לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > תרבות ואמנות > אנימה ומנגה
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 17-05-2006, 11:27
צלמית המשתמש של Thedarkdragon
  משתמש זכר Thedarkdragon Thedarkdragon אינו מחובר  

חבר מתאריך: 04.08.05
שלח הודעה דרך ICQ אל Thedarkdragon שלח הודעה דרך MSN אל Thedarkdragon
טריגן: דעה אישית+סיקור

סיימתי לראות עכשיו את 26 הפרקים של TRIGUN.
בגדול, זאת אנימה ממש חמודה וכדי לראות אבל... המבנה שלה ממש מוזר לדעתי.
בערך 10 פרקים הראשונים הם שטותיים לגמרי ומוזרים אבל אולי מצחיקים לחלק ממכם... אני אישית ראיתי פרקים 1-7 בערך ועזבתי את זה בגלל השטותיות ואז אמרו לי שמפרק 10 זה הופך להיות נורמלי אז המשכתי מפרק 10 (וזה באמת היה הרבה יותר רציני יחסית לפרקים הקודמים) . והדילוג על פרקים לא הרס לי בכלל ולא היה חסר לי מידע או משהו.

קיצר, בגדול, אנימה ממש חמודה ואני ממליץ לראות. אהבתי איך נראה ואש כשמראים אותו חצי ערום ^^ (לא, אין לי נטיות. למי שיראה את זה או ראה את זה כבר כנראה מבין למה אני מתכוון).

נערך לאחרונה ע"י DarkWing108 בתאריך 17-05-2006 בשעה 13:14.
חזרה לפורום
ישן 17-05-2006, 12:58
צלמית המשתמש של Thedarkdragon
  משתמש זכר Thedarkdragon Thedarkdragon אינו מחובר  

חבר מתאריך: 04.08.05
שלח הודעה דרך ICQ אל Thedarkdragon שלח הודעה דרך MSN אל Thedarkdragon
סיקור
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי Thedarkdragon שמתחילה ב "טריגן: דעה אישית+סיקור"

ז'אנר: הרפתקאות, מדע בדיוני, פעולה, קומדיה סטודיו: Madhouse Productionשנת פרסום: 1998מספר פרקים: 26דירוג המשתמשים: 8.8/10
סיפור הסדרה מתרחש בכוכב אחר שמזכיר את המערב הפרוע. בכוכב הזה עומד איש אחד במרכז העניינים. האיש הזה, 'ואש', שראשו שווה 60,000,000,000 דולר בעוון סיפורים בדויים שעוברים מפה לאוזן באיזור, עובר הרפתקאות מוזרות ומסעירות במהלך הסדרה.

ואש, הוא אקדחן מצויין ותמים, שנאלץ להתחמק מעשרות ציידי ראשים שרוצים את הפרס העצום שמונח על ראשו. במהלך פגישה לא נעימה עם מספר ציידי ראשים, הוא מכיר לראשונה את מריל סטרייף ומילי טומפסון, שתי סוכנות ביטוח קשוחות היודעות להשתמש באקדח, שמחפשות אחר ואש הידוע. לאחר שדרכם של ואש וסוכנות הביטוח (שלא היה להן אפילו שמץ שהאיש המוזר שכרגע נפגשו איתו הוא ואש שהן מחפשות) נפרדות, הם ממשיכים להיפגש שוב ושוב במצבים מוזרים, ורק אחרי הרבה זמן הן מבינות שבעצם הוא האיש שאחריו הן מחפשות.

במהלך הסדרה, ואש עובר חוויות מוזרות, מצחיקות ומסעירות, שמהן הוא תמיד מצליח להתחמק בעזרת כישורי האקדח שלו אבל בעיקר בזכות המון מזל.

תמונות:
תמונה 1
תמונה 2
תמונה 3
תמונה 4
תמונה 5
תמונה 6
תמונה 7
(הסיקור בחסות האתר http://www.animes.co.il והתמונות בחסות היכולת שלי לחפש בגוגל ^^)

נערך לאחרונה ע"י Thedarkdragon בתאריך 17-05-2006 בשעה 13:09.
חזרה לפורום
ישן 17-05-2006, 13:41
צלמית המשתמש של Bakagami
  Bakagami Bakagami אינו מחובר  

חבר מתאריך: 30.11.04
בתגובה להודעה מספר 3 שנכתבה על ידי Thedarkdragon שמתחילה ב "סיקור"

ציטוט:
במקור נכתב על ידי Thedarkdragon
במהלך הסדרה, ואש עובר חוויות מוזרות, מצחיקות ומסעירות, שמהן הוא תמיד מצליח להתחמק בעזרת כישורי האקדח שלו אבל בעיקר בזכות המון מזל.

בעיקר בזכות המון מזל? קצת פספסו פה לגמרי את הפואנטה בסיקור הזה...
בגלל האישיות הייחודית שלו, לא רק שואש עושה דברים על אנושיים, הוא גורם לאותם דברים להראות
כאילו שהוא עשה אותם בטעות...

לגביי הפוטנציאל האמיתי שלו... יש רמיזות לא קטנות במהלך הסדרה, אבל הוא נחשף לראשונה במלואו
בזמן הקרב עם Rai-Dei the Blade, כאשר התערבות חיצונית גורמת לואש להראות את מלוא כוחו...

יוהן וולפגנג וון גתה - 28.06.1876

חזרה לפורום
ישן 17-05-2006, 16:44
צלמית המשתמש של Bakagami
  Bakagami Bakagami אינו מחובר  

חבר מתאריך: 30.11.04
בתגובה להודעה מספר 5 שנכתבה על ידי DarkWing108 שמתחילה ב "לא רק שם"

אני לא מפרט כי אני לא רוצה להכנס לספויילרים, אבל בסדרה יש רמיזות החל מהפרק הראשון.

והאנג'ל ארם היא אמנם משהו יוצא דופן, אבל זה עדיין חלק ממנו. הוא אמנם לא מפעיל את זה מרצון,
אבל הכוח שלה נובע ישירות ואך ורק ממנו. כמובן שבניגוד לנייבס, הוא בחיים לא ישתמש בדבר כזה מבחירה.
בהשוואה לכל אדם על הכוכב הזה, כולל הגאנג-הו גאנז, לואש ונייבס יש עוצמה בלתי נתפסת.
זה שואש בוחר להסתיר אותה ולהשתמש בה בשיא הזהירות בשביל לא לפגוע באנשים ולא לגלות את
הזהות האמיתית שלו, זה בדיוק היופי של הדמות שלו.

וללכת לקרוא לזה בתקציר "המון מזל" פשוט מראה שמי שכתב את התקציר הזה במקור לא הבין שום דבר מהסדרה.

יוהן וולפגנג וון גתה - 28.06.1876

חזרה לפורום
ישן 17-05-2006, 19:40
  Xpression_art Xpression_art אינו מחובר  

חבר מתאריך: 29.08.05
שלח הודעה דרך ICQ אל Xpression_art שלח הודעה דרך MSN אל Xpression_art
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי Thedarkdragon שמתחילה ב "טריגן: דעה אישית+סיקור"

אולי מהסיבה הפשוטה שזו לא סידרה לחובבנים.. זה כמו להתחיל לראות אנימה ישירות מאבנג'ליון צריך אנימות הכנה לפני וצריך להכיר את הסגנון של הבמאי זה כמו למשל בספרות זולה וכלבי אשמורת..לכאורה הם נראים סרטים ממש מפגרים אבל ברגע שאתה מכיר את סגנון הבימוי וההפקה של טרנטינו אלו הופכים להיות הסרטים הכי טובים שנכתבו איי פעם.. אותו דבר בטריגן..פשוט.. לא סדרה לחובבנים.. לפי דעתי היא אחת הסדרות הכי טובות שנעשו איי פעם עם דמות עמוקה מקורית ומסתורית
וצריך להבין בכדי לאהוב..בערך כמו בוויסקי...וואש ד'ה יומניוד טייפון פשוט סדרה למופת. תראה גם 'אוובוי בי בופ אולי תקבל קצת מושג

חזרה לפורום

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 21:17

הדף נוצר ב 0.07 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר