לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה ●●● ברוכים הבאים אל פורום צבא וביטחון ●●● לפני הכתיבה בפורום חובה לקרוא את דבר המנהל ●●● עקבו אחרינו! ●●● חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חיילים, צבא וביטחון > צבא ובטחון
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
האשכול נעול

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 19-12-2004, 19:12
  nigga nigga אינו מחובר  

חבר מתאריך: 10.12.04
כל כך לא מיקצועי
בתגובה להודעה מספר 3 שנכתבה על ידי cold_lazarus שמתחילה ב "ניסה להפריד בקטטה בשפיים"

אני יענה לכם על השאלה אם המסתערב, אחי הקטן והמטומטם רשם לכם את השאלה הזאת, הייתה קטטה במועדון בין כמה נערים ניראה לי שזה בראשון היה שם מגבניק שוטר מיחידת המסתערבים של מגב(ימס)שיצא לחופשה, שהוא ראה את המכות הוא בא להפריד אז אחד הנערים הביא לו דקירה בגרון והוא עכשיו במצב בינוני ואותו נער שדקר אותו הספיק גם לרצוח את אחד הנערים שאיתם הוא רב אבל מה שבאמת מהעצבן אותי זה שאיך מסתערב שמלמדים אותו איזה 15חודש להתמודד אם הדברים הכי מפחידים כמו להסתערב והכי קשים שם בשטחים נידקר בגרון על ידי איזה עבריין צעצוע באיזה מועדון דפוק אני לא חושב שזה היה קורא לחייל דובדבן כי הם החיילים הכי עצבניים בצה"ל והכי שרוטים, מאז תקופת שמשון המסתערבים של מגב לא כל כך עצבניים אני אפילו מכיר אחד שהוא סטייליסט
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 20-12-2004, 02:45
  nigga nigga אינו מחובר  

חבר מתאריך: 10.12.04
חוזר ואומר
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי nigga שמתחילה ב "שאלה:מה הסיפור עם המסתערב שדקרו אותו בגרון"

אחי אני בסך הכל אחד שבה מהשכונה אולי הכי מסוכנת בבאר שבע ותידע שהרבה אנשים כבדים ניסו לידקור אותי ועברתי הרבה קטטות כאלה ויצאתי בלי שריטה אז שמישהו יסביר לי קיבנימט איך מסתערב "מיחידת המסתערבים הכי מובחרת כמו שאמרו בחדשות" שעוברים את הקורס לוטר הכי קשה ואכזרי בצבא ובמשטרה מקבל דקירה בגרון מאחד שאני וחברים שלי היינו מפוצצים מכות בלי בעיה בכלל חחחחחחחחחחחחחחחח
סתם התלהבתי שראיתי את הכתבה בערוץ 2 כבר חשבתי שיש סוף סוף יחידה ברמה של דובדבן כניראה שטעיתי דובדבן היו והיו הכי טובים ואתם יודעים למה כי יש להם הכי הרבה ניסיון בכל מה שקשור להסתערבות

אני לא מנפיץ ומפליץ שטויות מהפה כמוכם
אני אומר את האמת את כל האמת ורק את האמת ואם קשה לכם להתמודד איתה בגלל איזה כתבה שראיתם בערוץ 2 על יחידה שעושה את מה שדובדבן עשתה לפניה, הרבה לפניה זאת בעיה שלכם

נערך לאחרונה ע"י nigga בתאריך 20-12-2004 בשעה 02:53.
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
האשכול נעול

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 19:22

הדף נוצר ב 0.06 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר