לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה __ ברוכים הבאים לפורום מתגייסים וסדירים__ חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חיילים, צבא וביטחון > מתגייסים וסדירים
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 05-05-2006, 21:37
צלמית המשתמש של רועי AZ
  רועי AZ רועי AZ אינו מחובר  

חבר מתאריך: 26.01.05
ששה מעגלי כ"א השתתפו בהנתקות
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי רון188 שמתחילה ב "שאלה לגבי זהות המפנים בהיתנתקות"

• המעגל הראשון: המעגל שיפנה את המתנחלים - החיילים והשוטרים שיבצעו את הפינוי בפועל ויקישו על דלתות בתי המתנחלים.
  • המעגל השני: מעגל שתפקידו להגן ולתמוך על המעגל הראשון. הוא יכלול יחידות התערבות מיוחדות (כולל הימ"מ, צלפים ויחידת "מצדה" של שירות בתי הסוהר) שיופעלו במקרי חירום (תקרית ירי, איום בהתאבדות, התבצרות וכו), תמיכה לוגיסטית למפנים, עתודות כוח אדם, כוחות הנדסה למקרה שיוחלט להרוס את הבתים.
  • המעגל השלישי: אבטחה הקפית ליישובים מפני התקפות טרור פלסטיניות.
  • המעגל הרביעי: מעגל אבטחה נוסף כנגד הטרור הפלסטיני, הכוחות יפרסו קרוב לריכוזי האוכלוסייה הפלסטינית ואזורים מיושבים על מנת למנוע ירי של רקטות קסאם ופצצות מרגמה בעת הפינוי.
  • המעגל החמישי: חיילים הפרוסים מסביב לגדר המערכת של עזה. תפקידם העיקרי למנוע כניסת ישראלים לרצועה.
  • המעגל השישי: חיילים ומחסומים הפרוסים באזור עוטף עזה. תפקידם לדאוג שעוטף עזה יהיה פנוי לתחבורה הרבה של הצבא והמשטרה בעת הפינוי.

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 06-05-2006, 03:08
  רון188 רון188 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 21.01.06
תודה רבה על המידע (:
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי רון188 שמתחילה ב "שאלה לגבי זהות המפנים בהיתנתקות"

ויש לי עוד שתי שאלות שרציתי לשאול שמטרידות אותי כבר הרבה זמן

1. ביהודה ושומרון עיקר הפעילות של יחידות השדה אני מאמין ומה שאני לא מבין זה שלמשל יש את חטיבה 900 שכל הייעוד שלה זה להיות בערים ביהודה ושומרון אבל גם נחל גולני גבעתי צנחנים והפלסרים והיחידות המובחרות עושות פעילות שם אז כאילו יש כל כך הרבה יחידות לאותו איזור איך מחלקים את זה יש כאלה שתמיד יעשו שאחרות לא עושות ולמשל האחרות יהיו רק גיבוי או שמירה בפאתי העיר? אשמח לקבל הסבר בנושא

2. תמיד את הויכוחים איפה יותר טוב איפה יש יותר צהובים חח או יותר ערסים ושם טוב ופה רע וכו....
השאלה שלי היא האם יש זמן ביחידות קרביות לקטעים כאלה בואו נגיד חברתיים , זה לא טיול שנתי או תיכון אתה בא לשרת את המדינה שלך ולהלחם בטרור ובכל איום על מדינת ישראל במסגרת פעילות היחידה שלך אני לא מדבר על הקטע של להיתגבש אני מדבר על הקטע ריבים שנאה כאילו איך להסביר את זה יש זמן לדברים האלה בכלל ? אני מקווה שתבינו למה הכוונה שלי בשאלה כי אני מאמין שאין זמן לדברים כאלה כמו מעמדות חחח או סכסוכים ולסתלבט אחד על השני ולשנוא את זה אתה בא לא בשביל זה אלא למטרות אחרות זה מה זה משנה אם פה ככה ופה ככה.

לילה טוב לכולם (:

נערך לאחרונה ע"י רון188 בתאריך 06-05-2006 בשעה 03:11.
ישן 06-05-2006, 18:40
  apasniy_arab apasniy_arab אינו מחובר  

חבר מתאריך: 10.10.04
בתגובה להודעה מספר 4 שנכתבה על ידי רון188 שמתחילה ב "תודה רבה על המידע (:"

יש לך אזור כמו איו"ש שמחולק לחט"מרים - חטיבות מרחביות, כל חט"מר תופס עיר פלסטינית מרכזית אחת (חוץ מחט"מר אחד), בכל חטמ"ר יש כמה גדודי חי"ר שכל גדוד תופס את הגזרה שלו בתוך החטיבה - אם הגדוד יותר טוב הוא תופס שטח יותר עוין, או יישוב גדול, בתוך הגדוד יש פלוגות, ככל שהפלוגה יותר טובה - לדוגמא פלוגת מסלול תתפוס שטח פחות עוין, ופלחו"ד יתפוס את השטח הכי "מעניין" ז"א את העיר עצמה, וכו'. יש כל כך הרבה כפרים באיו"ש שכל הצבא שיש שם לא מספיק.
חוץ מזה יש לך עוד יחידות קרביות לדוגמא סיירות שעובדות רק בתוך איו"ש, וגם הן תופסות סוג של כוננות, כמו כן יש גם קווים שנחשבים פחות טובים שתופסים אותם גדודים אחרים, כמו תותחנים, שריון, אב"כ, קרקל וכו'. בכל יישוב פלסטיני, עיירה, או כפר גדול, יש לך לפחות מחסום אחד במיוחד אם היישוב עויין אז כמה מחסומים, והסד"כ שנדרש לתפוס כל מחסום יותר גדול ממה שנדמה לך. חוץ ממחסומים יש עוד מעברים (שזה כמו מחסום קטן) , מוצבים, ועוד...

ארדוף אוייבי ואשיגם, ולא אשוב עד כלותם..

(מרץ 05 לשעבר)

תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 11:26

הדף נוצר ב 0.07 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר