לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה עשרים פלוס 20plus.fresh.co.il I'll be back חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חברה וקהילה > 20 פלוס
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 09-05-2006, 08:58
צלמית המשתמש של kukURIku
  kukURIku kukURIku אינו מחובר  

חבר מתאריך: 07.09.02
שלח הודעה דרך MSN אל kukURIku
זה שאי אפשר לבטח בארץ ספורט כזה, זה בכלל בעיה אחרת
בתגובה להודעה מספר 6 שנכתבה על ידי EventHorizon שמתחילה ב "אבל אתה מסכן את הבריאות שלך (ושל הסובבים לך) במודע"

חברות הביטוח אונסות את המבוטחים מכל כיוון.

אבל זה באמת לא קשור. כי הייתי רציני במה שכתבתי. למה לא לדרוש יותר ממי ששותה אלכוהול בגלל בעיות הכבד הצפויות לו? למה לא לדרוש יורת ממי שעובד בעבודות מלחיצות עקב סיכון יתר למחלות לב? כי הכי קל ליפול על המעשנים.
הפתרון הזה הוא פתרון דפוק בדיוק כמו סיסמת הפלא של "שכר מינימום 1000 דולר". הדברים האלה קצת יותר מסובכים מאשר לזרוק אותם לאויר, בוא נעלה או בוא נדרוש יותר.

המדינה צריכה להתעסק בחינוך לבריאות, לא בהענשה של מעשנים.

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 09-05-2006, 09:33
צלמית המשתמש של Narxx
  משתמש זכר Narxx Narxx אינו מחובר  

חבר מתאריך: 21.12.04
בתגובה להודעה מספר 7 שנכתבה על ידי kukURIku שמתחילה ב "זה שאי אפשר לבטח בארץ ספורט כזה, זה בכלל בעיה אחרת"

אני בעד להרים מיסים מטורפים, סנקציות והגבלות גם על אלכוהול!
ואם לא על בירה ויין, אז לפחות על ה 40% ומעלה (כל הוויסקים, וודקות, טקילות, ברנדים ושאר הרעלים הנ"ל).
אני לא מעשן ולא שותה (או כפי שאמר לי הרופא שלי "אז בשביל מה אתה חי?") ומבחינתי, גם הסיגריות וגם האלכוהול מוזמן להעלם לי מהפרצוף.

יש הבדל בין לדפוק את הגוף במודע למען הדפיקה, ויש לספוג את נזקי הסביבה שמגיעים אלינו כתופעת לוואי בלתי רצויה, ממש כמו חצ'קונים בגיל 15 לפני דייט ראשון.
לשתות וויסקי, זה נזק ישיר לכבד, כמו שלעשן סיגריה, זה נזק ישיר לריאה (אני מקווה שאנחנו מעבד ל"זה הוכח מדעית"). לעמוד בפקק ברכב ולנשום את אדי הדלק השרופים של חברי לכביש, זה הכרח בלתי רצוי, מזיק אך כרגע, בלתי ניתן לתיקון של ממש (עד שמנועי מימן ימכרו באזרחי).

מי שמסכן את עצמו יותר מאשר השאר, באופן מודע ומכוון, ישלם יותר על פוליסת הביטוח שלו.
ממש כמו ברכב, והסיכון שיגרם לך נזק אחרי שכרשת הונדה סיויק 2006, גדול יותר מאשר פיג'ו 205 מודל 95. ולכן פוליסת הביטוח צריכה להיות בהתאם.

-לדעתי.

ישן 09-05-2006, 09:47
צלמית המשתמש של kukURIku
  kukURIku kukURIku אינו מחובר  

חבר מתאריך: 07.09.02
שלח הודעה דרך MSN אל kukURIku
אין בעיה.
בתגובה להודעה מספר 8 שנכתבה על ידי Narxx שמתחילה ב "אני בעד להרים מיסים מטורפים,..."

אבל אז נרים גם מיסים מטורפים על טופו כי זה מסרטן.
ועל הליכה במרכז תל אביב בגלל הזיהום שגורם לבעיות נשימה.
ועל אנשים שלא מעשנים ולא שותים בגלל הבעיות הנפשיות ששהם סובלים מהן ולא מעשנים ולא שותים בגלל זה.

אנשים עושים הרבה דברים מזיקים לבריאות בימינו, כל עוד סיגריות ואלכוהול זה מוצר חוקי - אין שום סיבה שהמס עליהם יהיה מוגדל.

ובכלל, צריך גם מס מטורף על דיאודורנט ושאר מוצרי טיפוח כי מי שמשתמש בהם גורם לרווחת המפעלים שמזהמים את הסביבה. מס מטורף על כל מי שנוסע באוטו מונע בדלק.

תשובת המס היא התשובה הכי ילדותית לכל בעיה. מס מס מס... זה כל מה שאתם יודעים? מס? כל התערבות כזאת במשק היא מסוכנת.

חינוך!

ישן 09-05-2006, 21:05
צלמית המשתמש של Narxx

בתגובה להודעה מספר 16 שנכתבה על ידי rubber_duck שמתחילה ב "ומה גורם לך לחשוב"

גם אם נצא מנקודת הנחה שנרגילה מסוכנת יותר מסיגריה (נחשב את זה לפי מספר שאיפות עשן [שאכטות] או לפי צפיפות עשן הנכנסת לריאות בכל סדרת עישון), כמה יוצא לך לעשן נרגילה בממוצע?
פעם בשבוע?
פעמיים בשבוע?
זה לא פרקטי לקחת את הנרגילה איתך לעבודה מהרבה מאוד סיבות.
אתה לא יכול לעשן אותה ברחוב, בתחנת האוטובוס כשאתה מחכה לקו 301, אחרי ארוחת הצהריים וכו'...

זה פשוט לא פרקטי וסטטיסטית אתה חייב להסכים איתי שגם אם אתה יושב בזולה שלך בבית משהו כמו 5 שעות ביום שישי בערב עם החברה', ומחליף ראשים בקצב - הנזק עדיין קטן יותר מאשר לו היית מכור לסיגריות.

ישן 09-05-2006, 21:20
צלמית המשתמש של Narxx

בתגובה להודעה מספר 18 שנכתבה על ידי rubber_duck שמתחילה ב "אתה בטח"

אני לא מנסה לשכנע את עצמי או את הסביבה בנוגע לנזקים.
מחקרים נלמדים כל שעה וקטונתי לקבוע ולהעריך את כמויות הנזק שנרגילות וסיגריות גורמים.

אני רק רואה בפועל שאי אפשר לעשן מלא נרגילה כי זה לא פרקטי (אלא אם אתה שייח ערבי שכל החיים שלו יושב בבית ולא זז מהכורסה בחצר).
אם בנאדם מעשן שלוש סיגריות ביום - וואלה, סבבה. אתה לא תראה אותי אומר דבר אחד רע.
אם בנאדם שותה כמה כוסות יין אדום ביום - שיהיה לו לבריאות - באמת.

אבל יש הבדל בין שלוש סיגריות לקופסא ואפילו יותר ביום, לאלכוהול בנפחים שאלוהים לא יודע איך מייצרים ושאר רעלנים למיניהם.
אף אחד לא מת מקצת מלח, ואת האמת, אני לא מכיר אנשים שאוהבים להפריז עם מלח ברמה שתסכן להם את הבריאות (כי זה לא טעים כשיש יותר מדי), אבל השילוב של עישון, אלכוהול, מלח ושומן הוא שילוב קטלני מאוד.

ישן 09-05-2006, 08:54
צלמית המשתמש של minimax
  משתמשת נקבה minimax minimax אינו מחובר  

חבר מתאריך: 28.10.01
שלח הודעה דרך MSN אל minimax Facebook profile
מלחמה בעישון צריכה להתחיל עוד בבית הספר היסודי
בתגובה להודעה מספר 4 שנכתבה על ידי EventHorizon שמתחילה ב "אבל תראי את קוקו שלנו,"

האנשים שמשלמים ביטוח בריאות הם אנשים מבוגרים,שהתמכרו לפני עשרות שנים,וקשה להם להיגמל. כבר היום יש מס כבד מאד על כל חפיסת סיגריה,ולמרבה הצער זה לא מעודד את האנשים להפסיק. אז עוד מס ועוד היטל ממש לא יעשה את ההבדל.
אם רוצים להילחם בעישון,צריך להתחיל באלו שעדיין לא נגעו בסיגריה,כלומר ילדים בני 12-13. בראש ובראשונה,למנוע מחברות הטבק לשווק את הרעל שלהם לקהל היעד הזה. אחר כך,צריך לאסור על אמצעי התקשורת לעודד צריכת סיגריות בתוכניות פריים טיים (ז'וז' חלסטרה אמרנו כבר?). ולבסוף,חינוך ישיר בכיתה,ולדבר אל בני הנוער בשפה שהם מבינים: אם תתחיל לעשן,התפקוד המיני שלך יפגע.

ישן 09-05-2006, 21:00
צלמית המשתמש של Narxx

בתגובה להודעה מספר 34 שנכתבה על ידי Noa_A שמתחילה ב "שטויות..."

ציטוט:
במקור נכתב על ידי Noa_A
...אם מתחילים פה איפה גומרים?

- מי שאוכל אוכל שמן. - הגיע הזמן לשים קווים אדומים גם פה. אמנם הפגיעה היא אישית בלבד ולכן פחות חמורה מעישון סיגריות.
- מי שנוהג מהר באוטו. - נהיגה מהירה לא בהכרח גורמת לנזק סביבתי. רק נהיגה לא זהירה. ונהגים לא זהירים צריכים לשפוט כרוצחים פוטנציאלים ממש כמו שודדים, ודעתי בנוגע לעונש מוות נכתבה בעבר באשכול הזה.
- מי ששותה אלכוהול. - כמו לאכול שומנים. נזק אישי בלבד. פחות חמור מסיגריות, אם כי גם פה כדאי מאוד להגביל ולהציב אי-אילו גבולות אדומים.
- מי שאוכל ממתקים. - כנ"ל אלכוהול
- מי שאוכל הרבה מלח. - כנ"ל אלכוהול
- מי שגר בחיפה.
- מי שגר בתל אביב.
- מי שגר בדימונה.
- מי שנוסע בכביש 6. משלם.
- מי שגר ליד הירקון.

מי עוד?

בסוף זה יגיע לכולם. - זה כבר מגיע לכולם. בכך שאני בתור אחד שלא מעשן, גם משלם הרבה כסף בשביל לכסות את העלויות של אלו שכן מעשנים, גם לא נהנה מהעישון, גם סובל כשהם מעשנים לידי... ממש סיפור איוב!

ישן 09-05-2006, 21:35
צלמית המשתמש של cancer
  cancer cancer אינו מחובר  

חבר מתאריך: 03.03.03
פעם, היינו אוכלים יותר מאוזן..
בתגובה להודעה מספר 37 שנכתבה על ידי Narxx שמתחילה ב "צודק. בכל מקרה, כתבתי שכדאי..."

לא היה ג'אנק פוד, לא זיהום אוויר ממכוניות ומפעלים, לא חומרים רעילים
שתאמין לי שהנזק שלהם לבריאות לא פחות חמור מסיגריות..
הכי קל זה להיטפל לגורם אחד ולהאשים אותו בכל המחלות..
אם באמת מה שמעניין פה זה הבריאות והצדק, אז שיתכבדו ויעשו פרופיל רפואי לכל בן אדם
תוך שכלול כל הגורמים שציינתי,ובאמת יילחמו בכל הגורמים שמפיקים את הסיכונים האלה
אחרת ברור שהמניעים הם מניעים אחרים
כמו למשל, להיפטר מרגשות האשם על כך שהמדינה נותנת לחולים למות
משום שהם "אשמים"...

נערך לאחרונה ע"י cancer בתאריך 09-05-2006 בשעה 21:38.
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 08:11

הדף נוצר ב 0.10 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר