לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה עשרים פלוס 20plus.fresh.co.il I'll be back חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חברה וקהילה > 20 פלוס
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 24-05-2006, 09:17
צלמית המשתמש של Narxx
  משתמש זכר Narxx Narxx אינו מחובר  

חבר מתאריך: 21.12.04
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי rubber_duck שמתחילה ב "גועל העיר"

אני אישית מאוד נהניתי שם. באתי ברכבת כמובן כי אין סיכוי לזחול בשום מקום על איילון החל מלה-גארדיה עם רכב פרטי.
אם אתה מחפש המון אוכל בחינם, אתה לא תמצא שם כלום, אבל אני באתי לטעום אוכל בידיעה שאני הולך להוציא קצת כסף.
מנת בשר קטנה (פילה לבן), אגרול סיני, חצי ליטר גינס (GUINNESS) ופסטה (רביולי ברוטב כלשהו) לא עלה לי יותר מ 65 שקלים. אם לומר לך את האמת, זה אפילו די הרגיע את הקיבה שהיתה מרוקנת עוד מהצילומים של BeautyPro.
האיכות של האוכל היתה סבירה ואכן היה שם צפוף ומחניק אבל זה חלק מהחוויה, אני מניח.

הכי מצחיק זה שאתה מגיע לשם לבד ואתה פוגש מליון אנשים שאתה מכיר מהילדות / צבא / לימודים ואפילו מהאינטרנט... קטע חזק

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 26-05-2006, 16:50
צלמית המשתמש של stoned
  stoned stoned אינו מחובר  

חבר מתאריך: 03.11.02
אני הייתי אתמול (חום חמישי, היום האחרון) ודווקא די נהנתי
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי rubber_duck שמתחילה ב "גועל העיר"

נכון שהיה צפוף מוות וממנה אחת התאכזבתי קשות (שיפודי אנטריקוט של מיקה. המנה גם היה קטנה וגם התיבול היה סתמי ומלוח מדי), אבל שאר המנות נתנו תמורה טובה יחסית למחירן.

התחלנו במנת בשר כבש מיושן של FOOD FETISH (?), מנה יפה מאוד של בשר. לא מתוחכמת, אין רוטב מיוחד, רק בשר טוב צלוי (מעט יותר מדי לטעמי) שהוגש בצלחת יחד עם תפוח אדמה שלא נדענו בו יותר מדי.

המשכנו עם בירה ארגנטינאית מהדוכן של אל-גאו'צו, בקבוק 330 מ"ל עבור 10 ש"ח. לא רעה, מאוד מינימליסטית, אפטר-טייסט מאוד נקי. חביב.

לאחר מכן לקחנו 2 מרגריטות לימון מצ'ימיצ'נגה בעבור 20 ש"ח לכוס. הכוסות לא היו גדולות במיוחד, אבל המרגריטה שבתוכן, פשוט תענוג לחיך. מרגישים את ההבדל בין מקומות שמכרו מרגריטה שעשויה מפריגת ובין מוצר איכותי.

המשכנו עם אוסובוקו של מבשלת הבירה + 2 חצאי ליטא. האובוסוקו עלה כמדומני 25 ש"ח והיה חביב מאוד, והבירות עלו כ"א 15 ש"ח.

אחרי מבשלת הבירה חייבים קצת בירה אמיתית, אז עברנו בדוכן הבירות. במילה אחת, אכזבה. בשלוש מילים, כמעט אכזבה מוחלטת, כי לפחות היתה שם גינס. בשנים הקודמות (לפני שנה לא הייתי) היה מבחן עצום של בירות שבאופן רגיל אין בארץ. אז מסתפקים בגינס, לפחות הברמן השתדל למזוג אותה בצורה נכונה. פעמיים גינס חצי ליטר, 15 ש"ח כ"א.

לחברה התחשק משהו מתוק, אז עצרנו בדוכן של שטראוס שם היא חיסלה 2 קינוחי מילקי שחילקו. אני הסתפקתי בלפנטז על דוכן שמחלק גינס חינם.

ולבסוף קינחתי במנת קלמרי וסרטנים של קולומבוס. הסרטנים היו לא רעים בכלל, אבל הקלמרי ידע ימים טובים יותר. עוד 20 ש"ח.
פחית מניאטורית של דיאט קולה, חינם.

וזזנו הביתה, ברגל.
צריך להוריד את הקלוריות.
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 10:49

הדף נוצר ב 0.06 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר