לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה    ברוכים הבאים לפורום צילום!!!       אוסף אתגרי הצילום של כל הזמנים   מצגת-סרטון ישראל 3 מוכנה כעת להפצה, לצפייה לחצו כאן חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > תרבות ואמנות > צילום סטילס ווידאו
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 17-05-2006, 08:21
צלמית המשתמש של Olegis
  Olegis Olegis אינו מחובר  

חבר מתאריך: 01.07.02
המלצה חמה - HD80 Hyperdrive

למי שלא מכיר, מדובר בכונן חיצוני שמאפשר שמירת תמונות ע"י העתקה מכרטיסי הזיכרון. בין הגדולות העיקריות של המכשיר :

1. מהירות העברת הנתונים מהכרטיס אל המכשיר - מדובר האחד ההתקנים המהירים ביותר בעולם, הוא "שופך" כרטיס של 1 ג"ב בפחות מ-2 דקות.
2. מבנה מוקשח - בנוי מרובו מאלומיניום מוברש.
3. בעל פונקציית אימות העתקה (מוודא שהקבצים הועתקו כמו שצריך).
4. ניזון מ-4 סוללות AA (חשוב מאוד !).
5. חיי סוללה ארוכים מאוד - לפי טענת היצרן ניתן להעביר עד 80 ג"ב בטעינה אחת.
6. אין כפתורים חיצוניים, והאמת היא שלא צריך אותם, ההפעלה היא פשוטה מאוד (מכניסים כרטיס, מדליקים וההעתקה מתבצעת באופן אוטומטי).
7. מטען פנימי מהיר לסוללות ניקל-מטאל.

ניתן להשיג במספר נפחים ואפילו להזמין את "הקופסא" לבד ולהתקין הרדיסק לבד (ההתקנה פשוטה מאוד). אני קניתי את הדגם עם 60 ג"ב, ב-239$, כולל משלוח ב-UPS (לקח 4 ימים, עד הבית). שימו לב - כעת מופיעה באתר שלהם הודעה שלפיה היצרן לא עומד בלחץ ההזמנות, לכן המכשירים לא יסופקו לפני 29 במאי, אבל קיים בונוס למי שמזמין עכשיו - 8 סוללות של 2500 mAh ומטען לרכב. אני קיבלתי 8 סוללות של קודאק משום מה, עכשיו הם נותנים סוללות של סאניו.

בקיצור - מומלץ מאוד !

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 17-05-2006, 08:47
צלמית המשתמש של גודלן-ארז
  גודלן-ארז גודלן-ארז אינו מחובר  

חבר מתאריך: 31.03.06
שלח הודעה דרך MSN אל גודלן-ארז
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי Olegis שמתחילה ב "המלצה חמה - HD80 Hyperdrive"

מפריע לי שהוא משתמש בהרדיסק סטנדרטי

הרדיסקים לא נועדו לעמוד זמן רב בטלטולים.
אני הייתי מעדיף IRIVER... נוקשה מאוד ויועד להיות נגן מדיה נייד מה שאומר שהוא
תוכנן לשאת טילטולים, מכות ותנאי מזג אויר.
והנ"ל למרות שאין לי ספק שהוא חלופה מצויינת עצם העובדה שהוא משתמש בהרדיסק סטנדרטי
מעלה חשש בליבי ועצם המידות ה"לוחצות" של הפריט לא מראה לי איך הם יכלו לדחוף לשם מנגנון
לריכוף זעזועים כמו המארזים סטנדרטיים להרדיסקים חיצוניים.
אבל תתחדש ועצה שלי אל תטלטל אותו יותר מידי ותפתח ותבדוק שההרדיסק שסיפקו לך
הוא מחברה איכותית (הוראות באתר שלהם).

Temp Web Site: picasaweb.google.com/erez2006

נערך לאחרונה ע"י גודלן-ארז בתאריך 17-05-2006 בשעה 08:55.
ישן 17-05-2006, 09:15
צלמית המשתמש של Olegis
  Olegis Olegis אינו מחובר  

חבר מתאריך: 01.07.02
בתגובה להודעה מספר 2 שנכתבה על ידי גודלן-ארז שמתחילה ב "מפריע לי שהוא משתמש בהרדיסק..."

זה לא בדיוק הרדיסק סטנדרטי, אלה הרדיסקים של מחשבים ניידים שמטבעם מתאימים יותר לטלטולים ולמכות (כשהם לא פועלים, כמובן). לגבי יצרנית ההרדיסק - זה או פוג'יטסו או סיגייט (לפי מה שראיתי באחד הפורומים בחו"ל). מה זה חברה לא איכותית ?

לגבי נגנים כגון Iriver - הם מבוססים לרוב על זיכרון פלאש, מה שאומר שהם לא מגיעים לנפחים גדולים, והדגמים שכן מציעים נפחים רציניים - מבוססים גם הם על הרדיסקים, לכן אני לא רואה יותר מדי הבדלים הקטע הזה. מה גם שנגנים כאלה עולים הרבה יותר מכונן נייד שמתאים רק להעברת תמונות ... כמו כן, נדיר מאוד למצוא נגן שיש לו אפשרות להכנסת כרטיס זיכרון CF.

נערך לאחרונה ע"י Olegis בתאריך 17-05-2006 בשעה 09:19.
ישן 21-05-2006, 06:47
  Boss11 Boss11 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 17.01.04
שלח הודעה דרך MSN אל Boss11
.
בתגובה להודעה מספר 3 שנכתבה על ידי Olegis שמתחילה ב "זה לא בדיוק הרדיסק סטנדרטי,..."

ציטוט:
במקור נכתב על ידי Olegis
זה לא בדיוק הרדיסק סטנדרטי, אלה הרדיסקים של מחשבים ניידים שמטבעם מתאימים יותר לטלטולים ולמכות (כשהם לא פועלים, כמובן). לגבי יצרנית ההרדיסק - זה או פוג'יטסו או סיגייט (לפי מה שראיתי באחד הפורומים בחו"ל). מה זה חברה לא איכותית ?

לגבי נגנים כגון Iriver - הם מבוססים לרוב על זיכרון פלאש, מה שאומר שהם לא מגיעים לנפחים גדולים, והדגמים שכן מציעים נפחים רציניים - מבוססים גם הם על הרדיסקים, לכן אני לא רואה יותר מדי הבדלים הקטע הזה. מה גם שנגנים כאלה עולים הרבה יותר מכונן נייד שמתאים רק להעברת תמונות ... כמו כן, נדיר מאוד למצוא נגן שיש לו אפשרות להכנסת כרטיס זיכרון CF.

אולג היי

הרשה לי לתקן אותך.. במשהו קטן..

דיסק קשיח של מחשבים ניידים 3.5 אינץ' הם הדיסקים הקשיחים ההכי רגישים . לכן אומרים לא להתהלך ולתלתל את המחשב הנייד כאשר הדיסק קשיח שלו עובד.. המחט לא יושבת 100 אחוז על הפלטה ואם ננענע את הדיסק קשיח נישמע את המחט רוקדת לה בפנים..

בכללי כל דיסק קשיח לא מומלץ לנענע או לתלתל אך הדיסקים הקשיחים אשר מצויים במחשבי הPC
הביתיים או המשרדיים הם פחות פגיעים ויותר עמידים.. שאומר שאם אני יזרוק על הריצפה דיסק קשיח של PC הסבירות שהוא יחזור אח"כ לעבוד דיי גבוהה. בהשוואה לדיסק קשיח של מחשב נייד.. אם הוא יפול משמעותו היא שהדיסק עלול להפגע בסבירות יותר גבוהה מכיוון שהוא פחות מסיבי מהדיסק של הPC

וכאן אני חושב שהכי טוב זה איחסון על גבי זיכרון FLASH אם קיים דבר כזה.. אם לא אז רק להשתדל לא לרוץ או להשתולל יותר מדיי עם הדיסק קשיח

אני במקצועי טכנאי מחשבים ורשתות תקשורת ולכן אני מגיב על דבריך.. לא בכוונה לפגוע. זה מה שאני חושב ויודע מנסיון מקצועי

ישן 17-05-2006, 09:34
צלמית המשתמש של xnir
  xnir xnir אינו מחובר  

חבר מתאריך: 01.11.02
Facebook profile
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי Olegis שמתחילה ב "המלצה חמה - HD80 Hyperdrive"

חסר לו רק מוניטור לצפייה בתמונות כדי שאחליף את ה VP 6210 שלי
שמבחינתי זה הדרך הכי טובה לוודא שהתמונות הועתקו בשלום

ציטוט:
במקור נכתב על ידי Olegis
למי שלא מכיר, מדובר בכונן חיצוני שמאפשר שמירת תמונות ע"י העתקה מכרטיסי הזיכרון. בין הגדולות העיקריות של המכשיר :

1. מהירות העברת הנתונים מהכרטיס אל המכשיר - מדובר האחד ההתקנים המהירים ביותר בעולם, הוא "שופך" כרטיס של 1 ג"ב בפחות מ-2 דקות.
2. מבנה מוקשח - בנוי מרובו מאלומיניום מוברש.
3. בעל פונקציית אימות העתקה (מוודא שהקבצים הועתקו כמו שצריך).
4. ניזון מ-4 סוללות AA (חשוב מאוד !).
5. חיי סוללה ארוכים מאוד - לפי טענת היצרן ניתן להעביר עד 80 ג"ב בטעינה אחת.
6. אין כפתורים חיצוניים, והאמת היא שלא צריך אותם, ההפעלה היא פשוטה מאוד (מכניסים כרטיס, מדליקים וההעתקה מתבצעת באופן אוטומטי).
7. מטען פנימי מהיר לסוללות ניקל-מטאל.

ניתן להשיג במספר נפחים ואפילו להזמין את "הקופסא" לבד ולהתקין הרדיסק לבד (ההתקנה פשוטה מאוד). אני קניתי את הדגם עם 60 ג"ב, ב-239$, כולל משלוח ב-UPS (לקח 4 ימים, עד הבית). שימו לב - כעת מופיעה באתר שלהם הודעה שלפיה היצרן לא עומד בלחץ ההזמנות, לכן המכשירים לא יסופקו לפני 29 במאי, אבל קיים בונוס למי שמזמין עכשיו - 8 סוללות של 2500 mAh ומטען לרכב. אני קיבלתי 8 סוללות של קודאק משום מה, עכשיו הם נותנים סוללות של סאניו.

בקיצור - מומלץ מאוד !

תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 21:58

הדף נוצר ב 0.07 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר