לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה ברוכים הבאים לפורום פוליטיקה ואקטואליה, נא לשמור על שפה נאותה חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חדשות ואקטואליה > פוליטיקה ואקטואליה
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 15-05-2006, 18:43
צלמית המשתמש של ori
  ori ori אינו מחובר  
אדמין לשעבר

חבר מתאריך: 28.10.01
כל התגובה הזו מיותרת. אם לדעתך מבצעי לינץ' צריכים להענש - אז תגיד זאת ישר...
בתגובה להודעה מספר 3 שנכתבה על ידי emile_a שמתחילה ב "מה קרה לדעה הרווחת בפורום..."

במקום להתחיל לייחס למי שתוהה לגבי אי-ביצוע מעצרים ברוצחים (שזהותם ידועה, מן הסתם, לכוחות
הבטחון), תמיכה בKKK (דבר שמקביל לכך שהם ייחסו לך תמיכה בחמא"ס...), ראוי שכחסיד שיוויון
וצדק ושלום ומה לא - אתה תהיה הראשון לתבוע את מעצר מבצעי הלינץ'.
עדן זאדה היה מחבל ואין סיבה לבכות על מותו, אבל כשם שהמדינה טרחה לזרוק לכלא את יורם
שקולניק, וגדולי וצדיקי השמאל השתוללטו מאושר כשחטף עונש מקיסמלי - כך ראוי שכל אדם ישר, יגיד
בגלוי שאי מעצר רוצחי עדן זאדה, הוא בושה וחרפה לשלטון החוק.

הסיבה היחידה שבהם לא נוגעים - היא שהם ערבים, והמשטרה פוחדת ממהומות.
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 15-05-2006, 20:37
צלמית המשתמש של GrimReaper
  משתמש זכר GrimReaper GrimReaper אינו מחובר  

חבר מתאריך: 19.04.04
רגע?
בתגובה להודעה מספר 11 שנכתבה על ידי ori שמתחילה ב "ואכן ציינתי שהוא ימין קיצוני."

אני לא ימין קיצוני? שומו שמיים

אין בי סימפטיה לזאדה ודומיו (גולדשטיין, פופר וכו'). אני חושב שרצח מכוון של אזרחים לא חמושים הוא פשע וראוי לכל גינוי, לכן אני לא אומר ז"ל או הי"ד. אגב, עד כמה שאני יודע, הי"ד דווקא יותר רלוונטי, כי אין לחלוק על העובדה שהוא יהודי שנרצח, בעוד שעל הברכה בזכרם ניתן להתווכח (אני לא מתווכח, אין ברכה).

לגבי הנושא בכלל,
אני חושב שנוהל ווידוא הריגה על מחבלים, או בתצורה שאהובה על אמני הספין ו"אנשי המוסר" - ווידוא ניטרול, הינו מוסרי ביותר לביצוע כאשר מדובר באנשים שלא נלחמים על פי חוקי המלחמה וכניעה איננה וודאית במקרים שלהם.
לא הייתה לי שום בעייה מוסרית אם עדן זאדה, או כל רוצח אחר (מכל כיוון) היה נהרג בזמן ביצוע מסע הרצח שלו. בהחלט יש לי בעיה עם כל מי שנרצח/מוצא להורג אחרי שנתפס ואינו מנסה לברוח/להמשיך בפיגוע.
אך יותר מהכל, יש לי בעיה כאשר מעלימים עין עד כדי הזניית החוק, ומפלים בין יעדי החקירה (איזו חקירה בכלל?) על רקע אתני ופוליטי.

"When a true genius appears in the world, you may know him by this sign, that the dunces are all in confederacy against him."
John Kennedy Toole

ישן 16-05-2006, 17:04
  emile_a emile_a אינו מחובר  

חבר מתאריך: 12.02.06
בתגובה להודעה מספר 29 שנכתבה על ידי The_Equivocator שמתחילה ב "כי אתה לא החייל היחיד כאן בפורום."

ציטוט:
במקור נכתב על ידי The_Equivocator
לא ראיתי אחרים מזכרים כל שנייה את עובדת היותם חיילים...

ידידי,
זה באמת לא בסדר, אני מבקש שאתה תסתכל שוב על כל העניין.
הסברתי זאת בעבר:
אני מתכתב כאן כמו כולם, ופתאום קופץ גאון ומאשים אותי בבוגדנות משום שאני מאמין בשתי מדינות לשני עמים וכו'. האשמה שלו היא אישית, בוטה ונמוכה, ראה, להבדיל, את התכתבויותי עם SAM ועם ORI (משלב מסוים ביחסנו..) תגובות המתעסקות עם הנושאים ולא עם שום דבר אחר, ללא התעסקות בענינים אישיים ומכות עלובות ואישיות...
גולשים קטנים אחרים הפכו את כל העניין לאישי ואני מפנה אותך לאשכול הראשון שבו "התגלה" שאני טייס, הואשמתי בהיותי פלסטיני בוגד (אישית!!) נאלצתי "להתגונן" וכך נחשפה העובדה שאני טייס.
אני מקפיד ובוודאי שהקפדתי לפני עניין החשיפה לא להתעסק בעניין האישי, אבל כאן עובר הגבול שלי, כל אידיוט שיכנה אותי אישית בוגד, יקבל את המציאות בפנים!
אני אשמח להשאיר זאת לא אישי, וראה שאיני מזכיר את עובדת היותי טייס עד אשר לא מתחילים בהערות עלובות ואישיות כלפי (וגם זה בהקשר הביטחוני/ נאמנות בלבד).
הראיה המוטה שלך, אשר באה אלי בטענות שאני מתגונן במקום לבוא בטענות לאנשים העלובים המעלים את העניין בכל פעם מחדש, היא הבעיתית כאן.
לסיכום, תשובה ברורה לשאלתך, מדוע אחרים שהם חיילים לא מזכירים זאת? כי לא מאשימים אותם בהיותם פלשתינאים בוגדים! ועל כך אתה צריך להילחם, שיפסיקו לקרוא לי בכינוים אלה, אפסיק להזכיר להם שאני שומר עליהם בלילה.. ולכולנו יהיה קצת נחת (גם לי כבר נמאס מזה אבל אני חש חובה להזכיר לאנשים את המציאות בעניין זה, כמו שרבים כאן מזכירים לנו את המציאות בתחומים אחרים..)
אמיל.
ישן 18-05-2006, 05:40
  Sycofat Sycofat אינו מחובר  

חבר מתאריך: 30.09.05
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי ארגאן מאלבניה שמתחילה ב "מה עם רוצחיו של עדן נתן זאדה ז"ל הי"ד..?"

מה כולכם נפלתם על אמיל?

תיפלו עליי! לא התגייסתי לצה"ל.אני שמאלני עוד יותר מאמיל (שתי מדינות לשני עמים זה טוב. מדינה אחת לשני עמים זה עוד יותר טוב, ומדינה אחת לכל העמים זה בכלל אוטופיה), ואת השנים האלה אני מעביר לא בריצה בג'נין עם שרשיר על הכתפיים, אלא בשירות לאומי. הרי אני לא מגן על אף אחד! אני לא יורה באף אחד בשביל להגן על אף אחד! אני לא יורה בכלל! שזה בושה...

תבינו, לא כל שמאלני הוא בהכרח לא ציוני,ובעל אזרחות פלסטניאית. כמו שלא כל ימני הוא רוצח רבין ומתנחל. אני מציע לנו להיות יותר סבלניים לדיעות השונות מאיתנו, ולא לקפוץ ולהציע לשלול את האזרחות או להשית גזר דין מוות לפוסט ציוני או לרדיקאל. כל דיעה היא לגיטימית (כל עוד היא לא הופכת לפגיעה בפועל). והנה אני אומר את זה בתור שמאלן-גם דיעה ימנית היא לגיטימית! הצדק לא נמצא עם אף אחד מאיתנו בלעדית.

ומספיק כבר עם השורש ל.ח.ם. אנחנו לא נלחמים לשום מטרה. אנחנו חיים למען המטרה. וכשנקבע מה היא תודיעו לי...

נערך לאחרונה ע"י Sycofat בתאריך 18-05-2006 בשעה 05:57.
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 20:12

הדף נוצר ב 0.10 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר