לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > מחשבים > תוכנה ומשחקי מחשב
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
האשכול נעול

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 19-05-2006, 22:10
  ishay07 ishay07 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 19.05.06
לשחק GTA SA ברשת

הורדתי תתוכנה כדאי לשחק ברשת נכנסתי למטה לגליון של אינטרנט והתוכנה הביא לי מלא סרברים ליכנס אליהם ולשחק ברשת אבל כאשר אני מתחבר לסרבר כלשהו הוא נכנס לי למשחק ולדף הרגיל עם התפריט הרגיל של GTA אני מתכוון לאיפה שכתוב להתחיל תמשחק מחדש או משחק שמור אז אני מתחיל תמשחק מחדש והוא מתחיל להראות לי תסרטון של ההתחלה של המשחק או שאני נכנס לשמירה שלי ואין שום שחקן אחר אני משחק רגיל עושה תמשימות של המשחק רגיל כאליו אין לי תוכנה, אותם משימות הכל אותו הדבר כמו שהיה לפני. וזה בכלל לא מראה לי שזה ברשת מה אני אמור לעשות כדאי לשחק אולי לשנות משהו?? ניסתי הרבה סרברים והכל אותו הדבר נכנס לי למשחק רגיל למה?? מישהו יכול פה לעזור פעם אחת ולתמיד כדאי שבאמת נצליח לשחק ברשת למה אני לא מצליח לשחק ברשת ואני מאוד רוצה לשחק תודה מראש.

הנה תמונה של התכונה אולי מישהו יודע מה אני צריך לעשות שם אולי הבעיה בתוכנה??

[התמונה הבאה מגיעה מקישור שלא מתחיל ב https ולכן לא הוטמעה בדף כדי לשמור על https תקין: http://planet.nana.co.il/cold07/jjjjty.JPG]

נערך לאחרונה ע"י ishay07 בתאריך 19-05-2006 בשעה 22:21.
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 22-05-2006, 17:44

בתגובה להודעה מספר 3 שנכתבה על ידי kl4u5 שמתחילה ב "גם לי היתה פעם בעיה כזאת חחח"

סידרתי את זה עכשיו זה נכנס לי למשחק אבל כאשר אני נכנס למשחק ומתחיל לשחק ברשת אני רואה רק תמסך עם השלט של העיר VINEWOOD אני מזיז תשחקן שלי ואני רואה אותו הולך אבל המסך לא עוקב אחריו הוא נשאר באותו מצב למה?? הכוונה שאם אני ירוץ איתו למקום אחר המסך לא יעקבו אחריו המסך ישאר באותו מצב שמאיפה שהוא התחיל תמשחק ב(אותו מקום שנמצא השלט שלה עיר על הכביש והכל עובד ציפורים עפות בשמיים ורגיל) ואני לא יראה אותו כאילו במפה אני רואה לאן הוא מתקדם אבל במסך לא כי המסך לא עוקב אחרי השחקן הוא נשאר באותו מקום למה זה קורה ואיך אני מסדר את זה??

הנה תמונת המצב אני זז עם השחקן אך המסך לא עוקב אחרי שאני יוצא מהגבולות שלו וגם אין שחקנים אני חושב ומה כתוב בצד המסך??.
תודה רבה לעוזרים

תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה

נערך לאחרונה ע"י ishay07 בתאריך 22-05-2006 בשעה 17:54.
ישן 30-05-2006, 22:13

בתגובה להודעה מספר 11 שנכתבה על ידי kl4u5 שמתחילה ב "1. אתה בטוח שהתקנתה לאותה..."

ציטוט:
במקור נכתב על ידי kl4u5
1. אתה בטוח שהתקנתה לאותה תקייה של GTA?
2. בכדי לשחק בגרסה המולטיפלייאר של SA-MP, אסור שיהיה לך "מודים" מותקנים (כל מיני תוספות למשחק!). מותקן אצלך?
3. פיירוול כנ"ל, אוליי מותקן אצלך? (אני סוגר את פיירוול כדי לשחק במשחק).
4. ולפי התמונה שהראתה לנו: "כתוב שיש לך גרסה לא נכונה של המשחק" כלומר המשחק שלך הוא לא גרסה של 1.00 - אני חושב כך אוליי.. ודא שיש לך משחק מקורי ולא איזה RIP

התקנתי לאותה תקייה אין לי מודים או משהו הפיירוול סגור אצלי ויש לי תגרסה 1.00 של GTA אולי הבעיה במשחק זה שאני מתקין רק תדיסק הראשון של המשחק כי אין לי תשני (ואז הוא לא מתקין לי תצלילים מוזיקה וקולות של המשחק)יכוליות שזאת הבעיה?
האשכול נעול

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 20:16

הדף נוצר ב 0.08 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר