה ביכולתי לבחור הייתי לוקח 30 ולא 20, אבל קניתי את ה20 כשלא ידעו על 30.

ישן 05-05-2006, 17:39
צלמית המשתמש של carish1
  משתמש זכר carish1 carish1 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 20.07.03
שלח הודעה דרך ICQ אל carish1 LinkedIn profile
בתגובה להודעה מספר 25 שנכתבה על ידי netanel131 שמתחילה ב "לפני כמה שבועות רץ בדי ספוט..."

תגיד לי, עכשיו ברצינות?
כל פליץ (בלי משהו אישי) שעושה איזה ניסיון בבית בתנאי בית חולים שדה פלסטיני פחות או יותר ישנה עובדות קיימות בשטח?
ב 30D וב 20D יש אותו חיישן, אותו מעבד ואותן תכונות רעש ואם כבר, נידמה לי ששמו ב 30D את המנגנון הפחתת רעשים בחשיפה מעל 1 שניה שגם עוזר.
הייתרונות הברורים ובולטים יותר של ה 30D הם ספוט, מסך גדול ולמי שזה חשוב (לי זה חשוב מאוד), ISO בעינית. אז למי ששזה שווה, שווה, למי שלא, באמת שילך על ה 20D.סה"כ מצלמה מעולה, צילמתי איתה ספורט, חתונות, אופנה, הכל. אין תלונות. זה שכל יום שני וחמישי יוצא משהו יותר טוב זה ידוע, ככה השוק וזה המצב.

ולמי שתוהה למה ISO בעינית חשוב, מאותה סיבה שצמצם ומהירות חשובית בעינית, כשאני מצלם בלוקישן שבו התאורה משתנה אפילו כשאני מטה את המצלמה לזוית שונה של החדר, אני רוצה לשנות ISO בתדירות גבוהה וזה חוסך לי, כן, את החצי שניה של להבית במסך למעלה.

ישן 05-05-2006, 19:03
צלמית המשתמש של turgi
  turgi turgi אינו מחובר  

חבר מתאריך: 11.02.03
בתגובה להודעה מספר 26 שנכתבה על ידי carish1 שמתחילה ב "[b]תגיד לי, עכשיו ברצינות? כל..."

ציטוט:
במקור נכתב על ידי carish1
תגיד לי, עכשיו ברצינות?
כל פליץ (בלי משהו אישי) שעושה איזה ניסיון בבית בתנאי בית חולים שדה פלסטיני פחות או יותר ישנה עובדות קיימות בשטח?
ב 30D וב 20D יש אותו חיישן, אותו מעבד ואותן תכונות רעש ואם כבר, נידמה לי ששמו ב 30D את המנגנון הפחתת רעשים בחשיפה מעל 1 שניה שגם עוזר.
הייתרונות הברורים ובולטים יותר של ה 30D הם ספוט, מסך גדול ולמי שזה חשוב (לי זה חשוב מאוד), ISO בעינית. אז למי ששזה שווה, שווה, למי שלא, באמת שילך על ה 20D.סה"כ מצלמה מעולה, צילמתי איתה ספורט, חתונות, אופנה, הכל. אין תלונות. זה שכל יום שני וחמישי יוצא משהו יותר טוב זה ידוע, ככה השוק וזה המצב.

ולמי שתוהה למה ISO בעינית חשוב, מאותה סיבה שצמצם ומהירות חשובית בעינית, כשאני מצלם בלוקישן שבו התאורה משתנה אפילו כשאני מטה את המצלמה לזוית שונה של החדר, אני רוצה לשנות ISO בתדירות גבוהה וזה חוסך לי, כן, את החצי שניה של להבית במסך למעלה.

נכון (בנוגע להכל..)

ד"א בDPREVIEW יש השוואה של ISO בין המצלמות האלו וב 30 יש פחות רעש.
וISO בעינית ממש נוח! יש לי בסוני וזה ממש ממש נוח, זה יהיה חסר לי..

ישן 06-05-2006, 21:00
צלמית המשתמש של coolpix
  coolpix coolpix אינו מחובר  

חבר מתאריך: 29.09.05
בתגובה להודעה מספר 28 שנכתבה על ידי netanel131 שמתחילה ב "לפני שאתה מפחלץ אותי,זה גם..."

וממתי d-spot (עם כול הכבוד) הפך להיות התנ"ך לצלם??? לדעתי התוצאות הכי מקצועיות שראו או יראו +השוות זה אך ורק DPREVIEW שאני אישית מסתמך בעיקר על המבחנים שלהם... שם הרמה הרבה מעבר לd-spot ואגב עם תיקרא טוב טוב את המאמר שנוגע לרעש של ה30d לעומת ה10d תראה שהבחור בסופו של דבר טעה בהגדרות של המצלמה שלו... שזה אחד הדברים הכי פופולריים שאנשים עושים. שהם לא יודעים להפעיל את הציוד נכון הם ישר מציינים שיש בו בעיה וכו.. ההבדל בין שני הדגמים המדוברים הוא 300$ (בחו"ל) ולדעתי כן שווה להוסיף את זה על מנת לקבל דגם יותר חדיש שאחר כך תוכל לימכור אותו במחיר גבוהה מה d20.
"There is one thing the photograph must contain, the humanity of the moment. This kind of photography is realism. But realism is not enough - there has to be vision, and the two together can make a good photograph." Robert Frank

ישן 06-05-2006, 23:11
צלמית המשתמש של Olegis
  Olegis Olegis אינו מחובר  

חבר מתאריך: 01.07.02
בתגובה להודעה מספר 29 שנכתבה על ידי coolpix שמתחילה ב "וממתי d-spot (עם כול הכבוד)..."

ציטוט:
במקור נכתב על ידי coolpix
... שהבחור בסופו של דבר טעה בהגדרות של המצלמה שלו... שזה אחד הדברים הכי פופולריים שאנשים עושים. שהם לא יודעים להפעיל את הציוד נכון הם ישר מציינים שיש בו בעיה וכו..

בדיוק ככה זה מתחיל - מישהו שלא יודע להפעיל את המצלמה ובגלל זה לא מצליח להוציא את התוצאה שהוא רוצה, רץ לפורום ומתחיל להתלונן. מיד קופצים עוד כמה שכביכול ראו את הבעיה הזאת גם אצלם. אח"כ באים חברה' הניקוניסטים ומציגים את הדברים כאילו מדובר בבעיה אמיתית ולא איזה טעות שכמה אנשים עשו בגלל שהם לא RTFM עד הסוף. ככה זה היה למשל עם "בעיות" של אוטו-פוקוס ב-10D לפני כשנתיים-שלוש - כל הרשת הייתה מוצפת בהודעות של "לא לקנות קנון כי יש להם בעיה ב-AF" ...

נ.ב. אני לא מכליל, ובהחלט במחנה האנשים שקונים ניקון יש כמה (שניים-שלושה, לא יותר) אנשים שהם בסדר גמור

ישן 06-05-2006, 21:58
צלמית המשתמש של carish1
  משתמש זכר carish1 carish1 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 20.07.03
שלח הודעה דרך ICQ אל carish1 LinkedIn profile
בתגובה להודעה מספר 28 שנכתבה על ידי netanel131 שמתחילה ב "לפני שאתה מפחלץ אותי,זה גם..."

ציטוט:
במקור נכתב על ידי netanel131
לפני שאתה מפחלץ אותי,זה גם היה כתוב בפורום של פרנד מירדנה וכניראה זה היה איזה תקלה.
עוד משהו,צריך לצלם איתה בפיצוי חשיפה של שליש סטופ(פלוס) כי התמונות יוצאות באנדר,כמו ב300D(הכל מD-SPOT).

אף אחד לא מפחלץ אותך אבל את D-SPOT אני שם בקטגוריה של "כאילו" יודעים משהו.
סה"כ אתר שמנסה להיתחקות אחרי DPREVIEW ועוד כמה.

ואם זו היתה תקלה אז למה בכלל העלת את הנושא לדיון הזה? למה קבעו ב D-SPOT שזו בעיה?
ומה הקטע של צילום בפיצוי חשיפה? זו אופציה אישית שכל צלם יכול להחליט להשתמש בה בהתאם לתנאי התאורה בשטח ולא משהו שחובה לעשות. למצלמה יש חשיפה מושלמת ואת זה, אני אומר מניסיון. ההטעייה היחידה שיש היא כשמסתכלים ב LCD בשמש... הכל ניראה שחור.
חזרתי הביתה כל יום בחודש שהייתי בטוח שהתמונות יצאו פאקקט והייתי מופתע לגלות חשיפות מעולות.

תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 02:21

הדף נוצר ב 0.09 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר