לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה בבקשה לא לפרסם לינקים לאתרים מיסיונריים של דתות כלשהן בפורום - - הפורום נועד לדיונים ענייניים, ולא להפצת חומר מסיונרי חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > השכלה כללית > אמונות ודעות
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 18-08-2006, 09:13
  unqiue unqiue אינו מחובר  

חבר מתאריך: 12.09.05
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי slipkorn שמתחילה ב "סיאנס"

תראה, לפי היהדות אסור לעסוק בכשפים וזה כולל סיאנס. חברים שלי עשו סיאנס שנה שעברה פעמים די רבות. בכולם הם הזמינו אותה רוח שהיא הייתה נחמדה ובחלק לא קטן מהתשובות שלה היא צדקה, כלומר לגבי העתיד או סתם על אנשים שנמצאים מחוץ לחדר הסיאנס. פעם אחת הם הזמינו את אותה נשמה בשישי בלילה ובמקום הנשמה הזאת הופיעה להם נשמה רעה... זה מה שקורה בדר"כ בשישי אסור להזמין כי אז יכול ליפול עליכם שד וזה די סיכון כי הוא גם יכול לרדוף והוא משקר הרבה וזה מפחיד!
בפעם האחרונה שהם עשו סיאנס הם שאלו את הרוח הטובה שהם הזמינו כל הזמן אם זה בסדר שהם עושים סיאנס אז הוא אמר להם לא! ומאז הם הפסיקו.
בקיצר בימים הראשונים אחרי הסיאנס הראשון חבר של אמר לי שהוא פחד ללכת בחושך! הוא כל הזמן חשב כאילו הרוח מלווה אותו וזה מפחיד תאמין לי. אל תכנס לזה בכלל! ושתהיו בעניינים לפי הקבלה כן יש רוחות שמשוטטות בין שמים וארץ מכיוון שהם עדיין לא מוכנות לעלות לשמיים.

חזרה לפורום

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 07:03

הדף נוצר ב 0.05 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר