לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה __ ברוכים הבאים לפורום מתגייסים וסדירים__ חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חיילים, צבא וביטחון > מתגייסים וסדירים
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 15-05-2006, 15:05
צלמית המשתמש של mistaarev41
  mistaarev41 mistaarev41 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 15.12.05
שלח הודעה דרך ICQ אל mistaarev41
אשכול הצחוקים הגדול מגיבוש טיס 158

שלום לכולם! הנה רשימה של צחוקים מגיבוש טיס שאני ועוד שני חבר'ה אספנו! תהנו ותוסיפו!

צחוקים
1)ביום השני, אחרי המסע, הסמל אמר למישהו לבוא ולהעביר מתיחות לכל המחלקה.
בא אסף אחד (שהוא קצת מסובב בראש ! ילד מצחיק אחושילינג ישנתי לידו חחחח) והתחיל להעביר מתיחות. פתאום אחרי דקה, הוא עושה "מחלקה 9 עכשיו תעשו כמוני" ומתחיל לקפוץ ולהסתובב באוויר כמו בלרינה, כמו שעושים ב"כושר טוב ישראל", כולם עושים כמוהו בשוק. אחרי שניה רואים את הסמל מסתובב עם הגב אלינו, כולו מתפוצץ מצחוק... חחחח

2)סיפור ששמעתי ממחלקה אחרת (אני לא ראיתי את זה). מישהו הצליח לשבור את העוזי שלו (מתכת יצוקה) לשתי חתיכות, הקיצר הוא ראה את זה והם היו בהקשב, אז הוא חיבר את החתיכות
כדי שיראה שלם. ואז הוא בא לסמל ואומר:
"הקשב המפקד הסמל"
"מה אתה רוצה עלם ? באמצע הקשב?"
ואז הוא הפריד את שתי החתיכות... כולם כולל הסמל נקרעו מצחוק...

3)הקטע עם האגס - הקטע הכי מצחיק בגיבוש לדעתי.
היינו במרפאה (או ברספי"ה לא זוכר), ורס"פ אחד אמר לנו להסתדר בשלשות מול קו דמיוני בינו לבין האגס של הרצפה. הוא צעק עלינו עם מגפון לא להסתכל על האגס שלו... ולא להעז לעבור את הקו שלו (משהו בסגנון לא לחצות את גבול ממלכת האגס חח לא זוכר)
הקיצר בטעות אחד עבר את הקו, אז הרס"פ ההמום צועק עליו מחצי מטר עם מגפון
"שוק למה עברת ת'אגס?!"
"סליחה המפקד הרס"פ!"
"אל תבקש ממני סליחה ! עכשיו האגס פגוע"
"סליחה המפקד האגס!"
התפוצצנו מצחוק !!!

4)קטע שהיה ביום החמישי...
היינו בכיתות לימוד של הפרחי טייס למלא סוציומטרי, כולם מחופשנים בלי כובעים צועקים וצוחקים... פתאום הסמל שלנו נכנס (הסמל הכי גבר בגיבוש) "כיתה 95 כולם ל-מ-צ-ב" עם פרצוף שבא לנו למות !. כולנו המומים... לא יודעים מה לעשות כי צפוף שם בכיתה... קולטים את הסמל מוריד את המשקפיים והכובע, מביא חיוך וקורץ לנו "נראה לכם ? חחח" .... כל כך צחקנו....
קטע שאני אישית אהבתי בתיזוזים, זה שהמ"כ שלנו היה שולח אותנו למ"כ אחר (בסה"כ חבר שלו מהקורס) ... היינו נעמדים מולו בשלשות והיינו צועקים "כיתה 95 מבקשת לרוץ המפקד" חחח אחרי פעמיים שאמרנו את זה נקרעתי מצחוק ! ואז הוא היה מריץ אותנו. ועוד מה שאהבתי זה את התחרות הסמויה בין המפקדים המ"כ שלנו הוריד אותנו למצב ואמר לנו לספור "301, 316,301,316,..." הבנו שזה מספרי טייסות, אח"כ הוא אמר לנו לרוץ למ"כ שהיה לידנו, ולצעוק לו "כיתה 95 חושבת שהמספר 301 הוא הרבה יותר יפה מ316"... ואז הוא מסתכל המום על המ"כ שלנו (גם אנחנו) ורואים אותו מתפוצץ מצחוק.. וכמובן צורח עלינו "כיתה 95... אתם טעיתם, ועל טעויות משלמים!" חחחח
(מספרי הטייסות שונו ע"מ לא לפגוע בבטחון שדה)
5)יום אחד שחזרנו לגבעת הגיבוש (בערך בשקיעה) נעצרנו ליד הרספי"ה (איפה שחילקו לנו את האוכל) מול איזה סידור אבנים מושקע במיוחד המ"מ שואל אותנו מה זה הסמל הזה... מישהו צועק "סמל של בית הספר לטיסה המפקד הסמל"...
"אתם יודעים איזו ציפור מופיעה בסמל הזה?" (וזה הציור הכי לא ברור... בקושי רואים מקור וכנפיים)
"נץ" , "בז" , "נשר" כולם מתחילים לזרוק ציפורים
אחרי איזה דקה...
"מחלקה 9 איזה בושה! אתם תזכרו את הציפור הזאת דרך הרגליים היום... מחלקה 9 זאת יונה!"
כולם מתים מצחוק !

6)קטע שהייתי במרפאה, היינו בדיוק 8 אנשים, והרס"פ קלט את זה
הוא צעק עלינו להסתדר בשלשות... ולכל אחד נתן תו: "דו,רה,מי"
כל פעם שהוא הצביע עלינו היינו צריכים לעשות את התו שלנו
הוא התחיל להצביע עלינו... אחרי 4 תווים כולם... כולל הרופאים הרספי"ם ואנחנו בכינו מצחוק !

7)אם כבר עסקינן בהרצות בין מ"כים, ביום השלישי (נראה לי) ממש מעלינו המריא הרקולס, איזה 30 מטר גובה חלף מעלינו, היה מדהים. פתאום אני קולט איזה מ"כ שואל את הכיתה שלו "איזה מטוס זה?". ישר המ"כ שלנו שולח אותנו לאותו מ"כ ,שהוא כנראה מטיס הרקולסים או משהו,
ואומר לנו לתת לו הקשב ולומר כולם ביחד: "הקרנף - מטוס טוב, אבל איטי." טוב, אנחנו כזה בסבבה באים למ"כ, כולנו צוחקים לו בפנים ואומרים לו: "המפקד, הקרנף- מטוס טוב אבל איטי".....נו מה נראה לכם, הוריד אותנו למצב, ואמר "כל מילה שאני אומר, אתם עושים פעולה (יענו לעלות/לרדת בהשמע מילה מהוד קדושתו המ"כ). אז הוא אומר:"הקרנף-הוא-המטוס-הטוב-בחיל!" וכולנו צורחים את זה מהנשמה ומפמפמים, "הקרנף-הוא-המטוס-הטוב-בחיל!!".....לא יכולתי לדבר אחרי זה, הוא חזר על זה איזה עשר פעמים.....
מקרה דומה היה עם הרס"פים, כששלחו אותנו לאיזה רס"פ לומר לו " המפקד, קונטיינר עם פרופלור זה לא מסוק" (יענו ירידה על יסעור)...אכן ירקנו דם אחרי זה, אבל תאמינו לי, זה מה שמשאיר את המוראל למעלה ומחזיק אותך.

8)לא יודע אם להגדיר את המקרה הבא כצחוק או התעללות, אבל כולם בטח היו מוכנים ל-ה-ר-ו-ג את הסמל כשהוא אכל בייגל טוסט מול כולם, ואז רצה לומר משהו במגאפון, אבל הוא נתן אותו למ"מ, כי הוא "היה צריך את שתי היידיים", ממש שמעו אותו אומר את זה....רציתי לדקור אותו על זה, כולי
מורעב עד העצמות, ואני יודע שיש הרבה לוף לארוחת ערב.....

9)יש לי אחד ממחלקה אחרת, לא יודע איזה, אבל שמעתי בדרך די עקיפה (אני מתאמן בהתעמלות קרקע, וחבר של אחת המאמנות שם היה מ"כ בגיבוש).
קיצר, יום אחד הוא מוריד את המחלקה שלו למצב 2, ומכריח אותם לצעוק איזה מספרים לא קשורים (לא מספרי טייסות). פתאום הוא מתקשר לחברה שלו, ואומר לה: "קחי, תקשיבי:" ומסתבר שהכיתה שלו בעצם צועקים את המספר טלפון שלה....חזזזזק לגמרי...

10)ביום חמישי כשלקחנו את האוהלים בחזרה לקונטיינרים, אנחנו עוברים ליד איזה פסל מוזר לאללה, והסמל שואל "מישהו יודע מה זה האנדרטה הזאת?" אף אחד לא עונה.אני כזה מתחיל לחשוב לעצמי אולי זה איזה גל-עד לחללי יום כיפור או משהו, או אולי איזה חלק של מטוס שהתרסק שמה...
בדרך חזרה ל"ממלכת מחלקה 9", הסמל שוב שואל "עכשיו מישהו יודע מה זה האנדרטה הזאת? אף אחד?" ואז חושף את הסוד:
"גבירותי ורבותי, אתם מסתכלים על הזין האטומי"
כולם נשפכים מצחוק

11)ביום חמישי בבוקר, כשאספנו את המיטות שדה, המ"מ של מחלקה 7 הסביר להם עד כמה צריך להיות זהיר כשמקפלים מיטת שדה: "המיטת שדה הזאתי אולי נראית לכם תמימה, אבל תנועה לא נכונה אחת, והיא תיסגר לכם על האצבע, ואם היא תיסגר לכם על האצבע,
היא תוריד לכם אותה, וכבר נמאס לנו לאסוף אחריכם את האצבעות!!!"

12)ביום של הסופת חול שלחו אותי ועוד 2 חבר'ה מהצוות למרפאה לסדר מיטות וספסלים ללילה..
הרס"פ נתן לנו משימות בזמנים בלתי אפשריים.. הגענו לאיזה 94 שניות איחור עד שפעם אחת איחרנו ב74 מאיות..בקיצור הוא הוסיף לנו את זה ובסוף יצא לנו 117.74 שניות חוב
הוא אמר לנו לחזור לאולם ספורט (אגב נסענו בטנדר של הרס"פ!! איזה תענוג!! והיה שם שעון וראינו את השעה) בקיצור חזרנו לאולם ספורט ואמרנו לרס"פ שם שאנחנו חייבים 117.74 שניות- הוא שמע את זה התחיל לצחוק והלך. ואנחנו מבסוטים מחייכים למה בטח יוותר לנו על זה.. ואז הוא חוזר- חובות משלמים. בסוף לא תיזזנו.....מזל

13)אותו רס"פ שאמר לנו שחובות משלמים ראה שעל המימיה שלי כתוב 153..
הוא אמר לי תזכור את המספר הזה נדבר על זה בסוף הגיבוש.. ולא ראיתי אותו יותר
בדיעבד התברר שהגיבוש של הרס"פים והמ"כים היה גיבוש 153, יעני המיימיה עוד מתקופתו...

14)קטע שהיה במחלקה שלי...כשכבר היינו באולם ספורט, הסמלים עברו ושאלו אם מישהו יודע לעשות תנוחת עקרב (פלוגה א'!) אף אחד לא זז.. פתאום יוצא בחור ממחלקה 2 ועושה תנוחת עקרב (לרדת על ארבע, ולהרים רגל אחת לאוויר).. משהו מצחיקקק והסמלים התפוצצו מצחוקקק!!!!!
וכולם מוחאים להם כפיים חחח בקיצור מה מתברר, הסמל שלנו סיפר לנו אחרי זה, שאותו סמל ששאל מה זה תנוחת עקרב הוא מטייסת העקרבים (הסמל של מחלקה 9)
והוא סתם זרק שם בשביל לראות מי מספיק יצירתי בשביל לעשות את זה חחח..

15)קטע שהיה לכתה שלי עם כתה 23.. המ"כ של 23 אמר לאחד מהצוות שלו לשים את הידיים מעל הראש (כמו המצרים) ולמחוא כפיים באוויר בלי שהידיים יגעו אחת בשניה. אחרי זה הוא אמר לכל הצוות שלו לעשות ככה.. המ"כ שלנו ראה את זה ונדלק אמר לנו- "אתם רואים מה שהם עושים?" כן המפקד..." אתם יכולים לעשות את זה יותר טוב"
אתם קולטים 2 צוותים כמו מטומטים מוחאים כפיים בלי רעש מעל הראש..
המ"כים נעלמו לנו לכמה שניות ואז חזרו ואמרו לנו להפסיק..
בסוף הגיבוש במסדר טילים המ"כ סיפר לנו שהם ראו אותנו עושים את זה ורצו מאחורי האוהלים להתפוצץ מצחוק חחח

16)עוד קטע.. המ"כ שלנו מתזז אותנו.. פתאום מגיע המ"מ..
החנט"ר קולט אותו נכנס לשוק - לקבלת המ"מ כתה 22 תמתח להקשב בלה בלה בלה.. המ"מ אומר למ"כ שלנו שהוא לא חבר שלנו ושיקבלו אותי כמו שצריך..
המ"כ שלנו - יש לכם 15 שניות לדגם את עצמכם וצאו שוב.. יוצאים ככה כולם מדוגמים ושוב הקשב.. המ"מ לא מקבל את ההקשב שלנו.. אנחנו לא חברים שלו לטענתו..
וגם המ"כ שלנו לא הבין מה המ"מ רוצה!!
במסדר טילים מסתבר שלא אמרנו "המפקד המ"מ"... ולאף אחד, אפילו למ"כ זה לא היה אכפת!

קרדיטים:

Asaf Ruf כיתה 95 (קטעים 1-6)
Mistaarev41 כיתה 94 (קטעים 7-11)
Papa Sutul כיתה 22 (קטעים 12-16)

נערך לאחרונה ע"י mistaarev41 בתאריך 15-05-2006 בשעה 15:13.
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 15-05-2006, 15:21
  TheWave1110 TheWave1110 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 28.10.05
שלח הודעה דרך ICQ אל TheWave1110 שלח הודעה דרך AIM אל TheWave1110
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי mistaarev41 שמתחילה ב "אשכול הצחוקים הגדול מגיבוש טיס 158"

ציטוט:
)ביום חמישי בבוקר, כשאספנו את המיטות שדה, המ"מ של מחלקה 7 הסביר להם עד כמה צריך להיות זהיר כשמקפלים מיטת שדה: "המיטת שדה הזאתי אולי נראית לכם תמימה, אבל תנועה לא נכונה אחת, והיא תיסגר לכם על האצבע, ואם היא תיסגר לכם על האצבע,
היא תוריד לכם אותה, וכבר נמאס לנו לאסוף אחריכם את האצבעות!!!"

חחח, זה היה הסמל שלנו (מחלקה 7)... הוא אחר כך הוסיף "מי שיורדת לו אצבע יורד אוטומטית למצב"... מיד כולם נקרעו מצחוק והוא מוריד אותנו למצב, מה שעוד יותר הצחיק אותנו.

ואני רק אוסיף, עוד קטע מהמרפאה... היה שם איזה אחד, כנראה בדיוק קם משינה או משהו, והצווארון שלו היה למעלה... אז הרס"פ שואל אותו "מה אתה ג'ון טרבולטה?", והבנאדם המום, לא מבין על מה הוא מדבר, ואז הרס"פ אומר לו "תוריד ת'צווארון , ותשיר שיר של ג'ון טרבולטה"... הבנאדם התחיל לנוע מצד לצד כזה ושר איזה שיר באנגלית, כולנו נקרענו, כולל המפקד.

נערך לאחרונה ע"י TheWave1110 בתאריך 15-05-2006 בשעה 15:26.
ישן 15-05-2006, 18:26

בתגובה להודעה מספר 31 שנכתבה על ידי mistaarev41 שמתחילה ב "אכן"

חחח, זה מזכיר לי עוד משהו... כל פעם שהסתכלנו על מטוסים וכד' המ"כ שלנו צעק עלינו.... פתאום עובר בלקהוק וכולם מטים להסתכל אבל אף אחד לא מרים את הראש... פתאום המ"כ שלנו אומר "כולם להסתכל על המסוק הזה ולהגיד לי איזה דגם זה." ואז הבנו שהמ"כ השולט שלנו הוא טייס בלקהוק (UH 54 היה הדגם אם אני זוכר נכון חחח)....

ורפי, תגע לך שחוסר היכולת לראות את עיני המפקדים זה מאוד מאוד חשוב, וזה מאוד משפיע... ברגע שהמ"כ שלי בא בלי משקפי שמש, ישר ראינו שהוא בנאדם נחמד, ועם המשקפיים הוא נראה הרבה יותר "מאיים".

ישן 15-05-2006, 17:45
צלמית המשתמש של עידן למבורגיני
  עידן למבורגיני עידן למבורגיני אינו מחובר  

חבר מתאריך: 10.02.06
קטעים שהיו אצלנו
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי mistaarev41 שמתחילה ב "אשכול הצחוקים הגדול מגיבוש טיס 158"

מחלקה 4 כיתה 44!

קודם כל ביום חמישי המ"כ שלנו לוקח אותנו, עושה לנו:"רדו למצב"
ירדנו, ואז אנחנו תוך כדי פמפום קולטים שהוא מצלם אותנו עם הפלאפון, ואז אחרי כמה כאלה הוא עושה לנו את הפימפומים כשכל ספרה שהוא אומר אנחנו יורדים ועולים ומסתבר שזה היה הטלפון של חברה שלו ואז הוא ממשיך:"אל, תדאגי, יהיה, בסדר, בטיול, ביום, שני"
כמובן תוך כדי פימפומים

יום שישי בשיחות עם המפקד הסמל היינו ליד מחלקה אחרת אז פתאום המחלקה השנייה (5) עושה לנו: "המפקד הסמל שלנו יותר טוב" אז אחד מאיתנו עושה:"המפקד הסמל שלנו יותר יפה" אז אנחנו קולטים את המפקד הסמל שלנו מסתובב אליו ועושה לו (קשה לי לתאר את זה) כעושים עם שני היידים ליד הביצים כאילו זיבי עלייך

ביום רביעי כשירד הברד כמובן היה הכי כיף לאכול את הברד אבל יותר מצחיק היה לראות את כל המפקדים רצים כמו חבורת פרגיות

זה יותר תופעה מאשר בדיחה, היה איתנו מישהו במקלחות עם עגיל בביצה(!!!) :הייתי בהלם...

וכמובן איך אפשר לשכוח את תחרות הבדיחות של פלוגה ב'
המפקד הסמל אחרי כל שני בדיחות:"לא מצחיק!"

גם באותו היום נדפקו להם המגפונים אז הוא עשה רעש כזה פרררררררררר כל פעם שהם הפעילו אותו אז הם הפעילו אותו בכוונה כמובן שכולם משתינים
המפקד הסמל:"זה מה שמצחיק אותכם אה??"

הקטע הכי מבאס מבחינתי: כשאנחנו (פלוגה ב') חזרנו ביום השישי לגבעה ומה אנחנו רואים? שולחן מלא ממתקים ---- שסיימו אותם כבר! אז נשאר בערך פתי בר לכל אחד....כל הזין

ישן 15-05-2006, 18:29

חחחחח
בתגובה להודעה מספר 42 שנכתבה על ידי עידן למבורגיני שמתחילה ב "קודם כל קוראים לו שחר? דבר..."

ציטוט:
כשאתה עומד אתה מבליט את איבר מינך בתנועה קדימה ותוך כדי שם את שני היידים בשני צידי המפשעה ועושה קול שנשמע בערך ככה "מצווה" שזה קול הכי קרוב לנשיקה.

אהבתי את התיאור, מאוד פואטי...

עוד כמה קטעים:

באמצע שסידרנו מלא דברים ביום חמישי (?) הרס"פ בא אלינו ומוריד אותנו למצב ותוך כדי פמפומים הוא אומר לנו לחזור אחריו "אנחנו, אוהבים, מסוקים, מטוסים, הם, למתלהבים".... חחח, כן ממש!

גם המ"כ שלנו היה מה זה מצחיק... כל פעם שהצחקנו אותו הוא הסתכל על השמש וחייך כזה (כמו שמחייכים כשמסתנוורים) כדי שלא נדע שהוא בנאדם אמיתי.

נערך לאחרונה ע"י TheWave1110 בתאריך 15-05-2006 בשעה 18:32.
ישן 15-05-2006, 19:07
  asafruf asafruf אינו מחובר  

חבר מתאריך: 02.03.06
ואיי נזכרתי בעוד קטע !

שהלכנו למקלחות, אז עמדנו שם ליד הקרוואנים של המקלחות והסמל 10 מטר מאיתנו
וכולם התחילו להתארגן ... להוריד מכנסיים חולצה והכל
ובמצב מסויים הרבה היו ממש כמעט ערומים, אז פתאום הסמל צועק במגפון "מחלקה 9 ! לא להתפשט לי פה !" חחח וכולם המומים

עריכה: ועוד קטע מצחיק לאללה
שהתחיל הברד המטורף הזה, אז כולם נכנסו לאוהלים והמפקדים פחדו שהאוהלים יתמוטטו, אז הם אמרו לכל כיתה להחזיק חזק בעמוד המרכזי של האוהל
אנחנו (כיתה 95) מחזיקים בכל הכוח, עם המ"כ והסמל של מחלקה 9 איתנו באוהל, כולנו רטובים וכל המנות קרב והתדלים שהיו על הרצפה כבר נשטפו
פתאום , באמצע הברד, אחד מהכיתה שלי שואל את הסמל
"הקשב הסמל, אפשר לצאת למנהלתית קצרה?"
אחרי שראינו את ההבעה של הסמל התפוצצנו מצחוק !

נערך לאחרונה ע"י asafruf בתאריך 15-05-2006 בשעה 19:16.
ישן 15-05-2006, 19:24

חחח נזכרתי עכשיו בעוד אחד

לקראת סוף הגיבוש, הסמל שלנו (9) מעמיד את המחלקה בשורה, אומר לכולם לעבור למצב עקרב (כפי שכבר סיפרו פה), ודופק נאום:
"מחלקה תשע, מי יכול לומר לי איזה חג בא עלינו לטובה?" עונים לו "פסח המפקד הסמל"
"ומה אנחנו חוגגים בפסח?" עונים לו "את יציאת מצרים המפקד הסמל" (וכולם עדיין במצב, וזה כואאאב)
"ואיך משה גרם לפרעה לשחרר את בני ישראל?" עונים לו "נתן לו עשר מכות המפקד.." (כוווווווווואאאב)
"נכון, הוא נתן לו עשר מכות. בדיוק כמו שאנחנו עשינו לכם:
דם - יש פה מישהו שלא הקיז דם במהלך הגיבוש??" פתאום מעביר את כולם למצב של ישיבה שפופה כשהידיים צריכות לגעת ברצפה. "מה שאתם עושים עכשיו זה מכת צפרדע..."
אחכ אומר "דבר - מתי הייתם באולם ספורט לאחרונה? אין לכם מושג מה עשיתם שמה, ניסינו להדביר את זה, לא כל כל הצלחנו"
"חושך -זה מה שהיה בחוץ כשקמתם בבוקר למסעות",
"ברד - היה גם היה, רק שאתם הייתם חננות וישבתם באוהלים בזמן שאני והסגל חטפנו בומבות באוזניים"
"שחין - שירים את היד מי שאין לה שפשפת או פצעים...." (אף אחד לא מרים את היד)
"כינים -חכו שתראו את המצב של השיער שלכם"
"ארבה - תאמינו לי, לא חסר חרקים בגבעת הגיבוש"

וככה כל מכה, אנחנו כזה עושים לעצמנו "אשכרה צודק הבנאדם"....חחחח

ישן 15-05-2006, 19:32

ואיך אפשר בלי המשפט הנדוש

מחלקה תשע, זוכרים מה הסמל היה אומר כל פעם שהיה צריך תירוץ לתיזוזים והתעללויות? (זה התחיל ביום השני בסופת חול)
היה בא ועושה: "מחלקה תשע! העולם כועס עליכם! אתה מעצבנים ת'עולם, והוא מחזיר לכם!!
עשרים שניות לסטיקלייט, הקפתם אותו, ננתם לי הקשב בסדר כיתות הפוך" (לאחר עשרים שניות)
"עמדת בזמן, מחלקה תשע?"
-"לא המפקד, יש לנו שלוש שניות איחור, המפקד הסמל"
-"שנה" (לאחר עשרים שניות)
-"עמדתם בזמנים?"
-לא המפקד, יש לנו שבע עשיריות איחור המפקד הסמל..."
-"מחלקה תשע כולם למצב. אתם מעצבנים ת'עולם...ובגלל זה אתם תעבדו היום"

במיוחד כשהתחיל הגשם ביום רביעי, הוא היה ממש באקסטאזה, צורח "תשע! העולם כועס עליכם!! תראו איך הוא מחזיר לכם!! תראו למה אתם גורמים! תפסיקו לזרוק עליי כבר! אוי, איך אנחנו הולכים לעבוד היום..."

אבל הכי אהבתי כשהתחיל ברד, והסמל המסכן עומד בחוץ וחוטף את הפיצוצים האלה, אני אומר כזה לחברה שלי מהכיתה "המפקד הסמל, אתה מעצבן ת'עולם, והעולם מחזיר לך!"
וואי איך צחקנו....

ישן 16-05-2006, 12:13
צלמית המשתמש של עידן למבורגיני
  עידן למבורגיני עידן למבורגיני אינו מחובר  

חבר מתאריך: 10.02.06
זה לא עובד ככה
בתגובה להודעה מספר 55 שנכתבה על ידי ohadbx שמתחילה ב "שאלה קטנה שלא קשורה"

למשל כשאתה עם המ"כ הוא מוריד אותך פחות למצב אז אתה יודע שאתה צריך לתת את המאמץ האחרון הזה כי הוא יותר משגיח עלייך

רוב המצבי 2 שלי לפחות היו עם המקד הסמל, אחרי היום השני אצלנו כולם או שכבו או רק היו במצב או ניסו לשלב

בכל מקרה אף אחד לא מצליח לעשות את כל הפימפומים של המפקד הסמל ואם כן הוא חתיכת גוודאלחרה...
אני יכול להגיד לך לדוג' שהמפקד הסמל בגלל שבלילה הואעדיין עם משקפיים אז הם לא רואים כלום והם עדיין צועקים:"מי לא מפמפם כשאני אומר שיקום!" וגם אם הוא אמר את זה ואנשים לא פימפמו הם עדיין לא קמו כי הוא לא ראה כמעט

בכל מקרה אל תדאג

ישן 16-05-2006, 12:15
  ZEOGOD ZEOGOD אינו מחובר  

חבר מתאריך: 22.12.04
בתגובה להודעה מספר 55 שנכתבה על ידי ohadbx שמתחילה ב "שאלה קטנה שלא קשורה"

לא נראה לי עושים משהו...

הוא חוזר כמה שיותר מהר למצב.. הם רואים את זה אבל מבליגים.. קצת צועקים...
בכל זאת, הטרטורים האלה הם רק כדי לעייף וזו המטרה שלהם.
בנוסף, את הטרטורים עושים בדר"כ לכל המחלקה וזה הרבה אנשים יחסית, אז לא שמים לב...

קטעים שהיו אצלנו?
המ"כ שלנו הוסיף עוד חבר צוות לקבוצה(גלית החבית) ואמר לנו להביא אותה לאחד המ"כים באיזור.
החנת"ר צועק: " המפקד, גלית עוברת לקבוצה שלך המפקד" אז המ"כ אומר לנו שקוראים מעכשיו לחבית פנינה ושנחזיר אותה למ"כ תוך 30 שניות. אנחנו מגיעים למ"כ מתנשפים החנת"ר אומר למ"כ :" המפקד, המפקד השני אמר שלחבית מעכשיו קוראים פנינה" פתאום המ"כ מסתובב, ואנחנו יודעים שהוא מתפוצץ מצחוק... וגם אנחנו... בדיעבד, לאחר שבירת הדיסטאנס, שאלנו אותו מה הקטע עם השמות האלה...
הוא אמר שגלית היא אחת המרצות באוניברסיטה שלהם והם סיכמו ביניהם שככה הם יקראו לחביות( הוא דאג לציין שגלית מאוד שמנה) ואחרי שהחזרנו את החבית ואמרנו שקוראים לה פנינה הוא עוד יותר צחק כי גם פנינה היא אחת המרצות שם והיא אפילו יותר שמנה מגלית...
ישן 17-05-2006, 09:05

אני זוכר איזה מקרה אחר..

היה איזה פעם בגבעת הגיבוש, שבתור עונש למחלקה תשע על זה שלא הספקנו לבנות את האוהלים החדשים בזמן, הסמל הוריד איזה מישהו למצב מול כולם, ואמר לו לספור לכולם 20 שכיבות שמיכה, וככה הוא מתחיל וכולם אחריו, אבל מה, החכם ספר רק "אחד, שתיים, אחד, שתיים, אחד, שתיים"
אז הסמל עושה לו "כל הכבוד שוק, איך אתה מתכוון לספור ככה עשרים, אם אני כבר איבדתי אותך..."

והיה עוד איזה פעם בציליות שהסמל הביא משימה לכל המחלקה לבנות אוהל בדואי ענקי כזה.....
ואף כיתה לא מצליחה....אני זוכר שאנחנו היינו הראשונים שייצא להם איזה משהו דמוי אוהל (כיתה 94), ובערך גם בגודל הרצוי (כוכה ענקי כזה), אבל כל השאר בנו שמה זולות כאלה, כמו ציליות, קשרו את הפלגי אוהל לעצים, והיה רוח חזקה, וזה עף כמו מפרשים כל הזמן....והסמל כל הזמן "זה גיבוש שמיני שאני מעביר כבר, ולא ראיתי עדיין מחלקה מצ'וקמקת כמו שלכם!" "מה זה, אני נותן לכם 15 דקות בשביל משימה שאני עושה אותה לבד תוך 10 דקות, ואתם לא מצליחים!!! מחלקה תשע, אתם זורקים עליי!!!""אתם מעצבנים ת'עולם!!!"

נערך לאחרונה ע"י mistaarev41 בתאריך 17-05-2006 בשעה 09:08.
ישן 17-05-2006, 10:08
  makaveli_il makaveli_il אינו מחובר  

חבר מתאריך: 20.12.04

המשפט הכי מפורסם בערך...
מחלקה 3..למצבבבבבבבב (בקול שקט ושטני כזה כשעוד יש לך לחלוחיות בעיניים...תנסו לדמיין)
ועוד רס"פ אחד אמר:מחלקה 3 תיזהו אתם מעצבנים אותי..מחלקה 3 תיזהרו אני מתעצבן..הופ..התעצבנתי מחלקה 3! כולם למצב חחחחחח זה היה ענק.

גם היה ביום חמישי כשסידרנו את המאהל אחד מהכיתה שלי היה חנת"ר מחלקתי והיה פתאום עוד חנת"ר ושניהם נתנו הקשב אז הרס"פ שואל מה הבעיה אז הוא אומר המפקד הרס"פ אמרתי שוטגאן עד ההקשב והוא לא מקשיב לי.

באחד ההקשבים לרס"פ מישהו מהכיתה שלי אמר שהוא צריך מנהלתית ארוכה..הרס"פ שאל "כמה ארוכה?" אדז הוא אומר לו.."מ-א-ו-ד, ארוכה..המפקד הרס"פ"..אין זה היה קורע.

אני גם היה לי קטע שביקשתי מאחד הרס"פים להימנע מקללות כי הוא התחיל להשתגע בניבול פה.. איך חטפתי חחחח

היינו עם המ"כ בציליות ובין המשימות טורטרנו..עשינו איזה 100 שכיבות סמיכה..בערך אחרי 50 שכיבות אתה כבר מתחיל להתחרע ומלמעלה זה נראה לא טוב..ההמשך:
כיתה 33, הרצפה חברה שלכם?
לא המפקד!
אז למה אתם מזיינים אותה כיתה 33?!?!

וקטע אחרון להיום..ביום השני היינו במגרש המשחקים ובאחד ההקשבים עם המ"כ הסתכלנו עד בלקהוק שעמד בשמיים. המפקד רואה שאנחנו מסתכלים על משהו אז הוא רואה תמסוק ושואל..זה מעניין מישהו? אז איזה 2 מתוך 15 מרימים תיד. אז המפקד אומר "אני מאוכזב מאוד כיתה 33...30 לחבית, זוז!"..כשחזרנו כולנו סחוטים מהריצה עדיין כולם מסתכלים על המסוק שלא זז מהנקודה שלו..המפקד מסתכל עליו עוד פעם ואומר.."מי רוצה להיות טייס מסוקים?" פתאום איזה 10 איש מרימים תיד. אז המפקד אומר כיתה 33 אתם תחטפו על זה כולם למצב ולחזור אחרי..."אני.לא.רוצה.להיות.טייס.מסוקים!"

כמה קטעים שחשבתי לחלוק

ישן 17-05-2006, 10:37

חחחח אהבתי את הקטע עם המסוקים....
בתגובה להודעה מספר 71 שנכתבה על ידי makaveli_il שמתחילה ב "המשפט הכי מפורסם..."

אין, טייסים וההומור שלהם....
אגב, לא הבנתי את הקטע עם השוטגאן....מצטער על הטמטום מראש.

גם לנו היו קטע שקשור לחברות, ביום רביעים באולם ספורט, כשהסמל ראה שאנחנו יותר מדיי "עליזים", הוא עושה: "כולם למצב, כי אני מבואס שלא ראיתי את חברה שלי כבר שבוע!!"
חחחח נראה לי פעם יחידה שעשינו ידיים וצחקנו באותו הזמן....

אגב, הכיתה שלי התחשבנה איתו אישית על הסיפור הזה, כשהיה את התחרות שירים יום חמישי, ירדנו על הסמל, עשינו שורות כמו "איפה איפה איפה הסמל ישיג חפוז?" וכל מיני ירידות, על איך שהחברה שלו בטח מכייפת שמה בלעדיו....
מעניין למה השיר שלנו לא זכה בתחרות... חחחח

בסוף השיר של כיתה 84 נראה לי זכה, זה היה שיר של הבנות, בדיוק הכריזו עליו כשאכלנו ארוחת שחיתות בצהריים (13 דקות, כבוווווווד!!). אז הפרס של הבנות היה שהן זכו לאכול את הצהריים בחניה השמורה של המב"ס....פחחחח

ישן 17-05-2006, 11:36
  Gadi-x Gadi-x אינו מחובר  

חבר מתאריך: 14.10.04
הקטע עם השוטגאן..
בתגובה להודעה מספר 72 שנכתבה על ידי mistaarev41 שמתחילה ב "חחחח אהבתי את הקטע עם המסוקים...."

היינו כל המחלקה בשלשות (אני היית כיתה 31) ושני חבר'ה רצו למקום של החנת"ר כדי לתת הקשב...והמפקד הרס"פ שואל: "יש בעיה חנת"ר?" והחנת"ר עונה לו: "המפקד, אני אמרתי שוטגאן על החנת"ר והוא (החבר שלו) לא מקשיב לי, הוא רוצה את התפקיד גם" והמפקד וכולם נקרעים מצחוק והוא מסתיר את זה עם המגאפון שלו, שדרך אגב עשה לו זקן שחור כזה סביב כל הפה..חח והוא אמר: "מי אמר שוטגאן ראשון" "אני המפקד" "אז אתה החנת"ר, ועכשיו תנו לי שניכם 100 ידיים"..

היה לי ולחבר שלי מכיתה 33 קטע שבדיעבד הוא דיי אבסורדי: עלינו לכיסאות למעלה באולם כדי לקחת דברים מהתיק שלי ופתאום ראינו שאריות אוכל שהחובשים השאירו. היו שם שתי לחמניות עם גבינה לבנה מרוחה בתוכם. ואחת הלחמניות לקחו ממנה ביס אחד. וחשבנו לאכול את זה והרחנו את זה ואמרנו שזה מקולקל כניראה. אחרי כמה דקות חזרנו לשם ומהלחמניה עם הביס כבר נישארה רק חצי לחמנייה(מישהו היה רעב כניראה..) ואז החלטנו שזה לא נורא אם זה מקולקל כי זה היה הלילה של היום החמישי ואם יהיה לנו שלשול או משהו זה כבר יהיה בבית אז לא נורא. ואכלנו את שתי הלחמניות..חחח וכשסיימנו לאכול נקרענו שנינו מצחוק, לא יודע למה זה פשוט הצחיק אותנו פתאום.....אגב החבר הזה מ33 זה אותו אחד שאמר שיש לו מנהלתית ארוכה מאודדד...חח

רציתי להוסיף: המפקד הסמל שלנו לימד אותנו את השיר הזה: הגיבוש לא ניגמר לא היום ולא מחר לא מחר לא מחרתיים כי ככה המפקד הסמל אמר...
אז ביקשנו ממנו להמציא לזה ריקוד ועשינו ריקוד כזה מצחיק כמו של מעודדות כזה..רק שבמקום הפומפונים של המעודדות היה לנו את הנשק והסמל שלנו ניקרע מצחוק והוא לקח אותנו לשני סמלים אחרים שנרקוד להם את זה גם והם ראו שרגע לפני זה הצדענו להרקולס(הסמל שלנו טיס הרקולס והוא אמר לנו להצדיע) אז הם אמרו כזה: אחלה ריקוד אבל אתם מביישים את עצמכם עם ההצדעה זאת(משהו כזה..) והסמל שלנו ושני הסמלים האחרים התחילו לרדת אחד על השני..חחח.

נערך לאחרונה ע"י Gadi-x בתאריך 17-05-2006 בשעה 11:41.
ישן 17-05-2006, 13:21

נזכרתי בעוד קטע

אחרי המקלחות ולפני שנכנסנו חזרה לאולם הסמל דיבר טיפה על מה מותר לנו לעשות עכשיו אחרי שהגיבוש פחות או יותר נגמר... פתאום איזה אחד צועק: "מותר להתקשר?"... כמובן שבשלב זה עדין אין לנו פלאפונים, כנראה הבחור שכח! אז הסמל אומר לו "לא... אני מקווה שאין לך איך להתקשר"... וכולם צחקו, כולל הסמל שכנראה כבר לא היה איכפת לו.
עוד משהו מצחיק שקרה ממש לפני זה, זה כשהסמל הדריך אותנו הוא החזיק בקבוק קולה ביד, ואפשר היה לראות את כולם מסתכלים לו על הבקבוק כמו חיות... אז הסמל אומר משהו כמו "מה?! אני צמא, זה כל מה שיש."

ישן 17-05-2006, 16:27
  ^keren^ ^keren^ אינו מחובר  

חבר מתאריך: 17.05.06
בתגובה להודעה מספר 86 שנכתבה על ידי mistaarev41 שמתחילה ב "חחח"

ממ היינו במרפאה כל הפצועים למיניהם בבוקר של היום הרביעי ואחרי שכל אחד מקבל פתק שחרור מהמרפאה שאומר שהכל בסדר איתו אז הרס"פים ממשיכים להתעלל בו. אז אחרי שאני ועוד כמה קיבלו פתקי שחרור הרס"פ העמיד אותנו בטור מול המרפאה ושם ת'אגס שלו על הריצפה מולנו ואמר "שאף אחד לא יעיזז להסתכל על האגס שלי, ברור??" וככה אנחנו כמו חבורה של ילדים מסכנים מתיםם להסתכל על איזה אגס מעפאן.. אח"כ הרס"פ החליט שננגן מנגינה לרס"פים האחרים במרפאה ואת סיפור הדו רה מי כבר שמעת.. ואחרי זה כבר שחררו אותי אבל ממה שמישהו סיפר לי הבנתי שאיזה אחד חדש שם שהגיע למרפאה ולא ידע על האגס ובטעות בעט בו והרס"פ התעצבן לאללה ואמר לו שהוא פגע באגס ושהוא צריך לבקש ממנו סליחה, אז הבחור ירד על ארבע וביקש סליחה מהאגס ואז הרס"פ שלח את כל השאר לרוץ להביא פרחים לאגס כדי שלא ירגיש בודד ..

המכ"ית שלי הייתה מכוננת

נערך לאחרונה ע"י ^keren^ בתאריך 17-05-2006 בשעה 16:33.
ישן 17-05-2006, 16:57

אם כבר מדברים על מכוננים....
בתגובה להודעה מספר 91 שנכתבה על ידי ^keren^ שמתחילה ב "אממ לא, לא עברתי =) ולא, היא..."

גם המ"כ שלי היה מכונן, (אלפס, אני מת עליך!!!), היה לנו איזה קטע שבאמצע של משימה נקלענו בקבוצה לוויכוח לגבי מה ההבדל בין מכונן ומכונאי מוטס, ואיזה מישהו זרק שמכוננים הם סתם אפסים שלא עושים בכלל קורס טיס.....פתאום המ"כ שלנו מוריד אותנו למצב...אחרי זה התחיל פול/קום בלי ידיים שעוות, אף אחד לא הבין למה אנחנו מתוזזים בכזאת אכזריות (אז עוד לא ידענו שהוא מכונן ושהעלינו לא את הסעיף...)
בשבירת דיסטנס הוא סיפר לנו שהוא רצה לפוצץ אותנו כשאמרו שמכוננים זה אפסים....

ישן 17-05-2006, 16:59

אגב,
בתגובה להודעה מספר 96 שנכתבה על ידי ^keren^ שמתחילה ב "[font=Verdana]חח אני אהבתי..."

איפה הבנות התקלחו? אני מקווה שזה היה שונה מהדרך שבה הבנים התקלחו, למה אצלנו כולם היו שם ערומים, או ערומים למחצה, עמדנו בחוץ.....ואני נמנע מלתאר את הסרחון שעמד באיזור....כמעט הזמינו עלינו זק"א כי חשבו שהסירחון זה גופה שנרקבה.

נ.ב.....את מזכירה לי איך צחקו על זה בארץ נהדרת עם דן חלוץ, כשאומרים לו:"איך אתם מתמודדים עם זה שיש בנות בקורס טיס?"
-"אני ראיתי אותן, ואני אומר לך: אין בנות בקורס טיס..."

בנות, לא להיעלב, אבל אחרי חמישה ימי גיבוש, אתן כבר לא נראות כמו בנות.....והבנים כבר לא נראים כמו בני אדם...

נערך לאחרונה ע"י mistaarev41 בתאריך 17-05-2006 בשעה 17:03.
ישן 17-05-2006, 23:32
  The_wolff The_wolff אינו מחובר  

חבר מתאריך: 17.05.06
הבחור האופטימי
בתגובה להודעה מספר 107 שנכתבה על ידי asafruf שמתחילה ב "אני בעד"

לצערי הרב הקטע שאני הכי אהבתי בגיבוש טרם הוזכר.. אז להלן - "הבחור האופטימי"

זה קרה באמת מזמן ככה שאם הבחור עצמו זוכר את הפרטים יותר טוב הוא מוזמן לתקן:

עמדנו מחלקה 9 ונתנו הקשב לסמל ומישהו מכיתה 92 בערך לא סיים לסדר את התדלים אז אחד החבר'ה מהכיתה שלו עושה לו "עזוב יהיה בסדר" אז המפקד מסתכל עליו "מה אמרת??" אז הבחור עונה "אמרתי שיהיה בסדר, אני אופטימי המפקד!" בביטחון כזה שידע בדיוק מה יעשה לו המפקד הסמל.. וכולם הצטערו בשבילו שזה מה שהוא ענה.. ריחמנו עליו.. אבל הוא היה לבד במערכה..
"אז אתה אופטימי, מה? יפה.. רד למצב.. ספור מ-105 למטה דלג על המספר האסור"
והבחור מתחיל 105 104 103 102 100 99 98...........ב-80 המפקד הסמל עוצר אותו "על הרגליים אלם! אתה עדיין אופטימי?" "כן המפקד הסמל" "תחזור למצב" והוא המשיך עוד 20.. והמפקד שוב מרים אותו והבחור בשלו "אני עדיין אופטימי המפקד" המפקד הוריד אותו לעוד עשרים.. ואחרי שהבחור עדיין נשאר אופטימי המפקד הסמל ויתר לו... אחרי שבירת הדיסטאנס המפקד הסמל בא אלינו "רגע רגע רגע לפני הכל.. איפה הבחור האופטימי שלי??" והבחור ניגש אליו והסמל נתן לו וואחד פיטבאק שימשיך להתאפטם (מילה חדשה למי שתהה)

זה הקטע שאני הכי זוכר

אם שוטים לא טייסים

ישן 19-05-2006, 13:57
  BIG^O BIG^O אינו מחובר  

חבר מתאריך: 20.12.05

שמרלינג- פאב בויתקין גומייה ושם של אחד הסמלים הכול נכוןמושיקו (שכול מי שהיה בטווח של ק"מ מכיר אותו) היה אחראי לכמה מהקטעים מהצחיקים
היה לו תמיד מה להגיד למפקדים והוא נפל להמון עונשים אז ביום החמישי (שהעונשים בו כבר יותר קלים) הוא החליט לספור לכמה ידיים הפילו אותו עד ארוחת צהריים הוא כבר הגיע ל470 (חוץ ממה שהשאר עשו) אז הוא החליטלשתף את המפקד הסמל בכמות היידים שהוא עשה המפקד בתגובה פול למאה ..עכשיו יש לך 570

בהזדמנות אחרת (ביום של הברד) הוא ביקש לאחר שישבנו בערך 8 שעות בלי לזוז מהסמל הכלי שלנו לעשות מתיחות בישיבה המפקד אישר לו דקה אחרי זה מגיע סמל אחר ושואל אותו "מה אתה עושה?"
מושיקו שחשב שזה אותו סמל בתגובה המפקד אתה הרגע אישרת לי לעשות מתיחות
המפקד: מה אתה עושה אותי סנילי
מושיקו: המפקד אתה אישרת
המפקד: בוא נעשה מתיחות ביחד כנס למצב עקרב
מושיקו: אני לא יודע מה זה
המפקד טוב אז תעשה מאתיים אולר זה כבר יסדר אותך

היה כמובן את I.B האדיר אם הנשק השבור

ואת טום ותמיר אם השוטגאן שלא ישכח

אבל הכי מצחיק זה שאיזה הלם אחד שואל ביום השישי בשיחה אם הסמל
המפקד כול הגיבוש זה מציק לי מזה ציקמוק
המפקד הסמל (שבור הדיסטנס) ציקמוק זה שאני חוזר עכשיו לחברה שלי בת"א מת מרעב אחרי שבוע שאכלתי אוכל לא יותר טוב מכם מבקש ממנה שתכין לי משהו לאכול והיא שולחת אותי לקנות משהו בסופר ולאכול ארוחת פועלים זה ציקמוק

הסמל גם סיפר שבאחת הארוחות שקיבלנו מלפפונים חמוצים כולם ביקשו ממנו תוספת (דבר מאוד לא מקובל) הוא והסמלים האחרים בהתחלה חילקו קצת מה שהיה ואז הם החליטו לבדוק מה מיוחד במלפפונים החמוצים פתחו חבילה וכולם התלהבו (הוא מדגים אם היד תנועה של אכילת מלפפון ואומר משהו כמו "וואי זה היה בסט")
אז הם החליטו להחביא את הקופסאות שימורים ולא להחזיר אותם לרס"פ והם התפנקו אליהם כול הגיבוש.

קיצר היה גיבוש מצחיק לאללה מה שאגב לא מפחית מהקושי שלו

ישן 20-05-2006, 12:53

אני במכבי
בתגובה להודעה מספר 133 שנכתבה על ידי jimihendrix שמתחילה ב "שאלה לmistarev 41"

עד כמה שזה נשמע מצחיק, אבל אני מתאמן במכבי ירושלים בהתעמלות קרקע. למרות שאני אישית לא בתחרותי, בטוח שמעת עלינו אם היית בתחרות בזכרון יעקוב שבת שעברה....חברים שלי לקחו שמה מקומות מכובדים. וכולם שם רוצים להיות טייסים, זה צחוקים....הם מאמנים אותי אישית בתמורה לסיפורים מירפ"אות וגיבוש....לזה אני קורא עסקה משתלמת

נ.ב. : שאלה לARZIV: אתה זוכר כמה בדיחות מהתחרות בדיחות של פלוגה ב'?

נערך לאחרונה ע"י mistaarev41 בתאריך 20-05-2006 בשעה 12:59.
ישן 21-05-2006, 06:54
צלמית המשתמש של Arziv
  Arziv Arziv אינו מחובר  

חבר מתאריך: 23.08.04
שלח הודעה דרך ICQ אל Arziv שלח הודעה דרך MSN אל Arziv
בתגובה להודעה מספר 135 שנכתבה על ידי mistaarev41 שמתחילה ב "אני במכבי"

אני זוכר את זאת עם הילדה הקטנה - אבל אני אכתוב אותה לא מצחיק...
בכל מקרה:

איך קוראים לערבי מיפו? מוחמד, אבל זאת לא חכמה כי ככה קוראים לכולם.
איך קוראים לזונה שגרה ליד הים? מרינה.

ילד קטן חוזר מהגן ואומר לאמא שלו: "אמא, כולם בגן צחקו עליי היום שאני רמבו".
האמא שואלת : "אתה רוצה שאני אספר לגננת חמודי?
אז הילד עונה לה (תוך כדי קשירת סרט אדום על הראש) בקרביות : "לא אמא, זאת המלחמה שלי"

מה יותר מזוויע משישה תינוקות בצנצנת?
תינוק בשש צנצנות

ולפי דעתי לגולת הכותרת של תחרות הבדיחות?
מה ההבדל בין טייס לאלוהים? אלוהים לא חושב שהוא טייס...
הסמל התפוצץ מצחוק ולא ויתר על קריאות "לא מצחיק" ככה שזה היה ממש מצחיק!

נערך לאחרונה ע"י Arziv בתאריך 21-05-2006 בשעה 06:59.
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 11:10

הדף נוצר ב 0.22 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר