לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה ברוכים הבאים לפורום כתיבה וספרות!!! והשורה הנעה - נוע תנוע! אוסף ביקורות הספרים של כל הזמנים אוסף אתגרי הכתיבהלכתיבה הציטוט הנבחר: 'הסופר, כמו הילד, אוהב לשחק משחקים, אבל יודע להציב את הגבול בין האמת לבדיון' מאת פרויד. חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > תרבות ואמנות > כתיבה וספרות
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 13-05-2006, 20:13
  מריאל מריאל אינו מחובר  

חבר מתאריך: 08.04.06
גרפיקה קודם כל קח טריק:
בתגובה להודעה מספר 2 שנכתבה על ידי slipkorn שמתחילה ב "אין תגובות?"

לבקש התייחסות - עדיף לחכות יום אחד שלם ולא כמה שעות, ואז - אם לא קיבלת תגובות, לכתוב תגובה שאתה מבקש להתייחס לשיר שלך ובכך להקפיץ את האשכול קדימה. ואם כן קיבלת והתגובות לא מצאו חן בעיניך, תוכל להקפיץ את האשכול מחדש ע"י בקשה לתגובות נוספות.
אני גם בטוחה שהרבה יותר אנשים קראו את השיר מאשר אלה שהגיבו, אלא שפשוט לא היה להם מה להגיד.

לי ניראה שהשיר מבטא אכזבה מהחברים הקרובים שלך וגם כעס עליהם. משהו בסגנון של: חשבת שהם חושבים עליך רק טובות, ואז, פתאום גילית שהם חושבים עליך בדיוק הפוך. ייתכן שהם דיברו עליך מאחורי הגב וכך גילית את זה. מולך הם שמים מסכה ומעמידים פנים, ואתה לא יכולת לעלות עליה עד עכשיו, ואתה כבר יודע שלא חשוב איך תמשיך איתם - זה כבר לא ישנה כלום. את המסכה הם לא יסירו וגם לא ישנו את דעתם. ייתכן שכבר לא תבטח בהם.

אם זה הפירוש של השיר - זה בדיוק מבטא מה שקרה לי לאחרונה בעבודה: אני והאחראית שלי מעולם לא היינו חברות, אבל הקשרים השטחיים בינינו היו די בסדר. מידי פעם דיברנו על דא והא, כולל למשל על הילדים שלה והבעיות שלה עם מטפלת וכספים. לא משהו רציני, אבל בכל זאת. רק לאחרונה גיליתי דרך הבוס שלנו שהיא שומרת לי טינה חזקה מאוד מהרגע שהגעתי לעבודה, ולא יכולתי להאמין איך היא הצליחה לא להראות לי את זה במשך כל השנים האלה. ממש דו פרצופיות. הייתי אומרת שאני תמימה, אידיוטית ולא ראיתי, אבל עכשיו אנו חייבות לעבוד ביחד, צמוד יותר, והיא ממשיכה להתנהג כפי שהתנהגה קודם, ולמרות שיש לי את המידע החדש, אני לא יכולה להאמין איך היא עושה את זה. היא מצליחה להסתיר מאוד טוב את הטינה שלה כלפי. אני עדיין לא מצליחה לעלות על זה.
אני לא מבולגנת, אני פשוט חושבת שכאוס זה הסדר של היקום...

חזרה לפורום
ישן 13-05-2006, 20:55
  slipkorn slipkorn אינו מחובר  

חבר מתאריך: 01.08.04
הממ..
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי slipkorn שמתחילה ב "משו שכתבתי ברגעי משבר.."

אממ אוקיי חח אין לי ממש מה להגיב על מה שכתבתם חוץ מלפרש את השיר בפירוש שלי אז הינה:
המערה מסמלת את החיים שלי ואת היחסים שלי עם האנשים שסובבים אותי.
אם הולכים במערה גם אם עוצמים את העיניים וגם אם פותחים אותן רואים אותו דבר.... כל דבר שאני עושה בשביל האנשים שחשובים לי וכמה שאני לא משקיע מניב תוצאה מאכזבת וזילזול בחברות... אין פידבק להשקעה.. לנאמנות שאני מנסה להפגין... זה אותו דבר כמו היחס שהייתי מקבל אם הייתי מתנהג כמוהם - לא עושה כלום.
הקטע גם של ללעת במערה עם עיניים עצומות גם מסמל אובדן בעיניי בגלל שגם ככה במערה לא רואים כלום אז עיניים עצומות בעצם מחזקות עוד יותר את הקטע של חוסר האונים... אני מרגיש לבד.. אין לי יותר ממש אנשים לספר להם דברים.. כולם הפנו לי את הגב.
הקטע של הורדת התחפושת כמו שמישו אמר פה, זה בעצם הכעס שיש לי כלפיי אנשים על זה שהם לא מראים לי את הפנים האמיתיות שלהם בתחילת ההיכרות שלי איתם.. כל האכזבוטת האלה, ההפגנות חוסר חברות האלה באמצע קשר שלי איתם כשכבר הייתי בטוח שהם החברים הבאמת טובים שלי מוציא אותי המום כל פעם ואני לא מסוגל להתמודד עם זה לפעמים.. נמאס לי לגלות אנשים מחדש כל פעם.
ואם הם חייבים לעשות כל מה שהם עושים לפחות שיודו בזה.. שיודו שהם היו חרא... שיתמודדו עם זה שאני אומר להם שהם היתנהגו לא בסדר... במקום זה זה מופנה אליי ושהם לא יודעים מה אני רוצה מהם.
כתבתי את זה אחריי סידרה של 3 אנשים שאיכזבו אותי אחד אחריי השני, תודה על התגובות בכל מיקרה.
דניאל.
חזרה לפורום
ישן 13-05-2006, 21:42
  מריאל מריאל אינו מחובר  

חבר מתאריך: 08.04.06
מידע דניאל, אמא שלי קראה את השיר והפירוש שלך ולהלן תגובתה:
בתגובה להודעה מספר 6 שנכתבה על ידי slipkorn שמתחילה ב "הממ.."

חסרה בשיר קצת פיקנטיות.
חבל שכתבת את השיר באנגלית. האנגלית של היום אינה שפה עשירה מספיק. אנגלית עתיקה יכולה להביע את הרגשות שרצית להעביר הרבה יותר טוב.
אחרי שהסברת את השיר שלך, אתה מייצג הרבה אנשים שנמצאים באותו מצב שלך. כאילו שהשיר תפור עליהם.
אני מזדהה עם הרגשות שלך לחלוטין. מרגישה בדיוק אותו דבר.
תן קצת פיקנטיות לחיים שלך.
אם אתה ממתין לתמורה מהחברים - לא תקבל כלום. תן בשמחה, תהיה בנתינה ופה תמצא את האושר שלך. אל תצפה להרבה מהם. לך בשביל שלך. לכל אחד יש את השביל שלו.

א.
אני לא מבולגנת, אני פשוט חושבת שכאוס זה הסדר של היקום...

חזרה לפורום

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 01:47

הדף נוצר ב 0.05 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר