לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה הדרבי החיפאי חוזר! בוא לעשות מזה כסף חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > תחביבים > ספורט
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 23-05-2006, 14:18
צלמית המשתמש של רועי AZ
  רועי AZ רועי AZ אינו מחובר  

חבר מתאריך: 26.01.05
יחיו הקנאים ויסבלו!!!!!
בתגובה להודעה מספר 2 שנכתבה על ידי yavgani שמתחילה ב "למה עושים מהאפס הזה כזה סיפור???????"

ציטוט:
במקור נכתב על ידי yavgani
הקטן הזה הוא אפס!!!
אולי בליגה הישראלית הוא נחשב שחקן טוב (לא יותר מזה...) אבל באירופה מ1 עד 10 הוא 100- !!
כל הזמן ישב ביציע (לא על הספסל אפילו) בווסטאם, שיחק בכל התקופה שלו באירופה אולי 10 דקות (וגם זה בתוספת הזמן) והמנג'ר של ווסטאם לא ספר אותו בכלל!!
אז מספיק לעשות מהקטן הזה סיפור גדול! עדיף לדבר על בניון או אוואט שנתנו עונה גדולה באמת באירופה ולא ישבו ביציע!

רק תראו איזו התקפה קטן, קולאוטי, מסודי וארבייטמן...

בכל אופן, לא רק חזרתו למכבי חיפה היא העניין, אלא ויתורו על סכום כפול רק לחזור לביתו, בניגוד לאחרים, שמשחקים רק בשביל כסף...

למה יש לי תחושה שאתה אוהד מתוסכל או של בית"ר או העגלהקטיקוס...

חזרה לפורום
ישן 23-05-2006, 14:40
צלמית המשתמש של רועי AZ

אני משער לעצמי שאתה מקומץ ה"אוהדים" שיצא נגד החתמתו
בתגובה להודעה מספר 5 שנכתבה על ידי yavgani שמתחילה ב "למה יש לי תחושה שאתה טועה?"

של סואן מטעמים גזעניים. אז בוא ואומר לך משהו

אוהד של הקבוצה אתה ממש לא ואנחנו גם לא צריכים אוהדים כמוכם. כקהל האוהדים הכי טוב בארץ אנחנו נסתדר היטב בלעדיך...

חזרה לפורום
ישן 23-05-2006, 20:32
צלמית המשתמש של רועי AZ

לאלו אתה קורא אליפויות???
בתגובה להודעה מספר 14 שנכתבה על ידי AlienwareIL שמתחילה ב "לא רוצה להתעלל בך על מס'..."

ציטוט:
במקור נכתב על ידי AlienwareIL
לא רוצה להתעלל בך על מס' התארים אז אני נשים לב "רק" לאליפויות.
אליפויות: 18 1936/37, 1938/39, 1940/41, 1946/47, 1949/50, 1951/52,

מול מי?? הפועל בלפוריה? מכבי כפר גלעדי? הפועל מסחה?...עשה לי טובה ותפסיק לבלבל ת'בייצים!

את האליפות ב 2002/2003 שדדתם! אז שה בבקשה!

חזרה לפורום
ישן 23-05-2006, 20:44
צלמית המשתמש של כחול משוגע
  כחול משוגע כחול משוגע אינו מחובר  
מנהל פורום ספורט

חבר מתאריך: 09.04.03
בתגובה להודעה מספר 15 שנכתבה על ידי רועי AZ שמתחילה ב "לאלו אתה קורא אליפויות???"

ציטוט:
במקור נכתב על ידי רועי AZ
מול מי?? הפועל בלפוריה? מכבי כפר גלעדי? הפועל מסחה?...עשה לי טובה ותפסיק לבלבל ת'בייצים!

את האליפות ב 2002/2003 שדדתם! אז שה בבקשה!

2 דברים
1. היום זה נשמע לך שבלפוריה וכפר גלעדי זה סתם אבל באוה תקופה הן היו קבוצות בליגה בדיוק כמו שהיום כפר סבא ואדוד למשל ועדיין לא משנה נגד מי הם לקחו הם לקחו וזה יפה מאוד
2. האליפות בעונת 2002/2003 אכן נשדדה מחיפה
ואני עדיין חושב שאם המשחק של מכבי ת"א היה מתקיים באורווה הפועל פ"ת היו מנצחים
אבל בדיעבד אני שמח שת"א לקחו אליפות

נערך לאחרונה ע"י כחול משוגע בתאריך 23-05-2006 בשעה 20:48.
חזרה לפורום
ישן 24-05-2006, 20:32
צלמית המשתמש של כחול משוגע
  כחול משוגע כחול משוגע אינו מחובר  
מנהל פורום ספורט

חבר מתאריך: 09.04.03
בתגובה להודעה מספר 21 שנכתבה על ידי Block שמתחילה ב "בקשר ל2002-2003"

ציטוט:
במקור נכתב על ידי Block
האליפות נשדדה להפועל ת"א ע"י הפועל פ"ת כי היה שם איזה הומו שאיבד כדור בדקה ה-90 לא זוכר מי.

בכל מקרה אז חיפה שמו 5 גולים במחצית הם היו צריכים לגמור את זה במחצית השניה עם עוד חמישייה.

אתה קצת מתבלבל הפועל ת"א אכן הפסידה את האליפות בדקה 90 מול הפועל פ"ת אבל
האליפות נגנבה למכבי חיפה במחזור האחרון
כאשר הפועל פ"ת אירחה במשחק "בית" בר"ג את מכבי ת"א שניצחה 3:0
באותו מחזור חיפה ומכבי ת"א היו עם אותם מספר נקודות רק שלת"א היו 3 שערים יותר
חיפה ניצחה באותו מחזור 5:1 את אשדוד
במחצית היה 5:0 לחיפה שבאותו רגע היתה אלופה בהפרש של 2 שערים אלא שמכבי ת"א עלו למחצית שנייה ושמו 3 מה שאומר חיפה היו צריכים עוד 2 גולים אבל הם ספגו והפסידו את האליפות

נערך לאחרונה ע"י כחול משוגע בתאריך 24-05-2006 בשעה 20:34.
חזרה לפורום
ישן 11-06-2006, 19:43
צלמית המשתמש של רועי AZ

אבי נמני אפס... קטן לקח בגיל 25 חמש אליפויות
בתגובה להודעה מספר 29 שנכתבה על ידי a_nimni8 שמתחילה ב "סתם כלומניק!"

ציטוט:
במקור נכתב על ידי a_nimni8
מי הוא בכלל האפספוס הזה? רק בליגה העגומה שלנו הוא עשה משהו וחוץ מזה הוא שחקן גועל נפש.לא תורם לנבחרת בגרוש ובאנגליה הוא הצדיק באמת כמה שהוא "קטן" כי הוא באמת כזה.

אבי נמני המלך!!!!

והופיע פעמיים באירופה...!!!

חזרה לפורום
ישן 12-06-2006, 09:05
  a_nimni8 a_nimni8 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 10.06.06
חחחחחחחחחח
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי רועי AZ שמתחילה ב "המלך קטן הגדול, חוזר לממלכה הירוקה!!"

בואנה אתה בדרן חבל על הזמן, הפלת אותי מצחוק. זה אתה שעושה סיבוב הופעות עם נאור ציון,לא?

אבי נמני המלך!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! ultras 96 בדם!!!!!!!!!!

חיפה חרא של קבוצה ויניב קטן שחקן אפס! כן בגלל ההפועות המדהימות שלו באירופה ( חחחחחחח) הוא כ"כ הצליח באנגליה. כמו כלב חזר בלי אפילו לתת צ'אנס לעצמו. אפילו אוהד שלכם רושם פה שהוא חזר כמו כלבלב לאימאלה שלו.אפס!!!!! תראו את יוסי בניון,דודו אוואט איך הם נלחמו ועבדו קשה ומגיע להם כל הכבוד. איך אני מת שקייסי ובנאדו שגם ככה שניהם סוסים מתים יעזבו אתכם ואז באמת תתפרקו יא מגעילים ת'תחת.

"אחרייך אני הולך, מוכן למות למענך חושב עלייך כל היום למכבי אתן הכל!!!!!!!!

יציעים 2-3: נה נה נה נה" יציע 11 בדם משיב: " אבי נמני נשמה"

חיפה אפסים!!!!!!!!!!!!!!!! אפילו האוהדים שלכם כבר מגלים את זה.
חזרה לפורום
ישן 12-06-2006, 09:22
צלמית המשתמש של רועי AZ

תגיד יא טמבל...אין לך מה לעשות חוץ מלכתוב אבי נמני המלך?
בתגובה להודעה מספר 35 שנכתבה על ידי a_nimni8 שמתחילה ב "חחחחחחחחחח"

בינתיים מי שקיבל רביעיה בראש מהפועל עכו זה אתם. ומי שלקח שלוש אליפויות רצוף זה אנחנו. הטבלה לא משקרת אתה יודע. שלוש אליפויות רצוף... וחמש בשש שנים...

רביעיה מהפועל עכו....

חזרה לפורום
ישן 14-06-2006, 17:38
  moshik_p moshik_p אינו מחובר  

חבר מתאריך: 05.02.06
חבר יקר...
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי רועי AZ שמתחילה ב "המלך קטן הגדול, חוזר לממלכה הירוקה!!"

יניב קטן אכן שחקן גדול הוא כל כך גדול שהוא מעדיף לא לתת לעצמו צאנס בחו"ל אלא לחזור בבושת פנים ארצה לקבוצתי שמתפרקת לצערי הוא ממורמר כבר שנה שלמה גם בחיפה (בגלל באוהדים)וגן בווסטאם זה עצוב ששחר מעדיף לשחרר את סמלי המועדון ולהשקיע את הכסף שלהם בשחקן הכי ממורמר בארץ הוא אוסף את כל הממורמרים בארץ "מחוקסון" וקטן ומנסה לבנות קבוצה חדשה שתביא אליפות גם בעונה המתקרבת אך לצערי זה לא יילך לו הפעם המאמן רוני לוי כבר שנים בקבוצה ועדין אף מאמן או אוהד לא סופר אותו ... יקומו ויבואו האנשים שיגידו שכדאי לי לסתום את הפה מאחר והמאמן הזה הביא אליפויות אז .. איך שעדין אף 1 לא סופר אותו כמאמן ..עם הוא כלכך טוב למה לא העלו אפילו כותרת 1 לעיתון על שיחות שהוא יהיה מאמן הנבחרת הוא מאמן ממוצע ומטה .
לא אשקר אני מודה לו על הגביעים אך עדין לא מסמפט את הדרך שלו,מביא שחקנים כדי להושיב אותם על הספסל .... ושאלה נוספת?? עם חיפה לא מושחתת ...אז ליאור רפאלוף היה יושב בכלא לפחות חצי מהתקופה
אך חיפה לא מושחתת מה הוא שונה מכל טירון ששבר שמירה ויושב על כך חודש +

בטח המפקד קיבל כמה כרטיסים
בושה פשוט בושה שהקבוצה שלי מדרדרת במקום לעלות מעלה מעלה כמו קבוצות אחרות בארץ לדוג':
ביתר גאידמק ירושלים..... הם יגנבו לנו את האליפות השנה ומגיע להם
חזרה לפורום
ישן 14-06-2006, 19:28
צלמית המשתמש של רועי AZ

עצוב, עצוב לשמוע בן אדם בן 40 + מדבר כמו ילד בן 12...
בתגובה להודעה מספר 41 שנכתבה על ידי moshik_p שמתחילה ב "חבר יקר..."

ואנחנו הקטנים...

אני חוזר, אוהדים כמוך מתחילים לצוץ כמעט כל יום וזה מתחיל להיות מסוכן. אז בשמה של האימפריה מכבי חיפה אני מרשה לעצמי לומר לך שאנחנו לא צריכים אוהדים כמוך. אנחנו נסתדר טוב מאוד בלעדיך.

שלום ולא להתראות.

חזרה לפורום
ישן 14-06-2006, 21:02
  Shay3434 Shay3434 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 01.07.05
האמת היא שאני יכול להבין את החשש שלך.

קשה להביט מהצד על הנעשה בבית"ר ירושלים, שמצהירה בגלוי על "קריעת הליגה" ולא לחשוש לגבי העונה הקרובה. אכן גאידמק פועל רבות ע"מ להביא לבית"ר שחקנים ומאמנים מהשורה הראשונה.
אך עם זאת, אינני יכול להבין את הפקפוק שלך ברוני לוי וביעקב שחר. שני אלו הוכיחו את עצמם כאנשים הגדולים ביותר בכדורגל הישראלי בשנתיים- שלוש האחור.
שחר פועל בשקט וביסודיות, זו דרך הפעולה שלו. היא שונה מדרך הפעולה של יו"ר בית"ר, אך זה לא אומר שהיא פחות טובה.
בקשר לרוני לוי, קשה להתעלם מהנתונים שלו בחיפה. השיג דאבל בנוער ושלוש אליפויות בשלוש שנים בחיפה! זהו מאזן מושלם. לא סתם הוא נבחר למאמן השנה לעונה זו. אם רוני לוי לא מספיק טוב עבורך, קשה לי לחשוב על שם ריאלי אחר שיספק את רצונך.

הירוק בכל זאת עולה

חזרה לפורום
ישן 14-06-2006, 22:12
צלמית המשתמש של רועי AZ

אחד לאחד

ציטוט:
במקור נכתב על ידי moshik_p
יניב קטן אכן שחקן גדול הוא כל כך גדול שהוא מעדיף לא לתת לעצמו צאנס בחו"ל אלא לחזור בבושת פנים ארצה לקבוצתי שמתפרקת לצערי הוא ממורמר כבר שנה שלמה גם בחיפה (בגלל באוהדים)וגן בווסטאם זה עצוב ששחר מעדיף לשחרר את סמלי המועדון ולהשקיע את הכסף שלהם בשחקן הכי ממורמר בארץ הוא אוסף את כל הממורמרים בארץ "מחוקסון" וקטן ומנסה

שניהם שחקנים מוכשרים. אני חושב שעם רקורד כמו של קטן: חמש אליפויות ושתי סדרות של הופעות מהממות באירופה (להזכירך רבע גמר גביע המחזיקות ב 98') בגיל 25 אין מה להוסיף. אם בגילך אתה מכנה כך שחקן "מחוקסון".... אני באמת מצטער

הפעם המאמן רוני לוי כבר שנים בקבוצה ועדין אף מאמן או אוהד לא סופר אותו ... יקומו ויבואו האנשים שיגידו שכדאי לי לסתום את הפה מאחר והמאמן הזה הביא אליפויות אז .. איך שעדין אף 1 לא סופר אותו כמאמן ..עם הוא כלכך טוב למה לא העלו אפילו כותרת 1 לעיתון על שיחות שהוא יהיה מאמן הנבחרת הוא מאמן ממוצע ומטה .

אל תספרו אותו לא צריך...בינתיים הוא הביא שלוש אליפויות רצוף. הישג שלא קשטן לא גרנט לא לבקוביץ' ולא שוויצר השיגו לפניו. מוזר שקשטן אמר שזה הישג מדהים של רוני לוי (זה היה ב ONE)

ושאלה נוספת?? עם חיפה לא מושחתת ...אז ליאור רפאלוף היה יושב בכלא לפחות חצי מהתקופה
אך חיפה לא מושחתת מה הוא שונה מכל טירון ששבר שמירה ויושב על כך חודש +

בטח המפקד קיבל כמה כרטיסים אתה מדבר כמו דביל בן 12. (אני מחזיק את עצמי, אבל יש גבול לשטויות)

מה הקשר לא הבנתי? צ'יזיק הוא אלוף משנה בצה"ל ובעל קשרים...השחקן קיבל עונש בגלל מעמדו שלא תהיה אי הבנה בכלל! כביכול למען יראו ויראו

בושה פשוט בושה שהקבוצה שלי מדרדרת במקום לעלות מעלה מעלה כמו קבוצות אחרות בארץ לדוג':
ביתר גאידמק ירושלים..... הם יגנבו לנו את האליפות השנה ומגיע להם

שיגנבו אליפות.. מי אמר שכל שנה צריך לקחת אליפות? אפשר להסתפק גם בגביע. היית עד בשש השנים האחרונות להישג ששמור רק למנצ'סטר יונייטד ועוד קבוצות בודדות באירופה.

נערך לאחרונה ע"י רועי AZ בתאריך 14-06-2006 בשעה 22:14.
חזרה לפורום

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 04:11

הדף נוצר ב 0.08 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר