לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה *+*+* ברוכים הבאים לפורום אומנויות לחימה *+*+* חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > ספורט > אמנויות לחימה
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 22-05-2006, 18:12
צלמית המשתמש של Chip
  Chip Chip אינו מחובר  

חבר מתאריך: 14.09.05
שלח הודעה דרך ICQ אל Chip
אולי אתה צודק(יפנים איך תבין?)
בתגובה להודעה מספר 4 שנכתבה על ידי big-foot 17 שמתחילה ב "אהההה..פשיי... חחח..טוב..."

כן אני יספר אז... יום אחד נסעתי ליפן לחופש עם דוד שלי.לפני החזרה הלכנו למופע אחד שם שבו הדגימו אומנויות לחימה שונות אחרי המופע הייתי מתלהב מזה ונורא רציתי לדעת מאיפה הם יודעים את כל זה אז דוד שלי שאל בשבילי אחד מאנשי המופע והם אמרו לו לי מוי ג'י דוד שלי שאל איפה זה נמצא ונסענו לשם באותו היום ואחריי זה מה שראיתי שם הלהיב אותי אז ישר אמרתי שגם אני רוצה והם אמרו בשמחה. אני מתאמן בזה כבר 4 שנים ואני הכי גרוע שם כי כולם שם התחילו ללמוד בגיל צעיר מאוד בהתחלה זה היה מאוד קשה עד בכי כי הדברים שם מוזרים בהתחלה הם מתחו אותי בזה שקשרו לי את הרגל לצוור בעזרת חוט וזה ממש כאב ואחריי זה את הרגל השנייה וכו' אחרי זה הייתי צריך לעמוד יום שלם בשמש עם צלחות מלאות במים על הידיים בירכיים והראש עם הייתי מפיל צלחת הייתי מקבל עונש של שעה נוספת בקיצור חשבתי שאני ממש טעיתי ושזה ממש חרא אבל התרגלתי לזה ואני עדיין לומד בזה
והסיבה היחידה שהתחלתי ללמוד(חוץ מהתלהבות) זה שחשבתי לעצמי שאני תמיד יכול לפגוש איזה משוגע ברחוב שיציק לי.

חזרה לפורום
ישן 22-05-2006, 21:38
  big-foot 17 big-foot 17 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 10.04.06
בתגובה להודעה מספר 5 שנכתבה על ידי Chip שמתחילה ב "אולי אתה צודק(יפנים איך תבין?)"

ציטוט:
במקור נכתב על ידי Chip
כן אני יספר אז... יום אחד נסעתי ליפן לחופש עם דוד שלי.לפני החזרה הלכנו למופע אחד שם שבו הדגימו אומנויות לחימה שונות אחרי המופע הייתי מתלהב מזה ונורא רציתי לדעת מאיפה הם יודעים את כל זה אז דוד שלי שאל בשבילי אחד מאנשי המופע והם אמרו לו לי מוי ג'י דוד שלי שאל איפה זה נמצא ונסענו לשם באותו היום ואחריי זה מה שראיתי שם הלהיב אותי אז ישר אמרתי שגם אני רוצה והם אמרו בשמחה. אני מתאמן בזה כבר 4 שנים ואני הכי גרוע שם כי כולם שם התחילו ללמוד בגיל צעיר מאוד בהתחלה זה היה מאוד קשה עד בכי כי הדברים שם מוזרים בהתחלה הם מתחו אותי בזה שקשרו לי את הרגל לצוור בעזרת חוט וזה ממש כאב ואחריי זה את הרגל השנייה וכו' אחרי זה הייתי צריך לעמוד יום שלם בשמש עם צלחות מלאות במים על הידיים בירכיים והראש עם הייתי מפיל צלחת הייתי מקבל עונש של שעה נוספת בקיצור חשבתי שאני ממש טעיתי ושזה ממש חרא אבל התרגלתי לזה ואני עדיין לומד בזה
והסיבה היחידה שהתחלתי ללמוד(חוץ מהתלהבות) זה שחשבתי לעצמי שאני תמיד יכול לפגוש איזה משוגע ברחוב שיציק לי.

חלום ילדות שלי אני אומר לך...אני חולה על האימונים האלה....

חח..סתם..כאילו אני באמת אוהב ת'אימונים האלה..אבל לא בהגזמה כ"כ..לפחות בהתחלה...

אבל זה טוב שאתה מרגיש כאילו "הכי גרוע"...ושכולם יותר טובים ממך..כי יש לך את מי לעקוף..או לפחות לנסות...זה מושך אותך יותר..ותאמין לי שאם תמשיך..יום אחד אתה תהיה יותר תותח מהם..(ככה זה תמיד בסרטים..תמיד יש ת'אמריקאי הזה שחי בסין..והוא הכי תותח בקונג פו יות מכל הסינים שם..)..

ובקטע של זה שמישו יכול לבוא ולהציק לך..חחח..לוידע אם זה יעזור לך שמה..כי כמו בסין..כל סיני כמעט יודע שיטה של קונג-פו או משו..אבל לדעתי הכי טוב להתרגל לזה באיזור הכי קשה...כי למשל בארץ...אתה תוכל לקרוע כל בן אדם ממוצע...(אחמ..ואני לא אומר שאתה צריך לעשות את זה כן..רק שאין ברירה..)
חזרה לפורום
ישן 22-05-2006, 21:46
צלמית המשתמש של @=Nir=@
  משתמש זכר @=Nir=@ @=Nir=@ אינו מחובר  

חבר מתאריך: 27.08.05
שלח הודעה דרך ICQ אל @=Nir=@
לדעתי הוא לא רוצה שתתאמן בחדר כושר
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי Chip שמתחילה ב "למה זה ככה?"

כי זה מנפח וכתוצאה מכך את עולה במשקל, מעלה את מסת השריר וזה מוריד מהמהירות והגמישות שלך.
אבל יכול להיות גם שהוא אמר לך את זה כי הוא רוצה שתתמיד באומנות לחימה ורק זה יהיה בראש שלך ככה שתשקיע רק בזה ולא בחדר כושר, מה שגם עלול לגרום לך להעדיף את האימונים בחדר כושר, כנראה הוא רוצה שתיהיה ממוקד רק בחדר כושר ולא בשום דבר אחר....

דרך אגב נשמע מאוד מעניין המקום הזה שאתה נמצא בו.. ספר עליו עוד... איזה תנאים יש שם(תנאי מנזר\פנימייה) , כמה אימונים ביום, אם אתה גר שם וכו'....

חזרה לפורום
ישן 22-05-2006, 23:21
צלמית המשתמש של Chip
  Chip Chip אינו מחובר  

חבר מתאריך: 14.09.05
שלח הודעה דרך ICQ אל Chip
התנאים
בתגובה להודעה מספר 7 שנכתבה על ידי @=Nir=@ שמתחילה ב "לדעתי הוא לא רוצה שתתאמן בחדר כושר"

כן החיים שם הם חיי מנזר אבל בשבילי זאת פנימיה כי אני לא יפני אז אני לא רשאי להשתתף באמונתם(וגם לא רוצה) זה טוב כי אני לא צריך להתפלל לאיזה פסל של שמן וגם חסכו מימני את גילוח הראש האמתי די מעניין לגור שם כי אין שם טלויזיה ואתה מתרכז אך ורק באימונים זה מאוד קשה בלי הדברים שאתה רגיל עליהם אבל נתנו לי אישור למחשב נייד ככה שאני יכול להתחבר לאינטרנט באיזה קפה אינטרנט קרוב לשם האימונים קשים ומוציאים ממך את כל הכוח אלא שחיים שם כבר הרבה זמן לא כל כך עיפיים אחרי האימונים. האוכל פה הרוב זה אורז ובשר, ושותים תה. והדבר שאני מחכה לו זה לאותו השלב המיוחד שבו אני יצתרך לשלב את כל מה שלמדתי לאומנות אחד. וד"א יש שלוש אימונים ביום בוקר צהריים וערב והיום חופש

נערך לאחרונה ע"י Chip בתאריך 22-05-2006 בשעה 23:24.
חזרה לפורום
ישן 01-06-2006, 22:01
צלמית המשתמש של AncientSamurai
  AncientSamurai AncientSamurai אינו מחובר  

חבר מתאריך: 19.05.06
אני פשוט לא יודע מאיפה להתחיל
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי Chip שמתחילה ב "למה זה ככה?"

הבן אדם מזיין לכם תשכל...
פשוט וקל....
להוכיח?
ליפנים במנזר ..
יענו דתים
אסור לאכול בשר... הנה אני מחדש לכם. הם צימחוניים.... הם אוכלים דגים וירקות.. לדוגמא סושי... או פירות ים
וגם יפנים לא שותים תה...
ויפנים לא עובדים על האימונים שאתה מדבר....
זה אימוני בחינות לכניסה למנזר שאולין מה שאתה מדבר....
פשוט כואב ליראות איך הוא מזיין תשכל...
גם לפי השפה שלך אתה לא בנאדם מבוגר שעזב הכל כדי ללמוד אומניות לחימה..
אתה איפלו מזלזמל ומחפף....
ומעניין איך יש לך עברית במחשב.....
קפצתה לארץ לקנות מקלדת
ואם אתה נמצא במנזר אז נסיעה בית קפה (לעיר)
ייקח לך איזה 8 שעות נסיעה
ושוב... אין מנזרים בעיר.....
אז איך אתה מתכוון ללכת לחדר כושר?
לנסוע 8 שעות באאאא איזה שקרן מגעיל

נערך לאחרונה ע"י AncientSamurai בתאריך 01-06-2006 בשעה 22:11.
חזרה לפורום

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 12:55

הדף נוצר ב 0.07 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר