לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > מוזיקה > מסיבות ומוזיקה אלקטרונית
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 21-05-2006, 22:47
  eliman eliman אינו מחובר  

חבר מתאריך: 22.04.05
בתגובה להודעה מספר 7 שנכתבה על ידי Bazay שמתחילה ב "חחח עאלק יוצר מעולה"

תראה מה אני שואל ותראה מה אתה עונה.. עזוב את הגיטרה שבאמת הוא היתלהב ממנה בהופעות שלו אבל יצא יפה.. היט אנד ראן באמת ממוסכר חרוש מאוס,למרות שברמיקס יש קצת שינוי. אני לא אהבתי את הטראקים הישנים שלו כלכך חוץ מכמה נדירים ביותר.. תשמע הגיטרה זה כבר יצירתיות, מוזיקה לא יכולה להיות בטראקים שלו כי זה טראנס... מחשבה גם כן יש המחשבה היא האם להוציא את הגיטרה ולעשות את כל הטראקים איתה וכל ההשקעה שלו או האילטור אין לי מושג מה זה היה.. קיצר יש לך כמה סיבות מטופשות לשנוא את סקאזי וזה ברור שיש לך משהו נגדו.. אבל בכל זאת אני דיברתי על הטראק ספציפי וגם אם לא אהבתה תן דוגמא למשהו יפה שאהבתה.. שנראה מה אתה שווה..

VATOS LOCOS 4 EVER

חזרה לפורום
ישן 23-05-2006, 02:09
  Bazay Bazay אינו מחובר  

חבר מתאריך: 04.11.01
הוא בכלל לא עושה פול און
בתגובה להודעה מספר 11 שנכתבה על ידי Angel_1 שמתחילה ב "שמע אחי"

והוא מקפיץ קהל בגלל שהמטרה היחידה של הטראקים שלו זה להקפיץ קהל... ערסים שאוהבים טראנס במסיבות וטראנס באוטו בשביל הפוזה חולים עליו. לעומת זאת אנשים שאשכרה אוהבים את הסוג מוזיקה אלקטרונית הזאת, שנקראת טראנס, ושומעים אותה בבית, שמים לב לעובדה שהוא פשוט לא משקיע כלום בטראקים שלו וזה מגעיל לשמוע. הוא יושב באולפן, מגנן 2-3 אקורדים בגיטרה שלו, שם אותה לאורך כל הטראק, מוסיף את הבאס ליין המגעיל שלו, מבקש מחברים ללייבל שיסנטזו לו סאונדים לטראק, והנה יש לו 7 דקות של להיט.

נערך לאחרונה ע"י Bazay בתאריך 23-05-2006 בשעה 02:18.
חזרה לפורום
ישן 22-05-2006, 12:57
צלמית המשתמש של ~psysex~
  ~psysex~ ~psysex~ אינו מחובר  

חבר מתאריך: 10.05.05
בתגובה להודעה מספר 19 שנכתבה על ידי eliman שמתחילה ב "מי שבאמת אוהב טראנס לא יגיד..."

ציטוט:
במקור נכתב על ידי eliman
מי שבאמת אוהב טראנס לא יגיד לך את זה ומי שאמר לך את זה שמע את ההיט אנד ראן פעם או פעמיים זה חרטא עצבנה אחי חוץ מיזה מלא היוצרים של הטראנס הם ישראלים:

סקאזי
GMS
פנומנל אטק
אסטריקס
פסיקראפט
אינפקטד מאשרום
פישי הגדול
וויד
STAR-X
מאפיה
אייל ברקן
יאהל
אלין פרוג'קט
אסטרל פרוג'קט
גם לטיסטו יש כמה טראנסים
והרשימה עוד ארוכהההההההההההההה.....
ומי אתה שאתה מחליט או אומר שטראנס זה לא להמונים?!?!?!?!?!? תן לי סיבה אחת למה..
הטראק הזה בעיקרון של שתיהם..
באמת יש לו את בעיה אם הגיטרה הוא מגזים קצט אבל הוא ישנה אני מאמין שכן..

אני בתור אחד ששומע טראנס הרבה מאוד שנים נראה לי מבין קצת יותר ממך.
טראנס אף פעם לא הייתה מוזיקה להמונים גואה תמיד היה אנדרגראונד גם ניצחונות גם פול און בהתחלה היה די אנדרגראונד אבל הוא התמסחר מאוד.
רואים שאתה לא אחד שהרבה זמן בתחום הטראנס.
ואם תקרא את הכתבה המטומטמת במוסף 7 לילות של הסופה"ש האחרון תבין למה אני קורא לסקאזי ממוחסר, והנה ציטוט מהקטע"הודו זה גרוע הכל שם גרוע , בברזיל הכל טוב אנשים ישר מתחברים למוזיקה אתה נותן להם בום בום בום והם יש רוקדים"
זה ציטוט של סקאזי , ואם הייתי מולו ברגע שהוא אמר את זה הייתי מביא לו פיצוץ לה פרצוף איזה חוצפה יש לבן אדם להגיד שהודו זה מקום גרוע הריי משם התחילה כל סצנת הטראנס הפסיכודלי.
סקאזי לא אוהבים את מוזיקת הטראנס הם רק רוצים להקפיץ אנשים וזכור לי מלפני שנה שאשר סוויסה אמר בעצמו שהוא לא אוהב את הטראנס שהוא עושה.
אז אני מציע לך קודם כל ללכת לעשות שיעורי בית לפני שאתה ככה מתנפל עלי.

עריכה: חוץ מזה שאני מסתכל על הרשימת אומנים שהבאת מה עושה שם פישי?
וGMS הרי אתה מתכוון רק לאומנים ישראלים וGMS לא הרכב ישראלי גם פאראנורמל אטק.
וגם אני יכול להביא לך רשימה של אומנים ישראלים גדולים :
System Nipel
Ananda Shake
Audiotec
Bizzare Contact
sesto sento
Black And White
Paranoize
elec3
ferby boys
gataka

רואה גם אני יכול להביא לך רשימה

נערך לאחרונה ע"י ~psysex~ בתאריך 22-05-2006 בשעה 13:03.
חזרה לפורום
ישן 22-05-2006, 16:51
  eliman eliman אינו מחובר  

בתגובה להודעה מספר 20 שנכתבה על ידי ~psysex~ שמתחילה ב "[QUOTE=eliman]מי שבאמת אוהב..."

תראה איפה אני ותראה איפה אתה... יא אללה אמרתי שאיכפת לי מסקאזי המפגר ומה שאיכפת לו? אני אוהב את המוזיקה, ואני יגיד שוב אם צריך גם 200 פעם אני לא שופט מוזיקה לפי אמן אני שומע מה שיפה אני לא ממש בטוח שאתה שומע יותר זמן ממני טראנסים.. הטראנס הראשון שלי היה ב- 1998 הטראנס של הנמר והטראנס הזה של המכוניות מירוץ או אופנועים. חשבתי שGMS הוא ישראלי ופאנומנל אטאק ידעתי שהוא לא ישראלי בטח לא שמתי לב שרשמתי, לא אמרתי שאתה לא יכול להביא רשימה אמרתי הרשימה ארוכה.... עדיין לא הבאתה תשובה לעניין אז מה אם אם פעם זה היה ככה סתכל מיסביבך הכל הישתנה אל תישאר בעבר תיחיה את העתיד הכל אלקטרוני היום זה לא משנה מה פעם היה זה מה יש וזהו תשלים עם זה..

VATOS LOCOS 4 EVER

נערך לאחרונה ע"י eliman בתאריך 22-05-2006 בשעה 16:54.
חזרה לפורום
ישן 22-05-2006, 17:05
צלמית המשתמש של ~psysex~

בתגובה להודעה מספר 21 שנכתבה על ידי eliman שמתחילה ב "תראה איפה אני ותראה איפה..."

ציטוט:
במקור נכתב על ידי eliman
תראה איפה אני ותראה איפה אתה... יא אללה אמרתי שאיכפת לי מסקאזי המפגר ומה שאיכפת לו? אני אוהב את המוזיקה, ואני יגיד שוב אם צריך גם 200 פעם אני לא שופט מוזיקה לפי אמן אני שומע מה שיפה אני לא ממש בטוח שאתה שומע יותר זמן ממני טראנסים.. הטראנס הראשון שלי היה ב- 1998 הטראנס של הנמר והטראנס הזה של המכוניות מירוץ או אופנועים. חשבתי שGMS הוא ישראלי ופאנומנל אטאק ידעתי שהוא לא ישראלי בטח לא שמתי לב שרשמתי, לא אמרתי שאתה לא יכול להביא רשימה אמרתי הרשימה ארוכה.... עדיין לא הבאתה תשובה לעניין אז מה אם אם פעם זה היה ככה סתכל מיסביבך הכל הישתנה אל תישאר בעבר תיחיה את העתיד הכל אלקטרוני היום זה לא משנה מה פעם היה זה מה יש וזהו תשלים עם זה..

נכון אתה מדבר על העתיד האלקטרוני אבל בקצב הזה העתיד לא כל כך טוב.
אם אתה מבין קצת בסאונד אז אתה תדע שיש הפקות ממש גרועות ויש הפקות טובות, הרבה מהאומנים היום מצליחים בגלל המוזיקה שלהם ולא בגלל שהם יודעים לקרוא קהל.
סקאזי קודם כל התמקד בקהל אחרי זה במוזיקה.
בגלל זה גם הסאונד שלו בחלק ומהטראקים לא טוב ובגלל זה יש אנשים שעושים לו את הסאונד.
תאמין לי זה מאוד קל ליצור טראק השאלה עם אתה מכניס רגש בטראק הזה ועושה אותו ברמה גבוה או שאתה עושה אותו רק בשביל שאנשים יואהבו אותו.
סקאזי לא עושים את זה בגלל רגש הם עושים את זה חדש וחלק בשביל להקפיץ אנשים בגלל זה ההופעות שלהם טובות כי הם יודעים להקפיץ.

חזרה לפורום
ישן 22-05-2006, 13:13
צלמית המשתמש של ~psysex~

בתגובה להודעה מספר 25 שנכתבה על ידי tomeryi שמתחילה ב "קודם כל סקאזי לא אמר שהודו זה..."

ציטוט:
במקור נכתב על ידי tomeryi
קודם כל סקאזי לא אמר שהודו זה רחא או רגוע לא ידועמה אמרו שמה שהפסיקו את הגואה בהודו לפני שנה כי איזה שוטר חרא קם ואמר זהו לא רוצה את זה יותר והםסיקו...ודבר שני אופוריה אמן טראנס ישראלי אמר שבברזיל יש את המסיבות הכי חמות..
ובגלל שאתה שומע פה ושמה באתרים על מסיבה טובה שהייתה אתה משחק אותה מבין בטראנס קודם כל תהיה במסיבת גואה או תהיה בהודו ואז תפתח תפה שלך כי בינתיים אתה סתם שומע דברים ומחרבן אותם לאנשים פה אז שתוק

קודם כל אני מציע לך להרגע.
כדי שתקרא עוד פעם את הכתבה הזאת ותראה שסקאזי אומר שהודו זה גרוע.
חוץ מזה יא דביל מה אתה מכיר אותי בכלל שאתה יכול להגיד לי שלא הייתי במסיבת גואה?
לאופוריה אני עוד סולח כי מה לעשות הוא צריך לעשות כסף ודרך זה הוא עושה את זה אבל המוזיקה שלו עדין ברמה שהעיקר בה זה לא להקפיץ כל הזמן אנשים.

חזרה לפורום
ישן 22-05-2006, 21:19
  eliman eliman אינו מחובר  

בתגובה להודעה מספר 26 שנכתבה על ידי ~psysex~ שמתחילה ב "[QUOTE=tomeryi]קודם כל סקאזי..."

ציטוט:
במקור נכתב על ידי ~psysex~
נכון אתה מדבר על העתיד האלקטרוני אבל בקצב הזה העתיד לא כל כך טוב.
אם אתה מבין קצת בסאונד אז אתה תדע שיש הפקות ממש גרועות ויש הפקות טובות, הרבה מהאומנים היום מצליחים בגלל המוזיקה שלהם ולא בגלל שהם יודעים לקרוא קהל.
סקאזי קודם כל התמקד בקהל אחרי זה במוזיקה.
בגלל זה גם הסאונד שלו בחלק ומהטראקים לא טוב ובגלל זה יש אנשים שעושים לו את הסאונד.
תאמין לי זה מאוד קל ליצור טראק השאלה עם אתה מכניס רגש בטראק הזה ועושה אותו ברמה גבוה או שאתה עושה אותו רק בשביל שאנשים יואהבו אותו.
סקאזי לא עושים את זה בגלל רגש הם עושים את זה חדש וחלק בשביל להקפיץ אנשים בגלל זה ההופעות שלהם טובות כי הם יודעים להקפיץ.

תשמע אתה צודק בחלק הראשון של ההפקות, אבל סקאזעי עושה דברים יפים בחלקם יש רגש ובחלקם לא אבל אני לא מדבר רק על רגש אני אוהב את הצלילים היפים האלה האלקטרונים אני לא ממש אוהב את כל הרגש הזה טלוי איך זה יוצא.. עכשיו אתה אמרתה שסקאזי לא מכניס רגש נכון? אז תגיד לי בבקשה האם יש רגש בשיר הזה: skazi-anarchy.mp3 ותעיז להגיד שלא.. יש שם מלא רגש.. דרך אגב איך הגעתה לזה שאני לא כלכך הרבא זמן בקטע של טראנסים?

*אנטראקס אני חולא עליך*

VATOS LOCOS 4 EVER

נערך לאחרונה ע"י eliman בתאריך 22-05-2006 בשעה 21:24.
חזרה לפורום
ישן 22-05-2006, 22:37
  Chaosmantor Chaosmantor אינו מחובר  

חבר מתאריך: 21.05.05
אוקיי אני מצטער אם אני אכתוב קצת בטון מתנשא אבל קבל את זה כביקורת ותפנים
בתגובה להודעה מספר 27 שנכתבה על ידי eliman שמתחילה ב "[QUOTE=~psysex~]נכון אתה מדבר..."

ציטוט:
במקור נכתב על ידי eliman
עכשיו אתה אמרתה שסקאזי לא מכניס רגש נכון? אז תגיד לי בבקשה האם יש רגש בשיר הזה: skazi-anarchy.mp3 ותעיז להגיד שלא..

דבר ראשון את הטראק הזה יצרו Void וסקאזי הוסיף את הגיטרות וקרא לטראק הזה על שמו.
אם אתה רוצה הוכחה ממקור אמין ורשמי רק תגיד.

תראה,
בתור אחד שמבין קצת יותר ממך בטראנס פסיכודלי ונמצא בסצינה כבר כמה שנים טובות אני מרשה לעצמי להגיד לך שלכל המתחילים סקאזי נשמע כמו יצירת אמנות, תשמע לי ותתנגד כמה שאתה רוצה, זה עובר עם הזמן אתה תחשף לסגנונות אחרים אם תשקיע באמת ותשמע דברים איכותיים יותר
אתה עכשיו שומע את סקאזי ונהנה? שיהיה לך בכיף בן אדם תהנה מזה, החודשים הראשונים שבהם אתה רק נכנס לסצינה הם היפים ביותר שאתה שומע טראק ולא מצליח להוציא לחך אותו מהראש, שאתה מתחיל לזמזם אותו בלי הפסקה שאתה מחכה לחזור הביתה מהבצפר רק כדי לשמוע אותו ועוד הרבה אחרים, ככה נכנסים לזה...

שוב אני אומר ומדגיש, אף אחד לא בא אליך בטענות שאתה שומע סקאזי, תשמע מה שבא לך מתי שבא לך איך שבא לך ועם מי שבא לך
פשוט שאתה שואל מה דעתכם על זה? כל אחד עונה לפי טעמו ולפי איך שהוא אהב את ההמלצה שלך.

לילה טוב בן אדם.

חזרה לפורום
ישן 23-05-2006, 13:42
  eliman eliman אינו מחובר  

בתגובה להודעה מספר 28 שנכתבה על ידי Chaosmantor שמתחילה ב "אוקיי אני מצטער אם אני אכתוב קצת בטון מתנשא אבל קבל את זה כביקורת ותפנים"

*טעות שלי אני התכוונתי לטראנס הזה רק מהדיוידי אדישיון*

מאיפה אתה יודע שאתה מבין יותר טוב ממני בטראנסים פסיכודלים ובכלל למה אני לא כמה שנים טובות איך רואים שניכנסתה לכאן בטעות וסתם רשמתה תגובה.. לא קראתה ממהתחלה אני רשמתי שאני לא שומע רק סקאזי אני שומע מה שיפה אני לא בעד סקאזי אני אוהב חלק מהטראקים שלו ואני בטח ובטח שלא מתחיל אני קימעט בטוח שאני שומע יותר זמן ממך אפילו..
" שאתה שואל מה דעתכם על זה? כל אחד עונה לפי טעמו ולפי איך שהוא אהב את ההמלצה שלך." שאלתי שאלה וההוא בא אלי בפוזות אז עניתי לו גם ואז אתה באתה ניכנסת ולא קראתה מההתחלה ישר רשמתה תגובה. אני בטוח שאתה רושם שלא אהבתה את הטראק (אתה בין הבודדים אולי אפילו הבודד) הזה סתם רק בגלל פרנציפ..

VATOS LOCOS 4 EVER

חזרה לפורום
ישן 23-05-2006, 14:26
צלמית המשתמש של ~psysex~

בתגובה להודעה מספר 29 שנכתבה על ידי eliman שמתחילה ב "*טעות שלי אני התכוונתי לטראנס..."

ציטוט:
במקור נכתב על ידי eliman
*טעות שלי אני התכוונתי לטראנס הזה רק מהדיוידי אדישיון*

מאיפה אתה יודע שאתה מבין יותר טוב ממני בטראנסים פסיכודלים ובכלל למה אני לא כמה שנים טובות איך רואים שניכנסתה לכאן בטעות וסתם רשמתה תגובה.. לא קראתה ממהתחלה אני רשמתי שאני לא שומע רק סקאזי אני שומע מה שיפה אני לא בעד סקאזי אני אוהב חלק מהטראקים שלו ואני בטח ובטח שלא מתחיל אני קימעט בטוח שאני שומע יותר זמן ממך אפילו..
" שאתה שואל מה דעתכם על זה? כל אחד עונה לפי טעמו ולפי איך שהוא אהב את ההמלצה שלך." שאלתי שאלה וההוא בא אלי בפוזות אז עניתי לו גם ואז אתה באתה ניכנסת ולא קראתה מההתחלה ישר רשמתה תגובה. אני בטוח שאתה רושם שלא אהבתה את הטראק (אתה בין הבודדים אולי אפילו הבודד) הזה סתם רק בגלל פרנציפ..

מאיפה אתה מסיק את זה שהוא לא קרא מההתחלה?

חזרה לפורום
ישן 23-05-2006, 17:46
  eliman eliman אינו מחובר  

בתגובה להודעה מספר 31 שנכתבה על ידי Chaosmantor שמתחילה ב "אני אגיד לך את האמת, שהטראק הזה שוחרר אהבתי אותו ואפילו מאוד"

מה קשוררררררררררר אבל מזה לא קשוררררררר קודם כל שמעתי אותו מיזמן ולדעתי הוא להיט והוא בין השירים הטובים שלו ולכן שאלתי כי אני יודע שבפורום הזה "לא ממש אוהבים את סקאזי" אבל הבנתי שזה לא ממש נכון רק כמה אולי. אתה צודק שיר ישן אבל יפה בידיוק ליפני שפתחתי את ההודעה עשיתי סדר בתיקיות השירים שלי וניזכרתי בזה.. איך צריך לירשום אם לא טראנסים? בטראנסים יש גם מלא סגנונות אני מדבר על כולם שאני אומר טראנסים כי אני אוהב מלא סיגנונות.. אני יודע שהוא לא קרא מההתחלה כי הוא אמר לי מתחיל ואני שומע מלא זמן..

אני לא מחפש להיתווכח אני מדבר על משהו אחר ואתה גם (ככה אני חושב) אתה סתם ניכנסתה לקרב שאתה לא יכול לנצח בו ובימיוחד שניכנסתה באמצע ולא קראתה כלום מההתחלה..

אז אם אהבתה סבבה אם לא אז לא זה הכל..

VATOS LOCOS 4 EVER

חזרה לפורום
ישן 23-05-2006, 20:34
צלמית המשתמש של ~psysex~

בתגובה להודעה מספר 33 שנכתבה על ידי Angel_1 שמתחילה ב "שמע אחי..."

ציטוט:
במקור נכתב על ידי Angel_1
אני רואה שבשנה אחת הפכת מ"מתחיל" ל"מקצוען"

אני במקרה זוכר שאתה המלצת על הטראק hit&run.. ושיבחת את סקאזי
ובעצמך אמרת שהוא "מלך מלכי המלכים"

ועל outer space שזה גם של סקאזי אמרת שהוא הטראק הכי טוב ששמעת בחיים שלך..

אז אל תקטול סתם אנשים..

http://www.fresh.co.il/vBulletin/sh...ghlight=hit+run

אני במקרה מכיר את נדב שעליו אתה מדבר מספיק זמן בשביל לראות שבן אדם יכול לעשות קפיצת מדרגה בתחום הטראנס.
ברור שכל האנשים החדשים שנכנסים לתחום הטראנס בד"כ שומעים סקאזי בהתחלה ואז חושבים שזה איכות אבל אז אחרי כמה זמן הם מבינים שזה לא באמת איכות והולכים ושומעים דברים הרבה יותר איכותיים עם הפקה גבוה ולא סתם מישהו שבא ושם כמה צלילים בקיובייס ואומר "מה שיוצא אני מרוצה" ואז אחרי זה נותן את זה לעוד מישהו בשביל שיעשה לו את הסאונד במקרה של סקאזי זה וויד שעושים לו את הסאונד , יש אנשים שמשקיעים הרבה מאוד בהפקה ולא סתם יוצרים בשביל להקפיץ אנשים.

חזרה לפורום
ישן 24-05-2006, 16:36
צלמית המשתמש של ~psysex~

בתגובה להודעה מספר 35 שנכתבה על ידי Angel_1 שמתחילה ב "על מה אתה מדבר?"

ציטוט:
במקור נכתב על ידי Angel_1
כל מי שמתחיל לשמוע טראנס מתחיל עם סקאזי?? למה אתה חושב ככה..
הרבה דווקא מתחילים עם אינפקטד..
אני אישית התחלתי עם אליאן פרוג'קט, ג'י אמ אס, טלאמסקה.

אז זוהי דעתך על סקאזי
"סתם מישהו שבא ושם כמה צלילים בקיובייס ואומר: מה שיוצא אני מרוצה"

אז תשמע את הטראקים האלה ותגיד לי אם זה "מה שיוצא אני מרוצה"
accelera
shagadelic (ביחד עם ג'י אמ אס)
(satisfaction (skazi remix
(i wish (skazi remix
super skazi

הסיבה שאנשים ששומעים בד"כ טראנס לא מתים על סקאזי זה בגלל היט אנד ראן
וזה בדיוק ההיפך לאלה שבד"כ לא שומעים טראנס.

מצטער להגיד לך אבל באסלרה אין שום דבר מיוחד נשמע בידיוק כמו רוב הטראקים שלו היחיד שנורמלי פה זה איי וויש ואת הטראק עם GMS לא שמעתי.
ורק שתדע שרוב אלו שהצטרפו לאוהבי הטראנס בשנתיים האחרונות התחילו או מסקאזי או מאינפקטד וההבדל בין סקאזי לאינפקטד זה שגם שהם התמסחרו עדין נותנים להם כבוד כי הם בכל זאת אומני טראנס ענקיים ועושים את הסאונדים בין הטובים היום בטראנס.
מעט מאוד מהאנשים התחילו לשמוע טראנס בשנתיים האחרונות בלשמוע אומנים עם רמה למשל להתחיל בלשמוע את 1200 מיקס זה התחלה ברגל ימין.
ואלו שהתחילו עם אינפקטד של שנת 2001 עד 2003 זה כבר טוב כי אז הם היו בשיא לדעתי.

חזרה לפורום
ישן 25-05-2006, 16:03
  Chaosmantor Chaosmantor אינו מחובר  

חבר מתאריך: 21.05.05
תגובה כללית לאלי ול- Angel1
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי eliman שמתחילה ב "שאלה לפורום מסיבות ומוזיקה אלקטרונית..."

אני לא יודע למה אתם כל כך תוקפניים ואתם במצב רוח קרבי כזה חח כל תגובה שלי מתחילים להכנס בי כאילו אני לא יודע מה (לא שזה מזיז לי אני פשוט מנסה להבין מאיפה כל הכעס הזה)
אני לא מנסה לקטול אף אחד
אני לא יורד על אף אחד
אני לא מעביר ביקורת על אף גולש
אני לא מנסה לשנות אף אחד

לAngel 1- כן כן שנה זה המוןןןןןןןןןןןןןןןןןן זמן רק שתדע לך איך השתניתי בשנה בשמיעה המוזיקלית שלי, פעם הייתי שומע את סקאזי, היום כבר לא
ואני אומר לכם, זה עניין של זמן זה פשוט עובר אתם תיחשפו לסגנונות אחרים ואתם תראו זה יעבור לכם ולא תחפשו רק וואקל מטורף, או גיטרה משוגעת, או עליות בקצב

אתם תיחשפו לדברים איכותיים (ופחות איכותיים) אני אישית שומע גם הרבה דארק אמנים כמו: Azax Syndrom, Paranoize, Claw, Seroxat, Winter Demon וגם דרום אפריקאי אני שומע הרבה כמו שיפט וכו' שאין לי כוח לפרט

אז חלאס לחשוב שאם אתם שומעים סקאזי ואהבתם אתם מלכים ומותר לכם ללכלך עלינו ולהגיד שאנחנו (היותר ותיקין בעסק) לא מבינים מהחיים שלנו.

והכי הרבה חלאס עם כל המריבות האלה, כל אחד שישמע מה שהוא רוצה ושיהיה לו שמח זה הכל.

שמעת סקאזי ואהבת? בכיף שיהיה לך שמעת אינפקטד ואהבת? תשמע כמה שבא לך אפחד לא בא אליך בטענות בן אדם תפסיקו להיות כאלה תוקפניים.

יום טוב.

חזרה לפורום
ישן 25-05-2006, 16:41
  eliman eliman אינו מחובר  

בתגובה להודעה מספר 52 שנכתבה על ידי Chaosmantor שמתחילה ב "תגובה כללית לאלי ול- Angel1"

עכשיו שרפתה לי את הפיוז..לא מנסה ליקטול אף אחד?!!?!?!? "פשוט שאתה שואל מה דעתכם על זה? כל אחד עונה לפי טעמו ולפי איך שהוא אהב את ההמלצה שלך." אז קודם כל זאת לא המלצה כי כולם מכירים.. זאת שאלה רטורית לדעתי כי אין אחד (חוץ ממך שלא אוהב את הרמיקסה הזה..) תגיד אהבתה ונימאס אבל אתה אמרתה שהוא מגעיל.. על זה אתה רוצה לבנות וותק?

אתה כן מנסה לשנות פה כמה.. "בתור אחד שמבין קצת יותר ממך בטראנס פסיכודלי ונמצא בסצינה כבר כמה שנים טובות אני מרשה לעצמי להגיד לך שלכל המתחילים סקאזי נשמע כמו יצירת אמנות, תשמע לי ותתנגד כמה שאתה רוצה, זה עובר עם הזמן אתה תחשף לסגנונות אחרים אם תשקיע באמת ותשמע דברים איכותיים יותר " קודם כל אני שומע דברים איכותיים פי 20 משלך.. אתה לא מבין יותר ממני גם תעשה על זה קורס.. אני ממש אבל ממש לא מתחיל..

אתה רוצה לדבר על וותק?!?!?! אני רוצה לישמוע מתי אתה שמעתה את הטראנס הראשון שלך.. לפי מה שהראה לנו אנג'ל אחד אתה ממש לא ותיק אפילו לא קרוב..

אמרתי לך לישמוע משהו? שאלתי מה אתם חושבים על הטראק אבל אתה לא תענה לא אתה קודם כל תבוא לא תיקרא מההתחלה ותגיב ישר.. "למה שאני יקרא"? ישר נגיב בישביל לעצבן את כולם.. תפסיק לרשום תגובות מפגרות ולא ליקרא מההתחלה ואז אנחנו נהיה "לא תוקפניים"..

VATOS LOCOS 4 EVER

חזרה לפורום
ישן 25-05-2006, 18:00
צלמית המשתמש של ~psysex~

בתגובה להודעה מספר 53 שנכתבה על ידי eliman שמתחילה ב "עכשיו שרפתה לי את הפיוז..לא..."

ציטוט:
במקור נכתב על ידי eliman
עכשיו שרפתה לי את הפיוז..לא מנסה ליקטול אף אחד?!!?!?!? "פשוט שאתה שואל מה דעתכם על זה? כל אחד עונה לפי טעמו ולפי איך שהוא אהב את ההמלצה שלך." אז קודם כל זאת לא המלצה כי כולם מכירים.. זאת שאלה רטורית לדעתי כי אין אחד (חוץ ממך שלא אוהב את הרמיקסה הזה..) תגיד אהבתה ונימאס אבל אתה אמרתה שהוא מגעיל.. על זה אתה רוצה לבנות וותק?

אתה כן מנסה לשנות פה כמה.. "בתור אחד שמבין קצת יותר ממך בטראנס פסיכודלי ונמצא בסצינה כבר כמה שנים טובות אני מרשה לעצמי להגיד לך שלכל המתחילים סקאזי נשמע כמו יצירת אמנות, תשמע לי ותתנגד כמה שאתה רוצה, זה עובר עם הזמן אתה תחשף לסגנונות אחרים אם תשקיע באמת ותשמע דברים איכותיים יותר " קודם כל אני שומע דברים איכותיים פי 20 משלך.. אתה לא מבין יותר ממני גם תעשה על זה קורס.. אני ממש אבל ממש לא מתחיל..

אתה רוצה לדבר על וותק?!?!?! אני רוצה לישמוע מתי אתה שמעתה את הטראנס הראשון שלך.. לפי מה שהראה לנו אנג'ל אחד אתה ממש לא ותיק אפילו לא קרוב..

אמרתי לך לישמוע משהו? שאלתי מה אתם חושבים על הטראק אבל אתה לא תענה לא אתה קודם כל תבוא לא תיקרא מההתחלה ותגיב ישר.. "למה שאני יקרא"? ישר נגיב בישביל לעצבן את כולם.. תפסיק לרשום תגובות מפגרות ולא ליקרא מההתחלה ואז אנחנו נהיה "לא תוקפניים"..

דבר ראשון מאיפה אתה מסיק שאתה שומע דברים פי 20 יותר איוכתיים משלו למה אתה נמצא אצלו בבית?
ועוד פעם אני שואל אותך מאיפה אתה יודע שהוא לא קרא את כל הנושא?

חזרה לפורום

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 10:00

הדף נוצר ב 0.20 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר