לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > מחשבים > חומרה ורשתות
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 19-05-2006, 23:23
  shoval02 shoval02 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 19.05.06
לינוקס בעית התנתקות ברשת אלחוטית באמצעות נתב BFOCUS 352

שלום לכולם !
אתמול קיבלתי את הנתב BFocus 352+ מכיוון שרציתי לחבר את המחשב הנייד שלי ברשת אלחוטית למחשב הפרטי (הגדול) שלי. אתמול חיברתי את הנתב וסידרתי ב : 10.0.0.138 את הגדרות המשתמש והסיסמא שלי לאינטרנט ובכך כעת האינטרנט תמיד מחובר ללא צורך בהתקשרות. היום החלטתי שעדיף שתהיה הבטחה ולכן שמתי הצפנה WEP של 64 ביט מכיוון שאני חושב שזה מספיק לרשת ביתית.. ואין צורך ביותר מזה. בקיצור שמתי את ההבטחה הזאת ואף פתחתי פורטים לצורך תוכנת האימיול בשביל שלא יהיה LowID ואכן סידרתי שיהיה HighID. הבעיה שלי היא שבזמן שאני במחשב הנייד באינטרנט הוא מרבה להתנתק לי מהאינטרנט ולהתחבר לאחר מספר שניות מחדש כל פעם. עוצמת האות היא טובה מאוד והמחשב הנייד ממוקם דיי קרוב לנתב האלחוטי שבחדר ליד. איניני מבין ממה נובעת הבעיה שהאינטרנט פה כל כמה דקות מתנתק וזה ממש ממש מפריע לי. אם מישהו יוכל לעזור לי ולהסביר לי אני יודה לו מקרב ליבי.
אם זה משנה משהו אז בשני המחשבים יש SP2 ובשניהם הפיירוול של XP עובד ופעיל. במחשב הרגיל שלי יש אנטיוירוס NOD32 ובמחשב הנייד יש NORTON שכולל גם את האינטרנט סיקיורטי אך ביטלתי אותו והשארתי בנורטון רק את האנטי וירוס.

תודה רבה רבה לעוזרים =)
שובל

נערך לאחרונה ע"י shoval02 בתאריך 19-05-2006 בשעה 23:26.
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 23:09

הדף נוצר ב 0.05 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר