לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה ברוכים הבאים לפורום פוליטיקה ואקטואליה, נא לשמור על שפה נאותה חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חדשות ואקטואליה > פוליטיקה ואקטואליה
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 08-05-2006, 19:44
  tamar borsook tamar borsook אינו מחובר  
חסום

חבר מתאריך: 23.04.06
שלח הודעה דרך MSN אל tamar borsook
בדיוק כך
בתגובה להודעה מספר 2 שנכתבה על ידי Sycofat שמתחילה ב "זה נראה כאילו אתה כמעט מקווה..."

, פעם היה שר המשטרה ספרדי (הילל), ואמרו אם יש אלימות (שהיא בדרך כלל "שחורה") אז יש לכם שר תפנו אליו. היה שר אוצר ספרדי ואמרו אם יש עוני (שהיא בדרך כלל "שחורה"), אז תפנו אליו, וכולי וכולי הרשימה נמשכת. אבל מאחורי הקלעים האשכנזים מחליטים, (ראש הממשלה). מאחר שהחברה שלנו מתחילה להתעורר, היה שר הביטחון ספרדי, ואמרו שיש פיגועים ומלחמות, העיפו אותו, כי החברה התעוררה. עכשיו, שר הביטחון החדש ספרדי, לא יוכלו לומר שיש פיגועים ומלחמה תלכו לשר הביטחון שלכם. עכשיו אם יש סיכוי לשלום אז רק שר ביטחון ספרדי שהוא לא מיליטנט יכול לסייע. את הפחד והשנאה שישראל הניקה בה את אזרחיה נגד הערבים צריך למגר. שמעתם את סטף ורטהיימר היום , הוא מצדד רק בתעשייה וביצירה כדרכים נכונות לשלום, הוא מקווה שישראל תהיה אחת ממדינות האיחוד האירופאי ולא מה שהיא היום מבודדת ושנואה.
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 09-05-2006, 03:03
  שאבז שאבז אינו מחובר  

חבר מתאריך: 17.10.05
לא מדובר בשנאה לערבים.
בתגובה להודעה מספר 6 שנכתבה על ידי tamar borsook שמתחילה ב "שאבז נראה לי"

אין לי שום שנאה לערבים.
אני מתייחס אליהם כמו ליריב בזירה שרוצה לנצח אותי ולהרוג אותי כדי לשרוד.
שימי לב. דו קיום שקר!!!! מעולם לא היה דו קיום בין האיסלאם ליהדות בארץ ישראל.
שתי מדינות לשני עמים מצויין. כל עם בארץ שלו .ארץ ישראל אינה ארצם של הפולשים הפלשתינים שמעולם לא היו עם אלא אוסף פליטים שהתקבץ כאן באיזור פליטים שהם צאצאיהם של החששאשינים .
האוכלוסיה הפלשתיני היא אוכלוסיה רצחנית וברברית במיוחד לאור העובדה שהם צאצאי החשאשינים.

החשאשינים היו צבאות האמירים והכליפים במאות השש עשרה והשבע עשרה.
צבאות שאומנו לרצוח והיו ידועים באכזריותם .
הם סוממו בחאשיש מהול באופיום כל פעם שנשלחו להלחם ולהטיל מרות תחת טירור רצח אונס וביזה ומכאן נובע השם שלהם החשאשינים.
ישן 08-05-2006, 21:40
  Sycofat Sycofat אינו מחובר  

חבר מתאריך: 30.09.05
בתגובה להודעה מספר 5 שנכתבה על ידי שאבז שמתחילה ב "אני לא מתווכח עם אנשים מוסתים"

אוקיי, אז ראיינו פלסטיני קיצוני אחד בטלוויזיה. כאילו שלא ראיינו מעולם את ליברמן ודומיו על כל דברי השטנה שלהם?

בכל מקום יש אנשים קיצוניים. והפלא ופלא הם בשלטון משום מה. זה אומר שהעם הפלסטיני פניו לא לשלום? האם דיברת עם הערבים והם אמרו שהם רוצים לזרוק אותנו לים? כי אני דווקא דיברתי איתם והם אמרו שיתפשרו על הטבעה באמבטיה. תפסיק לשמוע להבלים שאכלת מגיל אפס, תפסיק לכתוב קלישאות של רע וטוב, כי במלחמה אין רע ואין טוב. יש רק רע ורע. ואנחנו לא פחות רעים. אלפי פלסטינים לא נהרגו מעצמם. ולא, לא כולם מחבלים. מיעוטם דווקא, מיעוט בטל בשישים (ככה לפחות אנו אמורים להתייחס אליו). ואם לא מפריע לך ולו במועט שנרצחו כאן חפים מפשע מהצד השני ולא רק מהצד שלנו, אז אין לי מה לכתוב לך. אבל אין חלילה מה להאשים אותך, פניך הם פני החברה, אתה בנורמה, אנחנו אלה החורגים.

אגב, אשמח אם תסביר לי לאן הפלסטינים פלשו בדיוק ואיפה הייתי כשזה קרה.
ישן 08-05-2006, 23:07
  TheWave1110 TheWave1110 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 28.10.05
שלח הודעה דרך ICQ אל TheWave1110 שלח הודעה דרך AIM אל TheWave1110
בתגובה להודעה מספר 8 שנכתבה על ידי Sycofat שמתחילה ב "אוקיי, אז ראיינו פלסטיני..."

ציטוט:
האם דיברת עם הערבים והם אמרו שהם רוצים לזרוק אותנו לים?

העם שלהם דיבר כאשר הצביע חמאס.

ציטוט:
ואנחנו לא פחות רעים.

אנחנו לא פחות רעים? אתה עיוור לעובדה שצה"ל מגן על עמו, לא פחות ולא יותר, בעוד שהעם הפלשתיני, ואף העם הערבי כולו רוצה בהשמדתנו המוחלטת (עובדות לכך במלחמות העצמאות, ששת הימים, יוה"כ)?

ציטוט:
אלפי פלסטינים לא נהרגו מעצמם.

רק בבקשה בבקשה תגיד לי שאתה לא כולל את המתאבדים בין האלפים האלה, ואת האנשים שהפלסטינאים רוצחים בעצמם רק כדי להכפיש את שמה של ישראל שלא בצדק, ואת החיסולים של אנשים שנמצאים בדרכם לתכנון פעולת הטרור הבאה, וכו'.

ציטוט:
אגב, אשמח אם תסביר לי לאן הפלסטינים פלשו בדיוק ואיפה הייתי כשזה קרה.

בפעם האחרונה שהם ניסו צה"ל עצר מבעדם להצליח.
הפעם המוצלחת האחרונה הייתה לפני מאות שנים לאחר שהיהודים גורשו מאדמתם בארץ ישראל.

ישן 08-05-2006, 23:25

בתגובה להודעה מספר 10 שנכתבה על ידי TheWave1110 שמתחילה ב "[QUOTE]האם דיברת עם הערבים..."

ואנחנו העלנו את ליברמן עם 12 מנדטים.בשעתו העלנו את שרון ונתניהו. נו אז? העם הוא זה שהקים את החמאס, העם גם יפיל אותו אם יראה שיש לו מה להפסיד. בינתיים החמאס היא תנועה ממומנת היטב אשר משקיעה לא רק בטרור אלא גם בחברה הפלסטינית. מי אם לא החמאס יעשה את זה בגלל חכמתה של ישראל אשר הפילה כל מגנון שיש ואין בשטחים.

יש פה חלוקה מעניינת. תמיד הטובים והמגנים זה אנחנו, והטרוריסטים זה-הם. שהרי לא משנה שאנו תוקפים כמוהם ושוחטים כמוהם, לנו יש סיבה מוצדקת! למה? כי... כי זה אנחנו. לו היינו הם היינו קוראים לעצמינו טרוריסטים. לך פתח ספר הסטוריה, ראה שבשנת 71 הוצע למדינתינו שוחרת השלום הסכם מלא מצד מצריים. סירבנו. פתח בימי המנדט הבריטי. תגלה פעולות טרור שלא ברא השטן-פיצוץ שווקים ומלונות טאבה סטייל. ולא אחמד עשה את זה, אלא כמה וכמה חברי תנועות. סביר להניח שאתה גר כיום ברחוב שקרוי על שם אחד מהטרוריסטים האלה. אבל לקרוא להם טרוריסטים? מה פתאום?! הם לוחמי חירות הרי. צביעות אתה לא חושב?

העם הפלסטיני רוצה בהשמדנתו? האם דיברת עם העם לאחרונה? ואם כן מתי? האם ישנו פרוטוקול בו העם הפלסטיני אומר בפירוש שאינו רוצה שלום? האם אתה מודע לעובדה שיושב כיום סלים בפורום וכותב שהישראלים לא רוצים שלום? האם זה בסדר מבחינתך?
אתה בא ואומר לי שלא היו מקרים של הרג מיותר של חפים מפשע? תסתכל לי בעיניים (מטאפורית) ותגיד לי את זה. אני מניח שתפטור אותי בזה ש"כן היו, אבל זו מלחמה ואין מה לעשות וקשקושים מהסוג הנ"ל". ובכן, לכל אחד מאיתנו זה אמור להפריע. אולי לא ללכת להפגין או לטוס עם אייבי נתן לטהרן אבל כן לחשוב. אם אתה אפילו לא חושב, או אפילו שמח חלילה וחס, אז אתה שטוף מוח אכזרי מאין כמוהו, אין הבדל בינך לבין הקיצוני שבצד השני.

לגבי שתי השורות האחרונות שכתבת- מצטער אנחנו לא קראנו אותו ספר הסטוריה. מצטער שאני מסיים את ההודעה בציניות, התייחסי אליך בשיא הרצינות אך לא הבנתי כלל את כוונתך בסוף ההודעה שלך. אני משאיר לך להסביר על איזו פלישה מדובר ומה בדיוק קרה לפני מאות שנים.
תודה.

נערך לאחרונה ע"י Sycofat בתאריך 08-05-2006 בשעה 23:36.
ישן 08-05-2006, 23:43

בתגובה להודעה מספר 12 שנכתבה על ידי The_Equivocator שמתחילה ב "אני מזמין גם אותך לקרוא קצת ספרי הסטוריה..."

אני לאו דווקא מדבר על פעולות התגמול של 101, אלא לפני, על האצ"ל והלח"י. אבל גם פעולות התגמול היו אכזריות ביותר, עם פשעי מלחמה שלא נחקרו ופושעים מחליאים אשר היו אמורים להינמק בכלא עד יומם האחרון, ממש כמו המרצחים מהמדינות הערביות. ההבדל היחיד הוא שלפעולת הטרור שלנו המדינה נתנה לגיטימציה. אז קראנו לזה "תגמול", עכשיו זה מצדיק הכל. זה אפילו לא הרג למען הגנה עצמית. זו סתם פעולת נקם.

האיסלאם גורם למלחמות כי האיסלאם מושפל בכל מקום. הסטורית, עם שמושפל יתחיל להתקומם, וזה לא משנה אם הוא מוסלמי, הינדי או נוצרי. לשייך התקוממות של עם בוסני כבוש או צ'צ'ני נרמס, להיותו מוסלמי, זו כבר פוליטיקה, דמגוגיה של שנאה.
ישן 09-05-2006, 00:25
  TheWave1110 TheWave1110 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 28.10.05
שלח הודעה דרך ICQ אל TheWave1110 שלח הודעה דרך AIM אל TheWave1110
בתגובה להודעה מספר 13 שנכתבה על ידי Sycofat שמתחילה ב "אני לאו דווקא מדבר על פעולות..."

ציטוט:
האיסלאם גורם למלחמות כי האיסלאם מושפל בכל מקום. הסטורית, עם שמושפל יתחיל להתקומם, וזה לא משנה אם הוא מוסלמי, הינדי או נוצרי.

מה זה מושפל! רק יש להם חצי מהכסף של העולם, חצי יבשת+, וחמישית מאוכלוסיית כדור הארץ!
העם היהודי הוא אולי העם שהתאכזרו אליו יותר מכל עם אחר בהסטוריה.

ציטוט:
ואנחנו העלנו את ליברמן עם 12 מנדטים.בשעתו העלנו את שרון ונתניהו. נו אז?

אוקיי, אני אגיד את זה בצורה אחרת... אם לחמאס היה את הכח שהיה לשרון או נתניהו (מבחינת כח צבאי) אז הוא כבר מזמן היה נפתר מהעם היהודי.

ציטוט:
יש פה חלוקה מעניינת. תמיד הטובים והמגנים זה אנחנו, והטרוריסטים זה-הם. שהרי לא משנה שאנו תוקפים כמוהם ושוחטים כמוהם, לנו יש סיבה מוצדקת! למה? כי... כי זה אנחנו.

מתי ישראל תוקפת במכוון רק בכדי לפגוע בחפים מפשע? בילדים?!

ציטוט:
לך פתח ספר הסטוריה, ראה שבשנת 71 הוצע למדינתינו שוחרת השלום הסכם מלא מצד מצריים. סירבנו.

בוא נתערב שזה לא כמו שאתה גורם לזה להשמע... הרי בכל זאת פרצה מלחמה שנתיים לאחר מכן עם אותה מדינה!

ציטוט:
העם הפלסטיני רוצה בהשמדנתו? האם דיברת עם העם לאחרונה? ואם כן מתי? האם ישנו פרוטוקול בו העם הפלסטיני אומר בפירוש שאינו רוצה שלום?

השלטון הפלסטיני, אותו העם הפלסטיני בחר, מסרב להכיר בזכותה של מדינת ישראל להתקיים!

ציטוט:
אתה בא ואומר לי שלא היו מקרים של הרג מיותר של חפים מפשע? תסתכל לי בעיניים (מטאפורית) ותגיד לי את זה. אני מניח שתפטור אותי בזה ש"כן היו, אבל זו מלחמה ואין מה לעשות וקשקושים מהסוג הנ"ל". ובכן, לכל אחד מאיתנו זה אמור להפריע. אולי לא ללכת להפגין או לטוס עם אייבי נתן לטהרן אבל כן לחשוב. אם אתה אפילו לא חושב, או אפילו שמח חלילה וחס, אז אתה שטוף מוח אכזרי מאין כמוהו, אין הבדל בינך לבין הקיצוני שבצד השני.

כמובן שהיה הרג מיותר, כמובן שזה מעציב אותי. ההבדל הוא שזה הרג! ומה שהם עושים זה רצח!

תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 01:42

הדף נוצר ב 0.06 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר