לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה    ברוכים הבאים לפורום צילום!!!       אוסף אתגרי הצילום של כל הזמנים   מצגת-סרטון ישראל 3 מוכנה כעת להפצה, לצפייה לחצו כאן חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > תרבות ואמנות > צילום סטילס ווידאו
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 21-05-2006, 09:25
  מעייןמחני מעייןמחני אינו מחובר  

חבר מתאריך: 17.05.06
שאלה שאלה של מתחילים

טוב שלום לכולם, אני תוספת לכוח הנשי הלוקה בחסר בפורום הזה. קוראים לי מעיין אני משוחררת מהצבא הכובש ורק לאחרונה בדמי המענק שלי קניתי מצלמה של fugi finefix s5600 .
בכל מקרה אני ממש נהנת מעניין הצילום וניסיתי למצוא כל מיני אתרים שמסבירים אז מידע יש לי רק חסר הניסיון....

בכל מקרה הארכתי בדברים ורק רציתי לשאול. צלמתי באולפן הקלטות את הלהקה של אח שלי, המקום היה יחסית חשוך ואז נתקלתי בבעיה מעצבנת עם פלאש התמונות יצאו חדות מדי ובלי פלאש הם יצאו מגורענות חשוכות ולא ברורות....מה עושים??

עוד תופעה מציקה שלפעמים על המסך התמונה נראית טוב וברור ואחרי הורדת התמונות היא חשוכה לגמרי למה זה קורה??

רק טוב שיהיה
מעיין
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 21-05-2006, 10:56
צלמית המשתמש של Narxx
  משתמש זכר Narxx Narxx אינו מחובר  

חבר מתאריך: 21.12.04
בתגובה להודעה מספר 10 שנכתבה על ידי KoKo_ שמתחילה ב "אבל למה הם באו לפה? מה היה..."

תאכלס... גם כן לא מציאה גדולה.
אגב אל תתבלבל - הרבה מאוד יהודים ברחו לארצות הברית! ונראה אותך אומר משהו על החברה' שבחרו לברוח לשם... חיים יותר טוב מאיתנו!
בכל מקרה, יהודים ברחו לפה כי פה לא היתה שואה וזה היה די קרוב (נגיד, אוגנדה היה קצת יותר בעייתי לוגיסטית, וגם הודו), וגם היו פה כבר יהודים מקודם (להזכירך היו הרבה עליות קטנות לפני השואה).
זהו... היהודים מישראל עזרו ליהודי אירופה להגר לכן בצורה בלתי חוקית ואת שאר החומר על ההעפלה ומלחמת העולם השניה אתה יכול למצוא בגוגל.

אני לא מבין למה אתה עושה לי מבחן בגרות בהיסטוריה פתאום...?

ישן 21-05-2006, 11:08
צלמית המשתמש של Narxx

בתגובה להודעה מספר 12 שנכתבה על ידי KoKo_ שמתחילה ב "כי אני עדיין לא מבין למה..."

אני לא מבין עד כמה עמוק אתה רוצה לחפור בזה?
אולי תגיע ישר לנקודה שלך ותתחיל לדבר איתי דברי הבל על התורה ועל אלוהים?
אני לא מאמין באלוהים, אני לא מאמין בתורה ואני לא מאמין ביהדות או בשאר דתות העולם.
איש באמונתנו יחיה, ואני מכבד כל איש שרוצה להאמין במה שבא לו.
אבל תעשה לי טובה ואל תשווה אותי ליהודים שעלו לכאן מלכתחילה בגלל שאיזה סיפור עתיק סיפר שכמה בדוואים שנקראו בני-ישראל חיו כאן לפני אלפיים שנה.
זה שאני יהודי, ובמקרה נמצא על אותה האדמה כמו החברה' בסיפורים שלך זה מקרי בהחלט. באותה המידה יכלתי לחיות באירופה, ארה"ב או אפריקה.

ישן 21-05-2006, 11:19
צלמית המשתמש של KoKo_
  KoKo_ KoKo_ אינו מחובר  

חבר מתאריך: 24.03.04
שלח הודעה דרך ICQ אל KoKo_ שלח הודעה דרך MSN אל KoKo_
בתגובה להודעה מספר 13 שנכתבה על ידי Narxx שמתחילה ב "אני לא מבין עד כמה עמוק אתה..."

אם אתה בוחר להתעלם מההיסטוריה ומהשורשים שלך, סבבה.
אז אל תנפנף בשואה, אל תנפנף בהקמת המדינה, אל תנפנף במלחמת ששת הימים.
אנחנו עכשיו כאן? זהו. מה משנה מה היה לפני? (לשיטתך)
אם אתה בוחר להסתכל קצת יותר הלאה משבוע שעבר אתה תבין שהארץ הזו, שהובטחה לנו, ניתנה לנו, נלקחה, וכפי שהובטח - הוחזרה לנו בסוף.
חבורה של אחמדים לא תוציא אותנו מכאן לא בעזרת קסאמים ולא בעזרת שיהאבים.
כמו שכנגד כל הסיכויים אנחנו כאן (מקרה/מזל/השגחה איך שתגדיר את זה)
כך גם נשאר כאן.

לא יעזור 100 בג"צים של יהודים שבעצמם לא מבינים מה אנחנו עושים כאן ומזדהים יותר עם האנשים שחולמים להשמיד אותנו, ולא יעזור כל ראש ממשלה של כל מפלגה שלא תקום.
אנחנו כאן כי יש אחד הביא אותנו לכאן, אם נוכיח שזה מגיע לנו - נישאר, ואם לא... אני לא רוצה לחשוב אפילו מה יקרה.

אני אומר מראש:
אני אשמע את התגובה שלך, אבל אני לא אגיב כאן, אני אגיב בפרטי.
לא כי אין לי תשובה, אלא כדי להפסיק את ההספמה
שבוע טוב שיהיה... קרציה

ישן 21-05-2006, 11:27
צלמית המשתמש של Narxx

בתגובה להודעה מספר 14 שנכתבה על ידי KoKo_ שמתחילה ב "[font=Verdana]אם אתה בוחר..."

גם ככה האשכול הזה משעמם. ומה זה עוד אשכול מוספם לרשימה הארוכה שלי?
בכל מקרה, אני חושב שזה מקרה שאני יהודי ואלפיים שנה אחרי הגלות, חזרתי לכאן.
אתה חושב שזו השגחה - שיהיה.. מה שעושה לך את החיים שלך יותר פשוטים, ומה שמסביר לך את קיום אלוהים.
באותה מידה יש הרבה יהודים שלא חיים פה, או יהודים שברחו מכאן לחיות בחו"ל - לך תסביר את זה. איפה ההשגחה?

המדינה הזו ניתנה ליהודים ע"י הסכמה של רוב המדינות החברות באו"ם.
תאכלס, אני לא יודע אם זה יותר לגיטימי / חוקי / הומני לתת אדמה לעם מסויים מאשר לכבוש אדמה, אבל אם העולם הסכים שתהיה מדינת ישראל זה מספיק טוב בשבילי לחיות פה.
אני לא גר בשטח כבוש. השטח בו אני גר נכלל באיזורים שניתנו לנו ע"י העולם אחרי השואה.

עכשיו, אתה יכול לדבר איתי הרבה על האיזורים שבשליטתנו אבל לא ניתנו לנו ע"י האו"ם כמו רמלה ולוד, ואם לומר לך את האמת, אין לי תשובה יותר טובה מ "זה כבר חלק אינטגרלי ובלתי נפרד ממדינת ישראל".
העסק לא פשוט, ויש לי רגשות מאוד מעורבים בנוגע לכיבוש. אני לא מצדיק אותו ומצד שני, לא יכול לכפר על מה שנעשה.

אני פה כי נולדתי פה, ולא כי סבא שלי היה דתי ורצה לבוא לכאן.
השייכות שלי והזיקה שלי לארץ הזו היא זו בלבד! אין לי דבר אחר שמחזיק אותי כאן, ועקרונית, אין לי שום בעיה מוסרית לעזוב את הארץ ולחיות במקום אחר.

בכל מקרה - אם נחזור לנושא הדיון המקורי, זו המדינה שכובשת את השטחים, ולא הצבא עצמו. לצבא אין דיעה עצמאית וזה כמו שאני אזרוק עליך חצובה לראש ואתה תגיד "היד של מתן זרקה עלי חצובה". זה מטופש כי ידוע שהמוח שלי נתן פקודה ליד לזרוק עליך חצובה, ואתה תתייחס לסיטואציה כ"מתן זרק עלי חצובה".
אותו הדבר.

תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 07:43

הדף נוצר ב 0.08 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר