לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה __ ברוכים הבאים לפורום מתגייסים וסדירים__ חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חיילים, צבא וביטחון > מתגייסים וסדירים
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 13-05-2006, 04:51
  Zeph Zeph אינו מחובר  

חבר מתאריך: 28.07.05
בתגובה להודעה מספר 3 שנכתבה על ידי SSOTL שמתחילה ב "אח שלי, כשהם רושמים שזה סודי..."

ציטוט:
במקור נכתב על ידי SSOTL
אח שלי, כשהם רושמים שזה סודי זה לא שהם מתכוונים שזה יפגע בביטחון המדינה, הם מתכוונים שזה יפגע בגיבוש ובשיטת בדיקת ההתאמה של החבר'ה לגיבוש חובלים אם כל ציפלוח יוכל להוריד ת'חומר בע"פ...הם לא רוצים לדעת מי למד לפני..אלא איך אתה מסתדר עם הלמידה תוך כדי לחץ... זה כמו שבקורס מאבחנים נועלים את כל החומרים כל לילה בארגז, לא בגלל שהם מפחדים שצבא איראן ידע איך צה"ל ממיין את המלש"בים, אלא בשביל שהמלש"בים לא ידעו איך מימנים ועל פי אילו קריטריונים!

כן אחי אני מודע לזה ומבין את זה ולזה בידיוק התכוונתי במה שאמרתי.. שזה לא כאילו זה פוגע בביטחון המדינה זה פשוט כדי למנוע בידיוק מה שהוא רוצה - להיות מוכן מראש
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 14-05-2006, 21:28
  amyschitt amyschitt אינו מחובר  

חבר מתאריך: 22.07.05
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי omer_maz שמתחילה ב "גיבוש חובלים"

בקשר לאלה שקפצו פה עם האמינות..
אני הייתי בגיבוש חובלים האחרון והייתי יכול להשיג את החומר וללמוד אותו לפני וזה היה עוזר בהרבהההה, אבל אני הייתי בגישה של "אני לא אוכל לשרת בקורס אם אני אדע שנכנסתי ברמאות בעזרת חומר מלפני".
בקיצור, הגעתי לגיבוש, אסור ללמוד בלילה, יש לך בערך במרוכז 15-20 דקות ללמוד+ השעות בארוחות מי שמביא את החומר. בקיצור מי שמגיע למשל בלי ניסיון מגיבושים קודמים כך שהוא יותר לחוץ מהכללים בגיבוש והכל מגיע גם פחות מוכן ולכן מאבד זמן לימוד בחלק מהארוחות למשל כי הוא פשוט לא מביא את החומר (ויש קשר בין חוסר ניסיון לבין זה שאתה לא מביא את החומר, אתה לא יודע מה ילך איתך).
הזמן ללמוד לא מספיק נקודה. הרבה מאוד אנשים מגיעים כאשר הם כבר יודעים את החומר אם זה מהגדנ"א או אם זה כי הם מחיל הים כבר או אם זה כי הם לקחו מחברים שעשו את הגיבוש, כך שהם מוכנים ואתה לא.
בנוסף לעניין שאנשים באים מוכנים יש את העניין של להכין הרצאה. בואו נניח שאני בא לא מוכן מבחינת ידע של חומר והרצאות. אני צריך ללמוד בכל דקה פנוייה ובלילה אסור ללמוד!!!
מה שקורה זה שאנשים מתחבאים עם פנסים ולומדים , אבל אני אמין נכון? אז אני לא למדתי בלילה. בהמשך נדרשתי להרצות והזמן שלמדתי פשוט לא הספיק לי לדעת את כל החומר אז ההרצאה שלי הייתה חלשה לעומת הרבה אנשים שלמדו בלילה וידעו הכל פרפקט.

יש לי חבר שהתנהג כמוני ועבר. כל הכבוד לו בנאדם איכותי מגיע לו,אבל אני לא בטוח שאפשר להגיד ככה על רוב האנשים שעברו את הגיבוש. אני בטוח שהסיכויים שלי לעבור היו גדלים בהרבה אם הייתי לומד לפני או בלילה.

צריך לעשות פה הפרדה. יש עניין של אמינות!! זה נכון, אבל כשאתה מגיע לגיבוש ואתה גם ככה עם האנשים הכי גבוהים מבחינת קב"א/דפ"ר ויכולות פיסיות (עברו יום סיירות) ואתה כבר מתחיל את הגיבוש מנקודת הפסד זה פשוט לא הוגן. אין מה לעשות, הרבה עושים את זה וככה זה.. אם הייתי עושה מחדש את הגיבוש אני לא בטוח שהייתי נוהג כמו שאני נהגתי כי פשוט קיבלתי את זה חזרה לפרצוף....אז בבקשה לא לרמוס את החברה שרוצים את החומר כי הם מבקשים כאן בקול את מה שחלק גדול מהאנשים עושים בשקט..

עוד משהו - אני יודע שיגידו שאלה שרימו לא יעברו את הקורס וייפלו או שיפיעו אותם על סוציומטרים וכאלה. צאו מזה , ככה זה בחיים הצדק לא תמיד נחשף וזה לא אומר שמי שרימא לא מתאים
ישן 14-05-2006, 21:35
  Business Man Business Man אינו מחובר  

חבר מתאריך: 14.11.05
בתגובה להודעה מספר 16 שנכתבה על ידי amyschitt שמתחילה ב "בקשר לאלה שקפצו פה עם..."

ציטוט:
במקור נכתב על ידי amyschitt
בקשר לאלה שקפצו פה עם האמינות..
אני הייתי בגיבוש חובלים האחרון והייתי יכול להשיג את החומר וללמוד אותו לפני וזה היה עוזר בהרבהההה, אבל אני הייתי בגישה של "אני לא אוכל לשרת בקורס אם אני אדע שנכנסתי ברמאות בעזרת חומר מלפני".
בקיצור, הגעתי לגיבוש, אסור ללמוד בלילה, יש לך בערך במרוכז 15-20 דקות ללמוד+ השעות בארוחות מי שמביא את החומר. בקיצור מי שמגיע למשל בלי ניסיון מגיבושים קודמים כך שהוא יותר לחוץ מהכללים בגיבוש והכל מגיע גם פחות מוכן ולכן מאבד זמן לימוד בחלק מהארוחות למשל כי הוא פשוט לא מביא את החומר (ויש קשר בין חוסר ניסיון לבין זה שאתה לא מביא את החומר, אתה לא יודע מה ילך איתך).
הזמן ללמוד לא מספיק נקודה. הרבה מאוד אנשים מגיעים כאשר הם כבר יודעים את החומר אם זה מהגדנ"א או אם זה כי הם מחיל הים כבר או אם זה כי הם לקחו מחברים שעשו את הגיבוש, כך שהם מוכנים ואתה לא.
בנוסף לעניין שאנשים באים מוכנים יש את העניין של להכין הרצאה. בואו נניח שאני בא לא מוכן מבחינת ידע של חומר והרצאות. אני צריך ללמוד בכל דקה פנוייה ובלילה אסור ללמוד!!!
מה שקורה זה שאנשים מתחבאים עם פנסים ולומדים , אבל אני אמין נכון? אז אני לא למדתי בלילה. בהמשך נדרשתי להרצות והזמן שלמדתי פשוט לא הספיק לי לדעת את כל החומר אז ההרצאה שלי הייתה חלשה לעומת הרבה אנשים שלמדו בלילה וידעו הכל פרפקט.

יש לי חבר שהתנהג כמוני ועבר. כל הכבוד לו בנאדם איכותי מגיע לו,אבל אני לא בטוח שאפשר להגיד ככה על רוב האנשים שעברו את הגיבוש. אני בטוח שהסיכויים שלי לעבור היו גדלים בהרבה אם הייתי לומד לפני או בלילה.

צריך לעשות פה הפרדה. יש עניין של אמינות!! זה נכון, אבל כשאתה מגיע לגיבוש ואתה גם ככה עם האנשים הכי גבוהים מבחינת קב"א/דפ"ר ויכולות פיסיות (עברו יום סיירות) ואתה כבר מתחיל את הגיבוש מנקודת הפסד זה פשוט לא הוגן. אין מה לעשות, הרבה עושים את זה וככה זה.. אם הייתי עושה מחדש את הגיבוש אני לא בטוח שהייתי נוהג כמו שאני נהגתי כי פשוט קיבלתי את זה חזרה לפרצוף....אז בבקשה לא לרמוס את החברה שרוצים את החומר כי הם מבקשים כאן בקול את מה שחלק גדול מהאנשים עושים בשקט..

עוד משהו - אני יודע שיגידו שאלה שרימו לא יעברו את הקורס וייפלו או שיפיעו אותם על סוציומטרים וכאלה. צאו מזה , ככה זה בחיים הצדק לא תמיד נחשף וזה לא אומר שמי שרימא לא מתאים

מצטרף... אם למישו יש פה תחומר והוא לא רוצה לפרסם בפורום אני מבקש שישלח אליי לפרטי... תודה רבה
ישן 15-05-2006, 15:28
  עידן_ב עידן_ב אינו מחובר  

חבר מתאריך: 08.02.05
אל תמציא תירוצים
בתגובה להודעה מספר 18 שנכתבה על ידי omer_maz שמתחילה ב "מחפש את החומר נואשות"

יש גבול להכנה ספציפית, סבבה לעשות מסעות לפני גיבוש, אפילו תיכנס לים באמצע הלילה ומצידי תשכור איזה חובל במילואים שיעביר לך יום על ס"ג.
אבל לקרוא את החומר מראש?
תאמינו לי שאם אתם מתאימים תתקבלו גם בלי ללמוד את החומר ולא צריך להיות גאון (רוב המבחנים ממיינים למגמות בכלל ומקסימום תתקבלו למגמת שייט, ולא למכונה/אלקטרוניקה נגיד שצריך להצליח במבחנים מסויימים בשביל זה).
אם קשה לך ללמוד בתנאים של לחץ, יכול להיות (ואל תתחילו לקלל אותי פה) שאתה פשוט לא מתאים לקורס, שדורש הרבה ללמוד, ומעמיד אותך בהרבה לחץ, מכאן נובע תצטרך שם ללמוד הרבה בתנאים של לחץ.
זה פאקינג פאק באמינות וזה שאתה מודה שזה רמאות "הרבה אנשים גדולים ממני מרמים בצצורה יותר חריפה", מראה שגם אתה מבין שזה רמאות.
בקשר למה שאמרו פה שהרבה מתקבלים שלמדו את החומר מראש, נגיד שכן, ואני ממש לא חושב שזה ככה, אז באמת הייתם רוצים להיות במקום שכל מי שמתקבל אליו הוא רמאי, ולא אמין, ועוד מכשירים במיליוני/מיליארדי דולרים תחת אחריותו, שלא לדבר על חיי אדם.
אם זה באמת היה ככה קורס חובלים לא היה מובחר, וגם לא היה קיים.
צאו מהסרט ולכו כמו שאתם, תוציאו לעצמכם מהראש שאתם לא מתאימים לא משנה אם אתם חלשים או חזקים, בנים או בנות, מנהיגים או לא מנהיגים.
תראו מוטיבציה בגיבוש ואם אתם מתאימים תעברו.
זה הכל.
ישן 15-05-2006, 17:35

אני לא יודע מאיזה נקודה אתה מדבר אבל
בתגובה להודעה מספר 19 שנכתבה על ידי עידן_ב שמתחילה ב "אל תמציא תירוצים"

זה שחצי גיבוש מגיע כשהוא יודע את החומר מראש כבר מציב אותך בנקודה התחלתית חלשה יותר! הרבה באים מחיל הים/השתתפו בגדנ"א חובלים או כל רקע ימי אחר וכבר הם יכולים לנצל את הזמן למידה יותר טוב! תכל'ס כל מי שלא מה שציינתי למעלה שמגיע מתחיל את הלמידה מ-0, יש אנשים שמצליחים איכשהו לארגן את הזמן ככה שמספיק להם ללמוד גם להרצאה וגם לחומר הלימודי ויש הרבה ללמוד בזמן קצר מאוד ויש חלק גדול שלא מצליח ללמוד ואז אתה רואה שהכל אצלם זה ניחושים ובשאלות שצריך לצייר - ריקות.
לדעתי לגיטימי שאנשים יכינו את עצמם מראש בנושאים של GPS,ניווט אסטרונומי,ווסת הדלק, ומבני שייט (סליחה אם פספסתי משהו).
בנוגע להרצאה זה דורש מיומנות שונה של סיכום חלק מהחומר ויכולת להרצות ואת זה לפי דעתי כדאי שכולם יתחילו בנקודה שווה...
ישן 15-05-2006, 18:41
  עידן_ב עידן_ב אינו מחובר  

חבר מתאריך: 08.02.05
בתגובה להודעה מספר 21 שנכתבה על ידי amyschitt שמתחילה ב "אני לא יודע מאיזה נקודה אתה מדבר אבל"

ציטוט:
במקור נכתב על ידי amyschitt
זה שחצי גיבוש מגיע כשהוא יודע את החומר מראש כבר מציב אותך בנקודה התחלתית חלשה יותר! הרבה באים מחיל הים/השתתפו בגדנ"א חובלים או כל רקע ימי אחר וכבר הם יכולים לנצל את הזמן למידה יותר טוב! תכל'ס כל מי שלא מה שציינתי למעלה שמגיע מתחיל את הלמידה מ-0, יש אנשים שמצליחים איכשהו לארגן את הזמן ככה שמספיק להם ללמוד גם להרצאה וגם לחומר הלימודי ויש הרבה ללמוד בזמן קצר מאוד ויש חלק גדול שלא מצליח ללמוד ואז אתה רואה שהכל אצלם זה ניחושים ובשאלות שצריך לצייר - ריקות.
לדעתי לגיטימי שאנשים יכינו את עצמם מראש בנושאים של GPS,ניווט אסטרונומי,ווסת הדלק, ומבני שייט (סליחה אם פספסתי משהו).
בנוגע להרצאה זה דורש מיומנות שונה של סיכום חלק מהחומר ויכולת להרצות ואת זה לפי דעתי כדאי שכולם יתחילו בנקודה שווה...

ממתי חצי גיבוש מגיע כשהוא יודע את החומר מראש? אתה סתם זורק טענות כדי להוכיח משהו שלא קיים לדעתי.
אנשים שמגיעים מחיל הים, כשכבר יש להם מספיק פז"ם, אבל חשוב להם להיות חובלים מספיק כדי לוותר עליו, אם הם מתאימים מגיע להם לעבור, בין אם הם יודעים את החומר מראש או לא (ולא נראה לי שהם יודעים את הכל, מוזר לדעת שלומדים בחיל הים על GPS, מה שהם ילמדו תלוי במה התפקיד שלהם לדעתי).
חבר'ה מגדנ"ע חובלים, אני בספק אם הם זוכרים את החומר במשך כל כך הרבה חודשים, וגם אם כן אז לא בצורה מספיק טובה שתתן להם יתרון משמעותי עליך. זה לא שנותנים כל כך הרבה זמן ללמוד את זה בגיבוש שהם יזכרו את זה חצי שנה אחרי, וגם יש כמה סוגים של הרצאות וסיכויים קטנים שהם יקבלו את אותה הרצאה בגיבוש הבא.
אנשים מרקע ימי מספיק שייתן להם יתרון עליך במבחנים, כנראה שמספיק השקיעו את החיים שלהם בים, שמגיע להם היתרון הזה, וצא מהסרט אין כל כך הרבה כאלה בגיבוש, ואם זה היה ככה נראה לי שממזמן היו מפסיקים להעביר את מי שלא ידע את המושגים הימיים במבחנים הראשונים (הרוב המוחלט).
ומי אתה, או כל אחד אחר, שתשיג סתם ככה את החומר של הגיבוש, מגישה אגואיסטית של להעלות לעצמך את הסיכויים, וככה תוריד את הסיכויים ל"כל" האנשים שבאו עם הרקע הימי (מיליונים ממש, פשוט בושה שנותנים להם ללכת בכלל לגיבוש במקום להעביר אותך) שמספיק להם לדעת את כל זה, והשקיעו את החיים שלהם בזה, ולא שעתיים לפני הגיבוש.

בקשר לשאר הלמידה, בוא אני אגיד לך ככה, חברים שלי אמרו לי שאין בעייה ללמוד בלילה, אז כשנתנו את הזמן ללמוד, למדתי להרצאה והתכוונתי ללמוד את השאר בלילה. בסוף רק פתחתי את הפנס בלילה למצוא את המימייה שלי או משהו והוציאו אותי החוצה למצב 2.
לא קל כל כך ללמוד את החומר, ואני בן אדם עם ראש טוב (עם קבלות, תאמין לי), אבל (בקשר לכל השטויות עם הציורים שאמרת), לא מספיק שנותנים לך זמן ללמוד עוד מראים לך סרטים (סרטים! אתה קולט?) על החומר "עם הציורים". וכל מה שאתה צריך לעשות זה לא להירדם ולהקשיב.
רוב המבחנים לדעתי בכלל לא רלבנטיים למעבר של הגיבוש אלא רק יכולים לגרום להם להעביר אותך למגמת מכונה או אלקטרוניקה ולא לשייט.
וגם אפשר ללמוד בזמן האוכל, בזמן מסדרים, מתי שאתה רוצה, ואם לא עשית את זה ואתה עכשיו מתבכיין, זה אולי סתם כי היית בשוק, ובגיבוש הבא שלך זה יתבטא בצורה אחרת, או שלא יתבטא, אי אפשר לדעת, אבל די להתבכיין.

מה עוד שמי שלומד את החומר מראש למרות שאסור (המפקדים אומרים במפורש לא להוציא את החומר מהגיבוש וכו'), הוא לדעתי האישית, לרוב גם בן אדם שירמה בספרינטים ולא ייגע בקיר שאומרים לגעת, שיקצר דרכים וכו'.

אני לא מאמין שכתבתי את כל זה, מישהו יקרא את זה בכלל?

עריכה: עוד משהו, בן אדם שהתקבל לחובלים, זה לא אומר עליו כלום חוץ מזה שהוא מתאים לחובלים וכל מה שנלווה לזה, בן אדם שלא התקבל, יכול להיות אחלה גבר שבעולם, להתקבל אחרי זה לשלדג, או לפלס"רים, או למגלן, (בעוד שמי שהתקבל לחובלים לא בטוח יצליח את זה) וזה עדיין לא יאמר עליו כלום חוץ מזה שהוא מתאים לשלדג, לפלס"ר או למגלן והתכונות שנלוות ללוחמים ביחידות האלה.

נערך לאחרונה ע"י עידן_ב בתאריך 15-05-2006 בשעה 18:46.
ישן 15-05-2006, 19:19

אין כאן שום דבר אישי בקשר אליי.
בתגובה להודעה מספר 22 שנכתבה על ידי עידן_ב שמתחילה ב "[QUOTE=amyschitt]זה שחצי..."

זאת עובדה שיש להרבה מאוד אנשים את הגישה לחומר ואם אני יכולתי להשיג את החומר אז בטוח גם הרבה אנשים אחרים היו יכולים. בנוסף לכך יש אנשים שהתרברבו בכך שהם למדו כבר את החומר.

זאת עובדה שראיתי מסביבי אנשים עם פנס בתוך השמיכה או על הרצפה קוראים את החומר כאשר מרחתי את עצמי במשחה נגד שפשפות.

באוכל אפשר ללמוד וציינתי את זה, במסדרים אפשר ללמוד? ממתי מותר ללמוד במסדרים??!

אני מהסרטים לא יצאתי עם כלום כמעט. אתה אולי גאון שזוכר כל פרט ופרט שאתה שומע אבל אני לעומת זאת לא. מה שהלך בסרטים היה : X זה ככה, Y זה ככה, וכו ' וכו' . אני לא יצאתי כמעט עם שום דבר חוץ מכמה דברים כללים לגבי תפקידיו של ווסת הדלק לדוגמא

כן אני מאוכזב! אולי אני לא מתאים לחובלים בכל מקרה אני מניח ובאמת שעברו הרבה מאוד אנשים מהגיבוש שלנו אבל זה עדיין לא מצדיק את העובדה שאנשים מסויימים מגיעים עם פור על אחרים. אנשים מסויימים ניגשים למבחן כאשר הם בעצם כבר יודעים את השאלות מראש.

אתה מעוניין לתקוף אותי, לקרוא לי ממורמר ולהאשים אותי שאני סתם מקצין? אוקיי, האמת שהיו בערך 5-6 אנשים עם יידע קודם מחיל הים , ומספר לא מבוטל של אנשים שידעו את החומר מלפני הגיבוש. כדאי שאתה תצא מהסרט שלך, "תן את כל מה שיש לך ואם אתה מתאים תעבור" , המשפט הזה נכון אבל יש עניין של מתאים ומתאים פחות ובנוסף יש גם מכסות. ביקוש והיצע. יש X מקומות בקורס ויש הרבה מאד אנשים שרוצים להתקבל וקצת מקומות. הגיוני שייקחו את הטובים ביותר והמתאימים ביותר.
הגיוני שמי שלמד בלילה / השיג את החומר ולמד לפני הגיבוש יהיה אפילו טיפה יותר טוב ממני במבחנים?
הגיוני שאם אני והוא ממש קרובים הוא זה שייתקבל?

חג שמח ויום טוב

עריכה-
רק רציתי לציין שאני לא מתכוון להתנצח או להגיב פה יותר בנושא. באמת שאני לא מדבר מתוך עניין של גאווה או תירוץ כשלון כי אין לי שום סיבה להצדיק פה בפורום למה לא התקבלתי מהסיבה הפשוטה שאני לא מכיר כאן אף אחד. אני אמרתי את שלי ופרקתי את התלונות שלי על המערכת אבל אלה החיים ותמיד יהיו אלו שייכנסו בדרכים לא כשרות.

נערך לאחרונה ע"י amyschitt בתאריך 15-05-2006 בשעה 19:26.
ישן 15-05-2006, 17:30
  SSOTL SSOTL אינו מחובר  

חבר מתאריך: 05.12.04
בתגובה להודעה מספר 25 שנכתבה על ידי Senda R שמתחילה ב "אתה יורה שטויות .. אומרים לך..."

גבר לפני שאתה אומר למישהו שהוא יורה שטויות ת'נראה לי צריך ללמוד הבנת הנקרא, מה שאני עשיתי זה ציון עובדות:
1.) שאנשים לומדים בלילות-גם בגיבוש וגם בקורס-חוסר אמינות, זה פאק של מי שעושה את זה.
2.) וכשאמרתי "הם מחפשים אנשים שיכולים ללמוד בכל פיסת זמן ולהפיק מכל פיסה זאת את המיטב וללמוד הכי מהר" התכוונתי לא לאנשים שלומדים בלילה אלא לאנשים שמנצלים את הזמן שניתן ללמידה בצורה האפקטיבית ביותר.
3.) נותנים מספיק זמן ללמוד, מספיק למי שמצליח ומי שלא כנראה לא מתאים.

אז שקול מילים כדי שלא תצא מה שיצאת עכשיו! שיהיה חג שמח!...

ישן 15-05-2006, 20:14
  SSOTL SSOTL אינו מחובר  

חבר מתאריך: 05.12.04
בתגובה להודעה מספר 28 שנכתבה על ידי Senda R שמתחילה ב "אז בוא אני אגיד לך למה אתה..."

גבר השערות כשמן הן: השערות, וההשערות שלך בוא נגיד אההההמ לא כל-כך מדויקות (בלשון המעטה ) כלומר על-סמך מה בדיוק שיערת שלא הייתי בגיבוש חובלים?!

אנ'לא רוצה להתחיל להיכנס איתך למשחקי כבוד של: אני התקבלתי ואתה לא, ולא רק זה, אני גם לא אתחיל להתנשא עליך כמו שאתה בדיוק עשית עלי, רק ברשותך אני רוצה להעביר נקודה גם לך וגם לכל שאר חברי הפורום, נקודה שלדעתיתעזור לכולנו: מטרת הפורום היא לחלוק מידע, כל אדם באשר הוא (אם הוא מלש"ב, פז"מניק, מילואימניק, פלמ"חניק, עבר גיבוש חובלים או לא עבר גיבוש חובלים) זכותו להביע דעתו ולהשמיע אתקולו בפורום לטובת הכלל, אין לא לך, לא לי ולא לאף-אחד מאיתנו זכות להתנשא מעל אדם אחר, רק בגלל הדרך (עלק דרך כולנו מלש"בים) שכל אחד מאיתנו עבר. יחד עם זאת אפשר לחלוק על דעתו של אדם תוך התייחסות רלבנטית לדבריו ולא משפטים כמו (ואני מצטט): "אתה יורה שטויות". ד"א לא, לא נעלבתי ממה שאמרת, מעניין למה חשבת ככה

בכל מקרה גבר, כמו שכבר אמרתי חג שמח ונפגש בשמחות

נערך לאחרונה ע"י SSOTL בתאריך 15-05-2006 בשעה 20:16.
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 13:52

הדף נוצר ב 0.10 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר