לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה    ברוכים הבאים לפורום צילום!!!       אוסף אתגרי הצילום של כל הזמנים   מצגת-סרטון ישראל 3 מוכנה כעת להפצה, לצפייה לחצו כאן חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > תרבות ואמנות > צילום סטילס ווידאו
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 13-05-2006, 14:29
  אודי גילת אודי גילת אינו מחובר  

חבר מתאריך: 15.01.06
בתגובה להודעה מספר 5 שנכתבה על ידי carish1 שמתחילה ב "זה שעדשה תכל'ס הכי פחות גרועה..."

ציטוט:
במקור נכתב על ידי carish1
זה שעדשה תכל'ס הכי פחות גרועה בתחום שלה, לא הופך אותה להכי טובה.
זה תחום זום גדול מידי, X30 בערך, דבר מוגזם לחלוטין ומבחינת אופטיקה (ראה ערך "אודי גילת" בויקפידיה) היא ממש ממש לא מומלצת. זה שיש לה טווח שחוסך 3 עדשות בערך זה נחמד אבל גם ה 1000 מ"מ שמישהו הביא למפגש חוסכת לי 90,000 דולר ל 1200 מ"מ של קנון, אז מה, אני אקנה?

מחזק ביותר את מה שמושה אמר. זו לא עדשה טובה. ועם משהוא לא מבדיל באכות בינה לבין עדשות אחרות אז זו בעיה שלו. כול אלמט מוריד את האכות ומגדיל את הנפיצות ובעדשה הזו יש המון המון אלמנטים. והפוקוס שלה לא זז. נכון שבאופן יחסי לאחרות היא די טובה אבל האחרות ממש גרואות אז זה לא בעיה.
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 13-05-2006, 18:38
צלמית המשתמש של Narxx
  משתמש זכר Narxx Narxx אינו מחובר  

חבר מתאריך: 21.12.04
בתגובה להודעה מספר 20 שנכתבה על ידי אודי גילת שמתחילה ב "גבר אני לא אתבקח יתרך אבל זה..."

אתה יודע שאני לא מתווכח לעולם עם המדע.
אבל לדעתי זה שאתה מכיר שתי נוסחאות, לא עושה אותך למומחה אופטיקה, ואתה תסכים איתי שיש מצב שבו אתה לא מודע למספר משתנים אשר יאפשרו לעדשה כלשהי, שטווח הזום שלה הוא 18-200 (לא פריים מלא כמובן, אלה חתוכה לפורמט DX) להיות איכותית.

שווה לך ללמוד את המקרה הזה, כי הוא די סותר את מה שאתה יודע על אופטיקה...
ואני רציני איתך. אולי אתה תבין בזה יותר ממני, ותוכל להסביר לי מה בדיוק קורה שם, ואיך ניקון הצליחו ליצור עדשה שהיא גם 18-200 וגם איכותית.

"עם הצלחה לא מתווכחים"
משפט ישן שלמדתי בצבא.

ישן 13-05-2006, 18:46
  אודי גילת אודי גילת אינו מחובר  

חבר מתאריך: 15.01.06
בתגובה להודעה מספר 21 שנכתבה על ידי Narxx שמתחילה ב "אתה יודע שאני לא מתווכח לעולם..."

הכול יחסי. ואני לא יודע 2 נוסחאות עלה אך קרני האור נישברים על העדשה. ואלו חומרים טובים יותר ובעלי נפיצות טובה יותר או פחות. והחומרים שלה לא יכולים להיות טובים כי עם כול כך הרבה אופטיקה וחומרים טובים המכיר שלה היה צריך להיות כמו של ה 35-350 וגם היא לא נחשבת לחדה ביותר בעולם.
חוץ מיזה הצלחה לא אומרת כלום. תיקך לדוגמה את הסיטרואן BX שהיתה הצלחה מסחררת עד שכולם גילו עד קמה שהאוטו הזה מסריח. נו אז היא היתה נוחה וכפית לנהיגע הבל בכול שני וחמישי היתקלקלה.
אז העדשה הזו נוחה וכפית אבל היא לא העדשה החדה בחבורה. עם כול המתרה היא לאלות תמונות לפרש אז סבבה. אבל שלא ישעלו למה למושה יש תמונות תובות יותר. כי הכול לתוי בעדשה ובחישן. (הרוב בעדשה).
ישן 13-05-2006, 18:52
צלמית המשתמש של Narxx
  משתמש זכר Narxx Narxx אינו מחובר  

חבר מתאריך: 21.12.04
בתגובה להודעה מספר 22 שנכתבה על ידי אודי גילת שמתחילה ב "[font=Verdana]הכול יחסי. ואני..."

א. בחצי מגה-פיקסל כל עדשה היא חדה ואף אחד לא בודק את התמונות של משה ב 10 מגה-פיקסל או כמה שיש לו שם ב 5D.
ב. זה לא אני שחושב שהיא טובה ואומר לך שהיא טובה ומתווכח איתך על נפיצות ונפיחות.
פשוט קראתי יותר מדי ביקורות (הן מקצועיות והן חוות-דעת של משתמשים שרכשו את העדשה) בשביל להבין עם מה יש לי עסק.

אני לא יודע אם ל 150 מקרו שלי יש פחות אלמנטים (אפשר לבדוק באתר של סיגמא) אבל אין פה אחד שיגיד שהיא לא חדה (ויש שיאמרו חדה פצצות) והיא עולה פחות מה 18-200.

בקיצור אודי, אני מבין את המתמטיקה, אבל מולך מונח משהו שונה.
למד אותו, וכשתבין איך הוא עובד, תחזור ותשתמש במדע כהוכחה לטענותיך. כי לפי מה שאתה אומר, כל מה שאומרים המבקרים מנוגד למדע, דבר שקצת קשה לי להפנים.

ואגב - אני יכול לצלם עם ה 50 1.8 ועם הקיט ואתה לא תראה את ההבדלים.
למה?
כי גם הקיט זו עדשה מעולה, אפילו שיש לה טווח זום גדול יותר והיא לא 1.8. כואב, אבל זה המצב (לפחות על פורמט DX).

תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 21:37

הדף נוצר ב 0.13 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר