לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה ברוכים הבאים לפורום פוליטיקה ואקטואליה, נא לשמור על שפה נאותה חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חדשות ואקטואליה > פוליטיקה ואקטואליה
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 10-05-2006, 07:35
  מדינאי מדינאי אינו מחובר  

חבר מתאריך: 28.10.04
הימין המתון לא רלוונתי, רק ימין אמיתי שנאמן ליהודים. רק ימין מאמין

רק ימין אמיתי, אותו ימין שהשמאל הקיצוני - בעזרתם האדבה של ה"ימין המתון" - מנסים להדביק לו תוויות עם רצח אופי ולקרוא לו ימין הקיצוני.

אם תהיה ישות כלשהי של מחבלים בין הים לירדן זה מסוכן לא רק לנו, אלא גם לירדן, שבסופו של דבר מסוכן גם לנו. הרי אם ירדן תתמוטט היא תהפוך למדינת חמאס. כבר היו דברים מעולם - מדינת איראן.

אי אפשר יהיה לשמור את כל הגבולות. גם נתב"ג יהיה בסכנה וגם שאר היישובים שהם עוד יותר קרובים מ20 קילומטר, ובעיקר ירושלים שהם בתווך של קילומטרים אחדים ופחות מזה.

אבל, בכדי שכן נוכל להחזיק את כל יהודה ושומרון, אין דרך אחרת רק לשלם כסף ולעזור לכל ערבי שמעוניין להגר או למכור את ביתו ליהודי.

הנסיון הוכיח שאנחנו איננו יכולים להתערב מה הם עושים, האם הם יצביעו חמאס או קצת יותר מתונים מהם. אבל מי שעוזב לגמרי את הארץ, זה רק תורם תרומה לשלום אמת.

הם שם בערב הסעודית, ואנחנו פה בארץ ישראל.

יֵבֹשׁוּ וְיִסֹּגוּ אָחוֹר כֹּל שֹׂנְאֵי צִיּוֹן (תהילים קכט, ח)

נערך לאחרונה ע"י מדינאי בתאריך 10-05-2006 בשעה 07:46.
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 12-05-2006, 12:28
  thought thought אינו מחובר  

חבר מתאריך: 10.05.06
קודם כל , לא הבנתי מה הקשר בין שני חלקי ההודעה.
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי מדינאי שמתחילה ב "הימין המתון לא רלוונתי, רק ימין אמיתי שנאמן ליהודים. רק ימין מאמין"

ובקשר לדבריך, אולי הנוכחות של כ-1000000 ערבים בא"י מונעת משאר מדינות ערב לתקוף באמצעים חזקים יותר, כמו לדוגמא נשק לא קונבנציונלי.
בנוסף הרעיונות שלך הם לא מעשיים, הערבים לא יעזבו בדיוק כמו שאנחנו לא נעזוב, ולא ישנו שום סכומים כספיים.
אני מסכים איתך שאי הקיום של מחבלים בא"י ,ברצועת עזה וביהודה ושומרון יעשה לכולנו חיים קלים יותר. אך זכור, בפחות מ60 שנות קיום של מדינתנו מתו עשרות אלפי חיילים, לעומת כ-1000 קורבנות האינתיפאדות האזרחיים.
מה עדיף, מלחמות כל 10 שנים, או פיגוע בכל חודש?

איני יודע מה תשובתך אך היא ממילא לא חשובה.
אנחנו לא אלה שמחליטים.
ישן 12-05-2006, 12:40
  ישראל היפה ישראל היפה אינו מחובר  

חבר מתאריך: 25.10.04
נניח ותצליח לסלק את כל הערבים מהגדה ומישראל-לא יהיה לך גבול עם מוסלמים
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי מדינאי שמתחילה ב "הימין המתון לא רלוונתי, רק ימין אמיתי שנאמן ליהודים. רק ימין מאמין"

האם כל השטחים שיתפנו ישארו ריקים מתושבים? על מנת לשמור את הטווח של 20 ק"מ. מדוע רק 20 היום ניתן לפגוע בטווים של מאות קלומטרים אם לא אלפים.

כבר היום בירדן מרבית האזרחים הם פלסטינאים. אם תהיה שם דמוקרטיה אמיתית - מה ששואפים האמריקאים, מיד צעלה שם ממשלת חמס. נוכחותנו בשטחים הכבושים לא תעזור למנוע זאת.

אם כל הפלסטינאים יתרכזו בסעודיה (מדוע בחרת דוקא מדינה זו ?) הם לא יוכלו לפגע בך גם משם ?

כל ההצעה שלך היא הצעה בדיונית שאין לה כל אחיזה במציאות.

ישן 13-05-2006, 06:02

אם אתה מייחס לי, על פי מכתבי, תמיכה במדינה דו-לאומית - אני גאה על כך
בתגובה להודעה מספר 8 שנכתבה על ידי ori שמתחילה ב "אני דוגל בהפרדה אמיתית, כפי שגלתי בה בכל השנים האחרונות..."

אני אפילו בעד מדינה רב-לאומית בה קיים רב ישראלי ושלטון ברוח הישראלית וחינוך ישראלי כאשר כל בני הלאומים האחרים אזרחי מדינת ישראל יזכו לשוויון מלא ויהיו אזרחים לכל דבר וענין.

למדינה חד-לאומית מבית מדרשך או מכל בית מדרש אחר קיימות שתי אפשרויות:
האחת, טרנספר של כל אלו שאינם ישראלים ואולי אתה מחמיר ודורש דרישה זאת כלפי כל מי שאינו מגדיר עצמו כיהודי ויהודי בעיני הוא רק כזה המאמין בלב שלם באלוהיי ישראל ומקיים את כל המצוות.
השניה, השארת המצב כדהיום עד שיהיה בשטחי ארץ ישראל המערבית רב שאיננו ישראלי ואז ההחלטה בדבר השארתנו כאן לא תהיה נתונה בידינו. אולי אז היה מאושר אם השלטון יחליט על מדינת כל אזרחיה.
ישן 13-05-2006, 10:29
צלמית המשתמש של ori
  ori ori אינו מחובר  
אדמין לשעבר

חבר מתאריך: 28.10.01
יהודי בעיניך, הוא כמובן מיעוט קטן מתוך כל העם היהודי, שאותו ביטלת במחי יד...
בתגובה להודעה מספר 9 שנכתבה על ידי ישראל היפה שמתחילה ב "אם אתה מייחס לי, על פי מכתבי, תמיכה במדינה דו-לאומית - אני גאה על כך"

אתה אכן בעד מדינה דו-לאומית, שבהמשך תהיה מדינה חד-לאומית ערבית, שלא ברצונך (אתה
חושב שבגלל שאתה "בסדר", הערבים יתנו לך לקיים כאן את המדינה ביזארית שלך...).
למדינה מהסוג שאני מציע יש אפשרות אחת: רוב יהודי מאסיבי, ודרישה מכל אזרח בה (יהודי ולא
יהודי) להשבע אמונים לה כמדינה יהודית.
שטויותיך על "רוב לא ישראלי בא"י המערבית" הן מביכות. ראשית, החלפת כרגיל "יהודי" בישראלי"
(הבן, לא רק שאין "רוב ישראלי" בא"י המערבית, אלא גם ברדיוס של 20 מ' מביתך, אין רוב כזה.
זה עם פיקטיבי שרק אתה ואורי אבנרי נמנים עליו...); ושנית, למה אתה מודד רוב רק בא"י המערבית? בוא תמדוד אותו גם עם ירדן, עם סוריה, עם מצרים - ואז אין רוב באופן מובהק...
המדידה וחלוקת הגבולות בא"י המערבית צריכה להיות דמוגרפית, באופן שישאיר מקסימום אנשים
בבתיהם (כן, גם יהודים), כשממשלתם תתאים ללאום שלהם. ממשלה ערבית תמשול בערבים,
וממשלה יהודית ביהודית. אתה מסרב לכך. אתה רוצה שיהודים יגורשו מהמדינה הערבית (או לחילופין
שיישארו בה ויישחטו...), אבל היהודים חייבים להשלים עם מיעוט גדל והולך של ערבים אצלם...
ככה זה אצל דן חסכן (חסכן בזכויות היהודים...)
ישן 13-05-2006, 14:48

אתה בכוונה טועה ומטעה ומסלף-אם זה עושה לך טוב אדרבא ואדרבא
בתגובה להודעה מספר 10 שנכתבה על ידי ori שמתחילה ב "יהודי בעיניך, הוא כמובן מיעוט קטן מתוך כל העם היהודי, שאותו ביטלת במחי יד..."

יותר נוח ל"הכות" בי מאשר לקבל טיפול מתאים

אל תאמר לי בעד מה אני - אני יודע להתבטא באופן סביר ואיני צריך עזרה ממך.
למדינה מהסוג שאתה מציע יש אפשרות אחת: רוב יהודי ( השאלה כיצד אתה מגדיר יהודי - אצלי יהודי במדינת ישראל הוא זה המאמין באלוהי ישראל ומקיים את כל המצוות ובגולה כל מי שמגדיר עצמו כיהודי, בין אם הוא זכאי עליה ובין אם הוא איננו זכאי עליה) מאסיבי, ודרישה מכל אזרח בה שיהיה נאמן למדינה כמדינה יהודית - כלומר למדינה בה הדת שולטת וחוקיה חוקי הדת בלבד. אין שום הגדרה אחרת לגבי מדינה יהודית - שאל את כל הרבנים ועושי דברם.

אני מבקש שתנהג בדעותי בכבוד ואת הכנוי השגור בפיך כשטויות תפנה בבקשה כלפיך. עם ישראל איננו עם פיקטיבי הוא העם שאתה בזכותו מייחס לך את כל ארץ ישראל השלימה. בזכותו אתה קיים ובזכותו אתה חי. על אפך ועל חמתך גם אתה ישראלי בכל מקרה לבטח אינך יהודי שומר מצוות.
אתה נתפס להגדרה סמנטית ומנסה לעשות ממנה "הון" אדאולוגי. מי שאיננו מקיים תורה ומצוות - כיצד תגדיר אותו, כיצד תשייך אותו כחלק מעם ישראל ? אתה מציע לנדות אותו, לא להכיר בו.
אולי לדעתך עם ישראל הוא עם פיקטיבי. עם או יותר נכון בני ישראל קבלו את התורה. שאול, דוד ושלמה היו מלכי ישראל עד לפלוג ורק לאחריו, כנשארו מיעוט מבוטל, קמה ממלכת יהודה.
אינני דוגל בארץ ישראל השלימה ולכן אינני מודד את מה שמצוי מחוץ לגבולותיה. אותי מענינת מדינה שתכיל רוב ישראלי על כל המשתמע מכך וזה לא יוכל להתקיים לעולם בשטח ארץ ישראל המערבית כולו.

איזה מן "משמש" אתה מציע - "משמש שלא יחזיק מים" שניה אחת. כל עם צריך לחיות במדינתו, עם גבולות מוחלטים ותחת שלטון ממשלתו. אתה למדתה אותי שתוכנית החלוקה של ירושלים בין שכונות ישראליות בשלטון ישראלי לבין שכונות פלסטינאיות בשלטון פלסטינאי היא משימה בלתי אפשרית וחס וחלילה אם נגיע לכך. פתאום אתה מציע הצעה נרחבת על כל שטטחי ארץ ישראל המערבית ואולי אף אל מעבר לה.

תשוב ותחזור על שקריך הנפסדים ו"נשבר" לי להשיב לך - תקרא את מה שאני כותב ולא תחזור על הזיותיך.

ישן 13-05-2006, 15:54
צלמית המשתמש של ori
  ori ori אינו מחובר  
אדמין לשעבר

חבר מתאריך: 28.10.01
למי אכפת מהו יהודי בעיניך, דן? אתה מתכחש לקיומו של עם יהודי...
בתגובה להודעה מספר 11 שנכתבה על ידי ישראל היפה שמתחילה ב "אתה בכוונה טועה ומטעה ומסלף-אם זה עושה לך טוב אדרבא ואדרבא"

אצלי יהודי הוא זה שהולך כמו ברווז ומקרקר בין השעות שמונה בבוקר לתשע ושלושים...

מדינה יהודית היא מדינת העם היהודי, וכל אחד חוץ ממך מבין זאת. זה שאתה החלטת שמדינת העם
היהודי חייבת להיות מדינה הלכה, מקביל לשגיונות שלך בדבר חימוש מחבלים כדי שישמרו עליך מפני
מחבלים אחרים...

עם ישראל הוא העם היהודי. חוץ ממך כולם יודעים זאת. יהודי עיראקי ויהודי פולני הם בני עם ישראל
לפחות כמוך.

אני לא הצעתי שום הצעה לגבי גבולות א"י המערבית או מעבר, או כל הצעה גיאוגרפית. אני מציע
הפרדה לאומית. אתה מציע מדינה פלסטינית טהורה - ומדינה דו-לאומית, שתהיה בהמשך מדינה
פלסטינית טהורה...
ישן 12-05-2006, 18:02

את ההתנתקות עשתה ממשלת ישראל בשליטה מלאה של הימין
בתגובה להודעה מספר 14 שנכתבה על ידי kkr3 שמתחילה ב "אז למה עשינו את ההתנתקות"

העובדה ש"פחדני" הימין "קפצו מן העגלה" ברגע האחרון אינו משנה כהוא זה את שותפותם למעשה.

באשר ליציאה מעזה היא היתה חיונית עבורנו כצעד ראשון להשתחררות הכובלת מהכיבוש ובשליטה על מי שאינו חפץ בשליטתנו. היא היתה חיונית להבטחת בטחון מדינת ישראל והמשך קיומה. היא הייתה צעד ראשון וקטן בסדרת צעדים האמורים להמשך בעתיד.
ירי, קסמים ומרגמות היו גם כאשר ישבנו ברצועת עזה - ההבדל היום שפגיעתם פחות רעה מאשר קודם ליציאתנו וצה"ל יכול להתפנות מעסוקיו בהגנת המתנחלים וההתנחלויות ולעסוק בדברים החשובים יותר.
אני מאמין שלא ירחק היום ובתבונה נשיג גם את מזעור ירי הקסאמים.
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 13:02

הדף נוצר ב 0.05 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר