לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה *+*+* ברוכים הבאים לפורום אומנויות לחימה *+*+* חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > ספורט > אמנויות לחימה
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 08-05-2006, 06:29
  בן לביא בן לביא אינו מחובר  

חבר מתאריך: 17.02.06
לדעתי לפי הדרישות שלך הכי יתאים לך קונג פו...
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי Power_nir שמתחילה ב "בחור מתחיל שצריך עזרה"

תשאל אנשים שמתאמנים בזה בקשר לסגנון מסויים, בזה אני לא יכול לעזור לך כי אף פעם לא התאמנתי בקונג פו,
אבל ממה שראיתי שאנשים שכן מתאמנים כתבו, מומלץ להתחיל עם סגנון העגור לבן שיפתח לך את הקורדינציה הדרושה והיכולות הטכניות ואחרכך לעבור \ לשלב עם סגנון הנמר שהוא יותר אגרסיבי ושם יותר דגש על כוח ותקיפה שזה שילוב שהרבה מתאמנים עושים ממה שהבנתי...
בהצלחה אחי!
ובקשר למה ששאלת על קנפו סיני, אני לא מכיר את האומנות אבל דבר אחד אני יכול להגיד לך - שלא צריך להיות בריון בשביל כלום...
אני מתאמן באגרוף תאילנדי שזאת אומנות ממש אגרסיבית שכוח זה חלק חשוב ממנה, כדי שתצליח לבצע דברים בצורה יעילה ואני ממש לא בריון, אין שום קשר בין להיות גדול ולהתאמן במשהו, אם תתמיד ותרצה שום דבר לא יפריע לך במיוחד לא זה שאתה קטן...

נערך לאחרונה ע"י בן לביא בתאריך 08-05-2006 בשעה 06:35.
חזרה לפורום
ישן 08-05-2006, 13:48
צלמית המשתמש של @=Nir=@
  משתמש זכר @=Nir=@ @=Nir=@ אינו מחובר  

חבר מתאריך: 27.08.05
שלח הודעה דרך ICQ אל @=Nir=@
לפני הכל תגיד איפה אתה גר ככה נעזור לך למצוא מקום באזור שלך
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי Power_nir שמתחילה ב "בחור מתחיל שצריך עזרה"

נראה כאילו נינג'יטסו וג'וג'יוסו מתאימים לך - אומנויות לחימה מסורתיות, כוללות הרבה הטלות, בריחים ותרגילים כאלה, בשניהם הדגש הוא יותר על עבודת ידיים ואני מניח שגם את האקרובטיקה שאתה מחפש תמצא שם.
בקשר לגמישות אני לא חושב שבג'וג'יטסו ונינג'יטסו נדרשת רמה גבוהה של גמישות בגלל שרוב הבעיטות שם נמוכות יחסית, למרות שזה גם תלוי במאמן- כמה זה חשוב לו.
בקשר לעוצמה- אני לא כל כך מבין לאיזה עוצמה אתה מתכוון- "עוצמה פנימית"? שימוש רב בכוח פיזי?? בג'וג'יטסו ונינג'יטסו לפי מה שאני יודע הדגש הוא אינו על כוח, אבל בכל זאת כמה שיותר כוח יותר טוב, בכל אומנות לחימה.

בקשר לקראטה - לא נראה לי שיתאים לך מסיבה שהדגש שם הוא ממש לא על הטלות ובריחים אלה על הכאה - מכות במילים פשוטות יותר, מכות קשות בעיקר אך יש גם רכות וזה גם תלוי בסוג הקראטה.

כמובן שהכל תלוי בקבוצה ובמאמן יש מאמנים לאומנות לחימה זהה עם דגשים שונים ומלמדים את השיטה בצורה טיפה שונה ממועדון למועדון. העצה שלי היא שתראה איזה אפשרויות יש לך ופשוט תבקר במה שהכי נראה לך - תתרשם, תשאל, תראה איך אתה מתחבר למקום ותחליט....

חזרה לפורום

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 14:53

הדף נוצר ב 0.05 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר