לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה __ ברוכים הבאים לפורום מתגייסים וסדירים__ חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חיילים, צבא וביטחון > מתגייסים וסדירים
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 08-05-2006, 21:12
  I.B I.B אינו מחובר  

חבר מתאריך: 20.12.05
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי -=Ohad=- שמתחילה ב "היבט פסיכולוגי"

בקשר לאלונקה זה נחמד...

אמרתי לאמא לפני גיבוש טיס "אמא ניתראה ביום שישי או בבית חולים..."
והרעיון של לדפוק לעצמך מנטרות למיניהן (אני הכי טוב, אני הכי תותח) בסופו של דבר אתה שם לב שרצים יותר מהר ממך. ואתה בטוח שאתה הכי מתאים אבל כל הגיבוש רק צועקים לך כמה שאתה זבל ולא מוצלח, ועכשיו מהבית זה ניראה שזה לא משפיע עליך פסיכולוגית אבל באותו רגע אתה רואה הכל אחרת לגמרי...
אני יתן דוגמא. 3 בלילה בערך, אנחנו כבר רבע שעה רק תיזוזים (קמנו לפני 15 וחצי דקות) רצים מחלקה שלמה מסביב לחבית מזורגגת, והסמל הבן זונה עומד שם עם המגפון שלו וצועק "מחלקה אחת אל תיגעו בי... אתם מגעילים אוי עם כל המישחות האלה שאתם שמים על עצמכם".
עכשיו זה כבר סיפור מצחיק אבל באותו רגע אתה בעולם אחר.
ואיך לא להגיע למצב שאתה פורש? פשוט מאוד. להתמקם בצד התומך של הצוות. הצוות תמיד יתחלק בערך על היום הראשון לאלה שעוזרים ולאלה שנעזרים. אפילו אם הכי קשה לך תעזור, או תסחוב גריקן, אלונקה וכו'.
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 08-05-2006, 22:32
  TheWave1110 TheWave1110 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 28.10.05
שלח הודעה דרך ICQ אל TheWave1110 שלח הודעה דרך AIM אל TheWave1110
לפי דעתי

כל מי שבא לגיבוש צריך לבוא בראש שהוא הכי מתאים, אחרת אין לו מה לעשות שם.... אתה לא בא לגיבוש טייס, למשל, בראש של "אני בטח לא משהו, אבל אני מקווה לפחות להשתחל לתוך הקורס", כל אחד צריך לבוא בראש שהוא מתאים להיות איש צוות אוויר יותר מכל אחד אחר שנמצא בגיבוש.

אבל השוני הוא זה שאתה אמור להאמין שאתה הוא זה שמתאים, ולא איזו דמות שיצרת לעצמך לפני הגיבוש.

לסיכום, אני חושב שגישה של ביטחון עצמי גבוה זה טוב ואפילו חשוב, אבל שלא יהיה מופרז או שחצני מדי, אלא אם כן אתה באמת ובתמים טיפוס כזה (ואיתי היו לא מעט כאלה שעברו, ובצדק).

אני אישית באתי בגישה דומה לזו של The_Israeli.... אמרתי לעצמי עוד לפני הגיבוש שאת הגיבוש הזה אני מסיים, ואם אני עוצר, זה כי התעלפתי.

ישן 08-05-2006, 23:38
  SSOTL SSOTL אינו מחובר  

חבר מתאריך: 05.12.04

צ'מע חלק גדול מאוד מהגיבוש זה באמת בפסיכולוגיה והבכנה הפסיכולוגית שאתה עושה. לכל אחד באמת יש ת'דברים שעוזרים לו להמשיך הלאה וזה מאוד עוזר בגיבוש, אומנם באמת כמו שאמרו איך להתנהג זה לא משהו שאפשר לשנות כי כשקשה אז האופי האמיתי מתגלה! בכל מקרה בקשר להכנה מנטלית לי אישית יש כמה דברים שעזרו בגיבוש ובכלל עוזרים תמיד, בכל דבר:
*להיזכר במטרת העל (יש לי חבר שהסיכה של טייס גורמת לו לגמור...אני אישית חושב על הדבור שאני משיט)...
*לזכור למה אתה עושה את זה, בשביל מי ובשביל מה (בשביל למצות את עצמך, להצליח בצבא).
*וכן זה מצחיק, זה מין וידוי מטורף כזה לי גם לי עזר לדמיין את המאמן שלי ביחידה. היה לנו איזה מסע וכבר הייתי עייף מת וכל הזיעה והאדים והמים על הפנים והמשפקיים ואתה לא רואה כלום ורק ממשיך לרוץ...ואז! פתאום אז! ראיתי אותו קורא לי: י'הומו זה מה שלימדתי אותך? תזיז ת'תחת שלך ותעזור לחברים....כמובן שהוא נעלם אחר-כך אבל מה שזה גרם לי לעשות...זה היה שווה את זה. גם באיזה קטע אחד באמצע הים כשהקאתי כל הזמן ראיתי אותו מעל אחת מהספינות והוא הסתכל עלי במבט של ילד כזה...זה גם עזר!

באמת כל אחד וההכנה הפסיכולוגית שלו!...

תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 09:13

הדף נוצר ב 0.11 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר