לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה שבוע טוב לכולם =] חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > תחביבים > אופנה, יופי ואסתטיקה
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 06-05-2006, 22:42
צלמית המשתמש של Gwenhwyfar
  Gwenhwyfar Gwenhwyfar אינו מחובר  

חבר מתאריך: 31.05.03
שלח הודעה דרך MSN אל Gwenhwyfar
יקירי, הקשב
בתגובה להודעה מספר 6 שנכתבה על ידי nananana שמתחילה ב "אוקי תודה"

אין דבר יותר גרוע מלמרוח על פצעים (ועוד על הפנים), חומרים שלא הומלצו ע"י רופא .
לך לרופא עור והתייעץ עימו, רק הוא יוכל להגיד לך מהו הטיפול הראוי .
קח בחשבון שבכלל לא בטוח שזה יהיה כדורי רואקוטן - הניתנים במקרים של פצעים ברמה קשה/צפיפות עד לכדי צלקות שכן ישנן תופעות לוואי לכדורים הללו, הכוללות התייבשות קשה של העור .
אז לא לכל אחד טיפול זה רלוונטי ובדיוק לשם כך נעשות בדיקות דם לצורך בדיקת התאמה, כך שאם תקבל טיפול אחד ע"י משחות אחרות ממה שניסית עד כה, אל תחשוב שזה לא מספיק טוב רק כי המליצו לך פה על הכדורים הללו (זה מה שקרה לחברה שלי וזו טעות להסיק שרק הכדורים יכולים לעזור) .

שיהיה בהצלחה ומקווה שימצא הטיפול היאות והאפקטיבי במהרה !
רחלי .

תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה

חזרה לפורום
ישן 29-05-2006, 22:33
  Schalter_87 Schalter_87 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 05.04.06
אז ככה:
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי nananana שמתחילה ב "פצעי בגרות(חצ'קונים) דחוףף"

לריאקוטן באמת יש השפעות לא משו...
אני לוקח מינוציקלין שזה גם כדורים בלי תופעות לוואי ששמתי לב אליהן בינתיים.. זה כדורים טובים אבל ריאקוטן מעלים את הפצעים אחת ולתמיד- הן לא אבל אולי זה עדיף כי זה כדורים שעושים פחות נזק..

השאלה אם הפצעים שלך "יבשים" או שהם אשכרה יוצאים כל הזמן ומוגלתיים? (מילה מעצבנת)
אם הם יבשים לדעתי זה אמור לחלוף לבד עם ההתחלפות של העור..

לגבי משחות- אין לי מושג אבל לי יש clearex 5% זה שקוף ונחמד.. אבל יש מצבים שהפצעים חמורים וטיפול מקומי לא יעזור..
שמע למה לשבור תראש ולהקשיב לעצות של אנשים פה? (שאני אחד מהם) - לך לרופא עור רק הוא יידע מה מתאים לך, לפחות יותר טוב מאיתנו..
חזרה לפורום
ישן 31-05-2006, 11:18
צלמית המשתמש של Senda R
  Senda R Senda R אינו מחובר  

חבר מתאריך: 23.10.04
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי nananana שמתחילה ב "פצעי בגרות(חצ'קונים) דחוףף"

לכ המקרטנים למינהם שהמליצו על ראוקטן.

אני לקחתי את זה בקיץ ואחרי חודשים בערך הלכתי לים (כן כן יודע שזה אסור ,שתקו) בקיצור בוא נגיד שיום למחרת בילתי בביהח הזריקו לי נוזלים כי הקאתי את הנשמה והיה לי חום 39.
מאז זרקתי את זה.
בקיצור אני פשוט שוטף טוב עם סבון כמה פעמים ביום (יש לי עור מאד מאד שומני משום מה) וזה עוזר הכל נעלם.
קנה סבון מומלץ (האלה של ה40 שקל) וזה.
תאמין לי גלולות וזה זה סתם זין.
חבר שלי לקח את זה שנה בערך הכל ירד לו (היה לו מלא) ועכשיו אחרי בערך שנה זה חזר והוא שוב מתחיל תטיפול הלא זול הזה.
פשוט אל תתעצל ושטוף אפילו 6 פעמים ביום את הפנים במיוחד אחרי אימון,ריצה וכיוצא בזה.

חזרה לפורום
ישן 31-05-2006, 12:37
  Schalter_87 Schalter_87 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 05.04.06
הגזמת עם הסבון
בתגובה להודעה מספר 15 שנכתבה על ידי Senda R שמתחילה ב "לכ המקרטנים למינהם שהמליצו על..."

קודם כל לשטוף פנים עם סבון 6 פעמים זה גם מציק וזה גם מוגזם.. שמע זה תלוי איזה סבונים אם כבר אז אולי סבון פנים אבל סבונים לידיים זה לא מתאים יש כאלה שמייבשים עור ויש כאלה שמשאירים אותו חלק קיצר יש כל מיני סוגים שלא כל אחד מתאים..
דבר שני זה באמת מציק לשטוף פנים ואחרי זה כולך נוטף מים ולנגב פנים והכל... שלא לדבר על למרוח תסבון..
אבל החלק העיקרי זה שזה לא באמת הפיתרון.. שמע אולי לך זה עוזר אמרת שיש לך עור שמנוני וזה קורה להרבה אז אתה מנקה אותו פשוט וזה עוזר לך.. אבל אם לבנאדם יש כבר פצעים על הפנים זה לא יעזור לו פשוט לנקות אותם, זה חשוב שיישאר נקי אבל זה לא מה שיפתור לו את הבעיה. תחשוב על לשטוף פנים עם סבון כשיש לך פצעים על הפנים זה אחד המציקים פשוט ולא מועיל..
חזרה לפורום

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 07:00

הדף נוצר ב 0.06 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר