לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > תרבות ואמנות > אנימה ומנגה
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 08-05-2006, 23:30
צלמית המשתמש של Thedarkdragon
  משתמש זכר Thedarkdragon Thedarkdragon אינו מחובר  

חבר מתאריך: 04.08.05
שלח הודעה דרך ICQ אל Thedarkdragon שלח הודעה דרך MSN אל Thedarkdragon
טיול פורום - Take two ^^

אז ככה. חשבתי על הרעיון הזה ו... טיול פורום לצפו מאוד בעייתי. אני אסביר:
אם נוסעים לצפון אז לא כדאי לקחת מלון או משהו כי הכי כיף זה להסתובב שם. הכי כיף לישון באוהלים וכו' וכו'. הבעיה עם זה היא שאם מטיילים בצפון צריך רכב פרטי... ויש רק שני אנשים בפורום שיש להם רשיון בלי מלווה.. קיצר זה מאוד בעייתי.
אז חשבתי לעצמי... נכון שאילת כבר כל אחד היה הרבה פעם (למרות שלא כולם) אבל אם נוסעים הרבה חברים כמונו אז יהיה ממש סבבה. ניקח חדרים באכסניה, או מלון עם מספר כוכבים נמוך. הרי אנחנו לא צריכים משו מפואר.. זה לא שאנחנו נישאר במלון בתכלס... המלון רק בשביל לישון (אם בכלל) ולאכול.
בנוסף על כך, לאילת אין בעיה להגיע. אוטובוס או רכב פרטי, זה לא משנה. כי לא ניסע לשום מקום בתוך אילת.. הולכים ברגל, זאת לא עיר גדולה כל כך.
קיצר אני חושב שאם נעשה משו כזה, זה יכול להיות ממש כיף, מה דעתכם? =]

חזרה לפורום
ישן 11-05-2006, 20:53
  Mr.Shadow Mr.Shadow אינו מחובר  

חבר מתאריך: 17.09.05
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי Thedarkdragon שמתחילה ב "טיול פורום - Take two ^^"

הנסיעה לאילת והשינה זה לא כול כך הרבה כסף שחושבים על זה
אבל הפעיליות עצמם !
זה מה שיהרוג אותך
אני מניח שאתה לא תרצה לעשות סיבובים ברגל בעיר..
כי תכלס זה עיר!
יש שם חוף ים .. שזה משעשע למספר שעות .. אבל לא יותר
ואי אפשר לעשות טיול רגלי משלוש סיבות
1.חם
2. הדבר היחידי שאתה רואה זה חול! .. רק חול! (אחרי מספר שעות אתה מתחיל לראות גם נווה מים עם ענקים עם עין אחת ובשלב מסויים אתה תראה אפילו את אלדין ! )
3. טיול בחולות יזכיר יותר מדי את בית ספר .. רק הם חושבים לטייל מנקודת אוטובוס A לנקודת אוטובוס B דרך חולות זה כיף גדול !

אז כול הכיף הוא בעצם טיולי הג'יפים שיש שם
אופנועי מים דברים כאלה ^^

אז אלא אם כול אחד בא עם 1000 ש"ח ככה
לא ניראה שזה יעבוד
sounds like i killed your plan a bit ^^

חזרה לפורום
ישן 12-05-2006, 11:20
צלמית המשתמש של just a girl =]
  just a girl =] just a girl =] אינו מחובר  

חבר מתאריך: 27.12.05
שלח הודעה דרך ICQ אל just a girl =] שלח הודעה דרך MSN אל just a girl =]
תגובה לMr.shadow
בתגובה להודעה מספר 31 שנכתבה על ידי Lama Ma Kara שמתחילה ב "אתה ממש צודק"

טוב אז קודם כל, חזרתי ^__^ מטיול שנתי..היה ממש חרא >.< לא משנה

תשמע, זה ממש לא נכון...אז יש ים, אבל זה לא נכון שזה משעשע רק למספר שעות, כי אני גרה באילת ותמיד כיף לי בים =]]

יש קניון, יש נייטמר (איזו אטרקציית אימים כזאת >.>), יש קינג סיטי (זה ממש מגניבב, הייתי וכדאי לכם גם לנסות פעם), יש imax (קולנוע תלת מימדי), אם לא תהיו במלון אפשר לנסות להיכנס לבריכות של מלונות (זה הכי כיףף, לעבוד על השומריםם =]), יש בריכה עירונית (אם לא בא לכם ללכת לים), יש טיילת (סתם להסתובב בערב ולקנות משו לאכול או סתם אם בא לכם), יש בית קולנוע, יש פיינטבול (זה כל כך כיףף!! לירות באנשים עם כדורי צבע, עם שחפ"ץ ורובים אמיתייםם שיעשו לכם כחולים מהכדורי צבע :]])
יש מין אטרקציה כזאת שהיא כדור ששני אנשים נכנסים לבפנים והכדור עף למעלה ממש גבוה (לא הייתי, אבל אני מתה לנסות פעם :]), יש לונה פארק (קאמיקאזה ומכוניות מתנגשות זה נחמד =]), יש בננה, ואבובים, ואופנועי ים וסירות פדלים (שאפשר לעשות תחרויות, מגניבב) וקייקים, וסירות מנוע, ומי שיודע לגלוש יש חוף לגולשים, יש צלילות מודרכות, יש את המצפה התת ימי, שיש שם איזו אטרקציה נחמדה והאכלת כרישים וכל מיני שטויות, יש טיולי גמלים, זה מצחיקק XDD, יש טיולי ג'יפים, מסעדות נחמדות שלא עולות כל כך הרבה כסף -.-", אה ועוד משו חשוב חשוב חשובבב, אני זמרת בלהקה שקוראים לה 059, ויש לנו מתישהו ביוני הופעה, אז אם תבואו לאילת באותו הזמן, כדאי לכם לבוא לראות, קודם כל כי זה מופע ע-נ-ק-י רק של הלהקה, ודבר שני סתם כי אני רוצה שתבואו =]

אני לא זוכרת מה עוד יש באילת, כי יש הרבה, אבל רק להראות לכם שיש כל כך הרבה מה לעשות באילת, ותאמינו לי, חוץ מהקינג סיטי, הכל דיי זול יחסית לכל האטרקציות האלו..אז אל תגידו סתם שאילת זאת עיר מסריחה ושאין מה לעשות בה אם לא מביאים איתנו 1000 ש"ח, כי זה ממש לא נכון =]]]

חזרה לפורום
ישן 12-05-2006, 13:15

אה, ועוד משו
בתגובה להודעה מספר 32 שנכתבה על ידי just a girl =] שמתחילה ב "תגובה לMr.shadow"

אז מה עם חם?! תתרגלו, אני גרה באילת עם החום הזה כבר 12 שנים וזה לא כל כך מזיז לי..זה לא משנה אם נהנים מדברים אחרים בזמן שהולכים ברגל, חוצמיזה שאפשר גם לקחת אוטובוס בבקרים, כולה 4 וחצי שקל ואפשר גם לקנות כרטיס אוטובוס באיזה 10 שקל..בערבים נעים ללכת ברגל כי לא חם כל כך, אז אם תתלוננו על מה שלא טוב ולא תסתכלו על הצד החיובי שבדבר שומדבר לא יילך לכם..הכל זה עניין של גישה, כי אם תעודדו את עצמכם ותפרגנו לעצמכם כ-ל ה-ז-מ-ן אתם תהנו גם אם יהיה לכם חם..זה מה שאני עשיתי בטיול השנתי שלי השנה, היה כל כך ח-ר-א והמורים לא התייחסו אלינו, היו ג'וקים, קרפדות, עכברושים, חורים בקירות של החדרים, מקלחות מסריחות ואוכל מגעיל, ובכל זאת נהניתי ממה שהיה ויצאתי בהרגשה קצת יותר טובה, אז תנסו את זה גם ותראו את התוצאות

נערך לאחרונה ע"י just a girl =] בתאריך 12-05-2006 בשעה 13:25.
חזרה לפורום
ישן 12-05-2006, 13:17
צלמית המשתמש של inuyasha.
  inuyasha. inuyasha. אינו מחובר  

חבר מתאריך: 19.06.05
זאת הבעיה...
בתגובה להודעה מספר 32 שנכתבה על ידי just a girl =] שמתחילה ב "תגובה לMr.shadow"

הנייטמר והקינג סיטי והIMAX (אין לי כח לרשום עוד דברים)
הכל עולה הרבה כסף+המלון זה עוד הרבה כסף
כי אני הייתי באילת לפני 2-3 חודשים והכל שם ממש אבל ממש יקר.
דרך אגב אומרים שבאילת המכירים נמוכים יותר בלי מע"מ וזה ממש לא נכון!
המחיר הוא אותו דבר ובחלק מהחנויות הוא יקר עוד יותר אז הכל סתם זיוני שכל
רק בגלל שכולם אומרים וחושבים שיותר זול אז כולם קונים בלי לשים לב למחיר וחושבים שזול יותר.
חוץ מזה אני יכול להגיד שהפיינטבול והכדור הענק שנכנסים שתי אנשים (הייתי מת לנסות אבל לא היה לי אם מי כי אח שלי פחד) אבל אם כל אחד לא יבוא אם 1000 שקל לפחות לא נצליח לעשות שם הרבה כיף.

נערך לאחרונה ע"י inuyasha. בתאריך 12-05-2006 בשעה 13:21.
חזרה לפורום
ישן 12-05-2006, 14:14

אני גרה באילת ואני אומרת לך,
בתגובה להודעה מספר 34 שנכתבה על ידי inuyasha. שמתחילה ב "זאת הבעיה..."

שרוב הדברים זולים..קודם כל, הנייטמר עולה 49 ש"ח ולא חייבים להיכנס..אמרתי שהקינג סיטי יקר ולכן אי אפשר כל כך להיכנס לשם...יש אכסנייה אחת ליד הקלאב הוטל וזה לא עולה הרבה כסף..יש מקומות שהמחירים כן נמוכים יותר מבמרכז כי הייתי במרכז דיי הרבה פעמים וזה נכון, לונה פארק לא עולה הרבה כסף, טיילת לא צריך לשלם אם לא קונים כלום, כנ"ל לגבי הים, דוד שלי מנהל ת'בריכה העירונית אז אני אוכל לבקש ממנו לעשות לכם הנחה על הכניסה (במקום 25 ש"ח 15 או פחות..), כל הבננה והאבובים וכל זה לא עולים הרבה כסף כי אפשר להתחלק ב-65 ש"ח לשבעה אנשים לא?, אתם לא חייבים לקחת מלון 3 כוכבים כי זה באמת מוגזם אז צריך להסתפק באכסנייה שליד הקלאב הוטל, מי שלא רוצה/ יכול לנסוע באוטובוס סבא שלי מסיע אנשים מת"א לאילת בתשלום ויש לו מיניבוס אז גם אפשר להתחלק בכסף, למי שיש רכב פרטי בלי מלווה יוכל גם לקחת עוד לפחות שני אנשים מהפורום איתו, יש מסיבות זולות באקסייט, בקוקונט, במאנקיז ועוד מקום אחד, הפיינט בול עולה יחסית הרבה (120 ש"ח) אז לא נורא אם לא ניכנס, אם בא לכם לאכול בחוץ יש פאסט פוד בטיילת ובקניון שזה ליד...חוצמיזה שאתם לא הולכים להישאר באילת לשבועיים, אז גם לא צריך להתנסות בכל האטרקציות והמקומות הכיפיים שיש באילת אלא להסתפק בזה שנלך ביחד לים, לטיילת, לקניון, למסיבות וקצת לנוח :]]

אז שוב, אז תשללו סתם את הרעיון של לבוא לאילת, כי באמת רוב הדברים באילת זולים, מניסיון ;]

חזרה לפורום
ישן 12-05-2006, 14:32
צלמית המשתמש של Thedarkdragon
  משתמש זכר Thedarkdragon Thedarkdragon אינו מחובר  

חבר מתאריך: 04.08.05
שלח הודעה דרך ICQ אל Thedarkdragon שלח הודעה דרך MSN אל Thedarkdragon
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי Thedarkdragon שמתחילה ב "טיול פורום - Take two ^^"

לא הייתי אומר שהכל זול שם אבל.. מה שאני יודע זה שיבאמת אפשר להנות שם. מילא אם באים עם ההורים, אבל אנחנו באים הרבה אנשים! אז בטוח שאנחנו נהנה!
ויש מלא מה לעשות! תמיד אפשר גם להיכנס לבריות של מלונות אחרים ולהתנחל שם ^^
ויש את הים שזה ממש כיף סתם להיות שם, ויש את האבובים, בננהות וכד' ועוד כל מיני אטרקציות.
בערב יש את הטיילת שנחרוש כבר בערב הראשון כמובן אבל יש גם את הקניון וגם יש כל מיני פאבים ובארים ודברים כאלה. וגם לא חייבים ללכת כל הזמן לאנשהו. הרי במפגש למשל, תכלס, אנחנו לא הולכים להרבה מקומות מיוחדים נכון? לרוב אנחנו מבלים עם עצמנו, וזה מה שתמיד אפשר לעשות.

קיצר אני חושב שיהיה ממש כיף.

חזרה לפורום

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 08:09

הדף נוצר ב 0.10 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר