לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה שנה טובה וגמר חתימה טובה לכל החברים ובני משפחותיהם !!! :-) חג שמח !!! חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חברה וקהילה > מה שבלב
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 27-05-2006, 12:24
צלמית המשתמש של charm
  משתמש זכר charm מנהל charm אינו מחובר  
So much to do So little time

חבר מתאריך: 23.06.03
שלח הודעה דרך ICQ אל charm שלח הודעה דרך MSN אל charm Facebook profile
השבוע שלי
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי Gwenhwyfar שמתחילה ב "אשכול החוויות השבועי :)"

כיוון שלא ראיתי שעשו פה אשכול לשבוע הזה אז המשכתי את השבוע הקודם:
לי היה שבוע עמוס
זה מתחיל ב3 בבוקר שאז אני קם לחלק עיתונים (ואם אתם שואלים למה עיתונים אז זה התחיל כמעט לפני שנה כשהיה לי חודש מת בעבודה וכיוון שאני עצמאי אי אפשר להרשות שלא תיהיה הכנסה ולכן התחלתי לחלק ולאחר מכן שהעבודה חזרה ראיתי שזה לא נורא בכלל לחלק שעתיים ולקבל על זה 2500 ש"ח וזה משאיר את שאר היום פנוי ובנוסף זה כושר שבעזרתו הורדתי 5 קילו ויש כמובן עיתונים חינם אז מה רע ) לאחר מכן אני הולך לנוח שעתיים בזמן שהנסיכה יושנת ובסביבות 10 היא מתעוררת ואז צריך להאכיל להחליף חיתול ובעיקר להיות איתה עד שהאמא חוזרת בסביבות 3 ואז יש ארוחת צהריים והולכים לעבודה השנייה והעיקרית שהיא הלקוחות עם בעיות המחשבים וכך נגמר לו היום וכך גם נגמר השבוע אז כמו שאתם רואים הוא דיי עמוס אבל אין תלונות

שיהיה המשך שבת מקסימה

תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה מנהל פורום תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה"מה שבלב"

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 28-05-2006, 00:35
צלמית המשתמש של wolfwolf89
  wolfwolf89 wolfwolf89 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 16.06.05
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי Gwenhwyfar שמתחילה ב "אשכול החוויות השבועי :)"

שבוע עמוס ונחמד
זה התחיל ביום שני עם טעם העיר, שהיה סבבה ביותר..
ואכן חזרתי לשמה יומיים אחרי ביום רביעי, היה גם סבבה, אבל לא כמו יום שני תכלס (ואם אתם חושבים שאני מטורף, זה 10 דקות הליכה מהבית שלי.. )
יום חמישי ושישי היו לי 2 מגנים במתמטיקה, שעברו לי מצויין ואני עשוי לקבל 100 (מה שאומר אחד הקאמבאקים בכל הזמנים, 20 במגן הראשון, 95+- בשתיים האחרונים).
וביום שישי בערב היה לי יומולדת 17, צעד אחד לפני ה18 המיוחל, עשינו מסיבת יומולדת קטנה בפארק הירקון עם תחושת אפטר טעם העיר, ואכן ראינו הרבה חבילות מסטיקים מנגו שחולקו חינם זרוקות על הדשא, היה נחמד, אבל נגמר מהר בנוסף לתאקלים קטנים בין הידידות לחברים (שאין ביניהם כימיה מדהימה בלשון המעטה..), ואז אחר כך נגמרה המסיבה באיזה 1, ואני המשכתי עם הידידות לבית של אחת מהן עד 4-5 בערך, וקמתי בשעה דומה יום אחרי אחר הצהריים וזרמתי עם היום הזה לקנות בגדים לבר מצווה של אח שלי שבוע הבא (שאנחנו ואמא שלי נולדנו שלושתינו באותו יום...26 במאי יום גדול )

ומחר תחילתו של עוד שבוע עמוס לו.... אבל יעבור בכיף
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 20:00

הדף נוצר ב 0.06 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר