לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה - ברוכים הבאים לפורום מוטוריקה ורכב, אנא קראו את כללי הפורום - חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > תחביבים > מוטוריקה ורכב
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 25-05-2006, 20:42
  מתן11 מתן11 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 08.10.05
שיקולים בבחירת רכב משפחתי

חיפשתי באשכולות קודמים ולא מצאתי די רעיונות ושיקולים לנושא שמטריד אותי:

אני מחפש רכב משפחתי עם המאפיינים/דרישות הבאים:

1. בעל נפח פנימי גדול (בכל נסיעה יהיו שני מבוגרים,שניים נוער + ילד),
2. אוטומטי (הגברת לא מוכנה לגעת בידני).
3. סוג הדלק הוא נושא מעניין לדיון: לא נגיע ליותר מ-25 אלף ק"מ בשנה, ולכן אני מבין שלא כדאי מבחינה כלכלית ללכת על דיזל. מצד שני, יש אומרים שאופצית הגז הולכת ונעשית רצינית. האמנם ?
4. הייתי מאד שמח למצא רכב מעט יותר גבוה מעל הכביש, כדי לראות מה קורה מסביב.... (מישהו יכול להמליץ/להעיר על הפורסטר של סובארו ?).
5. צריכת דלק - תודתי לבעלי רכב דומה שיספרו כאן על צריכת הדלק. נא ציינו האם אוטומטי ואיזה דלק.

תודה מראש.
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 25-05-2006, 20:59
צלמית המשתמש של ביטיס
  ביטיס ביטיס אינו מחובר  
מומחה ללוחמת חי"ר, סיור וצליפה

חבר מתאריך: 06.12.04
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי מתן11 שמתחילה ב "שיקולים בבחירת רכב משפחתי"

שאלת השאלות היא האם אתה חושב בכיוון המיני-וואן?
מכיוון שאתה מדבר על 5 נוסעים באופן קבוע, מיני-ואן יכול לתת נוחות גדולה הרבה יותר וגם קצת מקום ספייר למתי שצריך. במידה וכן, הרי שנושא המנוע די מתכנס לדיזל בעיקר.

במידה ולא, צריך לחשוב גם איזה סוג רכב קונים - ככל שמדובר על מכונית גדולה יותר עם נפח מנוע גדול, כך יכולת התחרות שלו מול הדיזל יורדת. במקרה כזה הגז הוא גם אופציה טובה ונותר לראות האם יהיה יקור של המס על הגז בסוף השנה.

"After the uprising of the 17th of June the Secretary of the Writers Union had leaflets distributed in the Stalinallee
stating that the people had forfeited the confidence of the government and could win it back only by redoubled efforts.

Would it not be easier in that case for the government to dissolve the people and elect another?" -Bertolt Brecht

I remember very vividly, a few months after the famous pacifist resolution at the Oxford Union visiting Germany and having a talk with a prominent leader of the young Nazis. He was asking about this pacifist motion and I tried to explain it to him. There was an ugly gleam in his eye when he said, "The fact is that you English are soft". Then I realized that the world enemies of peace might be the pacifists - Robert Hamilton Bernays -

ישן 26-05-2006, 10:26
צלמית המשתמש של ביטיס
  ביטיס ביטיס אינו מחובר  
מומחה ללוחמת חי"ר, סיור וצליפה

חבר מתאריך: 06.12.04
בתגובה להודעה מספר 3 שנכתבה על ידי מתן11 שמתחילה ב "צודק, כרגע אני נוסע על מיני-ואן, אבל שואף להוריד את ההוצאה על דלק"

אז אני משער שאתה מחפש רכב שיהיה יותר קטן ממיני-ואן אבל עדיין יהיה נוח ל-5 איש פלוס ציוד?

מה עם רכבים כמו מזדה 5? גראנדיס? כולם עד כמה שאני יודע צורכים בנזין - שזה חסרון רציני, במיוחד בכל האמור לנפח המנוע.

אם אתה מחפש גז, היבואנים העיקריים העוסקים בכך הם סובארו וטויוטה - קח בחשבון שסביר להניח שתהיה עליה במס - אם כי סביר להניח שיהיה עדיין יותר זול.

שאלה קשה...

נ.ב. מה עם פורד קונקט? http://www.ynet.co.il/articles/0,7340,L-2675060,00.html

מודל 2007 צריך להיות הרבה יותר טוב.

"After the uprising of the 17th of June the Secretary of the Writers Union had leaflets distributed in the Stalinallee
stating that the people had forfeited the confidence of the government and could win it back only by redoubled efforts.

Would it not be easier in that case for the government to dissolve the people and elect another?" -Bertolt Brecht

I remember very vividly, a few months after the famous pacifist resolution at the Oxford Union visiting Germany and having a talk with a prominent leader of the young Nazis. He was asking about this pacifist motion and I tried to explain it to him. There was an ugly gleam in his eye when he said, "The fact is that you English are soft". Then I realized that the world enemies of peace might be the pacifists - Robert Hamilton Bernays -

תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 04:13

הדף נוצר ב 0.06 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר