לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > מחשבים > חומרה ורשתות
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 20-05-2006, 19:54
צלמית המשתמש של רועי AZ
  רועי AZ רועי AZ אינו מחובר  

חבר מתאריך: 26.01.05
מיקרוסופט מפרסמת דרישות המערכת לוויסטה - NFC

מיקרוסופט מפרסמת דרישות המערכת לוויסטה חברת Microsoft פרסמה את דרישות המערכת המינימליות והמומלצות להרצה של מערכת ההפעלה החדשה שלה, Windows Vista
חברת Microsoft חשפה עד כמה חזקים צריכים להיות המחשבים כדי להריץ את מערכת ההפעלה הבאה שלה, Windows Vista. החברה סיפקה עצות לגבי המפרט הבסיסי הנחוץ להפעלת התוכנה בנוסף ליכולות הגבוהות יותר הדרושות כדי להוציא את המירב מ-Vista.

החברה גם מאפשרת הורדת כלי אשר יאפשר לאנשים לדעת באופן אוטומטי אם המחשב שברשותם יוכל להריץ את המערכת.

Microsoft אמרה כי Vista תגיע לחנויות ברחבי העולם בינואר 2007.

Vista, אשר נודעה בעבר בשם הקוד Longhorn, הינה העידכון החדש למשפחת מערכות ההפעלה Windows והיא מבצעת שינויים גדולים בדדרך בה התוכנה עובדת.

באופן מסורתי, כל גירסא חדשה של Windows מתחילה עידן חדש של קניית ומכירת מחשבים כאשר חברות וצרכנים מחפשים מחשבים אשר יוכלו להוציא את המירב מהיכולות החדשניות של הגרסא המעודכנת. Microsoft פרסמה דרישות מערכת 'מינימליות' ו'מומלצות' ל-Vista.

המינימום משמעותו שמערכת ההפעלה תפעל אך חלק מהאופציות החדשות לא יופעלו. הדרישות ה'מומלצות' משמעותן המפרט הדרוש בכדי להרוויח מכל האופציות והיכולות החדשניות של החבילה.

לדוגמא, אחד מהשינויים הגדולים ב-Vista הינו המראה הגרפי של ממשק המשתמש עצמו - אשר קיבל את הכינוי Aero. במערכת החדשה, החלונות והאייקונים בשולחן העבודה מוצגים כמודלים תלת-מימדיים - בדיוק כמו במשחקי מחשב רבים.

רק אלו אשר ברשותם מחשבים עם כרטיס גרפי בעל כמות מספקת של זיכרון יוכלו להשתמש בתצוגה התחת-מימדית הזו באופן מעשי. שינויים גדולים נוספים ב-Vista כוללים את הדרך בה היא עובדת עם סאונד ועם רשתות ביתיות.

Microsoft אף הפעילה אתר אינטרנט "היכונו ל-Vista" אשר יכול לעזור לאנשים לגלות אם המחשב שלהם יוכל להריץ את Vista, אם הם צריכים לשדרג את הזיכרון הפנימי או את כרטיס המסך, או אם הם צריכים מחשב חדש לחלוטין.

כאמור, החברה גם פירסמה תוכנה קטנה בשם Windows Vista Upgrade Advisor שיכולה לבדקות האם המחשב המדובר יוכל להריץ את המערכת.

המצב מסתבך מעט בגלל העובדה ש-Microsoft צפויה להשיק את Vista בשש גרסאות שונות. שלוש מהן יכוונו לשוק הביתי, שתיים לחברות גדולות ואחת לשווקים מתפתחים.

יצרני מחשבים רבים כבר מוכרים מחשבים אשר הם מתייגים כ"מוכנים ל-Vista". אין עוד מידע לגבי היכולות הדרושות ממחשבי Apple החדשים (בהם שבב של Intel) ולגבי האפשרות להרצת Vista עליהם.

There is no information yet about the abilities of Intel-based Apple Mac computers and whether they will be able to run Vista.

דרישות המערכת המינימליות

מעבד במהירות 800MHz, זכרון פנימי של 512 מגה-בייט, כרטיס מסך עם יכולות Directx 9, 15 גי'גה-בייט פנויים בכונן הקשיח.

דרישות המערכת המומלצות

מעבד במהירות 1Ghz, זיכרון פנימי של ג'יגה בייט, כרטיס מסך עם יכולת מוגדרת לעבודה עם ממשק המשתמש Aero ועם 128 מגה-בייט של זכרון, 15 ג'יגה-בייט פנויים בכונן הקשיח.

לא נורמליים!!! 15 ג'יגה מקום פנוי בהארדדיסק??....

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 21-05-2006, 09:24
צלמית המשתמש של MCGP
  MCGP MCGP אינו מחובר  

חבר מתאריך: 29.06.05
מיקרוסופט חרות, אבל אין ברירה ...
בתגובה להודעה מספר 6 שנכתבה על ידי The_Equivocator שמתחילה ב "למה דוס, על לינוקס לא שמעת? אתה יודע לא כולם משחקים במשחקים..."

לא רק שמשחקים אותה הטובים ביותר (והם לא), הם קובעים את חוקי המשחק כיוון שכל התוכנות, המשחקים והדרייברים רצים עליהם וכנ"ל החומרה שאנשים צריכים לקנות ולשדרג רק בשביל לרצות את המערכת הכבדה והשמנה שצורכת משעבים על ימין ועל שמאל על דברים שהיא, המשתמש והמחשב בכלל לא צריכים !

מערכת המחשב שלי לפי הדרישות שלהם עומדת בין המינימום לאופטימלי (אין גיגה זיכרון וגם אני לא מוכן להקציב 15 גיגבייט מההרד דיסק כי אז לא ישאר לי כלום [יש לי רק 80])

בתחלס אני לא כל כך מעוניין בגראפיקה ההדכנית שלהם כי לדעתי היא מסובכת מדי ואני מעדיף את הסיסית וחוץ מזה אני בתוח הווינדוס וויסטה לא מקנה שום חידוש משמעותי ...

בקשר למתחרה לינוקס, שוב פעם מייקרוסופט קובעת את חוקי המשחק (תוכנות, משקים, דרייברים, חומרה -למרות שאני בכלל לא נחוץ בהם) לכן אני לא יכול לעבור ללינוקס {וגם בגלל שבגלל סיבה מאוד מפגרת אני לא מצליח להתחבר שם לאינטרנט אז וויתרתי על הרעיון }
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 02:30

הדף נוצר ב 0.12 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר