לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה *+*+* ברוכים הבאים לפורום אומנויות לחימה *+*+* חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > ספורט > אמנויות לחימה
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 15-05-2006, 13:23
צלמית המשתמש של Hellcat
  Hellcat Hellcat אינו מחובר  

חבר מתאריך: 15.05.06
מה אתם לובשים? (חיוך זדוני)

טוב אני מודה... שאלה טיפה מוזרה...
אבל זה משהו אני חושב שהוא מאוד משמעותי.
אז ככה. תחלקו את התשובה...
שאתם יוצאים עם חברים (אני רק בן 20 אז כן זה חלק מחיי כרגע) מה אתם לובשים?
שאתם סתם בבית. ושאתם סתם יוצאים לקנות משהו או משהו כזה.

הסיבה לשאלה. אנחנו לומדים אומנויות לחימה מהסיבה הפשוטה שיכול להיות מצב שביום יום תצטרך להסתמש בזה (במיוחד עם אתה יוצא לפאבים מסיבות וכאלה). אז נגיד לתת בעיטה עם ג'ינס (שאני בחיים לא לובש גם ככה) זה לא נכי נוח בעולם.

סיבה שניה. לפני דעתי יש הרבה הבדל בין מה שהחברה של גו'גי'צו ילבשו למה שהחברה של טאקוונדו וקאפוארה וכאלה ילבשו.

אני בכל אופן מכנסיים קצרים או ארוכים אבל תמי מספיק רחבים כדי שהיה לי נוח. חולצה זה הדבר הראשון שאני מוצא בארון... כמעט יצאתי עם החליפה של האימון בלי לשים לב.
חזרה לפורום
ישן 15-05-2006, 13:48
צלמית המשתמש של @=Nir=@
  משתמש זכר @=Nir=@ @=Nir=@ אינו מחובר  

חבר מתאריך: 27.08.05
שלח הודעה דרך ICQ אל @=Nir=@
אמממ
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי Hellcat שמתחילה ב "מה אתם לובשים? (חיוך זדוני)"

חחחחח זה דיי מוזר אצלי הדבר הראשון שאני בודק כשאני קונה ג'ינס זה כמה נוח לבעוט איתו, ובכלל כל מכנס שאני קונה אני בודק כמה הוא גמיש ... ודרך אגב זה גם בנעליים אני בודק אם הם לא כבדות מדי ואם נוח לבעוט בהם ....

כשאני יוצא עם חברים בדרך כלל אני לובש ג'ינס, אבל קודם בודק כמה נוח לבעוט איתו!
כשאני בבית או סתם בשכונה אני בדרך כלל מעדיף מכנס רגיל טרנינג ככה אני יוכל לבעוט

דרך אגב יש לי ג'ינס שהוא הכי נוח שיהיה לי בחיים אפשר לבעוט בו בקלות והוא חופשי כזה והוא לא רחב כמו של פריקים אלא משהו יפה , זה הג'ינס שאני הכי אוהב... וקניתי אותו בשוק!

חזרה לפורום
ישן 15-05-2006, 15:38
  elyasaft elyasaft אינו מחובר  

חבר מתאריך: 03.11.05
שלח הודעה דרך MSN אל elyasaft
סיפורון
בתגובה להודעה מספר 11 שנכתבה על ידי @=Nir=@ שמתחילה ב "נכון, מכנס לא נוח או ג'ינס צמוד מגבילים אותך באופם כללי"

יש איזה חוק שאומר שתיכונים חייבים לתת 4 שעות הגנה עצמית פעם בחיים לכיתה. קיצר בכיתה ט' הגיעו אלינו בני קוגן מאמן איגרוף תאילנדי מהמובילים בתחום,ותלמיד שלו ערן דוב שהוא מהמתאגרפים תאילנדי המובילים בארץ,קיצר שעתיים זה תיאורטי ושעתיים זה מעשי,לימדו אותנו ג'אב ואגרוף,לאו קיק בעיטת דחיפה קצת. בכל מקרה...בשעתיים מעשי ערן דוב בא עם ג'ינס,ואמר לנו שהוא בכוונה הגיע עם ג'ינס שנראה שאפשר לעשות את מה שהוא מראה לנו גם עם ג'ינס ולא חייבים בגדי ספורט בשביל להגן על עצמך-נכון שזה יותר נוח אבל לאו קיק,בעיטה לביצים או לברך אפשר תמיד לתת.

חזרה לפורום
ישן 21-05-2006, 21:43
צלמית המשתמש של A.C.
  A.C. A.C. אינו מחובר  

חבר מתאריך: 07.02.06
שלח הודעה דרך ICQ אל A.C.
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי Hellcat שמתחילה ב "מה אתם לובשים? (חיוך זדוני)"

אני אישית עשיתי כמה אימונים על עקבים ועם בגדים שאני הולכת איתם ברגיל.. למסיבה וכו.. (כן אני בת).. אני הולכת כל הזמן עם עקבים ונעלים שאם נודה לא ממש נוחות... פשוט עבדתי על השיווי משקל שלי ותקפתי ונתקפתי באימון על העקבים...
בהתחלה היה טיפה קשה להתרגל.. ולוודא שהנעל תשאר על הרגל ולא תעוף לכל עבר או לא לפגוע לאנשים במקומות החשובים עם העקב וכאלה.. אחרי אימון אחד של כמה שעות טובות.. התרגלתי.. ועכשיו אין לי כל כך בעיה עם זה..

אז אם לענות על השאלה שלך.. לא..
לצאת למועדון.. סתם לשבת עם חברים או אפילו לבית ספר יהיה עם בגדים שלא תמיד נוח איתם... כי בוא נודה.. רצוי להראות טוב ומטופחים, ולא ללכת לכל מקום עם טישרט וטרנינג רק כי אני מפחדת שאולי (ואני מדגישה - אולי) אני אמצא את עצמי הולכת מכות ולא יהיה לי את האפשרות לזוז ממש בנוחות...
לא משנה איך אתה לבוש ברגע שאתה יודע מה אתה עושה ומרגיש עם זה בנוח, שום בגד לא יוכל לעצור אותך

חזרה לפורום

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 14:41

הדף נוצר ב 0.11 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר