לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה   מה שבראש היתרון האנסי | freedom.fresh.co.il   נושא: ילדה, רוצה לבוא אתי לדירה? –אני רק בת ארבע־עשרה. חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חברה וקהילה > מה שבראש
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 10-05-2006, 10:42
  saidclean saidclean אינו מחובר  

חבר מתאריך: 08.06.05
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי מתנאל בן עזריאל. שמתחילה ב "יהודים יקרים, הרגע הולך ומתקרב, המשיח בדרך!!!"

ציטוט:
במקור נכתב על ידי מתנאל בן עזריאל.
בס"ד

וזה הולך להתרחש בח"י הירחים הקרובים. אולי מחר, אולי בעוד י"א ירחים מהיום ואולי בעוד ח"י ירחים, אך מה שבבירור ידוע, שזה יתרחש בתקופה של ח"י חודשים מהיום. חברים, יהודים יקרים, אמרו שלום לחיים הנתעבים שאנו חיים קיום. המשיך בדרך!!! הוא בקרוב ידרוך באדמתנו.
אך לפני כל זאת, אסון גדול יפול בעולמנו, וישמיד את כל הרשעים, החוטאים, הגויים, בעלי האוב ורק אנחנו, יהודים צדקים, נשאר לעולם חדש. לאחר מכן יגיע המשיח לעולם טהור ומלא בצדקים בלבד!!!
יחי מלך המשיח! מלך ישראל לעולם ועד!

תמסור לו ד"ש
גם אני שמעתי ככה.
בנתיים החמור שלו מת .
והוא עוצר טרמפים בצומת בילו
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 10-05-2006, 10:52
צלמית המשתמש של ראג'אר
  ראג'אר ראג'אר אינו מחובר  

חבר מתאריך: 26.09.05
שלח הודעה דרך ICQ אל ראג'אר
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי מתנאל בן עזריאל. שמתחילה ב "יהודים יקרים, הרגע הולך ומתקרב, המשיח בדרך!!!"

ציטוט:
במקור נכתב על ידי מתנאל בן עזריאל.
בס"ד

וישמיד את כל הרשעים, החוטאים, הגויים (יהודים), בעלי האוב ורק אנחנו, יהודים (גרמנים ארים) צדקים, נשאר לעולם חדש. לאחר מכן יגיע המשיח לעולם טהור ומלא בצדקים בלבד!!!
יחי מלך המשיח! מלך ישראל לעולם ועד!

נגיד שבמקום גויים יהייה כתוב יהודים ובמקום יהודים יהייה כתוב גרמנים "מהגזע הארי" והינה יצא לנו התורה הנצית המקורית שכוללת את ההשמדה שבא היא חפצה (וגם חופצת עד היום).

מקומם, פשוט מקומם!

אבל דוגרי, יאלה עולם רק עם העם היהודי!!!

26-40 עושה ת'צ'יפס יותר טעים! 91-05 עושה ת'צ'יפס יותר יבש!

ישן 10-05-2006, 21:44
  kkr3 kkr3 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 24.02.06
הקב"ה יעזור לכם
בתגובה להודעה מספר 51 שנכתבה על ידי אנאRF שמתחילה ב "גם שאני בסטלה אני רואה את ה'..."

אתם פשוט מזלזלים בקדושת השם(נערך בשביל המגיב מתחתי התכוונתי לזלזול בשם) בצורה מגעילה לא יודע מה איתכם אבל כאילו מה אתם חושבים הזלזול הזה מצחיק אנשים? אתם רק פוגעים בחלק מהאנשים (כולל אני).
גועל נפש של אנשים יש פה...
אם זה היה ערבי שהיו צוחקים על המוחמד שלו הוא היה שורף אותכם ומתחיל לקרוא בהשמדה של ישראל על זה אבל איזה מזל יש לכם שאנו דת סובלנית ואנושית, כנראה תמיד השקט והנחמד הוא השעיר לעזאזל ככה זה בעולם של בריונים שחושבים שהם חזקים על החלשים (במקרה שלכם מצחיקים).

נערך לאחרונה ע"י kkr3 בתאריך 10-05-2006 בשעה 21:56.
ישן 11-05-2006, 01:18
צלמית המשתמש של Itamar_s
  Itamar_s Itamar_s אינו מחובר  

חבר מתאריך: 27.11.05
תלמד "נביאים"
בתגובה להודעה מספר 54 שנכתבה על ידי Lama Ma Kara שמתחילה ב "wtf?!?"

תראה מה היינו ומה הפכנו להיות בגלל איך שאתם מדברים פה....!

והכוונה למה שהוא הקצין היא שבסוף המלחמה כל צינורות העולם יעברו דרכינו!

תהיה מלחמה ואנחנו לא נילחם ה' ילחם לנו ואנחנו לא ננקוף אצבע!

אחריי שישראל המובטחת תהיה שלנו בעזרת ה' יתברך אף אחד לא יוכל להביסנו ונהיה הכי עשירים וכל העולם הטמא לא יוכל לגעת בנו....

תראו איזה טומאה כל העולם טמא גרמנים שאוכלים צועה אחד של השני אוכלים אחד את השני!!

גם בתקופת התנ"ך היו אמהות גויות שאכלו את הילדים שלהם וה' הזהיר אותנו שלא תנערבב איתם כי בסוף גם אצלינו זה יקרה....

ואתם תינוקות שנישבו משחקים אותה מבינים ומזלזלים אבל לא יודעים כלום!
ההורים שלכם מנעו ממכם כל דעת ולו הכי קטנה!

אתם יכולים לזלזל ולכתוב שטויות אבל ביום מן הימים תבינו הכל..... ותצטערו...

אני מקווה שלא תענשו כלל רבנים אומרים שלא תיענשו כי אתם לא מבינים כלום!

כמו תינוק יהודי שנלקח וגדל בבית של נוצרי אז הוא לא חייב בכל המצוות אתם בדיוק ככה....
ישן 11-05-2006, 07:33
צלמית המשתמש של Free-Style
  Free-Style Free-Style אינו מחובר  

חבר מתאריך: 22.11.03
בתגובה להודעה מספר 53 שנכתבה על ידי kkr3 שמתחילה ב "הקב"ה יעזור לכם"

ציטוט:
במקור נכתב על ידי kkr3
אתם פשוט מזלזלים בקדושת השם(נערך בשביל המגיב מתחתי התכוונתי לזלזול בשם) בצורה מגעילה לא יודע מה איתכם אבל כאילו מה אתם חושבים הזלזול הזה מצחיק אנשים? אתם רק פוגעים בחלק מהאנשים (כולל אני).
גועל נפש של אנשים יש פה...
אם זה היה ערבי שהיו צוחקים על המוחמד שלו הוא היה שורף אותכם ומתחיל לקרוא בהשמדה של ישראל על זה אבל איזה מזל יש לכם שאנו דת סובלנית ואנושית, כנראה תמיד השקט והנחמד הוא השעיר לעזאזל ככה זה בעולם של בריונים שחושבים שהם חזקים על החלשים (במקרה שלכם מצחיקים).

דמאט אני באמת שלא מבין איך אנשים מסוגלים להאמין באלוהים עזוב את אלוהי ישראל קח גם תנצרות ואת האיסלאם וכל שאר הסלט שיש לנו בעולם איך אפשר להאמין בזה תגיד לי???????

אני לא ראיתי עוד שום דבר טוב שהוא עשה הרג לנו מעל ל-6 מליון אנשים על לא עוול בכפם למה? כי שיעמם לו שם למעלה? ואל תבלבל לי תמוח שהוא הסתיר את עצמו או משהו כזה כי כבר שמעתי את זה.... כל אסון או כל דבר שקורה בעולם איכשהו אתם הדתיים מצליחים לקשר את זה לדת בצורות מטורפות שרק אתם מסוגלים לחשוב עליהם לכל דבר שנוגד את הדת אתם ממציאים תירוץ חדש... כל התורה מפוצצת בסתירות ומי שניגש לבגרות עכשיו בתנך יודע שספר בראשית שלנו לקוח ממיתולוגיות של עמים אחרים ואנחנו פשוט שכתבנו את זה ושינינו את זה קצת........ את כל התנך צריך לקחת בתור ספר יפה ולא בתור הסטוריה של העם היהודי כי אני באמת שלא חושב שזה ככה...... אני קורא את התנך לפעמים אני אני יגיד לך את האמת אני צוחק לפעמים מהדברים שרשומים שם... לדעתי זה שטויות וכל מי שמאמין הוא מחפש במה להאמין ובמה להאחז..... תראה את כל הגויים שיש בעולם את כל הנוצרים המוסלמים וכו'... אתה רואה שאלוהים עשה להם משהו? ואנחנו העם הנבחר שלו... תקועים במדינה מטר על מטר אבל מדינה יפיפיה ומוקפים באויבים שמה שהם שואפים זה שאנחנו נמחק מעל פני האדמה? כל זה בגלל שהוא אוהב אותנו נכון? Give me a break...... מילא אם היה רק דת אחת בעולם אז סבבה אבל יש פשוט מלא ובכל אחת מאמינים אז איך אתה יכול להגיד שהדת שלך היא הנכונה? ואולי של הנוצרים היא נכונה? ואולי של המוסלמים? אוקצור את דברי אמרתי....
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 21:16

הדף נוצר ב 0.21 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר