לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה __ ברוכים הבאים לפורום מתגייסים וסדירים__ חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חיילים, צבא וביטחון > מתגייסים וסדירים
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 25-05-2006, 00:12
  Poisoned Poisoned אינו מחובר  

חבר מתאריך: 28.01.06
שאלה...לאוו דווקא בנוגע לטירונות שלדג, אבל מתקשר איכשהו
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי Itamaro2 שמתחילה ב "שאלות על טירונות שלדג"

האם זה נכון שבצבא הורסים כמעט לגמריי את פיתוח השרירים בגוף?
כלומר, אמרו לי שמי שמגיע לשם עם גוף חזק יחסית ושרירי, יוצא הרבה יותר רזה...מכיוון של חוסר תזונה נכונה מספיקה ביחס לפעילויות ספורטיביות, וגם חוסר בשינה (שחיוני לשרירים).. ועושים הרבה יותר ריצה, שזה שורף את השומנים בגוף...האם זה נכון, או שדווקא אפשר להתחטב יותר ולהתחזק בצבא? (או במקומות כמו שלדג).

נערך לאחרונה ע"י Poisoned בתאריך 25-05-2006 בשעה 00:23.
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 27-05-2006, 15:25
  scooter_man scooter_man אינו מחובר  

חבר מתאריך: 05.09.05
לא נמאס לכם?!
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי Itamaro2 שמתחילה ב "שאלות על טירונות שלדג"

ת'אמת,התאפקתי,לא היה לי כח להגיב לכל השטויות האלו,ונורא היה נחמד להישאר בצד,אבל חלאס,אתם מזיינים את השכל ומנפיצים,בטח פעם גם אני הייתי כזה,יכול להיות,אבל רק עכשיו אני מבין איך מתחילים כל הסיפורים המטורפים וההזויים על כל מיני יחידות בצבא...
מחויבים לבוא עם קצר במד"סים בשיא הקור? רצים כל הזמן?! הולכים כל הצוות לשירותים?!?!
נכון,יש נהלים אחרים,יש סטנדרטים יותר גבוהים וצריך לעמוד בהם,אם צריך להתאמן גם כשקר,אז מתאמנים,ואם מגיע למחלקה עונש,אז היא מקבלת ואם צריך לרוץ, אז רצים...אבל מכאן ועד לכל מיני הנפצות,תתחילו להתעסק בדברים שאתם יודעים,ותפסיקו עם השטויות האלו,באמת,אני גם לא מבין למה זה כל כך מעניין... יום טוב לכולם!

ישן 27-05-2006, 18:18
  scooter_man scooter_man אינו מחובר  

חבר מתאריך: 05.09.05
אל תדאג...
בתגובה להודעה מספר 30 שנכתבה על ידי ארגאן מאלבניה שמתחילה ב "להזכירך"

וגם טרחתי להזכיר בהודעתי שממש לפני כמה חודשים,גם אני הייתי פה,וביליתי פה שעות ודיברתי על דברים,אבל לא תמצא אשכול אחד שבו חרטטתי או משהו בסגנון,אין לי בעיה עם שאלות פעורות(והשד יודע כמה שאני שאלתי כאלו),ועם שרשור הודעות מטורף שבתוכו בעצם אין כלום וסתם מדברים באוויר(גם בכאלו השתתפתי,והמון),גם אין לי בעיה עם הנפצות,כי את זה כולם עשו אינספור... הבעיה היא שאתה שומע דברים שאתה גם לא אמור לשמוע,גם משתף בזה את כולם,ואז אתה יוצר פה משהו שבכלל לא קשור למציאות,הבעיה שלי עכשיו הייתה שאנשים סתם הקיאו פה מידע בפורום שסתם לא קשור לעולם,ואני בכלל לא מבין איך זה הגיע לאוזניהם,כי זה מתחיל מזה ונגמר במי יודע איפה...
אני לא מטפס גבוה,באמת שאין לך מה לדאוג,אני יודע בדיוק מה הולך,ואני לא סופר חייל... פשוט תעיף עוד מבט על האשכול ותסתכל אם זה נראה לך סביר,לא יודע,אולי השתנתה לי הפרפסקטיבה,אבל ממש לא נראה לי.. ואם כן,אז קבל מכאן התנצלות כנה... אני עדיין חושב שיש פה משהו לא בסדר...

תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 11:17

הדף נוצר ב 0.07 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר