לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה __ ברוכים הבאים לפורום מתגייסים וסדירים__ חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חיילים, צבא וביטחון > מתגייסים וסדירים
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 23-05-2006, 23:42
  Jiffi Galil Jiffi Galil אינו מחובר  

חבר מתאריך: 20.02.06
בתגובה להודעה מספר 10 שנכתבה על ידי Papa_Sutul שמתחילה ב "[QUOTE=Jiffi Galil]אני יודע..."

כן מלש"ב יקר, אם לא ידעת, צנחנים זה מובחר, כמו טיס, סיירת מטכ"ל, מודיעין, ממר"ם, תזמורת צה"ל, גלי צהל, שלדג, 669 ועוד רבים וטובים. כנראה אתה צריך לחזור לכמה נושאים קודם להבין את המושג הזה "מובחר"(או בכלל לשיעורי לשון).

ואיך אני יכול להתחרות כל המלש"בים פה יודעים הכל על גולני, גבעתי, סיירת מטכ"ל, מגלן, דובדבן וצנחנים, כנראה בגלגול הקודם הם היו הרמטכ"ל. אני אומר רק עובדות שאני יודע שראיתי בשטח ביחידה שלי, לא מנפיץ מה שמעתי שקורה בגולני ומה שסבא שלי סיפר לי על יחס"ר ומה שחבר של חברה של אחותי סיפר לי על מטכ"ל. אני מציע לך להגיב יותר בכבוד לאנשים שהם קודם כל אשכרה בצבא וביחידות שאתה יודע עליהן כל כך כי קראת בעיתון 5 כתבות שלמות. לך אני בטוח לא מגיב יותר, בכלל אני חושב שעדיף להפסיק להגיב פה כל מי שבצבא, גם ככה זה לא מתקבל אצל המלש"בים, כבר היו פה איזה עשרים אנשי צבא שעזבו כי כל פעם תוקפים את האנשים שבצבא שעוזרים פה, אז אני לדעתי תפסיקו לעזור להם, תנו להם להנפיץ לעצמם למוות נראה כמה רחוק הם יגיעו בלי ידע ועם הרבה שמועות

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 27-05-2006, 04:09
  emile_a emile_a אינו מחובר  

חבר מתאריך: 12.02.06
בתגובה להודעה מספר 20 שנכתבה על ידי NightMonger שמתחילה ב "שלום לך מר.פז"מ... תפסיק..."

ציטוט:
במקור נכתב על ידי NightMonger
שלום לך מר.פז"מ...

תפסיק להתפזמ פה על החברה וגם תפסיק לזיין תמח כי אתה לא מפסיק לחרטט שטויות אתה גם כן לא מבין הרבה מהחיים שלך אז עשה טובה צנחנים זו לא יחידה מובחרת.. זו עוד חטיבה שבגלל העבר שלה והצופר היפה שלה הלו הוא צניחה מחייבת גיבוש בדיוק כמו גדוד 50 של הנח"ל שמחייב גיבוש בגלל הצניחה והמור"ק של הגדוד ( היה שייך לצנחנים בעבר ) אז זה הופך אותו למובחר ?! תפסיק לקשקש בחיאת דינאק

תרגיע ותלמד לדבר כמו בן אדם- או שתשתוק.
מובחר זה עניין יחסי, אפשר לכנות כל יחידה קרבית שעושה מיונים כיחידה מובחרת.
למה גיבוש מטכ"ל הופך את היחידה למובחרת אבל גיבושון צנחנים לא? זה הכל יחסי...
יחסית למיונים של טייס ותלפיות אף יחידה היא לא מובחרת.. אבל מכיוון שזה עניין סמנטי ויחסי אז אפשר למתוח את הקו בכל מקום שיש בו מיון כלשהוא.
בכל מקרה, הכי חשוב שתירגע לפני שאתה מתלהם...
אמיל.
ישן 24-05-2006, 11:14
  boozi boozi אינו מחובר  

חבר מתאריך: 06.04.06
תאמינו לי אם יש לכם פרוטקציה אתם תעברו את הגיבוש לא משנה מה
בתגובה להודעה מספר 31 שנכתבה על ידי Asafus שמתחילה ב ""נוהל ניצנים" בחיל האוויר..."

מי שאומר פה שפרוטקציות זה עוזר אבל עדיין צריך ליהיות טוב ומי שלא טוב לא יעבור גיבוש אז הוא טועה ובגדול כי בוא אני יגיד לך משהוא... הייתי בגיבוש חובלים וסיימתי אותו כמו גדול אני לא עברתי עד עכשיו לא יודע למה ... כל פעם שאמרו לגעת בעמוד ולחזור ב-30 שניות תמיד נגעתי וחצי מהגיבוש הסתובב מטר לפני כי חשבו שלא רואים אותם וככה זה באמת היה אף אחד לא ראה אותם ובסוף אותם אנשים שהייתה להם בעיית אמינות ולא נגעו בעמוד באופן קבעו והסתובבו מטר לפני הם אלה שעברו ואני רק סיימתי...
נגיע לעיקר היה בגיבוש מישהוא שאמר לנו שלא משנה מה יהיה בגיבוש הוא יעבור אותו כי יש לו פרוטקציה והוא לא סיים את הגיבוש הוא פרש במסע הראשון אם אני לא טועה והבן אדם הזה עבר!!! הוא פרש והעבירו אותו בכל זאת ובן אדם כמוני שסיים הכל כמו גדול בגלל שאין לו פרוטקציה לא עבר...
ככה שאל תגידו שטויות פרוטקציות יכולות להעביר בן אדם גיבוש והבאתי לכם דוגמא שאני יודע ויש עוד הרבה הרבה מקרים כאלה ...ככה זה הולך בצבא למי שיש ויטמין פי מתקבל למי שאין אוכל אותה...

ישן 24-05-2006, 12:21
  roe10 roe10 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 24.01.04
בתגובה להודעה מספר 32 שנכתבה על ידי boozi שמתחילה ב "תאמינו לי אם יש לכם פרוטקציה אתם תעברו את הגיבוש לא משנה מה"

"ובן אדם כמוני שסיים הכל כמו גדול בגלל שאין לו פרוטקציה לא עבר..."

רק המשפט הזה תפס לי את העין - אחי, יש מצב (אפילו די גדול) שהמפקדים חשבו שיש יותר מתאימים ממך לעבור את הגיבוש...זה לא אומר שאתה פחות טוב או משהו פשוט הם חשבו שאתה לא צריך לעבור את הגיבוש - תאמין לי שזה לא בגלל פרוטקציה ולא בטיח ! לא נעים לי להגיד, אבל נראה לי שקצת הוצאת את המרמור שלך פה באשכול....
אני לא בא בקטע של לריב איתך או משהו, פשוט ככה הדברים שלך נראים מהצד.

בנוגע לאשכול - פרוטקציות לא עובדות יותר מדי ביחידות המובחרות, אולי מישהו יתקבל במקרה ליחידה טובה, אבל תאמינו לי שאם הוא לא מתאים, אז שום פרוטקציה לא תעזור לו, והוא פשוט ינשור ככה שבמקומות האלה הפרוטקציות נגמרות...זה לא מודיעין או דברים עורפיים שאולי בן אדם יכול להשתלב, מדובר ביחידות האלה על לעבור דברים מנטליים ופיזיים מאוד קשים, ככה שמי שלא מתאים באמת, פשוט לא יהיה שם...זו דעתי האישית לפחות..
ישן 24-05-2006, 12:48
  emile_a emile_a אינו מחובר  

חבר מתאריך: 12.02.06
בתגובה להודעה מספר 32 שנכתבה על ידי boozi שמתחילה ב "תאמינו לי אם יש לכם פרוטקציה אתם תעברו את הגיבוש לא משנה מה"

ציטוט:
במקור נכתב על ידי boozi
מי שאומר פה שפרוטקציות זה עוזר אבל עדיין צריך ליהיות טוב ומי שלא טוב לא יעבור גיבוש אז הוא טועה ובגדול כי בוא אני יגיד לך משהוא... הייתי בגיבוש חובלים וסיימתי אותו כמו גדול אני לא עברתי עד עכשיו לא יודע למה ... כל פעם שאמרו לגעת בעמוד ולחזור ב-30 שניות תמיד נגעתי וחצי מהגיבוש הסתובב מטר לפני כי חשבו שלא רואים אותם וככה זה באמת היה אף אחד לא ראה אותם ובסוף אותם אנשים שהייתה להם בעיית אמינות ולא נגעו בעמוד באופן קבעו והסתובבו מטר לפני הם אלה שעברו ואני רק סיימתי...
נגיע לעיקר היה בגיבוש מישהוא שאמר לנו שלא משנה מה יהיה בגיבוש הוא יעבור אותו כי יש לו פרוטקציה והוא לא סיים את הגיבוש הוא פרש במסע הראשון אם אני לא טועה והבן אדם הזה עבר!!! הוא פרש והעבירו אותו בכל זאת ובן אדם כמוני שסיים הכל כמו גדול בגלל שאין לו פרוטקציה לא עבר...
ככה שאל תגידו שטויות פרוטקציות יכולות להעביר בן אדם גיבוש והבאתי לכם דוגמא שאני יודע ויש עוד הרבה הרבה מקרים כאלה ...ככה זה הולך בצבא למי שיש ויטמין פי מתקבל למי שאין אוכל אותה...

לא רוצה להאמין לך.
איתי היו בגיבוש 2 בנים של טייסים מפורסמים שהיו בסה"כ בסדר גמור בגיבוש אבל לא עברו.
עוד 2 בנים של טייסים מפורסמים עברו את הגיבוש ועפו בקורס.
אני מעריך שבשנים האחרונות אין מקום לפרוטקציה ביחידות המובחרות הרציניות. יתכן והיו מעידות של בודדים אבל זו בוודאי לא הסטנדרט. הסטנדרט הוא שכל אחד נמדד לפי הנתונים שלו.
אמיל.
ישן 27-05-2006, 20:10
  boozi boozi אינו מחובר  

חבר מתאריך: 06.04.06
בתגובה להודעה מספר 44 שנכתבה על ידי troublesome שמתחילה ב "איזה גדוד אתה בינתיים?"

אוקי חמודים שלי , אז מי שהגיב פה למעלה בשמי זה חבר שלי , שהוא באמת תותח הן מבחינה מנטלית והן מבחינת כושר והוא לא עבר מסיבות לא ידועות.ותאמינו לי הוא צודק ב100% עם כל העניין של הפרוטקציות.

וכמו שכבר כתבתי ב"תחילת דרכי" בפורום הזה , שאבא שלי היה סגן מפקד שלדג ובכיר בשב"כ ואני רוצה להגיד לכם שעם פרוטקציות אפשר להגיע לכל מקום ,ואבא שלי בעצמו שאל אותי אם אני רוצה להיות ביחידת שלדג ואני רק צריך להגיד כן והוא מכניס אותי לשמה (מה שאחרי תלוי כבר בך , אבל את הדרך פנימה אם יש לך פרוטקציות אתה יכול לעשות בכייף)
למרות שיש לי משקפיים שפסלו אותי מיום סיירות(מס' ממש גבולי עפ"י הדרישות של מדור סיירות) ואני אמרתי לו שאני הולך בדרך ישרה ומה שייתנו לי ייתנו.
אז חבר'ה לא לבלבל את השכל , עם פרוטקציות אתה יכול להגיע לכל מקום.

ד"א גם יחידת עוקץ כולה פרוטקציות ואת זה אני אומר לכם בוודאות מי שרוצה לדעת למה שיפנה אלי לפרטי...

נערך לאחרונה ע"י boozi בתאריך 27-05-2006 בשעה 20:13.
ישן 29-06-2006, 19:05
  cat2010 cat2010 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 31.07.03
שלח הודעה דרך ICQ אל cat2010
אכן אכן זה נכון
בתגובה להודעה מספר 47 שנכתבה על ידי boozi שמתחילה ב "אתה צודק אחי , לא אמרתי שכושר..."

אכן אכן, קראתי קצת מפםה ואני יכול לסכם בזאת:
לא משנה מה תגידו , מי שיש לו חבר שמשרת ביחידה מסווגת ביותר של חיל המודיעין לדוגמה, או לחילופין ביחידה מיוחדת בחי"ר, כמו שלדג, שייטת וסיירת מטכל יכול בלי בעייה להגיע אליה דרך החבר. ואני לא מתכוון רק ל "לקבל זימון ליום גיבוש" . . . חייבים שכולם ייראו כאילו הם היו בהתחלה בדיבוש העניין הוא שגם כאלה שלא תמיד עוברים את הגיבוש "נטו", מוצאים את עצמם ביחידה בסוף, כי אבא שלהם היה שם, או חבר שלהם בשלישות וכו' . . .
ואין מה לעשות עם זה. ככה היחידה שומרת על רמת אנשים גבוהה.
"תראה לי את החברים שלך ואגיד לך מי אתה" פועל כאן הפוך, כי מי שנמצא ביחידה הוא תותח, ולכן ההנחה המתבקשת היא שיש לו לפחות חבר אחד דומה לו במאפיינים כבן אדם וכו' . . . ובדיוק אנשים כאלה היחידה מחפשת, אז זה די מקצר לה את האיתור של האנשים ליחידה.
רות סוף.
ישן 28-05-2006, 15:02
  Bamalim Bamalim אינו מחובר  

חבר מתאריך: 08.05.06
קיים חי ונושם
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי ori_s4 שמתחילה ב ""בן ממשיך" - מיתוס או מציאות ?"

העניין קיים.
יש לי ארבעה חברים במחזור שהאבות שלהם שירתו ביחד בקומנדו הימי/שייטת13, ארבעתם קיבלו זימון לגיבוש שייטת 13 בלי גנד"ע צלילה ובלי יום סיירות אז ני מאמין שזה קיים, אבל אך ורק אם הבן מראה התעניינות בלישכה, ונתונים אישיים גבוהיים, צה"ל יודע שלבנים שהאבות שלהם שירתו ביחידות מובחרות יש יותר רעל ומוטיבציה אחריי שסגפו סיפורים בתקופת הילדות, אתם יכולים לחלוק עליי אבל תחשבו קצת ותראו שזה נכון.

ועוד אחד שאח שלו הוא סגן מפקד טייסת קיבל זימון לצוות אוויר לפניי הצו הראשון שלו...שזה באמת מוזר אבל אח שלו אמר לו שהגיוני מאוד וקרה בעבר שהצבא בקשר עם הבית ספר ורופא משפחה לדעת כבר על ציונים ומצב בריאותי ולאתר אותו מוקדם יותר.
ישן 29-05-2006, 01:59
  emile-a emile-a אינו מחובר  

חבר מתאריך: 29.05.06
בתגובה להודעה מספר 49 שנכתבה על ידי Bamalim שמתחילה ב "קיים חי ונושם"

ציטוט:
במקור נכתב על ידי Bamalim
העניין קיים.
יש לי ארבעה חברים במחזור שהאבות שלהם שירתו ביחד בקומנדו הימי/שייטת13, ארבעתם קיבלו זימון לגיבוש שייטת 13 בלי גנד"ע צלילה ובלי יום סיירות אז ני מאמין שזה קיים, אבל אך ורק אם הבן מראה התעניינות בלישכה, ונתונים אישיים גבוהיים, צה"ל יודע שלבנים שהאבות שלהם שירתו ביחידות מובחרות יש יותר רעל ומוטיבציה אחריי שסגפו סיפורים בתקופת הילדות, אתם יכולים לחלוק עליי אבל תחשבו קצת ותראו שזה נכון.

ועוד אחד שאח שלו הוא סגן מפקד טייסת קיבל זימון לצוות אוויר לפניי הצו הראשון שלו...שזה באמת מוזר אבל אח שלו אמר לו שהגיוני מאוד וקרה בעבר שהצבא בקשר עם הבית ספר ורופא משפחה לדעת כבר על ציונים ומצב בריאותי ולאתר אותו מוקדם יותר.

סיפורי סבתא...
לגבי השייטת, אני לא יודע אבל קשה לי להאמין.
לגבי האח של הבן דוד שמכיר מישהו שראה את אחותו עושה סולו על F-16 לפני שהיא קיבלה צו ראשון- אלה שטויות במיץ עגבניות.
בקיצור, תפסיק לקשקש עם שמועות לא בדוקות.
אמיל.
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 11:34

הדף נוצר ב 0.12 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר