לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > השכלה כללית > הסטוריה ותיעוד
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 25-05-2006, 06:24
  g.l.s.h g.l.s.h אינו מחובר  

חבר מתאריך: 25.12.05
אין לו צאצאים משלו
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי motoc שמתחילה ב "האם להיטלר יש צאצאים?"

היו לו אח ואחות (אלויס ופאולה). האחות היתה חיה בוינה ובסוף חייה עברה לברדרכסגארגן במטרה לתבוע חלק מסויים מהירושה שהותיר. למיטב זכרוני לא היו לה ילדים. מצבת הקבר שלה הוסרה לאחרונה. לאח, שעזב את גרמניה, היו ילדים, אני חושב שאחד אפילו שירת בצבא האמריקאי. הם שינוי את שם המשפחה שלהם, כמו מאות גרמנים שהיגרו מגרמניה למדינות המערב. מלבד זאת היו להיטלר קרובים מדרגה שניה, שהמפורסמת ביותר היתה דודנית בשם "גלי ראובל" שאתה היתה לו איזושהיא פרשיית אהבה שהסתיימה בהתאבדותה. סביר להניח ששאר בני המשפחה המשיכו להתקיים.

בקשר לשאלות הגדולות יותר, כדאי שתפנה למקורות מתאימים, ולא חסרים כאלה. ישנם לפחות שתי ביוגרפיות של היטלר שתורגמו לעברית (של קרשו ושל פסט).

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 07-06-2006, 21:25
  g.l.s.h g.l.s.h אינו מחובר  

חבר מתאריך: 25.12.05
כן
בתגובה להודעה מספר 11 שנכתבה על ידי amir-a שמתחילה ב "היית פוסל אדם בגלל שהוא בנו של היטלר????"

וכשאני אומר "פוסל" אני מתכוון לכך שאני לא יכול להצהיר בכנות שאני נותן לו "נקודת זינוק" חסרת פניות לפני שאכיר אותו. יכול להיות שאחרי הכירות, העניין לא ישנה לי יותר, אבל סביר יותר שזה איך שהוא תמיד יהיה ברקט. אני לא פוסל את האפשרות שישנם אנשים שבאופן מעשי עדיין יוכלו להיות חסרי פניות, אבל רוב רובם של האנשים, לא יוכלו שלא להיות מוטים ביחסם לבן של היטלר לדוגמא (אלא אם כן מדובר על אדם שלא איכפת לו ולא מכיר היסטוריה). השאלה היא רק כמה רחוק הם יבחרו ללכת כאשר יטענו שהם שופטים כל אדם לגופו.

מכיוון שבעיסוקי אני בא במגע שוטף, ובעיקר, עם זרים, אני חייב לציין שגם לאחר כל ה"השתפשפות" וההיכרות לעומק עם לא מעט, עדיין קשה לי מאוד עם ליטאים, לטים ואוקראינים. אני לא מחפש תירוצים ולא ממש איכפת לי מה יגידו על זה אחרים, זו תחושה עמוקה מהבטן: אני אישית מעדיף שלא להתחכך בהם (אלא אם כן הם אורחים כאן בארץ). הגורל שעברה משפחתי (העניפה לשעבר) מידיהם של כמה מאבותיהם, היה כל כך ממוקד, גרפי, מוחלט ועוד לא מעט תיאורים (וכמובן אכזרי) שככל שניסיתי, לא הצלחתי להדחיק את התחושה החזקה שבעולם של 5 מיליארד בני אדם, אני בהחלט מעדיף שלא להתחכך ב 100 מליון מסויימים, ורק מסיבות של תחושת בטן.

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 22:12

הדף נוצר ב 0.05 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר