לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > מחשבים > תוכנה ומשחקי מחשב
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 14-05-2006, 17:12
צלמית המשתמש של KeyTekK
  KeyTekK KeyTekK אינו מחובר  

חבר מתאריך: 10.10.05
[סיקור] Spyware Doctor And Registry Mechanic

Spyware Doctor ו Registry Mechanic מבית PcTools. כשמם, הדוקטור הוא בשביל רוגלות ומג'יק הוא בשביל טיפול, תחזוק וניקיון הרגיסטי.

Spyware Doctor
אם Spyware Doctor התחלתי לפני בערך כחצי שנה בערך. זאת אומרת שבמשך כ6 חודש הייתי מעדכן אותו ושותף לעדכונים השוטפים ולאופציות החדשות שהוסיפו היוצרים.

תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה

ובכן, בפעם הראשונה שהרצתי את Spyware Doctor ניווטתי לבדוק. נכנסתי להגדרות וראיתי מה אפשר לעשות ומה לא. הוא עוד לא היה הדוקטור שלי, שאני עובר אליו מאדוור ותוכנות נלוות אחרות. אבל מהר מאד עם העדכון לגרסא החדשה עברתי אליו - קראתי מידע עליו באינטרנט, קראתי איך לתחזק ולהפעיל אותו וראיתי את התוצאות בעיניים שלי. הסריקה שהוא סורק כל דבר במחשב, הכלים מהגרסא האחרונה, העדכונים המהירים, החוסם PopUp האגרסיבי שהוכנס בו. מדובר בלוחם אמיתי, מדובר בד"ר שמבחינתי? אין לו תחליף. ניסיתי הרבה תוכנות לרוגלות ומה שמתלווה איתם - ובאמת אין לו תחליף. הוא סורק הכ-ל בעצם. מהרגיסטי, תוכנות, קבצי מערכת, אקטיבX, תמונות, בעצם - כל הקבצים שקיימים בכונן הקשיח שלכם.

עוד משהו שמאד חיוני הוא הבדיקה המהירה או הבדיקה המלאה (בבדיקה המלאה הוא יסרוק את כל הכוננים, כל תיקיה וקובץ במחשב). ככה שאם הרוגלות ומה שמתלווה אליהם נמצא דווקא בקוקיז - אפשר להריץ את הבדיקה המהירה, ולראות את התוצאות בעיניים.

(לרזולציית 100% אנא לחץ על התמונה)

הממשק הנוח והקל, הניווט בתוכנה, הסדר והאופציות - פשוט פנטסטי.

מחיר: 29.95$

להורדה
(על מנת להשתמש בגרסא מלאה יש לרכוש רישיון)

ציון:
תמורה למחיר:
תפעול:

Registry Mechanic
כשהשתמשתי וחיפשתי מידע על PcTools למראה עיניי גיליתי עוד תוכנה מצווינת לטיפול ותחזוק. ובכן חיפשתי לי אחרי הפרמוט גם מתחזק רגיסטי טוב ואיכותי, וגיליתי גם למראות עיניי שPcTools שוב מפתיעה אותי, המחיר פעוט למה שמקבלים עם המוצרים שלהם, עם האנטי וירוס והפיירואל שיש - הייתי חייב גם מתחזק את רישומי המע' הפעלה. הורדתי גרסת ניסיון וראיתי איך היא פועלת. התפריטים מאד זהים והאופציות מרובות וחיוניות. Registry Mechanic מתחזקת את הרגיסטי יופי, היא מנקה ומחטה כמו שצריך - ולי נשאר תחת של תינוק (או לפחות רישומי מע' הפעלה) נקי וחלק.

ראשית כל אני יכול לעשות סריקה למע' הרגיסטי. אחר כך, ומה שבאמת זקוק לפעמים לרגיסטי הוא קיבוץ ו"מתיחת פנים מחדש" פירוש הדבר הוא שלאחר שאני סורק את המע' יש לי אפשרות גם לדחוס את מה שאפשר במע' הרישומים, וככה כמובן לשמור על הרגיסטי יציבה ונקייה.

(לרזולציית 100% אנא לחץ על התמונה)

מחיר: 19.95$ בלבד!

להורדה
(על מנת להשתמש בגרסא מלאה יש לרכוש רישיון)

ציון:
תמורה למחיר:
תפעול:

הצהרת פרטיות: סיקורים אלו נכתבו לאתר פרש בלבד. סיקורים אלו נכתבו ע"י וע"י בלבד. אין להעתיק ללא אישור בכתב מהאתר פרש או בהסכמה מלאה של הכותב.

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 14-05-2006, 18:10
צלמית המשתמש של KeyTekK
  KeyTekK KeyTekK אינו מחובר  

חבר מתאריך: 10.10.05
וואי צל"ש? :)
בתגובה להודעה מספר 2 שנכתבה על ידי זיו שמתחילה ב "תודה רבה :) אתה מתחיל להצדיק את הצל"ש"

ציטוט:
במקור נכתב על ידי זיו
הייתי רוצה להעביר לארכיון הפורום, אבל אני חושש מבאג מסויים שיגרום לארכיון לעלות על גדותיו. יפה מאוד. אשמח גם לדעת מה היתרון של תוכנות אלו על תוכנות אחרות בתחום, כי אתה יודע... יש מלא מזה.

בעיקרון,
גם אני עברתי הרבה תוכנות לניקוי הרגיסטי וטיפול ברוגלות. תראה, התוצאות של ד"ר ספיור מדברות בעד עצמם - יש לו גם פרס ב2005 בנושא שתוכל לקרוא עליו כאן

בגדול,
האפשרויות (המרובות שאין בהרבה תוכנות), הסריקה המלאה, האופציות בחיפוש, חוסם הפופאפים שבאמת עושה את עבודתו, כל אתר שיש בו בעיה והוא נמצא בקוקיז - מושמד. אני לא יכול לבוא ולומר לך או לאחר מה להשתמש, אני שסרקתי את הרשת, מצאתי לי את ד"ר ספיור המיוחד, והבנתי שמדובר במשהו אחר לגמרי, משהו כמה רמות למעלה. לוחם חזק, והמחיר פעוט למה שאתה מקבל.

בנוגע לRegistry Mechanic,
אני בטוח ויודע שיש הרבה מאד תוכנות טובות לתחזוק המע' רגיסטי. למשל RegCleaner היא אחת שיכולה לתת גם מענה מצווין, אבל הנוחיות של מגי'ק בשבילי, האפשרויות והנוחיות שלה הם באמת משהו מיוחד.

ההמלצות הן בגדר המלצות בלבד,
תנסו, אולי תרגישו כמוני, ואולי תעדיפו תוכנה אחרת - מה שכן, תהיו בטוחים מרוגלות ומע' רישומים תהיה נקייה

ישן 14-05-2006, 19:53
  pyr0 pyr0 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 05.10.05
אתה צודק וטועה כאחד:
בתגובה להודעה מספר 4 שנכתבה על ידי galgul שמתחילה ב "כל הכבוד על ההשקעה, אך מנסיון קודם שלי, אני יודע שתוכנה כמו RM, גורמת לבעיות"

תוכנות אלו באמת מסוכנות לשימוש, אבל לא ממש.
התוכנות הישנות, היו להם מלא בעיות עם האלגוריתמים שלהם והם באמת היו עושים "סמחטוחה" או איך שכותבים את זה, במחשב, וגם לא הייתה אפשרות להחזיר את המצב לקודמו אלא אם היית עושה גיבוי כל פעם לפני הרצת הסריקה - משהו שממש לא נוח.

אני הרצתי לאחותי, שיש לה WIN98 את הRM, כאשר אני משתמש בו כבר מלא זמן והוא לא עשה לי בעייה אחת, ולאחר הרצה אחת ומחיקת כל השטויות המחשב חל מלתפקד, ואני צריך לפרמט אותו (כל פעם כשמחשב עולה הוא מריץ סריקת registry integrity וזה לוקח בערך רבע שעה, כל פעם כשהמחשב עולה!)

לכן, זה מסוכן.

אבל זה לא נכון לגמרי, בwin98 אין system restore ולכן אי אפשר להחזיר את המחשב למצבו הקודם,
בRM קיימת אופציה שהיא לדעתי מצויינת וחשובה מאוד, שהוא עושה גיבוי בSystem Restore לפני כל סריקה, מה שאומר שאם נוצר נזק מטורף, תמיד אפשר להחזיר אחורה והמצב יהיה כמו שהוא היה!

אני חוזר ואומר, שימוש בRM הוא טוב ואפילו הכרחי, רק כדאי להתשמש בו רק בWIN XP מהסיבה שאפשר לעשות גיבוי וכי האלגוריתמים שעליו הוא מושתת כנראה פועלים טוב יותר עם XP.

אני אישית במתמש בRM כבר שנה ומשהו והוא פועל מצויין!

תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 17:18

הדף נוצר ב 0.08 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר